Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ostatnio obejrzane

+38
xoxoxx
wredota
paula91
MoNiKa_DT
imagin
purple111
genevievee
amelka99
cyganka
AliceHumphrey
fusiatko44
Ola
Lise
Joanna
Citizen Erased
karolla
Limka
Ewa
Vivien
Karo
Gigi
shiva89
joanna1205
Freya
Kasia
Numb3r_Fourt33n
Ania
dzika
Żuri
Layla
turtle
Karolina
Lewandowska
M&M's
igakom
brulion
April
Magda
42 posters

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by shiva89 Pią Lis 02, 2012 4:19 pm

GossipGirl napisał:Oglądał ktoś "Nad życie" ?
ja bylam na tym w kinie...i mnie osobiscie sie nie podobal..dla mnie strasznie przerysowany...smutna historia, która w filmie w ogole mnie nie wzruszyła. a do tego jeszcze ta Bołądz. Dla mnie beznadziejnie grała i... jej grą pokazała Agatę tak jakby hmmm była osobą wqrzającą...ja tak to odebrałam.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by karolla Pon Lis 05, 2012 12:16 am

shiva89 napisał:
GossipGirl napisał:Oglądał ktoś "Nad życie" ?
ja bylam na tym w kinie...i mnie osobiscie sie nie podobal..dla mnie strasznie przerysowany...smutna historia, która w filmie w ogole mnie nie wzruszyła. a do tego jeszcze ta Bołądz. Dla mnie beznadziejnie grała i... jej grą pokazała Agatę tak jakby hmmm była osobą wqrzającą...ja tak to odebrałam.

też byłam w kinie i były to zmarnowane pieniądze, film beznadziejny, historia która miała być bardzo wzruszająca wcale taka nie była...
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Layla Sob Lis 17, 2012 12:35 am

Wreszcie obejrzałam dzisiaj z przyjaciółką "Jesteś Bogiem" i muszę przyznać, że troszkę się zawiodłam. Nie to, żeby film był zły, ale jednak spodziewałam się czegoś nieco lepszego biorąc pod uwagę, ilu się pojawiło nowych fanów PFK Smile

Spoiler:

Na plus zdecydowanie aktorstwo wszystkich postaci, a w szczególności rola Arkadiusza Jakubika. Bardzo tez podobał mi się Rahim, naprawdę uroczy Smile

Bardzo fajne było też to, że znałam większość miejsc w tym filmie, a moja przyjaciółka też się nieźle jarała, bo prawie wszystkie szkolne sceny były kręcone w jej szkole Smile No i oczywiście mój ukochany Mega Club.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Limka Sob Lis 17, 2012 8:48 am

Ja wczoraj obejrzałam 'Przed świtem cz. II'. Zauważyłam, że raczej nie ma tu fanów tej sagi, ale może jednak się ktoś znajdzie. Very Happy

Film naprawdę mi się podobał i zdecydowanie mogę powiedzieć, że to najlepsza część.
Spoiler:
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Citizen Erased Sob Lis 17, 2012 12:33 pm

Oj tam Very Happy Fani są, tylko nie lubią się przyznawać Very Happy

Spoiler:
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Limka Sob Lis 17, 2012 12:59 pm

Spoiler:
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Citizen Erased Nie Lis 18, 2012 4:37 pm

Spoiler:
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Żuri Nie Lis 18, 2012 5:09 pm

Ja poczekam aż będzie online, czytałam książkę i filmy oglądam tylko dla porównania, filmy są strasznie słabe jak dla mnie. Ostatnio oglądałam BD pt. 1 i było żenujące. Nie jestem jakimś hejterem, ale film był fatalnie zrealizowany i zamiast jakiegoś współczucia, czy emocji wzbudzał we mnie śmiech. Najsłabszy film z sagi, tak samo jak w sumie książka. Może pt 2 trochę zniweluje ten niesmak, jaki pozostawił poprzedni film. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Joanna Wto Lis 20, 2012 4:06 pm

Żuri daj znać jak znajdziesz online z napisami Smile

ja do fanów nie należe, ale do hejterów też nie, więc chętnie obejrze ostatnia cześc ( poprzednie tez oglądałąm, a za namową koleżanki ksiązki nawet przeczytałam Razz )
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Lise Pon Lis 26, 2012 10:30 pm

http://www.videoslasher.com/video/WHB80JZNOM3G <- dobra jakość i napisy:)
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Lise dnia Pon Lis 26, 2012 10:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Kasia Pon Lis 26, 2012 10:34 pm

Ja czytałam książki kiedyś tam i mnie to nie rozśmieszyło, a zszokowało i obrzydziło Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Limka Wto Lis 27, 2012 5:43 am

Kasia napisał:Ja czytałam książki kiedyś tam i mnie to nie rozśmieszyło, a zszokowało i obrzydziło Very Happy


Dokładnie.. Very Happy

Stephenie chyba chciała na siłę uszczęśliwić wszystkich fanów...
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Żuri Wto Lis 27, 2012 6:26 am

Właśnie obejrzałam, jakby tamten link nie działał, to tu jest. Wink
http://www.kinomaniak.tv/film/Saga-Zmierzch-Przed-switem-Czesc-2/53600


Muszę przyznać, że po fatalnym BD pt. 1 druga część jest naprawdę świetna. Smile
Czołówka naprawdę świetna, świetny pomysł jak dobrze zaaranżować słabą (dla mnie to najsłabsza część sagi) książkę na dobre filmowe widowisko Wink

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ola Wto Lis 27, 2012 8:05 am

Byłam na tym z mamą w kinie, i muszę przyznać, że wyszłam stamtąd w niemałym szoku, bo mi się podobała ta ostatnia część Very Happy Może to dlatego, że akurat dla mnie 4 część książki była najlepsza xD Albo chociaż prawie najlepsza Very Happy
Należy jeszcze dodać, że jestem hejterem poprzednich ekranizacji, bo tak słabego kina i w ogóle wszystkiego to ze świecą szukać xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Żuri Sro Lis 28, 2012 8:42 pm

Obejrzałam właśnie "Jeden dzień" i jestem w szoku.... że tak wam się podobał. Wink

Dla mnie film za bardzo starał się iść w kino offowe, stylizacje vintage, skromna, idealna bohaterka (z tragicznym fake british accent! mało jest dobrych brytyjskich aktorek?) i on, podrywacz, bogaty maczo... Prosta historia, do której starano się dołożyć jakąś głębie. Do tego strasznie dużo niedopowiedzeń, przynudzań... Ciężko mi się to oglądało. Ani trochę nie poczułam sympatii do bohaterów, ani trochę się z nimi nie zżyłam. Dopiero jakoś po godzinie film się ożywił i byłam ciekawa jak go zakończą. Tak to oglądałam, bo nie lubię przerywać filmów.
Ogólnie zazwyczaj ryczę na filmach jak bóbr, strasznie mnie rusza każda wzruszająca scena, a tutaj... Jedyne co mnie ruszyło to pod koniec,
Spoiler:


Nie wiem, może to wina tego, że nie czytałam książki, ale naprawdę wiele wątków dla mnie było niepotrzebnych, mało logicznych i urwanych. Niby na koniec kilka spraw się wyjaśniło, ale lepiej byłoby je włożyć w film, tak to wyglądało dla mnie jak "hej, możemy dołożyć 10 minut filmu, doklejmy wycięte sceny".
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Joanna Sro Lis 28, 2012 8:54 pm

dzięki dziewczyny Smile :*
ja czytałam ksiązki i filmy też widziałam i moim zdaniem 2 i 3 częsc były okrutne.. Razz ale 2 cześc chyba bardziej Razz

a BD part 1 i 2 naprawde mi sie podobały, czytałam juz o tej wizji Alice wiec nie zszokowało mnie to gdy przetrącili Carlisle i Jaspera Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Vivien Sro Lis 28, 2012 9:27 pm

Żuri napisał:Obejrzałam właśnie "Jeden dzień" i jestem w szoku.... że tak wam się podobał. Wink

Dla mnie film za bardzo starał się iść w kino offowe, stylizacje vintage, skromna, idealna bohaterka (z tragicznym fake british accent! mało jest dobrych brytyjskich aktorek?) i on, podrywacz, bogaty maczo... Prosta historia, do której starano się dołożyć jakąś głębie. Do tego strasznie dużo niedopowiedzeń, przynudzań... Ciężko mi się to oglądało. Ani trochę nie poczułam sympatii do bohaterów, ani trochę się z nimi nie zżyłam. Dopiero jakoś po godzinie film się ożywił i byłam ciekawa jak go zakończą. Tak to oglądałam, bo nie lubię przerywać filmów.
Ogólnie zazwyczaj ryczę na filmach jak bóbr, strasznie mnie rusza każda wzruszająca scena, a tutaj... Jedyne co mnie ruszyło to pod koniec,
Spoiler:


Nie wiem, może to wina tego, że nie czytałam książki, ale naprawdę wiele wątków dla mnie było niepotrzebnych, mało logicznych i urwanych. Niby na koniec kilka spraw się wyjaśniło, ale lepiej byłoby je włożyć w film, tak to wyglądało dla mnie jak "hej, możemy dołożyć 10 minut filmu, doklejmy wycięte sceny".
No właśnie Żuri, tak jest w książce. Wszystko we fragmentach i pourywane. Film i książkę kończą się tymi samymi scenami. Dlatego dla mnie to jest takie szokujące. Oni już wtedy mogli być szczęśliwi, bez tej dramy i tylu zmarnowanych lat...

Pamiętam jak w tamtym roku czytałam książkę. Chciałam się zabrać za film, ale i tak już byłam totalnym wrakiem emocjonalnym. Film obejrzałam w wakacje i nie umywa się on do książki, nie w sensie że jest złą ekranizacją, po prostu nigdy nie odda głębi postaci książkowych.

Ale za to Jim w roli Dexa... Twisted Evil
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ola Sro Lis 28, 2012 9:36 pm

Dla mnie to proste, magia Jima i tyle Very Happy

A Jeden dzień jest tym jedynym z niewielu przypadków u mnie, kiedy nie podobała mi się książka, a film uwielbiam Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Sro Gru 05, 2012 9:58 pm

ostatnio oglądałam z koleżanka Pitch Perfect i to jest naprawdę dobre Very Happy lekkie i przyjemne i można pośmiać się, ale muzyka też jest świetna. generalnie naśmiewają się z Glee. głupich programów amerykańskich i prowadzących różne show. ze wszystkiego praktycznie :>

to jest świetne



trochę spoilerów

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Żuri Czw Gru 06, 2012 12:11 am

Ostatnio obejrzane - Page 4 Tumblr_mbotxjhZlO1rpf2e8o2_r1_250
ta aktorka gra chyba w każdym filmie ostatnio... i z tego co widzę w każdym śmieją się, że jest gruba. Neutral
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Czw Gru 06, 2012 1:25 am

ona jest prześmieszna xD ma na imię Rebel a jej rodzeństwo ma na imię Liberty, Ryot i Annachi Very Happy

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by brulion Wto Gru 11, 2012 9:31 pm

Pitch Perfect jest fajne bardzo, właśnie obejrzałam xD Azjatka najlepsza, ale tej Aubrey to bym przywaliła. Kojarzy mi się z Blair z pierwszego sezonu Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Gigi Wto Gru 11, 2012 9:55 pm

Aubrey jest ostro wkurzająca, ale czasami ma niezłe teksty xD



i damn girl :> na yt już ofc masa filmów z tym numerem Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Karolina Pią Gru 14, 2012 3:50 pm

Jestem po Atlasie chmur i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Dobry film, bardzo dobre aktorstwo, rewelacyjna charakteryzacja i piękne zdjęcie, ale jednak czegoś mi zabrakło. Chyba trochę za hollywoodzko to wyszło wg mnie. Spodziewałam się znacznie więcej po przeczytaniu książki. Kilku istotnych wątków zabrakło, a niepotrzebnie dorzucono np. wzięty znikąd wielki romans dwójki bohaterów (nie będę spoilerowała których Wink ). Historia Cavendisha na duży plus, bo udało się zachować książkowy dowcip głównego bohatera;) Najgorsza natomiast wg mnie historia Sonmi i muszę przyznać, że serce mnie boli bo to akurat jedna z dwóch części z Jimem w roli głównej. Za dużo strzelaniny, skakania po ścianach i latających samochodów, za dużo Matrixa po prostu;D Ogólnie rzecz biorąc segmenty rodzeństwa Wachowskich podobały mi się mniej niż Tykwera. Mimo wszystko polecam, bo to naprawdę ciekawa historia a film jest piękny wizualnie i nie nudziłam się nawet przez chwilę podczas tych 3 godzin seansu:) Chyba zepsułam sobie trochę ogólne wrażenie zbyt wygórowanymi oczekiwaniami po prostu:)

Byłam też już jakiś czas temu na Pokłosiu i jeżeli ktoś nie widział to polecam gorąco. Jeden z najlepszych polskich filmów, jakie ostatnio widziałam. Bardzo mocna, niesamowicie ciekawa i świetnie zagrana historia. Dawno żaden film mnie tak nie ruszył, żebym siedziała 5 minut po zakończeniu w fotelu i gapiła się na napisy. Trochę smutne, że naprawdę kawał dobrego kina wywołał takie negatywne emocje.
Nawiasem mówiąc po cichu liczyłam, że Pokłosie będzie tegorocznym polskim kandydatem do Oscara, ale gdzie tam... Zdobędziemy statuetkę dzięki Bobkowi i Bohosiewicz Smile Byle do przodu!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Ola Pią Gru 14, 2012 5:17 pm

Atlas chmur I love you Film mi się niesamowicie podobał, no ale ja nie czytałam książki, nie mam z czym porównywać. Nigdzie w bibliotekach w Gdańsku jej nie ma, muszę sobie poczekać.

Pokłosie, zgadzam się ze wszystkim z Karoliną. Świetny film. :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Ostatnio obejrzane - Page 4 Empty Re: Ostatnio obejrzane

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach