Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ostatnio obejrzane

+38
xoxoxx
wredota
paula91
MoNiKa_DT
imagin
purple111
genevievee
amelka99
cyganka
AliceHumphrey
fusiatko44
Ola
Lise
Joanna
Citizen Erased
karolla
Limka
Ewa
Vivien
Karo
Gigi
shiva89
joanna1205
Freya
Kasia
Numb3r_Fourt33n
Ania
dzika
Żuri
Layla
turtle
Karolina
Lewandowska
M&M's
igakom
brulion
April
Magda
42 posters

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by April Sro Gru 26, 2012 8:49 pm

Przed chwilą obejrzałam Pitch Perfect i też mi się spodobał Very Happy bardzo pozytywny, chyba nie ma postaci, której bym nie polubiła (nawet Aubrey:D:D). Nie ma co porównywać do Glee, ale fakt faktem, wolałabym obejrzeć serial na podstawie PP Very Happy Glee jest w porządku, ale dla mnie czasem trochę zbyt nadęte Very Happy Rebel wymiata, i w ogóle Brittany Snow - ona żyje?! Very Happy oby nie skończyło się na jednej części Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Czw Gru 27, 2012 10:27 am

Ja też oglądałam wczoraj Pitch Perfect. Dla świątecznego odmóżdżenia w sam raz;) I tak, z tego co czytałam na fw, ma być sequel.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Joanna Czw Gru 27, 2012 11:58 am

Fat Amy wymiata Smile

przyjemna i lekka komedia, w sam raz na święta Smile


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Czw Gru 27, 2012 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Czw Gru 27, 2012 2:35 pm

A propos komedii 'w sam raz na święta': mógłby ktoś polecić mi tego typu filmy? W sensie jakieś odmóżdżacze właśnie, bo mam maaasę wolnego czasu a kończą mi się powoli pomysły:D Jestem tak zdesperowana, że aż wzięłam się za 6. sezon GG, ale powoli kończę więc już nic mi nie zostanie.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Joanna Czw Gru 27, 2012 3:04 pm

może nie na odmóżdzenie ale ja oglądam co jakiś czas "dziewczyny z drużyny 1,2, 3,4,5" . przyjemne komedie Smile


wczoraj z braćmi i kuzynami oglądałam polski film Yuma... patologia i tyle..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Czw Gru 27, 2012 3:43 pm

Yuma jest fantatyczna;D Oglądałam chyba ze dwie części tych Dziewczyn z drużyny, ale raczej nie jestem fanką.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Czw Gru 27, 2012 4:48 pm

Karo wrzucę ci trochę filmów do rekomendacji. bo głupich komedii obejrzałam ze znajomymi setki xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ania Sob Gru 29, 2012 7:38 pm

Obejrzałam do połowy "Melancholię". O jaki kosmos. Co to było? Przeraźliwie nudny film, nie dałam rady dalej na to patrzeć. Poza tym przeokropne zdjęcia - dosłownie męczyłam się oglądając kolejne ujęcia. I gdzie ten koniec świata? Może w drugiej połowie, ale w pierwszej parę razy wspomniane o jakiejś gwieździe, która, jak rozumiem, coś z końcem świata ma wspólnego. Pierwsza połowa to wesele kobiety, która jest przerażona, sama nie wie czego chce, ucieka przed "nocą poślubną" z mężem i uprawia seks z ledwo poznanym nowym współpracownikiem na ziemi, gdzie każdy może przejść i ich zobaczyć. WTF?
Nuda, nuda, nuda, szkoda czasu, chyba, że od razu oglądać od drugiej połowy, może ona lepsza. Jeśli ktoś jednak chce całość to radzę dopiero od bodajże 8 minuty, bo wcześniej nie dzieje się nic poza spowolnionymi ujęciami, które może mają jakieś nawiązanie do części drugiej, bo do pierwszej raczej nie (wytrwałam chyba z 3 minuty i przewinęłam, więc ciężko ocenić).
Straszne rozczarowanie.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by April Sob Gru 29, 2012 8:21 pm

Niedługo sesja więc staram się do jutra obejrzeć jak najwięcej filmów Very Happy losuję jakie obejrzę, więc dlatego tak słabo xD

3 filmy, których nie polecam (każdy 3/10) :
- Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - Co to miało być?? Pierwszą część jakoś przełknęłam mimo kiczu, ale ta była straszna, nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Wiem, że w 2003 roku efekty specjalne mogły pozostawiać wiele do życzenia, ale bez przesady Very Happy Gra aktorska potworna. Jedyny plus : John Cleese.
- Raj na ziemi - nic nowego, że ładnie mówiąc nie lubię Aniston, ale zawsze zabierając się za film z nią daję jej szansę Very Happy znowu się zawiodłam. Byłam pozytywnie nastawiona do filmu po przeczytaniu opisu, hipisi i te sprawy, miałam nadzieję na lekką komedię. Bardzo się wynudziłam. Humor moim zdaniem wymuszany, a niekiedy niepotrzebnie wulgarny.
- Przed świtem. Część 2 - muszę się przyznać bez bicia, że byłam/jestem fanką pierwszej części (filmu, książkę ledwo w połowie przeczytałam). Pierwsza miała jakiś klimat, fajną muzykę i ogólnie mogę ją oglądać w nieskończoność. Natomiast ta część to jakieś nieporozumienie.
Spoiler:
Plusy: Lee Pace <3 hothothot Very Happy i oczywiście moja ulubiona postać - Charlie Very Happy

No i jeden, który mogę polecić Smile - Moonrise Kingdom 8/10, tak jak wszystkie filmy Andersona, ten też jest nieźle oderwany od rzeczywistości. Nie jest to jednak nic złego, bo ten niepowtarzalny humor i klimat bardzo mi pasuje Smile a zdjęcia to uczta dla oczu. Zwykle mam obiekcje, gdy głównymi bohaterami są dzieciaki, ale w tym filmie były genialne Very Happy i w ogóle dawno niewidziany przeze mnie Norton<3 w roli harcmistrza!Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Nie Gru 30, 2012 4:34 pm

Obejrzałam wczoraj The Perks of Being a Wallflower i jestem zauroczona tym filmem. Świetna historia, interesujące postaci, idealna obsada i fantastyczny soundtrack Smile W dodatku niesamowicie przyjemnie się to ogląda, co było dla mnie miłym zaskoczeniem, bo spodziewałam się, że będzie to trochę 'cięższy' film. Polecam wszystkim, naprawdę warto. Ode mnie 8/10 + ♥️ na filmwebie Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ewa Nie Gru 30, 2012 6:18 pm

Atlas chmur raczej nie polecam.Rozczarował mnie.

Skyfall gorąco polecam bo zaskoczył bardzo pozytywnie i z pójścia "idę bo muszę wykorzystać bilet" stał się na "muszę dorwać na dvd" Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Kasia Nie Gru 30, 2012 6:58 pm

Byłam wczoraj na Hobbicie niestety w 3D czego nie jestem fanką, no ale nie ja kupowałam bilety ;P Piękne krajobrazy, zdjęcia, fajna muzyka, ale to chyba norma jeśli chodzi o ekranizacje Tolkiena. Sam film oceniam tak 7,5/10, chociaż długo się, że tak powiem rozkręca i sam początek był nieco nudny. Ale to chyba standardowe rozwlekle nudziarstwo Jacksona. Krasnolud Thorin niebrzydki xD Mam nadzieję, że pozostałe części będą lepsze Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ola Nie Gru 30, 2012 8:10 pm

The perks of being wallflower <3 Obejrzałam to jakoś przed świętami, i naprawdę mi się bardzo podobał. Wcześniej czytałam książkę, na której jest oparty film i szczerze mówiąc trochę mnie nudziła, więc nie liczyłam na nic specjalnego w filmie. (Może to przez sposób pisania, w formie listów do przyjaciela). Chciałam go obejrzeć ze względu na Emmę Watson, żeby zobaczyć ją w czymś innym niż Harry Potter, trochę też z powodu Ezry Millera, bo całkiem go lubię Wink A tu okazało się, że film był całkiem przyjemny, jak Karolina wspomniała, lekki i z dobrą muzyką. Emma, Ezra mi się podobali, choć trochę inaczej wyobrażałam sobie Sam i Patricka z książki Wink Do tego Logan grający całkiem porządnie, on akurat jak dla mnie dobrze oddał postać, takiego Charliego sobie wyobrażałam Very Happy Także polecam Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by brulion Nie Gru 30, 2012 8:32 pm

Ja też widziałam Perks, ale nie za bardzo mi się podobał. może dlatego, że przed premierą widziałam chyba 3/4 tego filmu przerobionego na gify na tumblrze i strasznie się napaliłam, a w sumie to nic specjalnego. No i do połowy w ogóle nie ogarniałam, czy ten film dzieje się współcześnie, czy rzeczywiście na początku lat 90., trochę mi brakowało jakiegoś wyjaśnienia, który mamy rok. Do tego Watson wygląda naprawdę nieładnie w krótkich włosach. No i cały wątek miłosny Lerman/Watson jakiś dziwaczny Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ola Nie Gru 30, 2012 9:02 pm

Bo on miał być dziwaczny z założenia xD Zwłaszcza, że autor książki napisał scenariusz, więc chyba wiedział co robi Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Vivien Nie Gru 30, 2012 9:26 pm

Kasia napisał:Byłam wczoraj na Hobbicie niestety w 3D czego nie jestem fanką, no ale nie ja kupowałam bilety ;P Piękne krajobrazy, zdjęcia, fajna muzyka, ale to chyba norma jeśli chodzi o ekranizacje Tolkiena. Sam film oceniam tak 7,5/10, chociaż długo się, że tak powiem rozkręca i sam początek był nieco nudny. Ale to chyba standardowe rozwlekle nudziarstwo Jacksona. Krasnolud Thorin niebrzydki xD Mam nadzieję, że pozostałe części będą lepsze Wink
Zgadzam się ze wszystkim.

Thorin całkiem do rzeczy i widzę w nim takiego Aragorna Smile Martin genialnie odnalazł się w roli Bilba. No i te widoki - cudownie było po raz kolejny przenieść się w świat Śródziemia i poczuć ten klimat.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Nie Gru 30, 2012 11:12 pm

brulion napisał:Ja też widziałam Perks, ale nie za bardzo mi się podobał. może dlatego, że przed premierą widziałam chyba 3/4 tego filmu przerobionego na gify na tumblrze i strasznie się napaliłam, a w sumie to nic specjalnego. No i do połowy w ogóle nie ogarniałam, czy ten film dzieje się współcześnie, czy rzeczywiście na początku lat 90., trochę mi brakowało jakiegoś wyjaśnienia, który mamy rok. Do tego Watson wygląda naprawdę nieładnie w krótkich włosach. No i cały wątek miłosny Lerman/Watson jakiś dziwaczny Very Happy

Serio? Jak dla mnie kostiumy i muzyka były tak sugestywne, że w życiu bym nie pomyślała, że historia może toczyć się współcześnie Wink

Emma wyglądała wg mnie prześlicznie, dużo lepiej niż w HP, bardzo naturalnie. Nie czytałam książki, więc nie mogę odnieść się do kwestii tego, jak postaci powinny wyglądać, ale wg mnie (mając na uwadze tylko i wyłącznie film) obsada jest idealna a aparycja aktorów zgrywa się świetnie z charakterami bohaterów.

Mnie się wątek Sam/Charlie podobał, uważam, że jest bardzo wiarygodny. Szczerze mówiąc kupuję ich uczucie dużo łatwiej niż wszystkie te serialowo-komediowo-melodramatyczne love stories. Chociaż i tak uważam, że miłość Sam i Charliego jest dużo mniej istotnym wątkiem niż ich przyjaźń i przyjaźń całej ich paczki.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Nie Gru 30, 2012 11:58 pm

Hobbit słaby imo. 3/4 rzeczy nie z książki wtf. ofc Guy z Gisborne Thorin big love xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Magda Pon Gru 31, 2012 2:59 am

Widziałam Les Misérables i muszę powiedzieć, że jestem troszkę rozczarowana. Głownie Jackmanem i Crowem. Drugoplanowe postacie za to genialne. Nasz serialowy Tripp, Aaron Tveit, świetny; SBC i HBC wspaniali, perełka filmu. Anne dała radę, nie wiem czy na Oscara, ale była naprawdę dobra. Oczywiście, film przede wszystkim dla wielbicieli gatunku, ale scenografia i zdjęcia bardzo, bardzo dobre.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by brulion Pon Gru 31, 2012 12:43 pm

Karolina napisał:
brulion napisał:Ja też widziałam Perks, ale nie za bardzo mi się podobał. może dlatego, że przed premierą widziałam chyba 3/4 tego filmu przerobionego na gify na tumblrze i strasznie się napaliłam, a w sumie to nic specjalnego. No i do połowy w ogóle nie ogarniałam, czy ten film dzieje się współcześnie, czy rzeczywiście na początku lat 90., trochę mi brakowało jakiegoś wyjaśnienia, który mamy rok. Do tego Watson wygląda naprawdę nieładnie w krótkich włosach. No i cały wątek miłosny Lerman/Watson jakiś dziwaczny Very Happy

Serio? Jak dla mnie kostiumy i muzyka były tak sugestywne, że w życiu bym nie pomyślała, że historia może toczyć się współcześnie Wink

No właśnie te kostiumy mnie zastanawiały, ale pomyślałam, że może oni po prostu są takimi nerdami, że chodzą w jakichś starych ciuchach xD Zresztą, Charlie chyba nie nosił się jakoś szczególnie w stylu lat 90., ten garnitur, który dostał na Gwiazdkę, był 100% 2012 Very Happy A na muzykę raczej nie zwracałam uwagi, jak zawsze w filmach.
Dla mnie to trochę przesadzili z tym wątkiem ciotki, wyglądało mi to, jakby na siłę próbowali wsadzić tam więcej dramy, i nie wiem, to miało być wytłumaczenie tego, dlaczego Charlie jest taki dziwny?

Nie wiem, czego się spodziewać po Le Mis, trailer wskazuje, że to produkcja z ogromnym rozmachem, ale trochę się boję, że to wydmuszka. Nie znam całej fabuły, więc ciężko mi się wypowiadać na ten temat, ale kocham musicale, więc na pewno szybko obejrzę.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Sro Sty 02, 2013 6:42 pm

oglądałam drugi raz Skyfall. bo ofc moi znajomi chcieli zobaczyć. chociaż na kacu to i tak stwierdzam, że film jest coraz gorszy z każdym oglądnięciem. i Daniel jest zajebistym aktorem, ale Bond to strasznie jednowymiarowy z niego. kompletnie nie pasuje mi do tej roli.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Vivien Sro Sty 02, 2013 7:01 pm

Nie wiem czy to kwestia gry Daniela, że Bond jest taki jaki jest. Myślę, że to wina pisania scenariusza i tak przedstawiania jego postaci. O ile w CR i QoS, ta melancholia nie rzucała się tak w oczy, to w Skyfall bardzo. Mi się to na swój sposób podoba. Jak dla mnie Bond przestał być tylko nieprzyzwoicie uroczym badass'em. Teraz gdy widzimy jego wnętrze, daje to jego pełny obraz. No, ale to jest moje zdanie Wink
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Sro Sty 02, 2013 7:07 pm

brulion napisał:
Karolina napisał:
brulion napisał:Ja też widziałam Perks, ale nie za bardzo mi się podobał. może dlatego, że przed premierą widziałam chyba 3/4 tego filmu przerobionego na gify na tumblrze i strasznie się napaliłam, a w sumie to nic specjalnego. No i do połowy w ogóle nie ogarniałam, czy ten film dzieje się współcześnie, czy rzeczywiście na początku lat 90., trochę mi brakowało jakiegoś wyjaśnienia, który mamy rok. Do tego Watson wygląda naprawdę nieładnie w krótkich włosach. No i cały wątek miłosny Lerman/Watson jakiś dziwaczny Very Happy

Serio? Jak dla mnie kostiumy i muzyka były tak sugestywne, że w życiu bym nie pomyślała, że historia może toczyć się współcześnie Wink

No właśnie te kostiumy mnie zastanawiały, ale pomyślałam, że może oni po prostu są takimi nerdami, że chodzą w jakichś starych ciuchach xD Zresztą, Charlie chyba nie nosił się jakoś szczególnie w stylu lat 90., ten garnitur, który dostał na Gwiazdkę, był 100% 2012 Very Happy A na muzykę raczej nie zwracałam uwagi, jak zawsze w filmach.
Dla mnie to trochę przesadzili z tym wątkiem ciotki, wyglądało mi to, jakby na siłę próbowali wsadzić tam więcej dramy, i nie wiem, to miało być wytłumaczenie tego, dlaczego Charlie jest taki dziwny?

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Joanna Pią Sty 04, 2013 9:07 pm

właśnie skończyłam oglądać " Listę klientów" z 2010 r z Jennifer Love Hewitt. jak na mój gust to świetny film, ukazujący do czego jest zdolna kobieta gdy chce ratować swoją rodzine z długów i wiszącego nad głową bankructwa.


oglądam serial "Lista klientów" również z Jennifer Love Hewitt i myślałam że film bedzie taki sam, naszczęśnie nie do końca Smile a tak apropo ogląda ktoś " Liste klientów" serial?
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by fusiatko44 Sob Sty 05, 2013 11:33 pm

Perks jest świetne
Jakieś inne podobne filmy ?
fusiatko44
fusiatko44
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 190

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 5 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach