Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x15 Crazy Cupid Love

+34
Cas
lana
Freya
Diana
gaspar
brulion
depmod
netka
elizak
Edda
onlytrueloveful
turtle
pelcia22
lily333
CallMeLady
DairDreamer
joanna1205
Justyna
Layla
Karolina
Gigi
Nika
Joanna
Karo
dzastulaa_
frejabeha
Ella
Ania
mmoneya
antiba
Kasia
Żuri
Ewa
Magda
38 posters

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x15 Crazy Cupid Love Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love Vote_lcap26%5x15 Crazy Cupid Love Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
5x15 Crazy Cupid Love Vote_lcap32%5x15 Crazy Cupid Love Vote_rcap 32% 
[ 17 ]
5x15 Crazy Cupid Love Vote_lcap8%5x15 Crazy Cupid Love Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

5x15 Crazy Cupid Love Empty 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Magda Nie Lut 12, 2012 11:56 pm

5x15 Crazy Cupid Love
Tytuł zaczerpnięty z filmu Kocha, lubi, szanuje (2010)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Nate urządza imprezę walentynkową/St. Vincent występuje

W dniu Walentynek Blair nie może oprzeć się próbie zeswatania osoby, którą kocha. Georgina chce podkręcić dramaturgię, więc wpada na imprezę Nate'a. Serena jest zszokowana czymś, co widzi na imprezie.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Pon Lut 20, 2012 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Ewa Wto Lut 14, 2012 3:07 am

Nie wiedziałam,że może być odcinek tak nudny.Brak słów na niego.Nie wiem co osoba,która go napisała sobie wyobrażała.Więcej powiem na jego temat rano Smile Oceniam na słaby.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Żuri Wto Lut 14, 2012 3:08 am

Spodziewałam się naprawdę dużo lepszego odcinka, dużo lepszej imprezy.
Fajnie, że w końcu zaczyna coś się robić z Ivy.
Ale wtf, sekretarka i Louis? Co oni znowu kombinują Very Happy
Blair oddająca pocałunek Dana? A potem, że och sorry, Serena, blabla. Ogarnij się dziewczyno. :F
Ogólnie strasznie nudny na początku odcinek i w sumie na końcu i w środku też, nie rozkręcił się ani trochę. Jedyny moment, wokół którego się kręcił ten odcinek to pocałunek i tyle.
eff. Neutral Chyba wątek Charlie/Ivy mnie ekscytuje teraz najbardziej...
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Magda Wto Lut 14, 2012 3:11 am

Odcinek moim zdaniem może być, ale wszystko według mnie dzieje się za szybko i wątek Georginy, jako GG totalnie odstaje od narracji. Nie przepadam za poświęceniem dobrych wątków w imię momentów OMG.

Dan na minus, nie podobał mi się w tym odcinku. Poza tym powinien powiedzieć Blair, że wysłał film.

Chuck też na minus. Szybko się złamał.

Blair. Nie wiem, mieszane uczucia; ale chyba zagrają kartą, że od dość dawana czuła coś do Dana.

Serena bez rewelacji, Nate praktycznie nieobecny. Ivy/Lola myślę, że będzie ciekawie.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Wto Lut 14, 2012 3:30 am

Chciałam zaczekać do rana aż obejrzę z napisami, bo niektóre rzeczy były tak nudne, że ich nie słuchałam xD

Pierwsza część odcinka nuda nuda nuda niemiłosierna. Randka Dana i Sereny, beznadzieja. 'Sekretarka Blair' O.o .
Georgina jako Plotkara, chaos.
Na plus w sumie tylko powitanie Blair przez Dorotę Wink

Później trochę ciekawiej, fajny wątek Charlie i Ivy. I jeszcze biedny głupiutki Nate obok dwóch swoich laseczek xD Ale mogli tak nie rozciągać tego jej poszukiwania Lily, bo drażni mnie ten głos Very Happy

Impreza rodem z książkowej Plotkary, wtf ^^
Scena jak Blair wymienia to wszystko o Danie.. wreszcie załapała Very Happy
Pocałunek, cudownie, że odwzajemniony Wink

Strasznie było mi jednak żal Sereny, musiała się okropnie poczuć i myśli, że Blair zagrała tak specjalnie..

Mało Chucka w odcinku, stanowczo na plus, sory Very Happy

No i CeCe Sad

Daję może być bo bywały gorsze Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by antiba Wto Lut 14, 2012 7:27 am

Pytanie odcinka: Gdzie jest Lily? Razz

A co do oceny to naprawde slabo :/ szykowalam sie na jakas bombe a tu totalny zawod. Ciezko mi powiedziec jednoznacznie co mi sie podobalo, wiec omowie Very Happy

Randka S&D lipa, Sekretarka Blair - what the... ?

Akcent w postaci Doroty - jak zwykle mile widziany Smile

Dan, coz tez mi sie niezbyt podobal, szkoda, ze to on wyslal film. A skoro tak to tez uwazam, ze powinien sie do tego przyznac. Tutaj wszyscy chyba unikaja konsekwencji Razz Poza tym liczylam na jakies cudowne wyznanie a nie pocalunek xD Moze wiedzac o posagu bedzie sie jakos lepiej zachowywal

Chuck cienka linia pomiedzy starym a nowym Charlesem Razz Szkoda, ze przez nerwy podjal akt kapitulacji. No i juz widze jego wspolprace z Georgie Razz

Blair, dziwie sie, ze odwzajemnila pocalunek Dana, a w 4 sezonie rzekomo nie, to jest dla mnie niezrozumiale Razz Ale cieplo sie zrobilo na serduchu jak wymieniala zaslugi Daniela Very Happy Swoja droga rozumiem, ze stoi za Serena, ktora ma metlik uczuciowy w serduszku.

A co do samej S... ciagle przypominaja mi sie jej slowa "The only appeal Dan ever had to you was that he was mine." Widac, ze boli ja brak wzgledow u niego. Moim zdaniem niewlasciwie ocenila Blair mowiac, ze w ogole nie obchodzi ja Dan... Bo nie wiem w jaki sposob S sie rzekomo o niego troszczyla (zakochala sie na nowo, unikala go i nie chce by ruszyl dalej bez niej...)

Lola i Charlie - fajnie, ze sie skonfrontowaly Very Happy Lola musi miec mindfuck i zachodzi w glowe co ta jej matka najlepszego wymyslila.

Cece - Sad


Ostatnio zmieniony przez antiba dnia Wto Lut 14, 2012 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by mmoneya Wto Lut 14, 2012 9:30 am

o ja jestem w trakcie ogldania! holy moly! ide dalej DAN POCALOWAL BLAIR O BOZE TAK SZYBKO O JA O JA< CHYBA TO MI SIE PODOBA
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by mmoneya Wto Lut 14, 2012 9:44 am

wiec, na siwezo- odcinek na poczatku jakis taki nieskladny, ciezki, wolny falki z olejem, ale ze dan i blair sie pocaluja o materdeo nie myslalam ze tak szybko
tu blair patrzy oczkami swoim na chucka- ale wiecie, ten jego odjazd winda, gdzie ona zostala na gorze gdzie byl dan- czyzby jakis znak?
moze i faktycznie blair nie powinna byc z chuckiem, jakos byloby to zbyt dziwne, naciagane i wogole...
eh..
ale no coz...krece Ci DAn i Blair Smile
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Ania Wto Lut 14, 2012 9:49 am

Podobała mi się akcja Blair i Doroty aby połączyć na nowo Dana i Serenę. Wreszcie B zrobiła by coś niegłupiego Wink chociaż ten pocałunek... zdaję sobie sprawę jako fanka Chair, że Dair jest pewnie kwestią czasu i pocałunek mnie nie zaskoczył, ale dziwi mnie trochę, że z jednej strony nie chce ranić przyjaciółki, a z drugiej odwzajemnia pocałunek Dana. Jest to nie fair i wobec Sereny, z którą przecież chciałaby Dana zeswatać, jak i wobec Dana, który naprawdę coś do niej czuje.
Nie podoba mi się wątek z tą dziewczyną, która łazi za B, wnerwiająca.
Tak samo nie podoba mi się, że Charlie zna Ivy, nie wiem sama czemu, ale po prostu moja reakcja była "eeee...".
Mało Chucka, za mało jak dla mnie. I szkoda, że nie zadziałał nic jeśli chodzi o Blair, ale w sumie z drugiej strony może i dobrze, że nie traci sobie nerwów i czeka aż Blair zmądrzeje. Mam nadzieję, że zacznie coś działać na niekorzyść Dair/Dana po tym zdjęciu, które pokazała Georgina.
Co do Georginy to fajnie, że jest Wink mam nadzieję, że namiesza jeszcze bardziej, najlepiej z Chuckiem.
Nie przepadam za prawdziwą Charlie - była mi raczej obojętna do tej pory, ale odniosłam wrażenie, że zadziera nosa. Ktoś jeszcze tak pomyślał? Nate fajny facet, stara się, wolała bym aby jednak był z kimś innym.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by mmoneya Wto Lut 14, 2012 9:53 am

a woogle, torszke to dziwne, ze tak szybko dan i blair sie rozwijaja, hm, nie wiem czy scenarzysci nie dzialaja na swoja szkode, jakby powoli budowali napiecie to byloby chyba na ich korzysc
jakos takie wrazenie odnioslam

nic nic nic cos cokolwiek i nagle BUM!
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Ella Wto Lut 14, 2012 10:27 am

Dla mnie jako fanki Chair dzisiejszy odcinek to załamka totalna:((((((
Za mało Chucka, Chuck w łóżku z Alexandrą?! Nie było nikogo lepszego?!
Blair całująca Dana - kompletnie nieporozumienie, nie kupuje tego. Nawet nie mam ochoty obejrzeć tego odcinka jeszcze raz.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Wto Lut 14, 2012 10:53 am

Za szybko. Wszystkie wątki dzieją się zbyt szybko i właściwie bez jakiegoś składu.

Dan nie podobał mi się w tym odcinku. Był jakby nie Danem i nie podoba mi się to, że scenarzyści naprawdę chyba chcą zniszczyć tą postać. Prawdziwy Dan powiedziałby Blair, że to on wysłał ten film (co się w ogóle nie trzyma kupy, no bo jak miał to zrobić?)

Blair hmm podobało mi się to jak wymieniała te wszystkie momenty, w których Dan jej pomógł. Po za tym jakoś za bardzo mi to wszystko zagmatwali. Widać, że próbują to ułożyć tak, że Blair cały czas coś czuła do Dana...

Chuck się szybko złamał. Scenarzyści zupełnie zmiażdżyli tą postać. Nawet nie chce mi się już na niego patrzeć. Jego próba zniszczenia Dana pokaże zapewne, że się niczego nie nauczył...

Serena- to było pewne, że w tym sezonie Blair zabierze jej wszystko. Tylko ja dalej uważam, że Serena nie kocha Dana tylko traktuje go jak swoją własność. To całe jej obrażanie aż krzyczy "Nie lubię cię, bo zabrałaś mi MOJĄ zabawkę." Po za tym wydaje mi się, że miłość sprawia, że bardziej troszczymy się o szczęście innej osoby niż o swoje, a S. jest skoncentrowana tylko na tym co ona czuje.

Georgie i jej mąż mnie miażdżą Very Happy

Nate jakoś nieobecny. Dorota i Kazimierz haha. Sekretarka Blair zakochana w Louisie- WTF?! Ja naprawdę nie wiem o co chodzi z nieobecnością Lily. Jak na walentynkowy odcinek to jakoś za mało tego wszystkiego...
W momencie pocałunku Dair oczywiście skakałam z radości, ale jakakolwiek ich interakcja nie powinna tak wyglądać. Powinna być... czysta(?)
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Ania Wto Lut 14, 2012 11:14 am

frejabeha napisał:Prawdziwy Dan powiedziałby Blair, że to on wysłał ten film (co się w ogóle nie trzyma kupy, no bo jak miał to zrobić?)
Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy: co to za wielka afera z tym filmem? Ja po prostu nie rozumiem. Co za różnica kto go wysłał? Przecież to było dla dobra Blair, ona powinna być wdzięczna, że ktoś próbował jej przemówić do rozumu pokazując kogo tak naprawdę kocha. Wstyd? Och Blair, przecież to tylko nagranie tego co naprawdę czujesz, więc czemu nie dążysz do szczęścia?

frejabeha napisał:Chuck się szybko złamał. Scenarzyści zupełnie zmiażdżyli tą postać. Nawet nie chce mi się już na niego patrzeć. Jego próba zniszczenia Dana pokaże zapewne, że się niczego nie nauczył...
Raczej chciał się odpłacić za ten pocałunek, przecież po tym poleciał do Alexandry. Nie popieram tego, ale nie odczytuję jako powrotu starego Chucka, a już na pewno nie jako zmiażdżenia postaci. Nie jest to czyn godny podziwu, ale nie można zapominać o całej przemianie Chucka i wszystkich dobrych rzeczach z jego strony, jeden czyn tego nie przekreśla. Poza tym Blair zgłupiała - kocha Chucka, ale wraca do Louisa aby nie było poważnych konsekwencji z powodu rozwodu, a za chwilę całuje się z Danem, którego próbuje złączyć ponownie z Sereną. Dlatego nie dziwię się, że Chuck już nawet nie walczył w tym odcinku, szkoda nerwów. Zresztą z drugiej strony mam nadzieję, że teraz zadziała przeciw Dair Twisted Evil i znowu zacznie walczyć o Blair. Ale też i co to za walka - on ją kocha, ona go kocha i to bardzo, więc nie rozumiem co to za wątki z Blouisem czy Dair, ale to już pisałam gdzieś o tym, że nie rozumiem dlaczego w ogóle wyszła za Louisa, ani że nie widzę Blair i Dana jako autentycznej pary i nie wierzę, że ona go kiedyś pokocha jak Chucka.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by dzastulaa_ Wto Lut 14, 2012 11:32 am

odcinek nudny...
z tą Blair to takie masło maślane wychodzi.. masakra..
ale czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć czemu Ivy nie mogła zadzwonić do Lily żeby przyjechała do Cece tylko musiała po nią jechać i jeszcze wrócić nie mówiąc nic Lily.. ?
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Wto Lut 14, 2012 12:15 pm

A zapomniałam o jeszcze jednym koszmarku xD Miłość sekretarki do Louisa xD No to teraz wszyscy będą Blair rozwodzić Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Karo Wto Lut 14, 2012 12:35 pm

Odcinek średniawy, zresztą poziomem nie odbiega od wcześniejszych.... widać nie ma cudów.

Na plus jak zawsze Dorota, Kazimierz <3 Very Happy:D
Szkoda,ze tak mało było Chucka, fakt że olał Blair i po prostu odjechał jak dla mnie wielki plus, najwyższy czas się pozbierać, przynajmniej jeden z nich zakumał, ze Blair ma męża i najpierw sama musi się uporać ze swoim życiem.
Dan duuuuuuuży minus. Spiskowanie z plotkarą, bo nie chciał aby wyjawiła fakt, że wysłał filmik? wtf Dan? Gdzie twoja szczerość? Przecież nie wiedział po co Plotkara chce ściągnąć Blair na imprezę...totalna dupa z niego.
Randka Dana z Sereną to był jakiś koszmar, czułam się chyba bardziej zażenowana niż oni:D W ogóle zaślepienie Blair aż razi po oczach, co ona myślała, że Dan się jej tak przyczepił, bo co? bo nie ma co robić? kurde na prawdę ślepy by zauważył jego uczucie.
A ta impreza.... O lol:D Poniżej oczekiwań.
Wątek Ivy i Loli podoba mi się, nie zdziwił mnie fakt, że się znają, w końcu Carol też musiała ją skądś znać, ale to że się spotkały na tej imprezie i ucinały sobie dobrą pogawędkę było aż nadzwyczaj dziwaczne:D
Z Georginą jest coś nie tak...ciągle daje się przyłapać, nic jej nie wychodzi, gdzie się zgubiła jej przebiegłośćVery Happy
Dla Chucka chce nową dziewczynę! Ale ta wygląda jak mężczyzna, nie ma już ciekawszych aktorek (pewnie zaraz mi się oberwie, że nie można tak pisać o ludziach,ale sorry no nie kupuje jej).
W ogóle związek Dair ledwo się rozkręca a już zaczyna przypominać Chair w stylu "kocham cie,ale nie mozemy byc razem" ochhh good i znowu nam serwują to samo. Tak czy siak Dair będzie ciągnięty zapewne do końca sezonu o ile nie dłużej, więc zobaczymy co będzie dalej Smile

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Joanna Wto Lut 14, 2012 1:24 pm

może zaczne od plusów odcinka:
-Dan i Blair Wink
- pocałunek Dair
- Dorota - uwielbiam tę kobietę ;D

minusy:
- Chuck z Alexandra?? o co chodzi??;/ skąd ona miała zaproszenie na impreze Nate'a?
- sekretarka Blair - zgadzam sie ze pewnie zakochana w ksieciu

Konfrontacja Lola + Ivy - ciekawe jak to pociągna skoro Nate powiedział prawdziwej Charlie Rhodes historie "fałszywej Charlie Rhodes"

I zapomniałam o Georginie jako Plotkarze.. nie wiem co mam o tym myśleć. Czy to dobrze czy żle.. Jest Georgie jest skandal Wink bez niej byłoby nudno Smile


Odcinek oceniam miedzy słabyma może być. Szału nie było..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Joanna Wto Lut 14, 2012 1:36 pm

i jescze coś o Serenie.. zachowała sie jak mała dziewczyna gdy obraziła sie na Blair.. w czym Blair jest winna ze Dan , ten Dan ,którego nienawidziła i wyśmiewała,teraz stał sie jej najlepszym przyjacielem, do którego być może coś czuje ( ale tego nie przyznaje) i wkońcu ją pocałował??

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Ania Wto Lut 14, 2012 1:52 pm

Może Serena nie może pojąć jak z Dan i Blair mogą stworzyć parę, jak "Dan, którego nienawidziła i wyśmiewała" Blair nagle jest w niej zakochany. Przede wszystkim - Blair zachowała się nie fair - swata Serenę z Danem, a nagle odwzajemnia jego pocałunek? Zwyczajnie nie w porządku.

Mam nadzieję, że Serena będzie spiskować przeciwko Dair z Chuckiem. Ach Very Happy Twisted Evil
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Wto Lut 14, 2012 1:57 pm

joanna_x0x0 napisał:i jescze coś o Serenie.. zachowała sie jak mała dziewczyna gdy obraziła sie na Blair.. w czym Blair jest winna ze Dan , ten Dan ,którego nienawidziła i wyśmiewała,teraz stał sie jej najlepszym przyjacielem, do którego być może coś czuje ( ale tego nie przyznaje) i wkońcu ją pocałował??


Serena po prostu zapomniała jak to było przespać się z Nate'm. Poza tym to już nie pierwszy raz się o to obraża i nie pierwszy raz ukazuje znowu tą swoją serenowatość, której nie cierpię xD A jeszcze śmieszniejsze jest to, że Serena doskonale wie, że Dan kocha Blair, a mimo tego dalej traktuje go jak własność..
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Żuri Wto Lut 14, 2012 2:17 pm

kARO88 napisał:
Wątek Ivy i Loli podoba mi się, nie zdziwił mnie fakt, że się znają, w końcu Carol też musiała ją skądś znać, ale to że się spotkały na tej imprezie i ucinały sobie dobrą pogawędkę było aż nadzwyczaj dziwaczne:D

Znają się z tego przedstawienia, co to kiedyś na ulotce razem były. Wink

frejabeha napisał:Chuck się szybko złamał. Scenarzyści zupełnie zmiażdżyli tą postać.
Nawet nie chce mi się już na niego patrzeć. Jego próba zniszczenia Dana
pokaże zapewne, że się niczego nie nauczył...
Jaka próba zniszczenia Dana? Coś mnie ominęło? o.O
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Nika Wto Lut 14, 2012 2:18 pm

Dla mnie obrażanie się Sereny jest nieco śmieszne. Jak pies ogrodnika: sama nie jest z nim, ale nikomu Dana nie odda. Już w zeszłym sezonie obraziła się, że Dan z Blair się przyjaźnią. Nie pamiętam w tym sezonie sytuacji, żeby Serena pomogła Blair, była przy niej, porozmawiała z nią, może w dzień ślubu dopiero. Większość sezonu Blair miała oparcie w Danie, więc przyjaźń B i S jest dla mnie bardziej umowna teraz. Poza tym S nie widzi, że Dan wyraża zerowe zainteresowanie?
A z tym, że Blair oddała pocałunek to mam wrażenie, że dlatego, że dostała jakiegoś olśnienia. Wyliczyła te zalety Dana i może zobaczyła go w nowym świetle?
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Wto Lut 14, 2012 2:21 pm

Żuri napisał:
frejabeha napisał:Chuck się szybko złamał. Scenarzyści zupełnie zmiażdżyli tą postać.
Nawet nie chce mi się już na niego patrzeć. Jego próba zniszczenia Dana
pokaże zapewne, że się niczego nie nauczył...
Jaka próba zniszczenia Dana? Coś mnie ominęło? o.O

Nie no chodzi mi bardziej o następny odcinek. Oni zamęczą tego Chucka. Powinni mu dać odpocząć z jakąś dziewczyną... Smile Tylko niech to nie będzie Alessandra. W ogóle WTF z nią. Co ona robiła na tym przyjęciu?
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Gigi Wto Lut 14, 2012 2:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dan Humphrey aaaaaaa jak ty całujesz człowieku <3

Dair mina Blair chcą być szczęśliwi błądzą cały czas aaa

padłam kiedyś wrócę xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Karolina Wto Lut 14, 2012 2:51 pm

Obejrzałam, szału nie ma (a oceniłam chyba na świetny, bo mam wrażenie, że źle kliknęłam:D).

Współczuję trochę fanom Dair. Czekacie na ten pocałunek całymi miesiącami i kiedy w końcu nadchodzi to akurat w odcinku, w którym Dan zachowuje się jak dupek...

No właśnie - denerwuje mnie trochę to, co zrobili scenarzyści z Danem w tym odcinku. Ok, może nie był to jakiś super-ciężki występek, ale jednak jakaś rysa na jego postaci jest. To jest zupełnie nielogiczne i zupełnie niepodobne do Dana - okłamywanie wszystkich w sprawie filmiku, spełnianie próśb Plotkary tylko po to, żeby chronić własny tyłek... Kiepsko, panie Humphrey.

W sprawie Blair jestem trochę zdezorientowana: bawi się w Amora, żeby połączyć Derenę, a potem odwzajemnia pocałunek Dana? Nawet nie chodzi o to, czy to było fair czy nie wobec Sereny, ale o to, że zwyczajnie już nie wiem o co chodzi. Kocha ona tego Dana, czy nie?

Na plus:
- mini-powrót do czasów Constance. Szkoda, że w takiej wypaczonej formie... No i Blair z Dorotą jak za starych dobrych czasów. Wynajęcie staruszków do udawania zakochanej pary z 54-letnim stażem - rozbroiło mnie to;D
- Dorota. Kazimierz. Piękna polska wiosna (?).
- sukienka Blair - śliczna. Podoba mi się chyba nawet bardziej niż ta ze sceny dworcowej;)
- powrót Ivy, konfrontacja z Lolą i sprawa z CeCe - w końcu zapowiada się coś ciekawego. Szkoda tylko, że CeCe musi umrzećSad
- pocałunek Dair. Całkowicie pomijając kontekst całej sytuacji. Jako scena wyszło fajnie, uroczo.

Alessandra... Co to miało być? Z inteligentnej niezależnej kobiety zrobiono puszczalską desperatkę. I po co? Po to, żeby dodać kolejny mały grzeszek do wybryków Chucka?
Nate gdzieś się tam kręcił w tle chyba. No cóż, niech się kręci dalej.


Oceniam na jakieś Może być.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach