Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moda, buty itp. ;)

+28
Vivien
Joanna
Ania_
PrincessBlair
brulion
Cas
lana
Layla
Lewandowska
vajper.
weciak
Kasia
Magda
xAaliyahxx
lalitaaa
Kora
gossip_
M&M's
MotherChucker
jeanne
lookx
Gosiek
Ola
Karolina
Ewa
Żuri
Lise
kiwi92
32 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sro Paź 19, 2011 11:10 am

Mnie tak samo emu, ani te drugie podobne, których zapomniałam nazwy nie zachwycają. Skracają nogi i wydaje mi się, że to bardziej kapcie niż buty na zimę. Very Happy

Poza tym, słyszałam, że chińskie podróbki tych butów są bardzo szkodliwe, żeby kupować tylko 'oryginalne'. Nie wiem, na ile w tym jest prawdy, ale nie zachwycają mnie, by ryzykować i sprawdzić. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by weciak Czw Lis 10, 2011 8:49 pm

Nie mam oryginalnych emu, ale moje są bardzo cieplutkie. Dzisiaj byłam godzinę na dworze w tych butkach i było mi ciepło w nogi.
weciak
weciak
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by vajper. Pon Lis 14, 2011 10:51 pm

kasia_ napisał:Dla mnie emu to jedne z najpaskudniejszych butów świata Very Happy Nie wspominając, że jeszcze nie widziałam nóg, które nie wyglądałyby na nich na krzywe..

oj tam, nie zgodzę się, kiedy się je założy, wyglądają całkiem uroczo i nogi w nich nie sprawiają wrażenia krzywych. ja lekko utykam na prawą nogę, kiedy chodzę w płaskich butach, (co związane jest z tym, iż w wieku 15 lat skręciłam nogę w kolanie) ledwo to widać, ale bałam się, że emu to uwidocznią. na szczęście tak się nie stało Smile.
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Wto Lis 15, 2011 10:05 pm

Kupiłam sobie super obecnie modne niby buty podchodzące pod glany, ale zupełnie nieprawdziwe Very Happy Nie wiem jak inaczej to opisać xD Bardzo wygodne, ciepłe, zdecydowanie zakup na plus. Zwłaszcza, że nie jestem fanką prawdziwych glanów, a te glanopodobne coś nawet mi się podoba Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Wto Lis 15, 2011 10:17 pm

vajper. napisał:
kasia_ napisał:Dla mnie emu to jedne z najpaskudniejszych butów świata Very Happy Nie wspominając, że jeszcze nie widziałam nóg, które nie wyglądałyby na nich na krzywe..

oj tam, nie zgodzę się, kiedy się je założy, wyglądają całkiem uroczo i nogi w nich nie sprawiają wrażenia krzywych. ja lekko utykam na prawą nogę, kiedy chodzę w płaskich butach, (co związane jest z tym, iż w wieku 15 lat skręciłam nogę w kolanie) ledwo to widać, ale bałam się, że emu to uwidocznią. na szczęście tak się nie stało Smile.




O widzę,że ktoś zmaga się z tym samym problem nogi i butów co ja (tyle,że ja lewe kolona i to dwa razy :/ ). Ale do wracając do tematu. To faktycznie fajnie,że buty tego typ nie sprawiają że to się uwidocznia. Co prawa emu do mnie nie przemawiają na plus ale chyba będę zmuszona z nich skorzystać więc to jest niewątpliwie ich wielką zaletą. A czy jak chodzisz w tych butach nie masz wrażenia,że ucieka Ci noga ?
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by jeanne Sro Lis 16, 2011 1:51 pm

Emu to chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych zaraz butów obok Crocks'ów Wink
Z tej strony ostatnio nieźle się uśmiałam, jak zobaczyłam ją u znajomej: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nie zmienia to faktu, że i tak nie wyobrażam sobie zimy bez nich. Na ekstramalnie niskie temperatury są one absolutnie niezastąpione, zwłaszcza iż ja osobiście najbardziej chyba marznę od nóg..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sro Lis 16, 2011 2:10 pm

Sama Emu nie mam, ale to prawda - niesamowicie wygodne, niesamowicie ciepłe Wink Jakby patrzeć pod względem praktycznym - buty idealne Wink

A co do Crocksów... Tej mody akurat zupełnie nie rozumiem. Nie wiem co się w takich butach podoba, niestety.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lewandowska Sro Lis 16, 2011 2:16 pm

Co Wy chcecie od tych butów? Myślicie, że w czym ja teraz chodzę? Very Happy Very Happy
Skracają nogi, zgadzam się z tym, ale i tak wyglądają uroczo.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sro Lis 16, 2011 2:18 pm

Crocksy są świetne na wyjazd na Chorwację, czy do podobnych krajów, gdzie o dno morza można się nieźle pokaleczyć. Very Happy Tam można kupić Crocksy za grosze i tam wszyscy noszą je tylko do wody. Nie wiem za to, jak można chodzić w nich po mieście, kompletnie do niczego nie pasują, ani nie są wygodne. ;D
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by vajper. Sro Lis 16, 2011 4:21 pm

GossipGirl napisał:
vajper. napisał:
kasia_ napisał:Dla mnie emu to jedne z najpaskudniejszych butów świata Very Happy Nie wspominając, że jeszcze nie widziałam nóg, które nie wyglądałyby na nich na krzywe..

oj tam, nie zgodzę się, kiedy się je założy, wyglądają całkiem uroczo i nogi w nich nie sprawiają wrażenia krzywych. ja lekko utykam na prawą nogę, kiedy chodzę w płaskich butach, (co związane jest z tym, iż w wieku 15 lat skręciłam nogę w kolanie) ledwo to widać, ale bałam się, że emu to uwidocznią. na szczęście tak się nie stało Smile.




O widzę,że ktoś zmaga się z tym samym problem nogi i butów co ja (tyle,że ja lewe kolona i to dwa razy :/ ). Ale do wracając do tematu. To faktycznie fajnie,że buty tego typ nie sprawiają że to się uwidocznia. Co prawa emu do mnie nie przemawiają na plus ale chyba będę zmuszona z nich skorzystać więc to jest niewątpliwie ich wielką zaletą. A czy jak chodzisz w tych butach nie masz wrażenia,że ucieka Ci noga ?

mam takie wrażenie, ale mi zawsze na płaskich butach ucieka noga. pytałam jednak znajomych i mówią, że nic nie widać, kiedy chodzę.
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Layla Sro Lis 16, 2011 4:23 pm

Do emu nic nie mam, są wygodne i, jak to powiedziała Beauty, urocze. A co do Crocksów, to przez te buty przeżyłam jeden z największych szoków w życiu, kiedy, jeszcze będąc w gimnazjum, spotkałam na wakacjach moją nauczycielkę polskiego, którą uważałam zawsze za jedną z najlepiej ubranych osób jakie znam, w takich właśnie butach Smile Jak dla mnie są straszne. Nawet na basen bym ich nie założyła, chociaż często je tam spotykam, niestety...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by lana Wto Sty 03, 2012 9:03 pm

Oj dziewczyny, jak czytałam o waszych kompleksach na poprzednich stronach to mi sie serce kraja ;( Szersze biodra są sexy! Smile Też mam szerokie biodra i "kaczy" tyłek a uważam ze jest mega sexy;) Kiedyś mi sie nie podobał ale wiem że chłopcy właśnie takie lubią to i mi sie spodobałSmile 177? zazdroszczę, ze względu na to czym sie jeszcze do niedawna zajmowałam, przydało by mi sie tyle Very Happy Szpilki nosze jesienią i wiosna, latem nie za często bo mnie często obcierają Sad Zimą ze względu na lód i śnieg to tylko na imprezy, do kościoła czy gdzieś gdzie nie muszę za dużo chodzić na dworze;)
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Cas Wto Sty 03, 2012 9:14 pm

Ja nosze szpilki ale rzadko 2-6 cm Wink
Cas
Cas
Chair & Rufus
Chair & Rufus

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by brulion Sro Sty 04, 2012 2:47 pm

Ja już nigdy nie założę szpilek na imprezę w klubie, w liceum kiedyś byłam taka mądra i nie wynikło z tego nic dobrego ;p na co dzień raczej też nie chodzę, głównie dlatego, że zdaniem niektórych mam niezdiagnozowane ADHD i bardzo szybko chodzę ;D ciągle biegam do autobusu, tramwaju, na uczelnię, z uczelni, ogólnie bardzo dużo chodzę, więc szpilki to jednak za dużo. Jakoś niedawno tak się złożyło, że było za ciepło na botki, a wszystkie inne pary butów gdzieś mi się potraciły po różnych reklamacjach i szewcach, a jechałam tylko do lekarza i ubrałam szpilki, masaaaakra.
Za to umiem przynajmniej na nich chodzić, na studniówce miałam 12 cm i nie miałam większego problemu z chodzeniem, a jako, że były powycinane i bardzo wygodne to tym bardziej. Mam za to jedną parę o wiele niższych, jakieś 9 cm, i po prostu nie potrafię w nich chodzić, strasznie mnie cisną w palcach, a musiałam w nich zapieprzać na wszystkie matury *-* w końcu robiłam tak, że ładowałam je do torebki i biegłam na maturę w baletkach, a w szkole zmieniałam na obcasy.
Za koturnami nie przepadam, mam jedną parę sandałków na koturnie kupionych na wesele, ale nie chodzę w nich, bo mają strasznie ciasne paseczki.
Moja przyjaciółka prawie non stop chodzi w szpilkach, i to wysokich dość ;o nie wiem, jak ona to robi
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by PrincessBlair Czw Maj 03, 2012 5:46 pm

Ja lubie chodzić w szpilkach. Najlepsze są na platformie bo łatwiej się chodzi. Za to nie podobają mi się takie szpiczaste z czubkiem. Masakra!
Jeli chodzi o EMU ( próbuje wpić się w wasz temat) to miałam chyba już z 3 pary, ale szczerze to mi sie nie podobają , nosiłam je tylko ze względu na to że są wygodne. I wkurza mnie to że przemakają nawet oryginały! I w ogóle szybko sie psują i już więcej nie kupie.
PrincessBlair
PrincessBlair

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Czw Maj 03, 2012 9:09 pm

Masz czternaście lat i regularnie poginasz w szpilkach? Surprised
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Czw Maj 03, 2012 9:27 pm

Wież Żuri, może chodzi tylko o Trójmiasto, ale widziałam wiele dwunastek w szpilkach, chodzących np na spacery po Monciaku albo po Starym Mieście Razz
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by PrincessBlair Pią Maj 04, 2012 8:11 am

Nom, to znaczy nie codziennie ale często.
PrincessBlair
PrincessBlair

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sro Cze 13, 2012 5:00 pm

Nie chciałam robić drugiego tematu bo można to w sumie podciągnąć pod ten.Drodzy Użytkownicy i Użytkowniczki jakie są wasze stroje podczas oglądania meczy polskiej reprezentacji ? U mnie są to obowiązkowo biała koszulka i czerwone spodnie i białe skarpetki Smile Z takich innych rzeczy to paznokcie pomalowane w barwy narodowe Very Happy Podczas meczy nie brakuje też biało-czerwonej flagi na policzkach Smile


A jak wygląda to u Was? Kibicujecie jakoś specjalnie przygotowani czy po prostu tak jak byliście akurat ubrani ?
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sro Cze 13, 2012 5:02 pm

Tak jak jestem ubrana. Nigdy nie lubiłam robić z tego szopki.Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sro Cze 13, 2012 5:04 pm

Ja akurat to i tak oglądam w domu z rodzicami i bratem a z racji,że raczej meczy nigdy nie oglądałam teraz chce to trochę odpokutować Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Kasia Sro Cze 13, 2012 5:22 pm

Wow, podziwiam że tak Ci się chce Very Happy Ja oglądam normalnie ubrana i w dodatku przez livestream bo nie mam telewizora xD Ale w domu coś tam sie wydurnialiśmy z bratem z szalikami i wuwuzelami xD Mam plan wybrać się w końcu do strefy kibica więc pewnie tam się postaram o jakiś odpowiedni strój Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sro Cze 13, 2012 5:26 pm

Ja to przed TV i z rodzinką także ona przymyka oko na szaloną córkę,która krzyczy za wszystkich domowników do TV Razz Ja strefę kibica mam w drugim końcu miasta więc trochę daleko i nie chce mi się aż tyle jechać żeby później za chwilę koniecznie wracać bo ktoś się podpije...Ale moje koleżanki z klasy,które mieszkają niedaleko strefy kibica były wczoraj i właśnie też ich strój był biało-czerwony Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sro Cze 13, 2012 5:37 pm

Mnie niestety strefa kibica raczej ominie - chodzę o kulach od trzech tygodni, więc to niestey nie jest dobry pomysł. A strefę mam 700 m od siebie i słyszę dźwięki ciągle :c
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ania_ Sro Cze 13, 2012 5:42 pm

Ja miałam flagę namalowaną na policzku i jeden kolczyk czerwony a drugi biały, mało ale i tak dużo bo gdybym oglądała mecz w domu to pewnie moim strojem z tej okazji byłaby sama piżama bez flagi i kolczyków ;P
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) - Page 5 Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach