Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by genevievee Pon Sty 27, 2014 2:28 pm

Dość życiowy jak na serial, świetny Jamie, świetna przyjażn Brooke i Peyton, fajny chociaż nieco zapomniany wątek rysowania Peyton i przede wszystkim swietna muzyka ! <3 Ogólnie jeden z najlepszych Very Happy

genevievee

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by meryl. Wto Sty 28, 2014 4:58 pm

W wakacje obejrzałam wszystkie odcinki. Zdecydowanie jeden z lepszych serial i tak jak ktoś przede mną napisał "dość życiowy".
Uwielbiam Nathana i Haley <3 Ogólnie w serialu wątki są ciekawie poruszone, np. historia rodzeństwa Scott.
meryl.
meryl.

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by amelka99 Sro Sty 29, 2014 4:46 pm

Nigdy nie rozumiałam fenomenu tego serialu, aż do momentu gdy dwa lata temu obejrzałam wszystkie sezony z Peyton i Lucasem:) Uwielbiam czas liceum i te ich szalone pomysły, kłótnie i miłości. Strasznie płakałam jak umarła matka Peyton i ona się później aż pobiła z Brooke. Ta ich przyjaźń była fenomenalnie przedstawiona.
amelka99
amelka99

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Maxxxim Sro Lut 05, 2014 11:54 pm

Takich seriali jak ten mogłoby być więcej. Żałuję, że byłam tak młoda i głupia, że nie mogłam oglądać go na bieżąco. Nadrobiłam jednak ten błąd i nic nie straciłam, bo obejrzałam wszystkie sezony, po prostu jednym tchem. Jestem i zawsze będę zafascynowana tym serialem i tak jak kiedyś dziwił mnie jego fenomen, tak teraz całkowicie to rozumiem i należę do grona oddanych fanów. Przykro było kończyć oglądanie, bo wciągnęłam się strasznie, uwielbiam wszystkich bohaterów, uwielbiam ten ich młodzieńczy czas, wszystkie problemy, tak nam przecież bliskie, zero ściemy, zero naciągania faktów, zero owijania w bawełnę, wszystko podane prosto i świetnie, tak, że po prostu chciało się więcej i więcej. Szkoda, że tak świetne seriale już się skończyły ;(
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by paula91 Czw Lut 06, 2014 1:52 pm

Szkoda, że w ostatnich sezonach w ogóle nie było Lucasa i Peyton, późniejsze sezony były trochę jak odrębny serial.

paula91

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Maxxxim Czw Lut 06, 2014 2:05 pm

No właśnie, ja również żałuję, że nie było Lucasa i Peyton. Uwielbiałam tą parę i nie mogłam przeboleć, że w ogóle ich już nie było. Lucas tam się jeszcze pojawił na moment, ale Peyton już nie. A tak było fajnie, w końcu byli parą, mieli dziecko... I te sezony bez nich były faktycznie nieco dziwne, ale to pewnie wynikało z naszego przyzwyczajenia do tych postaci, których nagle zabrakło. Rozwinęli za to wątek Brooke, co okej, było też na plus, bo to fajna postać i świetna aktorka, ale mimo to, było jakoś inaczej... Ale i tak miło się oglądało te ostatnie sezony, chociaż nic nie zmieni tego, że te pierwsze sezony były najlepsze Wink
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 3:23 pm

ahhh.. naprawdę genialny serial, przy którym spędziłam wiele popołudni.. Moim zdaniem najlepsze było pierwsze 5 sezonów, reszta była już trochę naciągana i straciła dawny klimat, ale dało się ją obejrzeć.. Jak większość miłośników seriali za największą stratę uważam wyjazd Lucasa i Peyton - to oni sprawiali, że wszystko tak jakby dalej trwało, a bohaterowie ciągle byli w liceum. Potem - czar prysł.. Ale serial i tak wspaniały i z całą pewnością godny polecania

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by efi Sro Lut 12, 2014 10:29 am

A ja zawsze bylam za Lucasem i Brook Very Happy Ale fakt. Serial sie skonczyl jak Lucas wyjechal..
efi
efi

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by hazelnut Sro Lut 12, 2014 6:46 pm

Co prawda jeszcze nie skończyłam oglądać wszystkich odcinków, ale to nic, i tak wiem co się wydarzy. Zgadzam się co do Lucasa, to już pewnie nie będzie to samo co na początku... Generalnie nie przepadam za chłopakiem, ale faktycznie razem z Brook tworzą cudowną parę Very Happy Znacznie lepszą, niż z Peyton! Serio, nie potrafię tej dziewczyny ścierpieć :c
hazelnut
hazelnut

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by efi Sro Lut 12, 2014 7:10 pm

Peyton jest wkurzająca ;d a z Brook bylo ciekawie i naprawde go kochała Very Happy
efi
efi

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 16 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach