Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x01 - Gone Maybe Gone

+29
pelcia22
dzastulaa_
Karolina
shiva89
magdzialeenka
antiba
Ania_
Justyna
lily333
jeanne
justmarried
Żuri
CallMeLady
turtle
Ewa
xxl
Ola
April
fanka2112
Joanna
Ania
Vivien
joanna1205
Layla
Karo
Ella
mmoneya
brulion
Magda
33 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_lcap11%6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_lcap23%6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_lcap41%6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_rcap 41% 
[ 18 ]
6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_lcap16%6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_lcap9%6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 44
 
 

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Joanna Sro Paź 10, 2012 1:47 pm

hej Smile witamy na wspaniałym forum Smile)

nie nie tylko ty uważasz ze B wygląda źle Razz źle to zreszta jest za łagodne słowo, bo jej wygląd i styl jest totalnym dnem... ;/ też bym sie opuściła i grała mimo woli gdyby ktoś mnie tak krzywdził ubiorem...
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by justmarried Sro Paź 10, 2012 2:05 pm

Co do wyglądu Blair to pocieszają mnie trochę zdjęcia z następnych odcinków:P
Ogólnię odnoszę wrażenie, że chyba scenarzyści starają się wrócić do, w ich mniemaniu do w pewnym sensie "klasycznej Plotkary". Blair znowu będzie nosić opaski, Chuck te swoje zabawne garnitury, koszule i kolorowe muszki, wrócił Bart, więc znowu mają okazję pokazać trudną relację ojciec-syn, mamy powrót dawnego Dana, który odcina się od Upper East. Szkoda tylko, że to wszystko już było:p
Trzymam kciuki, za to żeby następne odcinki były chociaż trochę lepsze, ale zaczynam się cieszyć, że sezon będzie miał ich tylko dziesięć, bo dobre pomysły skończyły się scenarzystom po trzecim sezonie:/
justmarried
justmarried

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by jeanne Sro Paź 10, 2012 2:19 pm

Po pierwszym odcinku ostatniego sezonu chyba spodziewałam się większego 'wow'.
Większość wątków jest tymczasem odtwórcza - Serena znowu znika, żeby niespodziewanie wrócić, oczywiście ma już nową, wielką miłość Rolling Eyes , Lily po raz kolejny szuka córki, która gdzieś jej się zgubiła, Bart znowu ma jakieś sekrety, które Chuck chce oczywiście odkryć, Dan nadal nie może się pogodzić z rzeczywistością, Nate wpakuje się w kolejny 'zakazany' związek, a Blair chyba dalej niczego się nie nauczyła godząc się na kolejne pakty z Chuckiem.. Wygląda na to, że wszyscy zamiast iść do przodu, powielają stare schematy. Zobaczymy, co z tego wyniknie Wink Liczę na to, że może mimo wszystko GG nas jeszcze zaskoczy i nie pozostawi uczucia niedosytu, jakie mam już od dłuższego czasu.

Joanna napisał:pozycja na Rufusa i Ivy xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja tam tego dalej nie ogarniam Laughing Ktoś mi wyjaśni, czyja to noga na środku? Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Żuri Sro Paź 10, 2012 2:25 pm

Vivien napisał:
turtle napisał:Danowi wyostrzył się język przy Georginie, ale widać, że nie chce mieć nic wspólnego z Sereną, Blair czy Chuckiem. Dobrze wygarnął Blair. To wszystko prawda. Chuck i Blair ciągle mają ten sam wątek... nie wiem ile można. Chuck mówi o tym, że może rzucić wszystko i być z Blair... a pocałował jej pierścionek i wyszedł z limuzyny. Pokręcona logika :p I dlaczego pierścionek na szyi, schowany... a nie na palcu? Wydawało mi się, że rozmowa z Danem dała trochę do myślenia Blair, bo wyraźnie była nieszczęśliwa w scenie w limuzynie. Gdybym miała po tym odcinku obstawiać endgame... to obstawiłabym tylko Blairenę.
Też właśnie o tym pomyślałam. Bo to są tylko słowa, a czynów brak.

Rufus i Ivy i ich pozycja. Dalej jej nie ogarniam mimo, że gapiłam się na to zdjęcie kilka minut i to pod różnymi kątami xD

Memy zapodane przez Bru miażdżą Laughing

Ej, ja tej sceny z limuzyny totalnie nie ogarniam. xD Wylazł sobie jakby nigdy nic, po pięknej przemowie. Myślałam, że otworzy drzwi ze strony Blair i zrobił jej niespodziankę, gdzieś pójdą, a tu po prostu sobie polazł xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Joanna Sro Paź 10, 2012 2:42 pm

jeanne napisał:

Joanna napisał:pozycja na Rufusa i Ivy xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja tam tego dalej nie ogarniam Laughing Ktoś mi wyjaśni, czyja to noga na środku? Very Happy

yyy... Rufusa ?? xD Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja mam lepsze pytanie : jak ta noga sie tam znalazła?? xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Ania Sro Paź 10, 2012 2:46 pm

jeanne napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja tam tego dalej nie ogarniam Laughing Ktoś mi wyjaśni, czyja to noga na środku? Very Happy
na samym dole - położone na łóżku to Rufusa stopy:P Ivy noga jest na samej górze, a między (łydka obok napisu CW) to Rufus. Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by turtle Sro Paź 10, 2012 2:52 pm

Żuri napisał:
Vivien napisał:
turtle napisał:Danowi wyostrzył się język przy Georginie, ale widać, że nie chce mieć nic wspólnego z Sereną, Blair czy Chuckiem. Dobrze wygarnął Blair. To wszystko prawda. Chuck i Blair ciągle mają ten sam wątek... nie wiem ile można. Chuck mówi o tym, że może rzucić wszystko i być z Blair... a pocałował jej pierścionek i wyszedł z limuzyny. Pokręcona logika :p I dlaczego pierścionek na szyi, schowany... a nie na palcu? Wydawało mi się, że rozmowa z Danem dała trochę do myślenia Blair, bo wyraźnie była nieszczęśliwa w scenie w limuzynie. Gdybym miała po tym odcinku obstawiać endgame... to obstawiłabym tylko Blairenę.
Też właśnie o tym pomyślałam. Bo to są tylko słowa, a czynów brak.

Rufus i Ivy i ich pozycja. Dalej jej nie ogarniam mimo, że gapiłam się na to zdjęcie kilka minut i to pod różnymi kątami xD

Memy zapodane przez Bru miażdżą :lol:

Ej, ja tej sceny z limuzyny totalnie nie ogarniam. xD Wylazł sobie jakby nigdy nic, po pięknej przemowie. Myślałam, że otworzy drzwi ze strony Blair i zrobił jej niespodziankę, gdzieś pójdą, a tu po prostu sobie polazł xD

Dość wyraźnie pokazali, że Blair zostaje sama jak palec z pierścionkiem, który jest tylko błyskotką, schowany gdzieś głęboko... Ona nie jest szczęśliwa i to widać. Jak mówi Vivien tylko słowa, a czynów brak. Zresztą popatrzcie na Blair, kiedy Chuck mówi.. jest przeszczęśliwa :pp Dan zapowiedział tę scenę... Chair to nic innego jak ciągłe wymówki.
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by joanna1205 Sro Paź 10, 2012 2:56 pm

Żuri napisał:
Vivien napisał:
turtle napisał:Danowi wyostrzył się język przy Georginie, ale widać, że nie chce mieć nic wspólnego z Sereną, Blair czy Chuckiem. Dobrze wygarnął Blair. To wszystko prawda. Chuck i Blair ciągle mają ten sam wątek... nie wiem ile można. Chuck mówi o tym, że może rzucić wszystko i być z Blair... a pocałował jej pierścionek i wyszedł z limuzyny. Pokręcona logika :p I dlaczego pierścionek na szyi, schowany... a nie na palcu? Wydawało mi się, że rozmowa z Danem dała trochę do myślenia Blair, bo wyraźnie była nieszczęśliwa w scenie w limuzynie. Gdybym miała po tym odcinku obstawiać endgame... to obstawiłabym tylko Blairenę.
Też właśnie o tym pomyślałam. Bo to są tylko słowa, a czynów brak.

Rufus i Ivy i ich pozycja. Dalej jej nie ogarniam mimo, że gapiłam się na to zdjęcie kilka minut i to pod różnymi kątami xD

Memy zapodane przez Bru miażdżą Laughing

Ej, ja tej sceny z limuzyny totalnie nie ogarniam. xD Wylazł sobie jakby nigdy nic, po pięknej przemowie. Myślałam, że otworzy drzwi ze strony Blair i zrobił jej niespodziankę, gdzieś pójdą, a tu po prostu sobie polazł xD

Domyślam się, że z tym wyjściem z limuzyny chodziło o to, że gdyby tego nie zrobił, to mielibyśmy kolejną scenę limo sex. Coś w stylu szklanki zimnej wody Smile. Oczywiście fatalna gra aktorska Eda sprawiła, że wyszło jak wyszło.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by xxl Sro Paź 10, 2012 3:15 pm

no dziewczyny, nigdy w takiej pozycji jak rufus i ivy się nie znalazłyście? Suspect



Laughing
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Ella Sro Paź 10, 2012 3:26 pm

xxl napisał:no dziewczyny, nigdy w takiej pozycji jak rufus i ivy się nie znalazłyście? Suspect



Laughing

To jest pozycja "na plotkarę"Wink
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Joanna Sro Paź 10, 2012 5:19 pm

Grzesiu pewnie wszystkie pozycje przerobił więc nic go nie zdziwi xD


Ekspert Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by jeanne Sro Paź 10, 2012 6:31 pm

xxl napisał:no dziewczyny, nigdy w takiej pozycji jak rufus i ivy się nie znalazłyście? Suspect



Laughing

No właśnie w TAKIEJ to niekoniecznie Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Vivien Sro Paź 10, 2012 6:33 pm

To jest pozycja "Tarantula" xD

Przecież to nie wygodnie. Neutral
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by xxl Sro Paź 10, 2012 6:48 pm

Embarassed
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by lily333 Sro Paź 10, 2012 6:59 pm

justmarried napisał:
I jeszcze na koniec- czy tylko ja uważam, że Blair wygląda źle? W sumie już w piątym sezonie tak było, ale myślałam, że teraz będzie lepiej, trochę mi brakuje Blair wyglądającej jak Królewna Śnieżka:P jakieś ma dziwne włosy:P

Też to zauważyłam. I to nie jest "wina" Leighton. Widziałam ostatnio jej zdjęcia z różnych imprez i wygląda na nich prześlicznie, więc co ci styliści robią tej biednej dziewczynie.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Justyna Sro Paź 10, 2012 7:33 pm

Nie chce mi się nawet komentować wszystkiego, głupia, naiwna cały odcinek czekałam na jakąś scenę, która w jakikolwiek sposób mnie poruszy, rozśmieszy, rozwścieczy albo wzruszy ale niestety nie doczekałam się niczego takiego bo nagle odcinek się skończył. A nie przepraszam bardzo, jak mogłam zapomnieć o Rufusie i Ivy....pocałunek, którego się spodziewałam przewinęłam ale niestety ostatniej sceny nie przewidziałam także jedynym konkretnym uczuciem jakiego doświadczyłam podczas oglądania było obrzydzenie.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by lily333 Sro Paź 10, 2012 8:03 pm

Ania napisał:
jeanne napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja tam tego dalej nie ogarniam Laughing Ktoś mi wyjaśni, czyja to noga na środku? Very Happy
na samym dole - położone na łóżku to Rufusa stopy:P Ivy noga jest na samej górze, a między (łydka obok napisu CW) to Rufus. Wink

Największa zagadka odcinka - w jakiej pozycji leżą Rufus i Ivy Razz

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by joanna1205 Sro Paź 10, 2012 8:16 pm

lily333 napisał:
Ania napisał:
jeanne napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja tam tego dalej nie ogarniam Laughing Ktoś mi wyjaśni, czyja to noga na środku? Very Happy
na samym dole - położone na łóżku to Rufusa stopy:P Ivy noga jest na samej górze, a między (łydka obok napisu CW) to Rufus. Wink

Największa zagadka odcinka - w jakiej pozycji leżą Rufus i Ivy Razz

Oj tam, noga jest Loli, która zabawia się pod kołderką Wink. Bo jeśli Ivy, to ktoś powinien zadzwonić po pogotowie Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Ania_ Sro Paź 10, 2012 8:23 pm

A ja tak tylko króciutko...odcinek oceniłam na może być Smile Myślałam, że będzie trochę fajniej ale niestety nie było. Czekałam na jakąś piękną scenę Chair ale się nie doczekałam, chociaż może według niektórych można było by zaliczyć pod taką scenę w limuzynie ale Leighton robiła takie miny (coś w stylu "nie wytrzymam zaraz parsknę śmiechem"), że nie mogłam się skupić Very Happy Muszę jeszcze napisać, że podobała mi się Serena Smile Reszta jakoś mnie nie rusza Smile

Rufus i Ivy- To jest obrzydliwe choć sama nie wiem w sumie dlaczego Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by joanna1205 Sro Paź 10, 2012 9:37 pm

Rozwaliło mnie to Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by antiba Czw Paź 11, 2012 10:53 am

pff i co tu powiedziec. no nie bylo zle ale nie bylo tez jakos dobrze :p

uklad pomiedzy chair mnie nie rusza, bo to wszystko bylo w 4 sezonie.

do georginy nie mam pretensji, moze juz serial nie nabiera z odcinkami z nia swiezosci, ale tez mi akurat nie przeszkadzala.

ivy i rufus no masakra jakas -.- - jestem tym zdegustowana.

lily i bart po prostu swietni rodzice hue hue.

podobala mi sie w tym odcinku serenka wolalabym zeby sobie ukladala zycie z tym stevenem i byla taka stanowcza a nie znowu dali nam derene, ale na co ja licze Very Happy

przeprosiny blair mnie nie ruszyly skoro po "podziekowaniu i odrzuceniu wspolnej drogi" znow zaczely sie dziecinady ze ona bedzie rzadzic manhattanem... ale i tak wydaje mi sie ze wszystko zmierza ku temu by odbudowac blairene i w sumie na to licze Wink

dan jest dla mnie zagadkowy, nie wiem jakie ma intencje i tez pojawia sie motyw outsidera zobaczymy czy wyjdzie to na dobre. ciesze sie ze powiedzial blair to co powiedzial. i nie odbieram tego za wychwalanie samego siebie tylko niejaki zal ze stracil ja dla czegos nie pewnego, bo to musialo go bolec.

no a jeszcze faktycznie widac zmeczenie aktorow... jakby juz mieli dosc... i wydaje mi sie ze plotkara moze byc
Spoiler:
nie wiem czemu ale takie przeczucie mi sie rodzi w glowce Very Happy
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by magdzialeenka Czw Paź 11, 2012 2:12 pm

myslałam, że będzie lepiej.
Rufus i Ivy - szczerze? byłam przekonana że Rufus się prześpi z z Sereną w tym sezonie. Wiec mało mnie to zdziwiło, bardziej obrzydziło.
Serena - przekoloryzowana scena. tutaj się nacpała, nagle jej przeszło, jest szczęśliwa jakby nigdy nic, nikt nie zauważył jej nieobecności przez tyle czasu.
Chair - mimo że ich kocham to Blair jest po prostu naiwna
Dan - lubię go i z odcinka na odcinek jest coraz bardziej przystojny. niech się trzyma G. to może się jkoś rozerwie.
a Nate jak zwykle nic ciekawego. myślę, że jego nowa koleżanka może być GG.

ogólnie podsumowując - nuda
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by shiva89 Czw Paź 11, 2012 3:57 pm

odcinek oceniam na może być... jakis taki dziwny był.\Ogolnie mam zle przeczucie ze Plotkara okaze sie
Spoiler:
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Justyna Czw Paź 11, 2012 4:39 pm

shiva89 napisał:odcinek oceniam na może być... jakis taki dziwny był.\Ogolnie mam zle przeczucie ze Plotkara okaze sie
Spoiler:


Też o tym pomyślałam Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Joanna Czw Paź 11, 2012 5:26 pm

NIE, NIE NIE !!!

nie chce zeby sie to ona okazała sie Plotkara... nawet nie myśle o tym kto nią może być , bo zawiode sie tak jak w przypadku PLL ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x01 - Gone Maybe Gone - Page 2 Empty Re: 6x01 - Gone Maybe Gone

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach