Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x15 Crazy Cupid Love

+34
Cas
lana
Freya
Diana
gaspar
brulion
depmod
netka
elizak
Edda
onlytrueloveful
turtle
pelcia22
lily333
CallMeLady
DairDreamer
joanna1205
Justyna
Layla
Karolina
Gigi
Nika
Joanna
Karo
dzastulaa_
frejabeha
Ella
Ania
mmoneya
antiba
Kasia
Żuri
Ewa
Magda
38 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_lcap26%5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_lcap32%5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_rcap 32% 
[ 17 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_lcap8%5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Edda Czw Lut 16, 2012 4:45 pm

A czy mi się wydawało, czy Ciok miał w tym odcinku swój dawny szalik?
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by elizak Czw Lut 16, 2012 4:46 pm

onlytrueloveful napisał:
Ella napisał:Dla mnie jako fanki Chair dzisiejszy odcinek to załamka totalna:((((((
Za mało Chucka, Chuck w łóżku z Alexandrą?! Nie było nikogo lepszego?!
Blair całująca Dana - kompletnie nieporozumienie, nie kupuje tego. Nawet nie mam ochoty obejrzeć tego odcinka jeszcze raz.

Zgadzam się w 100%. Dair mnie nie przekonuje totalnie. Widzę same minusy odcinka.
Dan wysłał film do GG (wiedziałam od samego początku, a inni go bronili) i w ogóle współpracuje z GG (GG "przyprowadź Blair na przyjęcie"- D. "załatwione"- no sorry ta akcja mega wkurzająca- bał się o swój tyłek, że Georgina ujawni tą informację) I co ta Blair wyprawia? Niby chce pomóc Serenie, a odzwzajemnia pocałunek Dana. WTF? Nic z tego nie kumam. Chuck- szkoda, że wylądował w łóżku z Alekssandrą. Wątek Esstee czy jak jej tam w ogóle niepotrzebny. Wątek Nate-Lola- spodziewałam się czegoś więcej. Jedynie akcja Blair-Dorota była swietna, ale Dorota zawsze jest amazing! No i wątek Ivy-Charlie nabiera tempa Very Happy
A poza tym, nudy na pudy!!!

Też tak myślę. Ogólnie rzecz biorąc, to była masakra. Dlaczego Dan się tak zmienił????? W ogóle mi się teraz nie podoba! Kochałam jego szczere serce,a nie takie akcje. Jak scenarzyści tego nie zmienią, wywalę go z odznaki. (DAIR TYLKO JAKO PRZYJACIELE) Po co na siłę wymyslać wątek Dair? Bez sensu totalnego. Fajnie, że Ivy wróciła, coś się zacznie dziać, odwiedza Cece, bo naprawdę zaczyna byc nudnie. Ehh szkoda słów.
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by elizak Czw Lut 16, 2012 4:49 pm

Ooo widzę ze odznaki jeszcze nie dostałam, więc przynajmniej nie zażyczę sobie Dair hehe.

Edda- tak, Chuck miał swój licealny szalik Very Happy Szkoda, że ta impreza była mało licealna.
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Czw Lut 16, 2012 4:50 pm

kto to jest Esstee? xd
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by elizak Czw Lut 16, 2012 4:52 pm

To pewnie ta "opiekunka bluszcz" z Monaco pilnująca i kontrolująca wszystkie ruchy Blair. Ale jeśli nie pamiętasz, to rzeczywiście do d**** wątek Smile
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Karolina Czw Lut 16, 2012 5:10 pm

Kasia napisał:kto to jest Esstee? xd

Podejrzewam, że raczej Estee;D
Jak mogłaś zapomnieć? Służka nieszczęśliwie zakochana w księciu? Toż to materiał na Kopciuszka vol. II.
A tak serio - moim zdaniem ta postać nie została wprowadzona ot tak. Obstawiam, że to ona odegra jedną z głównych ról w zakończeniu małżeństwa L i B. Bo tego, że to małżeństwo nie przetrwa roku jestem więcej niż pewna.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Czw Lut 16, 2012 5:12 pm

Karolina napisał:
Kasia napisał:kto to jest Esstee? xd

Podejrzewam, że raczej Estee;D
Jak mogłaś zapomnieć? Służka nieszczęśliwie zakochana w księciu? Toż to materiał na Kopciuszka vol. II.
A tak serio - moim zdaniem ta postać nie została wprowadzona ot tak. Obstawiam, że to ona odegra jedną z głównych ról w zakończeniu małżeństwa L i B. Bo tego, że to małżeństwo nie przetrwa roku jestem więcej niż pewna.

Też tak pomyślałam jak zobaczyłam, że jest jakąś maniaczką Louisa Smile. Swoją drogą ciekawe jak to rozegrają...
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Czw Lut 16, 2012 5:27 pm

A, nie zwróciłam uwagi, że ona ma jakieś imię xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Justyna Czw Lut 16, 2012 9:03 pm

frejabeha napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:kto to jest Esstee? xd

Podejrzewam, że raczej Estee;D
Jak mogłaś zapomnieć? Służka nieszczęśliwie zakochana w księciu? Toż to materiał na Kopciuszka vol. II.
A tak serio - moim zdaniem ta postać nie została wprowadzona ot tak. Obstawiam, że to ona odegra jedną z głównych ról w zakończeniu małżeństwa L i B. Bo tego, że to małżeństwo nie przetrwa roku jestem więcej niż pewna.

Też tak pomyślałam jak zobaczyłam, że jest jakąś maniaczką Louisa Smile. Swoją drogą ciekawe jak to rozegrają...

Ja tak samo!! Wcale bym się nie zdziwiła gdyby L się w niej zakochał i sam chciał rozwodu albo miał z nią romans co chciałby ukryć ale jakimś cudem wyszłoby to na jaw i po kłopocie:) A swoją drogą strasznie irytująca postać z tej Estee czy jak jej tam.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by turtle Czw Lut 16, 2012 9:34 pm

Gdyby Chuckowi i Georginie nie udało się złapać Dana i Blair na gorącym uczynku, to zawsze mogą podstawić tę nianię do Louisa... :ppp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by netka Czw Lut 16, 2012 9:59 pm

odcinek słaby :/
mało Chucka, znowu Dan z miną cierpiętnika, mdława Blair, pocałunek Dair Sad Serena która nie potrafi zrozumieć że serce Dana już nie dla niej, błagam niech jej kogoś znajdą!
jedyny plus to wątek Loli i Ivy

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Joanna Czw Lut 16, 2012 10:02 pm

Georgina429 napisał:
frejabeha napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:kto to jest Esstee? xd

Podejrzewam, że raczej Estee;D
Jak mogłaś zapomnieć? Służka nieszczęśliwie zakochana w księciu? Toż to materiał na Kopciuszka vol. II.
A tak serio - moim zdaniem ta postać nie została wprowadzona ot tak. Obstawiam, że to ona odegra jedną z głównych ról w zakończeniu małżeństwa L i B. Bo tego, że to małżeństwo nie przetrwa roku jestem więcej niż pewna.

Też tak pomyślałam jak zobaczyłam, że jest jakąś maniaczką Louisa Smile. Swoją drogą ciekawe jak to rozegrają...

Ja tak samo!! Wcale bym się nie zdziwiła gdyby L się w niej zakochał i sam chciał rozwodu albo miał z nią romans co chciałby ukryć ale jakimś cudem wyszłoby to na jaw i po kłopocie:) A swoją drogą strasznie irytująca postać z tej Estee czy jak jej tam.

Ona wygląda na taka, która zrobi wszystko by Blair zakończyła jak najszybciej swój związek z Luis. Być może B się domyśli, bądź sama Estee czy jak jej tam jest, się wygada, że kocha/uwielbia księcia. i wspólnie zaplanują/ lub sama B jak najszybciej wziąść z księciem rozwód aby matka B nie straciła nic a nawet coś zyskała. Chyba w umowie przedślubnej, jaką B i L podpisali, jest zawarte co dostaje B jeśli rozwód byłby z winy Luisa..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Żuri Czw Lut 16, 2012 11:12 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by CallMeLady Pią Lut 17, 2012 1:42 am

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy

dziekuje, idealne zakonczenie dnia Smile

Najlepsze z Serena i Danem. Dialogi pasuja jak ulal Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by depmod Pią Lut 17, 2012 8:21 am

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] Very Happy

dobre:-) lepsze niż cały odcinek w wersji oryginalnej:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by brulion Pią Lut 17, 2012 6:22 pm

Wreszcie po trudach i znoju, braku Internetu, ściągnięciu nie tego odcinka, bla, bla, bla obejrzałam 5x15 na spokojnie.
Wątek Nate/Lola - bardzo fajny. Wreszcie jakaś dziewczyna go olewa i musi się starać, szkoda tylko, że na początku ona była zainteresowana, a nagle jej się coś poprzestawiało. Plus, akcje Nate'a mogłyby być dość źle odebrane, ten koleś robi wszystko, żeby z nią być, to już jest lekka przesada Razz

Georgina - IRYTUJE MNIE JAK CHOLERA. Michelle bardzo się opuściła z graniem. Zastanawiam się, gdzie się podziała dawna Georgina, która zawsze miała wszystko obcykane i nie miotała się jak głupia, próbując zrobić cokolwiek, byleby zniszczyć komuś życie. Ona zawsze miała plany na wszystkie litery alfabetu. Do tego nie wydaje mi się, żeby posunęła się tak daleko, żeby spowodować bankructwo Waldorfów. Proszę, niech ta farsa się już skończy.

Blair/Serena/Dan - bardzo mi się to wszystko podobało, nawet pocałunek nie był AŻ TAKI zły Wink plusy dla Blair za shipowanie Dereny <33

Chuck - prawie go nie było w tym odcinku, a jak już był, to nie rozpaczał z powodu Blair. Co prawda Alessandra to porażka w tym odcinku, ale miła odmiana.

Ivy/Rufus - jedno wielkie wtf. Ivy pojawia się nagle 3 miesiące po tym, jak powiedziała Rufusowi prawdę, a on wita ją z otwartymi ramionami i wraca do organizowania walentynek dla Lily, której nawet nie było w odcinku. Inna sprawa, że kupuje jej prezenty za jej kasę Razz Scena Ivy/Charlie bardzo fajna, nie spodziewałam się, że ugryzą to z tej strony Razz za to Ivy/CeCe to wielkie rozczarowanie.

Odcinek raczej średni skłaniający się w stronę słabego.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by lily333 Pią Lut 17, 2012 10:18 pm

Ja się obawiam, że ta cała Estee będzie chciała coś zrobić Blair, w sensie skrzywdzić ją. Wyglądała na obłąkaną, gdy zakrywała Blair na zdjęciu.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by gaspar Sob Lut 18, 2012 12:20 pm

Chociaz odcinek byl totalnie skopany to przynajmniej sie jakos bardzo nie nudzilem Very Happy Akcja Cupid sredniawa, ale akcent Doroty i Kazimierza haha swietny Very Happy Mnie tam Georgina nadal odpowiada, to zly demon, ktory nigdy sie nie zmieni Razz I pantoflarz Philip xD Lubie ich ogladac. Teraz trzymam kciuki za Dair (chociaz denerwuje mnie unikanie tematu video przez Dana, mam nadzieje, ze ma przynajniej dobry powod dla takiego zachowania Razz)
Spoiler:
Chuck wyrywajacy Alessandre ? Moze byc ciekawie Smile A i bardzo lubie Lole. Nie dosc, ze ladna to jeszcze chyba nie da soba pomiatac Very Happy
gaspar
gaspar
Dair & Duck
Dair & Duck

Liczba postów : 101

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Diana Nie Lut 19, 2012 1:55 pm

Chciałam powiedzieć, że Blair przepięknie wyglądała w tym odcinku. Wydaję mi się, że to jedna z jej najlepszych stylizacji w całym serialu.
Diana
Diana

Liczba postów : 22

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by lily333 Nie Lut 19, 2012 7:32 pm

Diana napisał:Chciałam powiedzieć, że Blair przepięknie wyglądała w tym odcinku. Wydaję mi się, że to jedna z jej najlepszych stylizacji w całym serialu.

Zgadzam się. Wszystko było idealne w jej wyglądzie. Idealne stroje, idealne makijaże i fryzury. Natomiast jeśli chodzi o Serenę, to jej sweter aż krzyczał "gdzie są moje spodnie.?".

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Freya Nie Lut 19, 2012 10:01 pm

Ciężkostrawny odcinek, niestety. Nie mam sił długo recenzować, powiem tylko, że głupio zrobili scenarzyści, nakręcając Dair już teraz. Chyba nie ja jedna odczułam niesmak do zachowania Blair, która latając od jednego do drugiego rani wszystkich po drodze, w tym "miłość swojego życia" jeszcze sprzed odcinka/dwóch oraz najlepszą przyjaciółkę. Nawet jeśli to Dan jest jej pisany i będą żyć długo i szczęśliwie, to takie tempo uczuciowych przemian B. po prostu mnie nie przekonuje, nie i już.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Gigi Pon Lut 20, 2012 1:13 pm

obejrzałam ten odcinek już 3 razy i moim zdaniem jest baaaaaaardzo dobry Very Happy Very Happy

Kazimierz xD
Georgina walcząca z Danem padłam
Georgina trollująca Chucka ahahah nie mogę Very Happy Very Happy karma xD
Alessandra tańcząca WTF Razz Razz
pijany i zdezorientowany Nate <3
trollujące starsze małżeństwo zatrudnione przez Blair LOL
mina Blair jak wchodzi na imprezę a tam laski całuję się ahaha Razz Razz
Blair robiąca BLA BLA BLA SHUT UP kiedy niańka mówi że Bass to issue padłam xD
scena kiedy Blair rozbiera Dana i mina Dana po prostu mistrzostwo Very Happy Very Happy
w czasie rozmowy Dan dostaje msg od Georginy a Blair WTF W TYM MOMENCIE?! PRAGNĘ CIĘ!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

LOL Very Happy

do tego jeszcze creepy niańka, Georgina i mąż xD oraz niezły twister na końcu z Ivy :> :>

naprawdę nieźźźźźźle Smile Smile a Blair była świetna w tym odcinku i faktycznie wyglądała cudownie <3

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by lana Pon Lut 20, 2012 1:34 pm

Wreszcie udało mi się obejrzeć odcinek i wejść na forum Very Happy (kłopoty z komputerem)
Ogólnie odcinek taki sobie, po zapowiedziach spodziewałam sie czegoś super...
Blair wyglądała pięknie, nareszcie! Nawet w dniu slubu tak nie wygladała:)
Gdy zobaczyłam Dana i Blair całujących sie pomyslałam ooo niee! Co ona wyprawia!!! Dan moze jak się dowiedział o umowie troche spasuje mam nadzieję....
1 raz było mi żal Sereny, ona tak kocha Dana, zobaczyć zdrade przyjaciółki która jeszcze przed chwilą chciała ich zeswatać :/
Stary Chuck wrócił, czyli najgorsze co mogło się stać w tym serialu :/
Georgina drażni mnie ogromnie!!! Matko i córko, usuńcie ją z serialu! Zanim stała sie plotkarą była ciekawą postacią teraz jest najbardziej irytującą!!!
Ta cała wysłanniczka królewskiej rodziny niech se bierze księcia i daja spokój Blair i może dziewczyna sie wreszcie ogarnie we wszystkim:) Czekam na następny odcinek może bedzie lepszy;)
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Cas Pon Lut 20, 2012 1:36 pm

Odcinek kaszana! Ciekawi mnie jaknarazie tylko wątek ivy/Charlie bo tam sie zaczyna cos ciekawego dziać... Reszta masakra:/ Aż nie chce mi sie nic pisać wiecej... Razz
Cas
Cas
Chair & Rufus
Chair & Rufus

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by esiaczek Pon Lut 20, 2012 1:52 pm

jestem totalnie rozczarowana odcinkiem... przyznam się że momentami nawet przewijałam do przodu bo nie mogłam wytrzymać. Jak mogli narobić takiego bigosu, pocałunek Blair & Dan WTF?! Georgina i jej wyczucie czasu i pojawianie się akurat wtedy gdy coś się dzieje, stanowczo naciągane - już wolałam gdy tożsamości Plotkary trzeba było się domyślać :/ Najbardziej razi mnie to niezdecydowanie Blair - skacze z kwiatka na kwiatek - to Dan to znowu słodkie wyznania miłości do Chuck'a - wolnego! niechże się zdecyduje. no i Dan - chodzi taki samotny, smutny kundel - jak z tej bajki dla dzieciaków - licząc że może jakimś cudem jego los się odmieni i lusesita B pokocha go wieczną miłością... PORAŻKA!

Jedyny plus odcinka - Dorota Very Happy uwielbiam tą kobietę Smile

esiaczek

Liczba postów : 13

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 4 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach