Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

czy Twoj serial jest bezpieczny?

+42
poisongirl177
Justyna
kicksforchicks
xoxo-Anja
karolla
netka
antiba
amant
Diana
CallMeLady
Jen
Serena
Blair Waldorf
turtle
frejabeha
Ewa
zielonygroszek83
Layla
Blake
hearther
dzika
gggosiulka
Ilona
Karolina
lana
Kasia
brulion
Lise
Ania_
Ola
Gigi
Lewandowska
xLaura
xAaliyahxx
jeanne
alaa15
Żuri
lalitaaa
Magda
skyscraper
fusiatko44
mmoneya
46 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Wto Lut 14, 2012 7:34 pm

Nie sądzę, zeby chodziło tylko o fanów Chair Smile Ten serial po prostu niestety schodzi na psy Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Serena Wto Lut 14, 2012 7:38 pm

A szkoda..Gdy oglądnęłam 5x13 i 5x14 liczyłam na to, że z odcinka na odcinek będzie lepiej. Ale ostatni odcinek był nudny i nie dziwię się, że tracą oglądalność.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Żuri Sro Lut 15, 2012 1:59 am

Heh, im bardziej desperacko bronią się momentami omg, tym niższa oglądalność. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Sro Lut 15, 2012 2:16 am

Prawie wszystkie seriale odnotowały spadek, pewnie tak przed-walentynkowo. Tym można chyba tłumaczyć tak słabe demo.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Gigi Pią Lut 17, 2012 3:06 pm

dobra wiadomości panowie i panie xD to chyba jeszcze nieoficjalne ale prawie xD

Gossip Girl, America's Next Top Model, 90210 and Vampire Diaries were told they are 100% safe and could receive early renewals for next season.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Sob Lut 18, 2012 1:03 am

No tak, dziwię się, że ANTM jest niezagrożone, no, ale to US Wink

Tutaj graf prezentujący ogólną liczbę widzów w każdym sezonie.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jak widać w sezonie 4 i 5 mamy już stałą grupę widzów. W pewnym momencie sezon 4 nawet przewyższa oglądalnością sezon 1 i 3. Sezon 2 zalicza bardzo duży cios, szczególnie jeżeli chodzi o finałowe odcinki. Sezony 1 (chociaż 1 nie brałabym pod uwagę, bo rządzi się własnymi prawami) i 3 miały do czynienia z największymi "huśtawkami emocjonalnymi" Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Jen Sob Lut 18, 2012 9:58 am

GG bardzo słabo, nawet OTH z 9 sezonem ma większą oglądalność...
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by CallMeLady Sob Lut 18, 2012 7:34 pm

Someonelikeyou napisał:No tak, dziwię się, że ANTM jest niezagrożone, no, ale to US Wink

Tutaj graf prezentujący ogólną liczbę widzów w każdym sezonie.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jak widać w sezonie 4 i 5 mamy już stałą grupę widzów. W pewnym momencie sezon 4 nawet przewyższa oglądalnością sezon 1 i 3. Sezon 2 zalicza bardzo duży cios, szczególnie jeżeli chodzi o finałowe odcinki. Sezony 1 (chociaż 1 nie brałabym pod uwagę, bo rządzi się własnymi prawami) i 3 miały do czynienia z największymi "huśtawkami emocjonalnymi" Wink

Byle nie bylo nastepnego All Stars ANTM i jakos przezyje Wink

Niestety ta stala grupa widzow jest bardzo mala i nawet w momentach najwiekszej chwiejnosci, zaden z sezonow nie mial tak malej grupy widzow.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Lewandowska Sob Lut 18, 2012 9:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

napisał:Mimo słabej oglądalności spokojnie mogą spać fani "Plotkary" i "90210″ – nie ma zagrożenia skasowaniem, bo jest niemal pewne, że seriale te otrzymają kolejny sezon. Podobnie jest z "Pamiętnikami wampirów", co akurat nie dziwi. Nie jest zagrożone również "America’s Next Top Model". Stosunkowo bezpiecznie mogą się czuć fani "Supernatural", który ma szanse na kolejny sezon.

Za to zagrożony jest "Ringer", który ma niewiele gorszą oglądalność od "Plotkary" i "90210″. Ciekawe, czy jednak może spodoba się nowemu prezesowi CW na tyle, by dostać kolejny sezon? W takiej samej sytuacji są "Hart of Dixie" i, o dziwo, całkiem nieźle oglądające się "The Secret Circle". Szansą dla tych seriali jest ewentualny sukces pilotów następnych sezonów, ale decyzja zapadnie na najwyższym szczeblu.

Wygląda też na to, że CW przestanie nas katować "Nikitą". Twórcy dostali ponoć już cynk, że nie ma szans i pracują nad rozpisaniem ostatnich odcinków tak, by zakończyć serial. Nawet jeśli oficjalnie mówi się, że "Nikita" ma jeszcze szanse.


źródło: serialowa.pl"

Mam nadzieję, że nie będę musiała już patrzeć na Ringer, The Secret Circle i Nikitę. Trzymam kciuki za Hart of Dixie, serial jest uroczy Smile
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Diana Nie Lut 19, 2012 2:22 pm

Dziwię, że największy spadek jest w sezonie drugim. Myślałam, że ludzie chcieli zobaczyć co będzie z Chair.
Diana
Diana

Liczba postów : 22

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Nie Lut 19, 2012 2:28 pm

Ja właśnie myślałam, że sezon 2. miał największą oglądalność Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Gigi Pon Lut 20, 2012 1:27 pm

ej to jest dziwne że drugi sezon zalicza największą równie pochyłą :/ :/ z 3,5 miliona widzów do 2,5 Neutral Neutral
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by CallMeLady Pon Lut 20, 2012 5:54 pm

najwieksza rownie pochyla to chyba 1 sezon zalicza, 2 ma najwieksze wachania.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by jeanne Pon Lut 20, 2012 7:11 pm

Ciekawie wypada to zestawienie. Sama intuicyjnie spodziewałabym się, że największą oglądalność powinien mieć sezon 2, a największe spadki gdzieś między 3 a 4, a tutaj proszę Wink

Swoją drogą jakie to wszystko zmienne - jeszcze jakiś czas temu bardzo chciałam, żeby GG dostało sezon 6, a teraz szczerze mówiąc sama nie wiem, czy to dobry pomysł. To, co do tej pory widzieliśmy w sezonie 5 niszczy moje dobre zdanie o tym serialu, a już zwłaszcza mojej ulubionej postaci, jaką jest Blair. Mam nadzieję, że scenarzyści w porę się opamiętają i zwrócą nam starą, dobrą Plotkarę..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Gigi Pon Lut 20, 2012 7:38 pm

CallMeLady patrz na krechę Very Happy sezon 2 wypada najgorzej ze wszystkich
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by CallMeLady Pon Lut 20, 2012 9:59 pm

Gigi napisał:CallMeLady patrz na krechę Very Happy sezon 2 wypada najgorzej ze wszystkich

dzieki, kolory mi sie pochrzanily Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Magda Pon Lut 20, 2012 10:20 pm

Gigi napisał:ej to jest dziwne że drugi sezon zalicza największą równie pochyłą :/ :/ z 3,5 miliona widzów do 2,5 Neutral Neutral

To nie jest dziwne. Śmierć Barta i zrobienie z Chucka męczennika numer jeden tego serialu, to najgorsze co mogli zrobić scenarzyści. Potem już tylko BI i wątki powiązane z pracą. Nie dziwię się, że dużo ludzi wyłączyło się. Podobny schemat mamy w sezonie trzecim i czartym, gdzie mamy historię z matką Chucka i odpowiednio powrót do wątku BI. Co jak co, ale takie historie raczej nie interesują młodej widowni, szczególnie, jeżeli są wątkami A.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Serena Pon Lut 20, 2012 10:24 pm

Szczerze mówiąc, to drugi sezon nie jest moim ulubionym..W pierwszej połowie jest ciekawie, a potem robi się nudnawo. Ale muszę przyznać, że2x25 był świetny : )
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Kasia Pon Lut 20, 2012 10:28 pm

Mnie tam drugi sezon ani ziębi ani grzeje, ale prędzej zrozumiem czemu się nie podoba niż czemu się podoba ;P
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Pon Lut 20, 2012 11:03 pm

Jak dla mnie sezon 2. był najlepszym, ale chyba z wiadomego powodu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Lise Pon Lut 20, 2012 11:05 pm

Dla mnie najlepszy był 1.
W drugim trochę męczyły mnie to "Powiedz kocham cie i będę twoja/twój". No ale koniec najlepszy:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Layla Pon Lut 20, 2012 11:28 pm

To, że Chuck i Blair "odnajdywali siebie" przez rok było rzeczywiście denerwujące, ale nie zmienia to faktu, że mieli dużo świetnych scen w tym sezonie Smile No i inne postacie też miały niezłe wątki. Nate był w miarę stały w uczuciach, przez cały sezon kręcił chyba tylko z 4. dziewczynami, Serena nie była aż tak wkurzająca, no może oprócz akcji z Yale, Jenny chciała rozkręcić interes, a Rufus i Lily wreszcie się zeszli. A odcinki 2x02 i 2x25 to, jak dla mnie, jedne z najlepszych odcinków w całej GG Smile No i już trochę zalatuje offtopem xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Wto Lut 21, 2012 4:08 pm

GG osiągnęła 1.01 miliona

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ostatnio zmieniony przez GossipBoy^^ dnia Wto Lut 21, 2012 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Serena Wto Lut 21, 2012 4:31 pm

Lise napisał:Dla mnie najlepszy był 1.
W drugim trochę męczyły mnie to "Powiedz kocham cie i będę twoja/twój". No ale koniec najlepszy:)

Dla mnie też ; ] 1 sezon mogę oglądać w kółko i nigdy mi się nie znudzi ; ]

btw. miejmy nadzieję, że interesujące promo zachęciło chociaż niektórych do oglądania przyszłego odcinka. zapowiada się ciekawie Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Blake Wto Lut 21, 2012 5:58 pm

Czyżby jednak GG zagrożona?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

czy Twoj serial jest bezpieczny? - Page 4 Empty Re: czy Twoj serial jest bezpieczny?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach