Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

czy Twoj serial jest bezpieczny?

+42
poisongirl177
Justyna
kicksforchicks
xoxo-Anja
karolla
netka
antiba
amant
Diana
CallMeLady
Jen
Serena
Blair Waldorf
turtle
frejabeha
Ewa
zielonygroszek83
Layla
Blake
hearther
dzika
gggosiulka
Ilona
Karolina
lana
Kasia
brulion
Lise
Ania_
Ola
Gigi
Lewandowska
xLaura
xAaliyahxx
jeanne
alaa15
Żuri
lalitaaa
Magda
skyscraper
fusiatko44
mmoneya
46 posters

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Sro Sty 25, 2012 10:08 pm

Sezon numer 6 raczej pewny.

Scenarzyści obawiali się, że GG zostanie zdjęte z anteny przed sezonem szóstym, ale prezes miał powiedzieć: "Mówię poważnie, przestańcie mnie pytać o to, jeżeli chcecie napisać finałowy odcinek serii."
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by hearther Czw Sty 26, 2012 11:18 am

Sama nie wiem czy to dobrze, że przedłużą czy nie..z sezonu na sezon jest niestety coraz gorzej. Ale póki będą kręcić to pewnie bd oglądać, bo jakoś sobie nie wyobrażam nie wiedzieć jak wszystko się skończyło i kto z kim wylądował Very Happy
hearther
hearther

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by xAaliyahxx Czw Sty 26, 2012 3:46 pm

Mnie to ciekawi jak my ten sezon 6 obejrzymy jak pozamykają te wszystkie strony z serialami i usuną torrenty..
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Czw Sty 26, 2012 4:21 pm

strony i serwery mogą zostać przeniesione do krajów które nie podpisały np rosji
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by hearther Czw Sty 26, 2012 11:23 pm

tylko, że nawet jeśli zostaną przeniesione serwery to jeśli u nas wejdzie w życie ACTA to nawet nie będzie można z tych serwerów ściągnąć, bo zaraz odetną internet i za dwa dni przyjdzie pisemko za "kradzież własności intelektualnej" ;/
hearther
hearther

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Czw Sty 26, 2012 11:35 pm

Nie sądzę, żeby było aż tak źle. Myślę, że dostęp do filmów i seriali może być nieco utrudniony, ale na pewno nie będzie niemożliwy Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by zielonygroszek83 Pon Sty 30, 2012 12:02 pm

moim skromnym zdaniem lepiej by było gdyby już zakończyli tym sezonem i nie naciągali kolejnego

zielonygroszek83
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Gigi Pon Sty 30, 2012 2:21 pm

łaj?? przecież to chyba normalne że każdy fan chce kolejnych sezonów Razz Razz nie wierzę że nie chcecie Very Happy Very Happy a co jakby się okazało że szósty sezon będzie powrotem do korzeni i będzie tak dobry jak pierwszy aaa xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Ewa Pon Sty 30, 2012 2:30 pm

Czytałam gdzieś że 6 sezon ma być o przyjaźni B i S a więc wtedy ten powrót do korzeni będzie całkiem realny :d A żeby od razu wróciła tamta JAKOŚĆ to ja w ciemno się piszę Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Lewandowska Pon Sty 30, 2012 3:07 pm

Gigi napisał:łaj?? przecież to chyba normalne że każdy fan chce kolejnych sezonów Razz Razz nie wierzę że nie chcecie Very Happy Very Happy a co jakby się okazało że szósty sezon będzie powrotem do korzeni i będzie tak dobry jak pierwszy aaa xD

Myślę, że Chuck nie przestanie tracić włosów na potrzeby 6 sezonu Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Pon Sty 30, 2012 4:04 pm

Ja chcę szósty sezon, bo nie wierzę, żeby udało im się wszystko dobrze zamknąć do końca tego sezonu. Ale myślę, że szósty powinien być ostatnim, juz i tak za bardzo idą w Modę na sukces. Bo co by nas czekało w następnych sezonach? Romans Blair i Rufusa (czego nawiasem mówiąc chciałam przez bardzo długi czas Smile ) albo Sereny i Jacka? Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Sro Lut 01, 2012 10:46 am

Odcinek 5x13: demo 0.7, oglądalność na poziomie 1.39M. Słabo jak na odcinek numer sto. Za tydzień obawiam się najgorszego wyniku w historii, bo GG zmierzy się z pofinałowym poniedziałkeim Super Bowl, przy którym nie ma żadnych szans, szczególnie, że zagra w finale zespół z największego miasta na wschodnim wybrzeżu.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by frejabeha Sro Lut 01, 2012 6:20 pm

Someonelikeyou napisał:Odcinek 5x13: demo 0.7, oglądalność na poziomie 1.39M. Słabo jak na odcinek numer sto. Za tydzień obawiam się najgorszego wyniku w historii, bo GG zmierzy się z pofinałowym poniedziałkeim Super Bowl, przy którym nie ma żadnych szans, szczególnie, że zagra w finale zespół z największego miasta na wschodnim wybrzeżu.

Kurcze myślałam, że setny odcinek będzie miał lepszy wynik. Oglądalności GG już chyba nic nie uratuje. Magda, wiesz jak się ma Hart of Dixie? W sensie czy jest szansa na następny sezon
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Sro Lut 01, 2012 7:16 pm

nie ma co się dziwić skoro o tym samym czasie leci na Foxie House a na ABC The Bachelor
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by turtle Pią Lut 03, 2012 2:34 pm

Myślę, że za dużo dramatu wkradło się ostatnio do serialu.... Kiedyś bazował na lekkich i zabawnych tekstach, śmiesznych sytuacjach... Teraz jedynie, kiedy bohaterowie się śmieją to nie wiem... Z powodu książki Dana albo Dan i Blair czasami albo Rufus ze szczęścia ;pppp Myślę, że ludziom wiele rzeczy się przejadło po prostu... powtarzane historie, te same pary wracające do siebie po sto razy, nierealne pakty z Bogiem... Wydaję mi się, że większości z nas brakuje tej lekkości i naturalności co była kiedyś...
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Żuri Pią Lut 03, 2012 6:52 pm

turtle napisał:Myślę, że za dużo dramatu wkradło się ostatnio do serialu.... Kiedyś bazował na lekkich i zabawnych tekstach, śmiesznych sytuacjach... Teraz jedynie, kiedy bohaterowie się śmieją to nie wiem... Z powodu książki Dana albo Dan i Blair czasami albo Rufus ze szczęścia ;pppp Myślę, że ludziom wiele rzeczy się przejadło po prostu... powtarzane historie, te same pary wracające do siebie po sto razy, nierealne pakty z Bogiem... Wydaję mi się, że większości z nas brakuje tej lekkości i naturalności co była kiedyś...

Mnie przede wszystkim najbardziej uderza to, że z takimi problemami muszą się zmagać. Gdzie te studia? Czemu w zamian mamy wypadki, poronienia, rozwody, praca.... Neutral
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Pią Lut 03, 2012 7:31 pm

Jeszcze brakuje by ktoś stracił wzrok albo pamięć.
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Pią Lut 03, 2012 7:39 pm

GossipBoy^^ napisał:Jeszcze brakuje by ktoś stracił wzrok albo pamięć.

Spokojnie, jeszcze maja na to jeden cały sezon Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Wto Lut 07, 2012 6:50 pm

Wynik 14 odcinka to 1.28 miliona
[You must be registered and logged in to see this link.]
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blair Waldorf Sob Lut 11, 2012 8:52 am

A ja mam nadzieję, że 6 sezon będzie takim powrotem do stylu Plotkary z 1 serii. Nie mam tu na myśli wrednej Blair, czy wciąż niezaspokojonego Chucka, ale o poziom serialu. Od paru dni oglądam sobie właśnie odcinki z 1 sezonu i zdecydowanie lepiej się to ogląda niż 5. Ale... choćby nie wiem co GG forever.
Blair Waldorf
Blair Waldorf

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by turtle Sob Lut 11, 2012 4:34 pm

Jak na razie według mnie druga połowa sezonu jest już lepsza od pierwszej.... :ppp Mam nadzieję, że będzie tendencja wznosząca Smile)) Smile)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Wto Lut 14, 2012 5:56 pm

Wynik 15 odcinka to 1.17 miliona :/

[You must be registered and logged in to see this link.]
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by frejabeha Wto Lut 14, 2012 5:57 pm

Uuu to poleciało trochę biorąc pod uwagę ostatni odcinek...
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Kasia Wto Lut 14, 2012 6:09 pm

bunt fanów chair xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by frejabeha Wto Lut 14, 2012 6:12 pm

Haha Smile coś w tym jest. To w takim razie następny odcinek spadnie poniżej 1mln patrząc na promo Very Happy
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 3 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach