Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Cherry Pon Sie 08, 2011 1:38 pm

Serial opowiada o losach dwóch przyrodnich braci: Nathana - gwiazdy szkolnej drużyny koszykowki wychowującego się w najbogatszej rodzinie w mieście oraz Lucasa - cichego samotnika, jedynaka mieszkającego z ciężko pracującą matką. Starali się trzymać z daleka od siebie, ale los postanowił inaczej włączając Lucasa do drużyny Nathana... Nagle okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego
[You must be registered and logged in to see this image.]
Uwielbiam ten serial i oczywiście czekam na 9 sezon Smile Co o nim sądzicie?
Cherry
Cherry

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by andzia Pon Sie 08, 2011 2:06 pm

obejrzałam do drugiego sezonu, potem mi się już znudził.
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lise Wto Sie 09, 2011 12:19 pm

Ile tych seriali... Może się skuszęSmile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by werucha Pią Wrz 23, 2011 10:19 am

pierwsze 3 sezony są znośne, później masakra Razz

werucha
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Layla Pią Wrz 23, 2011 4:47 pm

Ja oglądałam tylko 2. sezon parę lat temu na TVNie w wakacje i strasznie się wciągnęłam, ale potem jakoś przestałam oglądać, bo nie miałam zbyt wiele czasu. Jakiś czas temu stwierdziłam, że sobie trochę pooglądam, ale jakoś w ogóle się nie umiałam wciągnąć Smile Ale może jeszcze kiedyś spróbuje jeszcze raz Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Wrz 29, 2011 11:18 pm

uwielbiam ten serial "od pierwszego oglądnięcia' Wink ...jest to pierwszy serial,który wciągnął mnie na maksa...oczywiście różnie to bywało...raz odcinki lepsze raz gorsze ale u mnie to jest nr 1...troszkę teraz przesadzili z tą emisją w styczniu...ileż można czekać...no i na samą myśl,że to będzie 9 ostatni sezon napawa mnie smutkiem i żalem...bo to ten serial towarzyszył mi przez całe moje nastoletnie życie...i po tylu latach nie wyobrażam sobie,że kiedyś zobaczę w napisach końcowych "THE END"...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lut 23, 2012 12:41 am

Uwielbiałam ten serial od pierwszego odcinka, sezony od 1 do 6 znam praktycznie na pamięć, potem zaczął mi się nudzić, wątki zrobiły się coraz bardziej naciągane no i brak Lucasa i Peyton też miał wpływ na to, że oglądam po protu z przyzwyczajenia. Jak mam czas i nowe odcinki GG i PLL za sobą to wtedy ewentualnie siadam do OTH.
Pamiętam, że najbardziej ujmował mnie sposób przedstawiania muzyki w tym serialu, wpływu muzyki na życie bohaterów. Mnóstwo świetnych kawałków, które można słuchać bez końca, fajne cytaty, sporo humoru. Polecam do 6 sezonu, dalej to już nie to samo Crying or Very sad ale z ciekawości pewnie obejrzę ostatni 9 sezon.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Lut 23, 2012 1:31 am

Georgina429 napisał:Uwielbiałam ten serial od pierwszego odcinka, sezony od 1 do 6 znam praktycznie na pamięć, potem zaczął mi się nudzić, wątki zrobiły się coraz bardziej naciągane no i brak Lucasa i Peyton też miał wpływ na to, że oglądam po protu z przyzwyczajenia. Jak mam czas i nowe odcinki GG i PLL za sobą to wtedy ewentualnie siadam do OTH.
Pamiętam, że najbardziej ujmował mnie sposób przedstawiania muzyki w tym serialu, wpływu muzyki na życie bohaterów. Mnóstwo świetnych kawałków, które można słuchać bez końca, fajne cytaty, sporo humoru. Polecam do 6 sezonu, dalej to już nie to samo Crying or Very sad ale z ciekawości pewnie obejrzę ostatni 9 sezon.

Oh, jakbym mogła się z Tobą nie zgodzić skoro to jest to co mnie również strasznie ujmuje w tym serialu Smile
I tak jak Ty zgadzam się z tym, że to już nie to samo ale czasy się zmieniły, bohaterzy dorośli, to i ich problemy, dramaty i rozterki są teraz inne Wink np ja na brak Lucasa i Peyton nie narzekam bo nigdy ich nie lubiłam ale bardzo chciałam żeby w finale serialu wrócili choćby na ten jeden jedyny ostatni odcinek (szkoda, że Hilary i Chad jednak nie dogadali się z twórcami serialu ;( )
Ale, oj tam oj tam ważne, że na koniec dali nam Chrisa Kellera Very Happy kocham tego gościa normalnie Wink

Jak miło, że oprócz mnie jest na tym forum ktoś kto jeszcze to ogląda Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lut 23, 2012 10:20 am

Heh Chris wymiata Razz uwielbiam go w 4 sezonie jak jadą po Moutha i po drodze psuje im się samochód. Nagle podjeżdża autobus, wszyscy tacy napaleni, że to jakiś fajny zespół a tu nie kto inny jak Chris Keller Laughing mina Haley bezbłędna Razz Zresztą przez cały odcinek Chris rzuca takimi tekstami, że padam jak to oglądam Very Happy Teraz Chuck jako kopia Chrisa...ten mały też jest genialny.
Masz rację, że wszyscy dorośli, mają inne problemy no i podejście do życia jednak brakuje mi właśnie tej wyjątkowości, szczególnie tej związanej z muzyką, niby wątki muzyczne są ale już mniej ważne i bez takiego zaangażowania i magii. No i Quinn mnie irytuje, Clay zresztą też, na początku go lubiłam ale teraz odkąd są parą strasznie działają mi na nerwy Mad Pozostali w sumie ok, ciekawa jestem jak zakończą, też miałam nadzieję, że Chad i Hilary pojawią się w ostatnim sezonie, chociaż na chwilę no ale niestety Crying or Very sad Tzn nie wiem czy to prawda ale słyszałam, że to Hilary nie chciała a Chad się jednak pojawi.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Magda Czw Lut 23, 2012 12:23 pm

Podobno ostatnio w OTH nabijali się z Chucka Wink

Are you Chuck on the Gossip Girl? NO means NO

he Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lut 23, 2012 1:30 pm

Someonelikeyou napisał:Podobno ostatnio w OTH nabijali się z Chucka Wink

Are you Chuck on the Gossip Girl? NO means NO

he Wink

Zaniedbałam trochę ten sezon i nie widziałam tego ale w takim razie koniecznie muszę się zabrać i nadrobić, skoro takie teksty lecą to może nie jest jeszcze tak źle z tym serialem Laughing
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Lut 23, 2012 3:06 pm

Georgina429 napisał: Tzn nie wiem czy to prawda ale słyszałam, że to Hilary nie chciała a Chad się jednak pojawi.

Well Well... Smile
Też tak słyszałam i prawie jestem tego pewna, że to prawda...tym bardziej, że w dzisiejszym (wczorajszym) odcinku pojawił się Chad, sam bez Hilary...i jak na Chada ostatnio przystało wyglądał wręcz obrzydliwie (moje wnioski po obejrzeniu promo ;p)


Someonelikeyou napisał:Podobno ostatnio w OTH nabijali się z Chucka Wink

Are you Chuck on the Gossip Girl? NO means NO

he Wink


He he słyszałam o tym Smile Ponoć powiedział to Dimitri (jeden z tych co porwali Nathana) ...jeszcze nie widziałam wczorajszego odcinka a już mi się podoba Smile


Ostatnio zmieniony przez Ania_ dnia Czw Lut 23, 2012 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Czw Lut 23, 2012 3:07 pm

Chad będzie w jednym odcinku, Hilarie nie Sad
Uwielbiam ten serial. Przede wszystkim świetna muzyka i te sławne cytaty pisarzy wygłaszane przez Lucasa - kwintesencja serialu. No i Naley, moja ulubiona para - always and forever Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lut 23, 2012 3:15 pm

Ania_ napisał:
Georgina429 napisał: Tzn nie wiem czy to prawda ale słyszałam, że to Hilary nie chciała a Chad się jednak pojawi.

Well Well... Smile
Też tak słyszałam i prawie jestem tego pewna, że to prawda...tym bardziej, że w dzisiejszym (wczorajszym) odcinku pojawił się Chad...i jak na Chada ostatnio przystało wyglądał wręcz obrzydliwie (moje wnioski po obejrzeniu promo ;p)


Someonelikeyou napisał:Podobno ostatnio w OTH nabijali się z Chucka Wink

Are you Chuck on the Gossip Girl? NO means NO

he Wink


He he słyszałam o tym Smile Ponoć powiedział to Dimitri (jeden z tych co porwali Nathana) ...jeszcze nie widziałam wczorajszego odcinka a już mi się podoba Smile

Ktoś porwał Nathana????? Wow co tam się wyrabia, no jak nic muszę nadrobić! Ostatni odcinek jaki oglądałam to jak Julian zostawił jednego z bliźniaków w samochodzie i jak wrócił to go nie było...masakra, przeraziłam się co się stało z małym Crying or Very sad Dzisiaj w nocy może się zbiorę i zobaczę jak to się dalej potoczyło.
Ja widziałam zdjęcia Chada chyba z planu i aż mnie odrzuciło jak zobaczyłam co on z siebie zrobił, przypomniał mi się 4 sezon, te jego długie włosy opadające na czoło i chyba z pasemkami...matko tragedia to była! Chad najlepiej jest Ci w krótkich włosach, zapamiętaj to!!
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Kwi 05, 2012 3:14 am

Właśnie jestem po ostatnim w historii odcinku na żywo...nie mogę przestać płakać...a raczej wyje jak bura suka Sad matko jak ja będę tęsknić za tym serialem Sad



"I don't want to be anything other than what I've been trying to be lately
All I have to do is think of me and I have peace of mind
I'm tired of looking ‘round rooms wondering what I gotta do
Or who I'm supposed to be
I don't want to be anything other than me" <3 na zawsze w moim sercu Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Kwi 05, 2012 8:51 am

Ania daj spokój ja na ostatnich kilku odcinkach ryczałam jak bóbr. Jakiś czas temu zaczęłam nadrabiać odcinki tego sezonu i naprawdę stwierdzam, że ten ostatni sezon był świetny! obejrzałam jeden odcinek i zaraz zabierałam się za kolejny tak mnie wciągał. Ostatniego jeszcze nie oglądałam bo muszę zostawić go sobie na moment kiedy będę mogła się skupić tylko na oglądaniu a teraz niestety mam tysiąc innych zajęć Neutral ale na sam tekst Gavina już mi się łezka kręci w oku Sad OTH to pierwszy serial w jaki się wciągnęłam, do tej pory przed snem włączam sobie jakieś stare odcinki i chociaż oglądałam je setki razy to nigdy mi się nie znudzą.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Maj 31, 2012 2:03 pm

Dziękuję Ci Aniu_ za polecenie serialu Very Happy strasznie się wkręciłam, a jestem dość wybredna co do seriali, tylko GG i House mi dotychczas pasowało. :>

No i ta koszykówka. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by CallMeLady Czw Maj 31, 2012 2:38 pm

ehhh, kiedys uwielbialam ten serial i ogladalam go regularnie do 7 sezonu, jeszcze jedna serie po tym jak L i P wyjechali i juz wiecej nie pokazali sie nawet na slubie Brooke affraid lol

ostanie sezony zaczely mnie ostro irytowac motywujacymi gadkami miedzy bohaterami. ja wiem, ze taki byl ich styl od poczatku, ale pozniej to juz nie lekko przegieli. Brooke Davis jestes wspaniala kobieta, bedziesz wspaniala matka, jestes niesamowita przyjaciolka. Haley James Scott jestes najwspanialsza zona i tak do zarzygania ;/ praktycznie kazdy odcinek skladal sie ze scenek w ktorych oni podtrzymywali sie na duchu takimi bzdurami i nie moglam tego sluchac. ostatniego sezonu nie widzialam, ale jak sobie fragmenty wlaczylam na youtubie wlaczylam i uslyszlama kolejna motywujaca gadke Quinn i Claya to mi przeszlo nadrabianie zaleglosci Razz

ja tam tesknie za stara Brooke i Payton i Haley gdzie jeszcze wszytkie sie przyjaznily i klocily, no i chlopakami jak dopiero sie docierali jako bracia Smile
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Maj 31, 2012 6:51 pm


Żuri, ale fajnie...jesteś jedyną osobą jaką udało mi się namówić na OTH Wink
Pierwsze sezony są FANTASTYCZNE Smile później wiadomo jak to jest z serialami....postaciami...ale ja wytrwałam do końca...całe 9 sezonów Smile Koszykówka sprawia, że serial jest wyjątkowy... i MUZYKA I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
A tak po za tym Żuri gdzie już jesteś w tej długiej podróży z OTH?



CallMeLady , ha ha rozumiem Cię z tymi gadkami, momentami mocno irytowały ale to chyba taki urok OTH Smile



Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Vivien Czw Maj 31, 2012 6:59 pm

CML - mnie spotkało to samo. W połowie 8. sezonu dałam sobie spokój, bo w pewnym momencie serial nie miał fabuły tylko składał się z takich scenek. Idealnie ujęłaś to w słowa.

Mimo wszystko mam duży sentyment do pierwszych 4 sezonów. Po prostu mistrzostwo wśród seriali obyczajowych, a 3. sezon to apogeum. Kocham klimat OTH i z pewnością powrócę (może nawet w te wakacje), aby się z nimi pożegnać.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Maj 31, 2012 7:22 pm

Ania_ napisał:
Żuri, ale fajnie...jesteś jedyną osobą jaką udało mi się namówić na OTH Wink
Pierwsze sezony są FANTASTYCZNE Smile później wiadomo jak to jest z serialami....postaciami...ale ja wytrwałam do końca...całe 9 sezonów Smile Koszykówka sprawia, że serial jest wyjątkowy... i MUZYKA I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
A tak po za tym Żuri gdzie już jesteś w tej długiej podróży z OTH?



CallMeLady , ha ha rozumiem Cię z tymi gadkami, momentami mocno irytowały ale to chyba taki urok OTH Smile




Gorący sezon na studiach, ale w dwa dni obejrzałam 9 odcinków, więc wciąga Very Happy

Peyton i Brooke mnie strasznie denerwują Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Maj 31, 2012 7:47 pm

Żuri napisał:

Gorący sezon na studiach, ale w dwa dni obejrzałam 9 odcinków, więc wciąga Very Happy

Peyton i Brooke mnie strasznie denerwują Very Happy


"Gorący sezon na studiach"... yyy...przecież OTH nie zawiera czasów studiów...(przynajmniej głównych bohaterów) tylko było hop siup i między 4 a 5 sezonem minęły 4 lata Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Maj 31, 2012 8:03 pm

Mówię o sobie, że mam na studiach, gorący sezon, hahah Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Maj 31, 2012 8:10 pm

LOL xD

1 sezon wciąga od razu czy dopiero potem?:> Bo mnie już wiele razy kuszono nim.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Maj 31, 2012 8:25 pm

Od razu. Pierwszy odcinek - pierwsze dwadzieścia minut, e tam, e tam.


Kolejne 20 minut. WOW Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach