Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x15 Crazy Cupid Love

+34
Cas
lana
Freya
Diana
gaspar
brulion
depmod
netka
elizak
Edda
onlytrueloveful
turtle
pelcia22
lily333
CallMeLady
DairDreamer
joanna1205
Justyna
Layla
Karolina
Gigi
Nika
Joanna
Karo
dzastulaa_
frejabeha
Ella
Ania
mmoneya
antiba
Kasia
Żuri
Ewa
Magda
38 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_lcap17%5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_lcap26%5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_lcap32%5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_rcap 32% 
[ 17 ]
5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_lcap8%5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Justyna Sro Lut 15, 2012 4:59 pm

Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana,

Z charakterem Dana przez długi czas kłóciła się ogromna chęć należenia do elity, jeżdżenie limuzyną, noszenie ubrań za kolosalne pieniądze, z charakterem Dana kłóci się nawet w pewnym sensie zakochanie w Blair czy szukanie pomocy u Chucka co też miało kiedyś miejsce. Z kolei z charakterem Blair kłóci się bycie niezdecydowaną, przyjaźń z Danem, noszenie dresu. A z charakterem Sereny za to kłóci się bycie tyle czasu samą. Ten serial nie raz pokazał, że każdy z bohaterów potrafi złamać swoje zasady i postąpić inaczej niż wszyscy by tego oczekiwali więc argumentowanie "bo to kłóci się z jego charakterem" jest chyba trochę nieadekwatne.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by turtle Sro Lut 15, 2012 5:02 pm

joanna1205 napisał:
turtle napisał:
joanna1205 napisał:
turtle napisał:

I Dan. I tutaj pewnie mnie wyśmiejecie, ale ja nadal mam wątpliwości co do wysłania filmiku… Przede wszystkim kłóci mi się to wszystko z charakterem Dana… I jeszcze jedno. Plotkara ma to do siebie, że komentuje dziwne, czy złe zachowania postaci. W odcinku skomentowała Chucka i jego nieodpowiednie zachowanie… A kiedy Dan przez cały odcinek kombinował… Plotkara nie powiedziała ani słowa...

I jeszcze coś… Georgina, która jest teraz Plotkarą powiedziała… „dziwne, że jeszcze nie pocałowałeś Blair, w sumie to nie dziwię się, w końcu jesteś Danem”. Hmm… Ten film nigdzie tu nie pasuje…

Faktycznie, spełnianie polecań Plotkary pod groźbą ujawnienia go jako osoby, która wysłała filmik CB nie jest przyznaniem się do winy Wink. Dan zrobił to dla fanu, bo wymyślił, że to niezły pretekst, żeby spędzić z Blair walentynki w apartamencie Chucka pod bacznym okiem Sereny.
A poważnie, jeśli to nie Dan, to na prawdę nie mam pojęcia jak oni chcą z tego wybrnąć Smile.

Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana, to jeszcze z tym co mówi Plotkara-Georgina... Dan kombinuje cały odcinek i Plotkara o tym ani słowa... Chuck wykorzystuje Alessandrę i od razu mamy komentarz... czyżby Plotkara nie przepadała za urokiem osobistym Bassa :ppp


Czy myśmy oglądały ten sam serial? Czy to nie Plotkara kazała Danowi ściągnąć Blair na imprezę pod groźbą ujawnienia tożsamości osoby, która wysłała filmik? Kiedy Dan przyszedł do Nate powiedzieć mu, że sorry, ale on TĄ imprezę odpuszcza? Plotkara-Georgina nie komentowała zachowania Dana, bo sama je sprowokowała szantażem. Stąd pytanie: jeśli nie Dan wysłał filmik, to po co ulegał szantażowi Georginy???

Ale Georgina-Plotkara oceniła Dana pozytywnie na koniec... Dlatego według mnie to wszystko kłoci się ze sobą... Może to po prostu niekonsekwencja scenarzystów...

Uległ szatażowy, bo może z kimś współpracuje... A może... hmmm chroni Serenę?? :ppp Czy Dan wie, że Blair wie, że Serena nie wysłała filmu?? :pp To byłoby ciekawe... Smile)) Smile)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by turtle Sro Lut 15, 2012 5:05 pm

Georgina429 napisał:
Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana,

Z charakterem Dana przez długi czas kłóciła się ogromna chęć należenia do elity, jeżdżenie limuzyną, noszenie ubrań za kolosalne pieniądze, z charakterem Dana kłóci się nawet w pewnym sensie zakochanie w Blair czy szukanie pomocy u Chucka co też miało kiedyś miejsce. Z kolei z charakterem Blair kłóci się bycie niezdecydowaną, przyjaźń z Danem, noszenie dresu. A z charakterem Sereny za to kłóci się bycie tyle czasu samą. Ten serial nie raz pokazał, że każdy z bohaterów potrafi złamać swoje zasady i postąpić inaczej niż wszyscy by tego oczekiwali więc argumentowanie "bo to kłóci się z jego charakterem" jest chyba trochę nieadekwatne.

Dan należy do elity... jeździ limuzyną i nosi ubrania za kolosalne pieniądze?? :ppp Według mnie Dan nie zmienił się aż... przystosował się... ale zdecydowanie pięc sezonów pokazało, jak dobrym facetem jest, dlatego wszystko według mnie kłóci się...
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Gigi Sro Lut 15, 2012 5:11 pm

turtle napisał:I na koniec. Nie mieliście wrażenia, że to był powrót to przeszłości i zarazem zasygnalizowanie, że postacie nie są już w liceum?? A historie zmieniają się?? Chuck zjeżdza windą w dół… a Blair jedzie do góry i szuka Dana… Serena i Dan w restauracji próbują za sprawą Blair znowu zakochać się, ale to już przeszłość… Podstawiona para tylko potęguje wrażenie, że przeszłość należy do przeszłości. Nate, który zawsze miał na oku wiele dziewczyn, nagle uparł się na jedną… Blair zdejmuje krawat Dana, który symbolizuje liceum, a potem odwzajemnia pocałunek… Ten cytat o tym, że wszystko do tej pory było prologiem chyba jest ważny…

guuuuuuuuuurl xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Justyna Sro Lut 15, 2012 5:32 pm

turtle napisał:
Georgina429 napisał:
Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana,

Z charakterem Dana przez długi czas kłóciła się ogromna chęć należenia do elity, jeżdżenie limuzyną, noszenie ubrań za kolosalne pieniądze, z charakterem Dana kłóci się nawet w pewnym sensie zakochanie w Blair czy szukanie pomocy u Chucka co też miało kiedyś miejsce. Z kolei z charakterem Blair kłóci się bycie niezdecydowaną, przyjaźń z Danem, noszenie dresu. A z charakterem Sereny za to kłóci się bycie tyle czasu samą. Ten serial nie raz pokazał, że każdy z bohaterów potrafi złamać swoje zasady i postąpić inaczej niż wszyscy by tego oczekiwali więc argumentowanie "bo to kłóci się z jego charakterem" jest chyba trochę nieadekwatne.

Dan należy do elity... jeździ limuzyną i nosi ubrania za kolosalne pieniądze?? :ppp Według mnie Dan nie zmienił się aż... przystosował się... ale zdecydowanie pięc sezonów pokazało, jak dobrym facetem jest, dlatego wszystko według mnie kłóci się...


Źle mnie zrozumiałaś, nie chodzi mi o to, że teraz Dan jeździ limuzyną czy nosi drogie ubrania. Chodzi mi o moment kiedy zaraz po tym jak jego ojciec zamieszkał z Lily zaczął nagle nosić markowe ubrania, okulary, w portfelu miał kupę pieniędzy, jeździł limuzyną a Vanessę okłamywał, że idzie na metro. O ten moment mi chodziło. I o to, że od początku sprawiał wrażenie, że nie chce brać udziału w życiu elity, woli od niech stronić raczej a nagle pisze książkę o tym, że tak naprawdę desperacko pragnie brać w tym wszystkim udział. I to według mnie kłóci się z jego charakterem. Absolutnie nie twierdzę, że Dan jest zły. Wręcz przeciwnie, chociaż nie jestem jakąś jego ogromną fanką to zdaje sobie sprawę, że od samego początku jest tym dobrym, rozsądnym i najbardziej w porządku ale miał też momenty słabości i pokazał swoje mroczne oblicze. Być może teraz też się nawróci i ogarnie ale trochę głupio twierdzić, że nie mógł wysłać filmiku bo kłóci się to z jego charakterem. Czy On zawsze musi być idealny? Całkiem możliwe, że scenarzyści chcieli pokazać go w innej odsłonie dlatego tak pokierowali akcją.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Sro Lut 15, 2012 5:45 pm

Turtle oficjalnie nadaje Ci miano mojego nowego Boga. Z twoimi wypowiedziami zgadzam się tak, że już bardziej nie można, naprawdę <3
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by turtle Sro Lut 15, 2012 5:57 pm

Georgina429 napisał:
turtle napisał:
Georgina429 napisał:
Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana,

Z charakterem Dana przez długi czas kłóciła się ogromna chęć należenia do elity, jeżdżenie limuzyną, noszenie ubrań za kolosalne pieniądze, z charakterem Dana kłóci się nawet w pewnym sensie zakochanie w Blair czy szukanie pomocy u Chucka co też miało kiedyś miejsce. Z kolei z charakterem Blair kłóci się bycie niezdecydowaną, przyjaźń z Danem, noszenie dresu. A z charakterem Sereny za to kłóci się bycie tyle czasu samą. Ten serial nie raz pokazał, że każdy z bohaterów potrafi złamać swoje zasady i postąpić inaczej niż wszyscy by tego oczekiwali więc argumentowanie "bo to kłóci się z jego charakterem" jest chyba trochę nieadekwatne.

Dan należy do elity... jeździ limuzyną i nosi ubrania za kolosalne pieniądze?? :ppp Według mnie Dan nie zmienił się aż... przystosował się... ale zdecydowanie pięc sezonów pokazało, jak dobrym facetem jest, dlatego wszystko według mnie kłóci się...


Źle mnie zrozumiałaś, nie chodzi mi o to, że teraz Dan jeździ limuzyną czy nosi drogie ubrania. Chodzi mi o moment kiedy zaraz po tym jak jego ojciec zamieszkał z Lily zaczął nagle nosić markowe ubrania, okulary, w portfelu miał kupę pieniędzy, jeździł limuzyną a Vanessę okłamywał, że idzie na metro. O ten moment mi chodziło. I o to, że od początku sprawiał wrażenie, że nie chce brać udziału w życiu elity, woli od niech stronić raczej a nagle pisze książkę o tym, że tak naprawdę desperacko pragnie brać w tym wszystkim udział. I to według mnie kłóci się z jego charakterem. Absolutnie nie twierdzę, że Dan jest zły. Wręcz przeciwnie, chociaż nie jestem jakąś jego ogromną fanką to zdaje sobie sprawę, że od samego początku jest tym dobrym, rozsądnym i najbardziej w porządku ale miał też momenty słabości i pokazał swoje mroczne oblicze. Być może teraz też się nawróci i ogarnie ale trochę głupio twierdzić, że nie mógł wysłać filmiku bo kłóci się to z jego charakterem. Czy On zawsze musi być idealny? Całkiem możliwe, że scenarzyści chcieli pokazać go w innej odsłonie dlatego tak pokierowali akcją.

Zachłysnął się tym wszystkim po czym szybko ocknął się... To pierwsze chyba normalne u nastolatka, to drugie trzeba pochwalić... Jako jedyny przez wiele sezonów pozostał wierny swoim wartościom... Oczywiście miał słabe momenty, tylko to co urzeka mnie u Dana, to zawsze branie odpowiedzialności za siebie... a często nawet na siebie za innych. I dlatego to wszystko według mnie kłoci się...

Co do książki, to zdecydowanie nie zgadzam się. Książka nie była o tym, jak Dan desperacko chce być w świecie UES... Książka wyśmiewała i krytykowała ten świat...

Dan nie jest idealny Smile) Smile) Uważam jedynie, że jeżeli Dan wysłał film, to jest to wielka niekonseknwencja scenarzystów... Przez kilkanaście odcinków pomaga Blair, pomaga Louisowi, pomaga Chuckowi... pomaga wszystkim... Po prostu trudno mi zrozumieć takie postępowanie.
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by lily333 Sro Lut 15, 2012 6:07 pm

Ja o Danie już od dawna nie mam najlepszego zdania, dlatego nie zdziwiło mnie, że wysłał filmik do Plotkary, a potem bez niczyjej zachęty obwinił o to Chucka (co za hipokryta). Nie zdziwiło mnie to, że współpracował z Plotkarą i wystawił jej Blair, którą podobno kocha. Tylko trochę zaskoczyło mnie, że zgodził się na swatanie z Sereną i jeszcze dał do zrozumienia, że zależy mu na S. Od kiedy poczuł parcie na UES, stacza się chłopak i nie dodaje mu to uroku, zwłaszcza przy tych paskudnych włosach.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Sro Lut 15, 2012 6:12 pm

Dokładnie, również nie zgadzam się z tą książką. Ona była satyrą całego blichtru i życia na UES. Dlatego wiele osób było złych na Dana po opublikowaniu "The Inside"
Wydaje mi się, że to nie Dan wysłał filmik, bo jak wcześniej zostało to wspomniane przez Turtle to się kłóci z obrazem Dana budowanym przez prawie 5 sezonów. On nie jest idealny, nikt nie jest, ale dzięki Rufusowi został wychowany w sumie porządnie i wyniósł z domu pewne wartości przez co różni się zdecydowanie od innych dzieciaków (no już nie dzieciaków) z UES. Mam wrażenie, że scenarzyści zostawili sobie otwartą furtkę, bo tak naprawdę nie mieliśmy póki co wyjaśnienia jak Dan miałby wysłać ten filmik. Może Dan kogoś kryje tak jak próbowała to robić Serena? Po za tym twórcy mówili w jakimś wywiadzie, żeby nie zakładać na 100%, że to Dan jest odpowiedzialny za ten wyciek. Jak już gdzieś pisałam GG przyzwyczaiło mnie do momentów OMG. Tak było, gdy Charlie okazała się być jakąś Ivy (a przecież na początku raczej nikt nie pomyślał, że Carol mogła zapłacić jakiejś dziewczynie za udawanie jej własnej córki lol) to samo z Louisem, który zmienił się w przeciągu pół dnia, nagle przestał kochać Blair i zmienił się w męża rodem z jakiś thrillerów. Takie niespodziewane zwroty akcji zdarzały się w GG już nie raz, bo o to chodzi w tym serialu, że jest NIEPRZEWIDYWALNY.
Dalibyście wszyscy spokój z tym obwinianiem Chucka, bo widzę, że to się stało koronnym argumentem niektórych fanów Chair. Nazywanie Dana hipokrytą w kontekście przy okazji uczynienia Chucka aniołem jest moim zdaniem nie na miejscu, bo o hipokryzji C. to ja się mogę rozpisywać godzinami.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by turtle Sro Lut 15, 2012 6:13 pm

lily333 napisał:Ja o Danie już od dawna nie mam najlepszego zdania, dlatego nie zdziwiło mnie, że wysłał filmik do Plotkary, a potem bez niczyjej zachęty obwinił o to Chucka (co za hipokryta). Nie zdziwiło mnie to, że współpracował z Plotkarą i wystawił jej Blair, którą podobno kocha. Tylko trochę zaskoczyło mnie, że zgodził się na swatanie z Sereną i jeszcze dał do zrozumienia, że zależy mu na S. Od kiedy poczuł parcie na UES, stacza się chłopak i nie dodaje mu to uroku, zwłaszcza przy tych paskudnych włosach.

Naprawdę nie zdziwiło cię to?? Podziwiam Smile))

Na początku sezonu Dan opiekuje się Chuckiem i ratuje go przed pobiciem... Pomaga Blair mimo że jest w niej zakochany po uszy... Pomaga Louisowi i pisze przysięgi... Wszyscy odwracają się od niego z powodu książki... A on dalej swoje... Pomaga Blair, pomaga Chuckowi... pomaga Louisowi... Najważniejsze... robi to wszystko bezinteresownie...
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Justyna Sro Lut 15, 2012 6:24 pm

turtle napisał:
Georgina429 napisał:
turtle napisał:
Georgina429 napisał:
Dan z kimś współpracuje?? Nie wiem naprawdę nie wiem... ale to wszystko kłóci się nie dość, że z charakterem Dana,

Z charakterem Dana przez długi czas kłóciła się ogromna chęć należenia do elity, jeżdżenie limuzyną, noszenie ubrań za kolosalne pieniądze, z charakterem Dana kłóci się nawet w pewnym sensie zakochanie w Blair czy szukanie pomocy u Chucka co też miało kiedyś miejsce. Z kolei z charakterem Blair kłóci się bycie niezdecydowaną, przyjaźń z Danem, noszenie dresu. A z charakterem Sereny za to kłóci się bycie tyle czasu samą. Ten serial nie raz pokazał, że każdy z bohaterów potrafi złamać swoje zasady i postąpić inaczej niż wszyscy by tego oczekiwali więc argumentowanie "bo to kłóci się z jego charakterem" jest chyba trochę nieadekwatne.

Dan należy do elity... jeździ limuzyną i nosi ubrania za kolosalne pieniądze?? :ppp Według mnie Dan nie zmienił się aż... przystosował się... ale zdecydowanie pięc sezonów pokazało, jak dobrym facetem jest, dlatego wszystko według mnie kłóci się...


Źle mnie zrozumiałaś, nie chodzi mi o to, że teraz Dan jeździ limuzyną czy nosi drogie ubrania. Chodzi mi o moment kiedy zaraz po tym jak jego ojciec zamieszkał z Lily zaczął nagle nosić markowe ubrania, okulary, w portfelu miał kupę pieniędzy, jeździł limuzyną a Vanessę okłamywał, że idzie na metro. O ten moment mi chodziło. I o to, że od początku sprawiał wrażenie, że nie chce brać udziału w życiu elity, woli od niech stronić raczej a nagle pisze książkę o tym, że tak naprawdę desperacko pragnie brać w tym wszystkim udział. I to według mnie kłóci się z jego charakterem. Absolutnie nie twierdzę, że Dan jest zły. Wręcz przeciwnie, chociaż nie jestem jakąś jego ogromną fanką to zdaje sobie sprawę, że od samego początku jest tym dobrym, rozsądnym i najbardziej w porządku ale miał też momenty słabości i pokazał swoje mroczne oblicze. Być może teraz też się nawróci i ogarnie ale trochę głupio twierdzić, że nie mógł wysłać filmiku bo kłóci się to z jego charakterem. Czy On zawsze musi być idealny? Całkiem możliwe, że scenarzyści chcieli pokazać go w innej odsłonie dlatego tak pokierowali akcją.

Zachłysnął się tym wszystkim po czym szybko ocknął się... To pierwsze chyba normalne u nastolatka, to drugie trzeba pochwalić... Jako jedyny przez wiele sezonów pozostał wierny swoim wartościom... Oczywiście miał słabe momenty, tylko to co urzeka mnie u Dana, to zawsze branie odpowiedzialności za siebie... a często nawet na siebie za innych. I dlatego to wszystko według mnie kłoci się...

Co do książki, to zdecydowanie nie zgadzam się. Książka nie była o tym, jak Dan desperacko chce być w świecie UES... Książka wyśmiewała i krytykowała ten świat...

Dan nie jest idealny Smile) Smile) Uważam jedynie, że jeżeli Dan wysłał film, to jest to wielka niekonseknwencja scenarzystów... Przez kilkanaście odcinków pomaga Blair, pomaga Louisowi, pomaga Chuckowi... pomaga wszystkim... Po prostu trudno mi zrozumieć takie postępowanie.


Jeżeli dobrze pamiętam to kiedy Vanessa znalazła jego książkę zadzwoniła do niego i powiedziała, że zawsze myślała, że Dan wciągnął się w UES przez Serenę a po przeczytaniu wie, że sam chciał tam trafić może nawet bardziej niż Jenny. I Dan wcale nie zaprzecza tylko mówi, że jak ktoś to przeczyta to zostanie z tego środka wyrzucony więc chyba trochę książka jest o tym, że chce trafić di elity UES.
A jeśli chodzi o jego zachowanie to oczywiście go nie pochwalam ale czasem ludzie robią z miłości bardzo głupie rzeczy i być może Dan stwierdził, że skoro jest już tak blisko Blair to szkoda żeby wszystko legło w gruzach. Chociaż oczywiście nie dam sobie ręki uciąć, że to on wysłał filmik bo jak wspomniała frejabeha GG lubi zaskakiwać i często kiedy wydaje nam się, że wszystko już zostało wyjaśnione okazuje się, że jest zupełnie inaczej.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by joanna1205 Sro Lut 15, 2012 6:44 pm

turtle napisał:
lily333 napisał:Ja o Danie już od dawna nie mam najlepszego zdania, dlatego nie zdziwiło mnie, że wysłał filmik do Plotkary, a potem bez niczyjej zachęty obwinił o to Chucka (co za hipokryta). Nie zdziwiło mnie to, że współpracował z Plotkarą i wystawił jej Blair, którą podobno kocha. Tylko trochę zaskoczyło mnie, że zgodził się na swatanie z Sereną i jeszcze dał do zrozumienia, że zależy mu na S. Od kiedy poczuł parcie na UES, stacza się chłopak i nie dodaje mu to uroku, zwłaszcza przy tych paskudnych włosach.

Naprawdę nie zdziwiło cię to?? Podziwiam Smile))

Na początku sezonu Dan opiekuje się Chuckiem i ratuje go przed pobiciem... Pomaga Blair mimo że jest w niej zakochany po uszy... Pomaga Louisowi i pisze przysięgi... Wszyscy odwracają się od niego z powodu książki... A on dalej swoje... Pomaga Blair, pomaga Chuckowi... pomaga Louisowi... Najważniejsze... robi to wszystko bezinteresownie...

Sorry, ale gdyby przed sądem jedyną linią obrony, przeciwko dowodom, jakimi są współpraca z plotkarą, okłamywanie Blair co do intencji w sprawie Sereny i stwierdzenie Georginy do męża, że to Dan wysłał filmik był argument, że to "kłóci się z jego charakterem", sorry, ale wyrok byłby peny: gilty!
A co do pomysłu, że Dan kogoś kryje, to czekam na propozycje kogo mógłby kryć Dan? Rufusa? Neta? Bo to też chyba "nie leży w ich charakterze", a poza tym w przeciwieństwie do Dana nie mieli motywu. Hm... kogo mógłby jeszcze kryć Dan? Może Jenny Smile. W jej charakterze to leży, miała motywację (zemsta na Blair, przez którą musiała opuścić miasto), z tym że raczej absurdalny jest pomysł, że wpadała na UES tylko po to, żeby znaleźć filmik, wysłać go GG i zniknąć nim ktoś się zorientuje Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Sro Lut 15, 2012 6:54 pm

Ktoś ostatnio spekulował na tumblrze, że np. Elenor miałby motyw. No, bo miała, nie mówię, że w to wierze, ale w pewien sposób to mogła być ona. To mógłby być Louis, matka Louisa jest parę opcji. Chciałabym zobaczyć minę niektórych jak okaże się, że to jednak nie Dan wysłał filmik.
Nie mówię, że to nie on, ale GG (co powtarzam 28126354 raz) jest NIEPRZEWIDYWALNE i prawie nic w tym serialu nie jest takie jakim się wydaje.
Pamiętacie akcję z 4 sezonu z Juliett i Colinem? Jeden odcinek kończył się sugestią, że oni razem współpracują i było wielkie OMG. Co się okazuje w następnym odcinku? Colin jest kuzynem Juliett i nie ma pojęcia o jej próbie zniszczenia Sereny. Nie przesądzajcie od razu sprawy i nie stawiajcie krzyżyka na Danie.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by pelcia22 Sro Lut 15, 2012 7:09 pm

frejabeha napisał:Ktoś ostatnio spekulował na tumblrze, że np. Elenor miałby motyw. No, bo miała, nie mówię, że w to wierze, ale w pewien sposób to mogła być ona. To mógłby być Louis, matka Louisa jest parę opcji. Chciałabym zobaczyć minę niektórych jak okaże się, że to jednak nie Dan wysłał filmik.
Nie mówię, że to nie on, ale GG (co powtarzam 28126354 raz) jest NIEPRZEWIDYWALNE i prawie nic w tym serialu nie jest takie jakim się wydaje.
Pamiętacie akcję z 4 sezonu z Juliett i Colinem? Jeden odcinek kończył się sugestią, że oni razem współpracują i było wielkie OMG. Co się okazuje w następnym odcinku? Colin jest kuzynem Juliett i nie ma pojęcia o jej próbie zniszczenia Sereny. Nie przesądzajcie od razu sprawy i nie stawiajcie krzyżyka na Danie.
Zgadzam się w 100%. Czuje jakoś podskórnie, że to nie Dan i to wszystko jest grubymi nićmi szyte. Poza tym sami twórcy powiedzieli, że finał tej zagadki będzie zaskakujący. Ja to interpretuje, że wysłał to ktoś zupełnie poza podejrzeniami...
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Gigi Sro Lut 15, 2012 8:39 pm

looooof loooof loooof
Here are some of my over-analysis of the 5.15 episode “Crazy, Cupid, Love”

Everyone is in uniform, but Blair and Chuck, and Chuck never really wore his uniform anyway, but he does have the scarf, so that ties him into his high school personality.

Dan starts out in full St. Jude’s uniform- jacket, tie, shirt pants, and when he first arrives at the party, things are just like they were in high school. He is hanging out in a corner by himself, being invisible (the waiter with the jello shots was oblivious to him trying to get one of the shots off the tray), then a pretty girl comes over and talks to him (like pre-show, the party where Serena talks to him for the first time). Blair removes his tie, un-tucks and unbuttons the shirt, and he begins to transform from high school Dan, to adult Dan. He becomes more confident, he asks her about the wonderful part, then later, he goes in for the kiss. Dan has fully transformed out of his highschool persona by the end of episode

Blair is not in uniform, and this is the first episode in who knows how long, that not only does she not share a teary goodbye with Chuck, she actually seems to maybe be developing feelings (real, true, not based on princess-fantasies feelings) for someone else. If she were still in her high school mentality (represented by her uniform), she would not only not be attracted to Dan, she wouldn’t care anything about his happiness and would be trying to sabotage his relationship with Serena, but un-uniformed (she’s not even wearing a headband), adult Blair has moved past it, and is starting to crack through those old ideas and concepts, allowing her to see the “charming and wonderful” guy who is literally, standing right in front of her.

Chuck and Serena are in uniform throughout the entirety of the party. Neither of them actually wore the uniforms in high school, but they are still wearing the things that represent that time in their lives. Serena is still stuck on the high school idea of DanandSerena and ChuckandBlair, and her question about Blair caring about Dan questions both of those, because it threatens those ideas. Serena also goes immediately into her season 2 “so I don’t outshine you” personality. Chuck, wearing his scarf, is still stuck on the idea of Blair, even if she repeatedly tells him to leave her alone, and then he feels threatened (by none other than Dan, the person who always seem to mess up his world order) he does what high school Chuck always did, sleep with someone drunk and vulnerable as a way to hurt someone else (Blair). At the end of the party, they are both in their uniforms, literally and metaphorically.

co za płytki serial xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Sro Lut 15, 2012 8:45 pm

Gigi napisał:looooof loooof loooof
Here are some of my over-analysis of the 5.15 episode “Crazy, Cupid, Love”

Everyone is in uniform, but Blair and Chuck, and Chuck never really wore his uniform anyway, but he does have the scarf, so that ties him into his high school personality.

Dan starts out in full St. Jude’s uniform- jacket, tie, shirt pants, and when he first arrives at the party, things are just like they were in high school. He is hanging out in a corner by himself, being invisible (the waiter with the jello shots was oblivious to him trying to get one of the shots off the tray), then a pretty girl comes over and talks to him (like pre-show, the party where Serena talks to him for the first time). Blair removes his tie, un-tucks and unbuttons the shirt, and he begins to transform from high school Dan, to adult Dan. He becomes more confident, he asks her about the wonderful part, then later, he goes in for the kiss. Dan has fully transformed out of his highschool persona by the end of episode

Blair is not in uniform, and this is the first episode in who knows how long, that not only does she not share a teary goodbye with Chuck, she actually seems to maybe be developing feelings (real, true, not based on princess-fantasies feelings) for someone else. If she were still in her high school mentality (represented by her uniform), she would not only not be attracted to Dan, she wouldn’t care anything about his happiness and would be trying to sabotage his relationship with Serena, but un-uniformed (she’s not even wearing a headband), adult Blair has moved past it, and is starting to crack through those old ideas and concepts, allowing her to see the “charming and wonderful” guy who is literally, standing right in front of her.

Chuck and Serena are in uniform throughout the entirety of the party. Neither of them actually wore the uniforms in high school, but they are still wearing the things that represent that time in their lives. Serena is still stuck on the high school idea of DanandSerena and ChuckandBlair, and her question about Blair caring about Dan questions both of those, because it threatens those ideas. Serena also goes immediately into her season 2 “so I don’t outshine you” personality. Chuck, wearing his scarf, is still stuck on the idea of Blair, even if she repeatedly tells him to leave her alone, and then he feels threatened (by none other than Dan, the person who always seem to mess up his world order) he does what high school Chuck always did, sleep with someone drunk and vulnerable as a way to hurt someone else (Blair). At the end of the party, they are both in their uniforms, literally and metaphorically.

co za płytki serial xD

Świetna analiza. Czasami fani GG są naprawdę rewelacyjni Very Happy
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Sro Lut 15, 2012 8:49 pm

czasem lepsi niz serial xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by frejabeha Sro Lut 15, 2012 8:53 pm

Z pewnością czasem lepsi niż scenarzyści Smile We wszystkim dopatrzą się symboliki, a to świetne, bo ja ją kocham Smile
Rozpływam się nad tą analizą... Smile

Powiedzcie, że też zauważyłyście, że Blair przez cały odcinek nazywa Dana Danem? Do tej pory zawsze tylko Humphrey Very Happy
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by pelcia22 Sro Lut 15, 2012 9:00 pm

frejabeha napisał:Z pewnością czasem lepsi niż scenarzyści Smile We wszystkim dopatrzą się symboliki, a to świetne, bo ja ją kocham Smile
Rozpływam się nad tą analizą... Smile

Powiedzcie, że też zauważyłyście, że Blair przez cały odcinek nazywa Dana Danem? Do tej pory zawsze tylko Humphrey Very Happy
No właśnie zwróciłam na to uwagę. Poza tym nasuwa mi sie refleksja, że Dan czystko wizualnie bardziej pasuje do Blair. Przy Serenie zawsze wyglądał jak kurdupel. Gdyby jeszcze ogarnął swoje nieziemskie włosy i trochę poprawił ciało byłoby całkiem nieźle Smile
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Kasia Sro Lut 15, 2012 9:02 pm

Zauważyłam tego Dana, zdziwiło mnie to, aż trochę nienaturalnie brzmiało, haha.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Karo Sro Lut 15, 2012 9:02 pm

hehe już chyba wszyscy byli oskarżeni o wysłanie tego filmiku:D Szerze mówiąc jakoś mnie ta zagadka nie porywa i dziwi mnie to poruszenie:D Tak czy siak nie wiem czemu tak uparcie twierdzicie,że Dan nie mógł tego zrobić. Ot normalny człowiek, który kocha kobietę, która właśnie popełnia największy błąd swojego życia i postanawia temu zapobiec i wszystko składa się w całość. Oj baaardzo się zdziwię, jeżeli się okaże, że zrobił to ktoś inny.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Magda Czw Lut 16, 2012 1:42 am

Myślę, że porusza z tego powodu, że takie zachowanie Dana, jak w ostatnim odcinku, jest raczej do niego niepodobne. To wywołuje sporo emocji. Coś pękło, zmieniło się. Zobaczymy Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Karo Czw Lut 16, 2012 9:23 am

Nie no ostatni odcinek był fatalny w jego wykonaniu to fakt, ale w miłości ludzie wariują. Dan wie, że B. się wkurzy kiedy się dowie, więc pragnie jak najdłużej utrzymać obecną sielankę. Chociaż budowanie związku na kłamstwie nie jest najlepszym pomysłem scenarzystów, no ale bez dramy nie byłoby GG, nie może być idealnie Wink
A sam fakt wysłania filmiku...no cóż...może Dan po prostu myślał, że B. z L. będzie jednak szczęśliwa i nie chciał się wtrącać. No,ale kiedy zobaczył jej rozmowę z Chuckiem zrozumiał, że to totalnie nieporozumienie i postanowił jej pomóc.
No,ale faktycznie nie ma co gdybać, pewnie wkrótce zostaniemy uświadomieni Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Justyna Czw Lut 16, 2012 9:32 am

Mnie bardziej zastanawia jak rozegrają to scenarzyści, nie ważne kto wysłał, tzn ważne ale ja bardziej czekam na to czy wybrnął z tego w sensowny sposób bo jakby nie patrzeć coraz mniej w serialu logiki a więcej chaosu i urywanych wątków. Także liczę na konkretne wyjaśnienie i wytłumaczenie tej sytuacji. Bo jeśli się okaże, że nie wiem....Blair sama wysłała filmik to przestanę oglądać ten serial ale chyba tylko mnie tak wyobraźnia poniosła Razz miejmy nadzieję, że scenarzyści podejdą do tego bardziej realnie Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by onlytrueloveful Czw Lut 16, 2012 4:39 pm

Ella napisał:Dla mnie jako fanki Chair dzisiejszy odcinek to załamka totalna:((((((
Za mało Chucka, Chuck w łóżku z Alexandrą?! Nie było nikogo lepszego?!
Blair całująca Dana - kompletnie nieporozumienie, nie kupuje tego. Nawet nie mam ochoty obejrzeć tego odcinka jeszcze raz.

Zgadzam się w 100%. Dair mnie nie przekonuje totalnie. Widzę same minusy odcinka.
Dan wysłał film do GG (wiedziałam od samego początku, a inni go bronili) i w ogóle współpracuje z GG (GG "przyprowadź Blair na przyjęcie"- D. "załatwione"- no sorry ta akcja mega wkurzająca- bał się o swój tyłek, że Georgina ujawni tą informację) I co ta Blair wyprawia? Niby chce pomóc Serenie, a odzwzajemnia pocałunek Dana. WTF? Nic z tego nie kumam. Chuck- szkoda, że wylądował w łóżku z Alekssandrą. Wątek Esstee czy jak jej tam w ogóle niepotrzebny. Wątek Nate-Lola- spodziewałam się czegoś więcej. Jedynie akcja Blair-Dorota była swietna, ale Dorota zawsze jest amazing! No i wątek Ivy-Charlie nabiera tempa Very Happy
A poza tym, nudy na pudy!!!
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

5x15 Crazy Cupid Love - Page 3 Empty Re: 5x15 Crazy Cupid Love

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach