Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

czy Twoj serial jest bezpieczny?

+42
poisongirl177
Justyna
kicksforchicks
xoxo-Anja
karolla
netka
antiba
amant
Diana
CallMeLady
Jen
Serena
Blair Waldorf
turtle
frejabeha
Ewa
zielonygroszek83
Layla
Blake
hearther
dzika
gggosiulka
Ilona
Karolina
lana
Kasia
brulion
Lise
Ania_
Ola
Gigi
Lewandowska
xLaura
xAaliyahxx
jeanne
alaa15
Żuri
lalitaaa
Magda
skyscraper
fusiatko44
mmoneya
46 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by brulion Pon Mar 19, 2012 11:39 pm

No zwłaszcza, że mieli trzy w zapasie i generalnie dobrze się zapowiadał ;P bardzo żałowałam tego, bo to był serial o modelach i modelkach xD moje klimaty ;D i Misha Barton grała.

Koniec offtopu ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by frejabeha Wto Mar 20, 2012 3:43 pm

Właśnie też kiedyś oglądnęłam te 5 odcinków TBL chyba na yt i całkiem mi się podobały. Szkoda, że zdjęli go z anteny zanim tak naprawdę zdążył się rozkręcić, bo zapowiadał się okej Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Lewandowska Nie Kwi 08, 2012 11:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Serena Pon Kwi 09, 2012 12:32 am

widzę,że zmniejsza się oglądalność..ale w sumie to się nie dziwię, te odcinki są coraz gorsze, a już liczyłam, że po 5x13 się coś zmieni.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Żuri Pon Kwi 09, 2012 12:44 am

Ten współczynnik to w sumie jak sie liczy? Oglądalność? Prognozy stacji? Przeczucia? Plotki?
Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by antiba Pon Kwi 09, 2012 10:55 am

przeciez chyba jest lepiej xD wczesniej 3.0 teraz 2.88 xD ale nie wiem moze sie myle;p
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Pon Kwi 09, 2012 1:42 pm

To tylko przewidywania.

Ostatnio oglądalność spadła, ale demo pozostało identyczne. Co do oglądalności to wpływ na to mogło mieć wyłączenie The CW (a także Fox) w DirectTV w niektórych stanach.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 7:58 pm

Wątek A - Barta i Chucka chyba zatopił ten serial, he.

5x23 ma najgorszą oglądalność w historii - 0,869 miliona widzów. I kiedy tę statystykę można przełknąć, to następnej już nie. To, co jest najważniejsze dla stacji, czyli demo spadło o 200 tys. w stosunku do ostatniego odcinka i wyniosło tylko 0,4 miliona widzów. To jest fatalny wynik. GG ma szczęście, że jest w The CW.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 8:02 pm

Nie rozumiem, szczerze mówiąc, dlaczego taka słaba oglądalność. Były o wiele słabsze odcinki, ale chyba faktycznie zmartwychwstanie Barta zatopiło ten serial.
Chociaż - naprawdę tak dużo osób to olało i stwierdziło, że nawet nie chce znać przyczyny zmartwychwstania? ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 8:07 pm

brulion napisał:Nie rozumiem, szczerze mówiąc, dlaczego taka słaba oglądalność. Były o wiele słabsze odcinki, ale chyba faktycznie zmartwychwstanie Barta zatopiło ten serial.
Chociaż - naprawdę tak dużo osób to olało i stwierdziło, że nawet nie chce znać przyczyny zmartwychwstania? ;D

Spadek demo o 0,2 miliona jest znaczący. Szczególnie, że mówimy o bardzo małych liczbach. Szczęście w nieszczęściu, że mamy finał i oglądalność na pewno podskoczy.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 8:07 pm

Wcale mnie to nie dziwi, gdyby nie to że to już i tak finał (no i liga) to natychmiast przestałabym to oglądać po 2 ostatnich odcinkach ;P
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 8:29 pm

Dziwne, że aż tak spadła. Co prawda zmartwychwstanie to dno, ale jednak 5x22 był dosyć ciekawy i myślałam, że właśnie oglądalność 5x23 będzie wyższa niż zwykle...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by netka Wto Maj 08, 2012 10:26 pm

nie ogladalam jeszcze 5x23 ale 5x22 bylo nadzwyczaj niezle jak na to co ostatnio nam serwowali wiec nie myslalam że ogladalnosc spadnie

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by karolla Wto Maj 08, 2012 11:02 pm

a mnie to nie dziwi...

wypowiedzi w temacie Plotkary z forum o innym serialu :

"po ostatnim odcinku wstyd mi oglądać ten serial"

"dokładnie, byłam tym odcinkiem tak zbulwersowana, że pomyślałam sobie, że nawet nie warto już tutaj wytykać tych wszystkich absurdów jakie scenarzyści powymyślali.
tak w ogóle to niedługo się pewnie okaże, że to Blair jest matką Chucka."

"Wątek Chucka pogrążają z odcinka na odcinek, a w ostatnim to twórcy przeszli samych siebie"

"ostatni odcinek zwalił mnie z nóg, a myślałam po ostatnim, że już gorzej był nie może."

"Mam dokładnie takie same odczucia. Razem z przyjaciółką dzisiaj stwierdziłyśmy, ze nie ma po co już tego oglądać. Ten serial teraz to kompletna klapa!"

Coś mi wydaje że po 5 sezonie GG będą oglądali tylko fani tego serialu którzy w większości zrobią to z sentymentu czy ciekawości jak skończą się losy bohaterów, ja sama oglądam już chyba z sentymentu tylko, bo aktualnie ten serial jest tak głupi że szkoda gadać...

karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 11:10 pm

Ja już nawet nie śmiałabym tego nikomu polecać bo przy dotarciu do 5 sezonu uznaliby mnie za wariatkę Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 09, 2012 10:46 am

nie dziwie sie, ze ludzie nie chcieli ogladac tego odcinka. ile mozna bzdur przetrawic... no ja moge duzo Razz ale innym sie nie dziwie jezeli nie dali rady Very Happy mysle, ze to troche utrze nosa scenarzystom, ktorzy mysleli, ze jak zrobia taki OMG to ludzie nosa od ekranu nie odkleja. trzeba szanowac widza, a nie robic z nas idiotow, bo koniec koncow to oni siebie osmieszyli... motyw Barta jest najgorszym watkiem ever, a w tym sezonie to juz myslalam, ze najgorsze mamy za soba.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Gigi Sro Maj 09, 2012 12:33 pm

no jak rzucą taką kaszankę w finale jak w tym ostatnim spoilerze to ja chyba daruję sobie oglądanie następnego sezonu na bieżąco Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by netka Sro Maj 09, 2012 2:33 pm

caly 5 sezon ogladam tylko z sentymentu..., a palce jednej ręki to i tak za dużo by policzyć dobre odcinki, myslalam że polepsza sie troche idąc ku finałowi ( jakas akcja w 5x22 byla, 5x23 nie ogladalam to sie nie wypowiem)ale jak widać ogladalnosc w dol, no nic jestem tylko ciekawa co oni zamierzaja zrobic w 6 sezonie

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by xoxo-Anja Sro Maj 09, 2012 7:33 pm

netka napisał:caly 5 sezon ogladam tylko z sentymentu..., a palce jednej ręki to i tak za dużo by policzyć dobre odcinki, myslalam że polepsza sie troche idąc ku finałowi ( jakas akcja w 5x22 byla, 5x23 nie ogladalam to sie nie wypowiem)ale jak widać ogladalnosc w dol, no nic jestem tylko ciekawa co oni zamierzaja zrobic w 6 sezonie

dokładnie, robię to tak samo. uważam 5 sezon za najgorszy, wgl nie czuć tego klimatu co kiedyś. nie ma tej magii.
xoxo-Anja
xoxo-Anja
Chuck & Gossip Girl
Chuck & Gossip Girl

Liczba postów : 76

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by kicksforchicks Czw Maj 10, 2012 4:58 pm

Kocham GG. Naprawdę. Ale irytuje mnie trochę, że tak mącą - powrót Barta, Diana mówiąca, że jest matką Chucka, kiedy to nieprawda, prawdziwa Charlie, fałszywa Charlie, ojciec Sereny jest ojcem Loli, matka Loli trafia do więzienia, Lily i Rufus się rozchodzą, Blair wychodzi za Księcia, zaraz się z nim rozchodzi, Chuck płaci jej posag, a ona woli Dana, skoro przy nim jesteśmy - wątek Blair i Dana, Serena znów zakochana w Danie, Serena Plotkarą, i by tak można wymieniać.

Masakra. Jedna, wielka masakra.

A po obejrzeniu 23 odcinka, znów chyba zacznie się wojna między Sereną i Blair, no ja cię. Będzie mi smutno, jak skończą z GG, ale niech to zrobią, bo jak mają tak kręcić w kółko to samo, to niech sobie już odpuszczą.
kicksforchicks
kicksforchicks
Dan & Nate
Dan & Nate

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Żuri Czw Maj 10, 2012 11:02 pm

To wszystko co wypisałaś brzmi idiotycznie jak na scenariusz serialu. A jeszcze jak się komuś powie, że wcisnęli to do jednego sezonu to już w ogóle. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by CallMeLady Pią Maj 11, 2012 12:22 am

Żuri napisał:To wszystko co wypisałaś brzmi idiotycznie jak na scenariusz serialu. A jeszcze jak się komuś powie, że wcisnęli to do jednego sezonu to już w ogóle. Very Happy

najlepsze jest to, ze kicksforchicks ominela jeszcze kilka 'waznych' watkow takich jak ciaza, wypadek, pakt z bogiem i jeszcze cos by sie pewnie znalazlo Razz 5 sezon to dno pig
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Justyna Pią Maj 11, 2012 7:25 am

powrót Barta, Diana mówiąca, że jest matką Chucka, kiedy to nieprawda, prawdziwa Charlie, fałszywa Charlie, ojciec Sereny jest ojcem Loli, matka Loli trafia do więzienia, Lily i Rufus się rozchodzą, Blair wychodzi za Księcia, zaraz się z nim rozchodzi, Chuck płaci jej posag, a ona woli Dana, skoro przy nim jesteśmy - wątek Blair i Dana, Serena znów zakochana w Danie, Serena Plotkarą, i by tak można wymieniać.

najlepsze jest to, ze kicksforchicks ominela jeszcze kilka 'waznych' watkow takich jak ciaza, wypadek, pakt z bogiem i jeszcze cos by sie pewnie znalazlo Razz 5 sezon to dno pig

Dopóki nie przeczytałam tego w zbiorczej formie nie zdawałam sobie sprawy jak absurdalnie to brzmi. Sama się sobie dziwię, że jeszcze to oglądam po tak dużej liczbie niedorzeczności, które raczyli nam zaserwować w jednym sezonie.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by kicksforchicks Pią Maj 11, 2012 8:21 am

CallMeLady napisał:
Żuri napisał:To wszystko co wypisałaś brzmi idiotycznie jak na scenariusz serialu. A jeszcze jak się komuś powie, że wcisnęli to do jednego sezonu to już w ogóle. Very Happy

najlepsze jest to, ze kicksforchicks ominela jeszcze kilka 'waznych' watkow takich jak ciaza, wypadek, pakt z bogiem i jeszcze cos by sie pewnie znalazlo Razz 5 sezon to dno pig

No tak. Sorry, że to pominęłam, pisałam na szybkiego. ;-P

Ale to prawda. Weźmy ciążę Blair. Końcówka 4 sezonu rozpoczynała wakacje, a w koszu na śmieci już był test ciążowy. A Blair i Louis CAŁE wakacje spędzili w Monako, jedynie tylko KOŃCÓWKA wakacji była pokazana na początku 5 sezonu. Czyli to powinien być już jakiś 3 miesiąc, tak na oko. A Blair nie miała brzuszka. Nawet sama była zaskoczona, jak ta projektantka ją zapytała, który miesiąc. Co, ona nie wiedziała, że jest w ciąży? Wymioty i spanie pokazali dopiero, jak już wyjawili, że to Blair zaciążyła. I brzuch do 12 odcinka powinien jakąś urosnąć. A tam nic. Absurd.

Ale prawdę powiedziawszy, żeby tak wypisać wszystkie absurdy z TYLKO 5 sezonu, to chyba trzeba sobie przypomnieć dokładnie, co było. Wydaje mi się, że w 5 sezonie w każdym odcinku było coś absurdalnego. Ej, ale to chyba nie ten temat :>
kicksforchicks
kicksforchicks
Dan & Nate
Dan & Nate

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Wto Maj 15, 2012 1:21 pm

Po takim finale jest ciekaw czy 6 sezon będzie miał chociaż z pół miliona oglądalności confused
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 6 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach