Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x07 - Save the Last Chance

+27
lana
Ola
CallMeLady
brulion
neomi19901
justmarried
xxl
April
Aniula
lily333
Vivien
mmoneya
Vogue.
Kasia
Justyna
Lewandowska
Ella
Adrianna_
joanna1205
turtle
Limka
Joanna
Ewa
Żuri
kam1105
Gigi
Magda
31 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x07 - Save the Last Chance Vote_lcap12%6x07 - Save the Last Chance Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
6x07 - Save the Last Chance Vote_lcap24%6x07 - Save the Last Chance Vote_rcap 24% 
[ 8 ]
6x07 - Save the Last Chance Vote_lcap32%6x07 - Save the Last Chance Vote_rcap 32% 
[ 11 ]
6x07 - Save the Last Chance Vote_lcap18%6x07 - Save the Last Chance Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
6x07 - Save the Last Chance Vote_lcap14%6x07 - Save the Last Chance Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 34
 
 

6x07 - Save the Last Chance Empty 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Magda Wto Lis 27, 2012 1:08 am

6x07 - Save the Last Chance

[You must be registered and logged in to see this link.]

GETTING WHAT YOU WANT - Serena (Blake Lively) and Dan (Penn Badgley) realize that they need to make amends with the people they have wronged. Blair (Leighton Meester) has one last chance to prove to her mother her worth as a fashion designer and with Serena's help, comes up with a plan to make her line the "it" look for Sage (guest star Sofia Black-D'Elia) and her friends. Chuck (Ed Westwick) is close to getting the evidence he needs against his father, until one of his closest allies reveals his plan to Bart (guest star Robert John Burke). Chace Crawford, Kelly Rutherford, Matthew Settle and Kaylee DeFer also star. Michelle Trachtenberg and William Baldwin guest star. Anna Mastro directed the episode written by Jessica Queller (#607).


Ostatnio zmieniony przez Magda dnia Wto Gru 04, 2012 1:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Gigi Wto Lis 27, 2012 10:21 am

LOL Leighton Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

troll on baby. co to jest za aktorstwo matko xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by kam1105 Wto Lis 27, 2012 3:55 pm

Tak! W końcu coś się dzieje.

Lepiej, gorzej, ale sie dzieje Very Happy
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Żuri Wto Lis 27, 2012 4:29 pm

Wytłumaczy mi ktoś rozbieraną scenę? xD Jaki był tego sens?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Ewa Wto Lis 27, 2012 4:41 pm

Żuri po mojemu chodziło o pokazanie Lily,że Ivy może mieć jej każdego męża i spowodować że Lily bez wahania podpisze papiery rozwodowe z Bartem.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Joanna Wto Lis 27, 2012 4:52 pm

Ivy chciala pokazać ze Bart zdradził Lily , drugi jej mąż spał z Ivy. dzięki czemy Lily poczuła by sie/ zostałaby upokorzona, rozwiodła by sie z Bartem, zostałąby sama , straciłaby kochającego męża itp.. Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Limka Wto Lis 27, 2012 5:06 pm

Ja oceniłam na może być. Może i dużo się działo, ale nie podoba mi się to, CO się działo. Chyba jedynym pozytywnym aspektem tego odcinka jest przyjaźń Blaireny. W końcu się pogodziły, czas najwyższy. Miło się je ogląda, dziewczyny są naprawdę świetnymi przyjaciółkami.

Blair i Chuck, no ileż można?! Chuck mnie już naprawdę wkurza, przecież to, że nie udało mu się zdobyć dowodu przeciwko ojcu chyba nie oznacza, że nie może być z Blair? Na początku uważałam, że ten pakt ma trochę sensu, ale teraz myślę, że to jedna z najidiotyczniejszych i najbardziej naciąganych rzeczy, jakie wymyślili scenarzyści.
Spoiler:
Wyraźnie gonią, nie potrafią się sensownie zmieścić w tych 10 odcinkach. Wszystko psują, żeby zaraz na szybko to naprawić. I to nie tyczy się tylko Chair, ale praktycznie wszystkich, bo i Dereny, Blaireny, Chate'a, Rufly...
Wiedziałam, że tak będzie, trzeba było zrobić normalny sezon, to wszystko wyszłoby bardziej naturalnie.

Dan za to odpychający, ale zniosłam go za to, że pomagał Chuckowi. Ale za to koniec... Niby już uwierzyłam, że się zmienił, a tu proszę, manipuluje sobie Sereną. Od początku coś czułam, że to nie jest szczere z jego strony, co innego Serena, po niej widać, że zależy jej na Danie.

Nate i Bart. Tego wątku za bardzo nie zrozumiałam, więc jakby ktoś mógł mi wyjaśnić, o co chodzi z tym, że Nate zdradził Chucka, będę wdzięczna (nie chce mi się drugi raz marnować czasu na odcinek) Smile.

Ivy. Cieszę się, że z Rufusem się wydało. Ale William? W sumie to pasują do siebie. Very Happy Ważne, że się od Rufusa odczepiła, może jest jeszcze jakiś cień szansy na Rufly, byłoby super. Ich scena w domu Lily była naprawdę słodka. Oprócz Blaireny chyba jedyna scena, która mi się podobała w tym odcinku.

Bart mnie wkurza, a Lily też, że mu tak ciągle wierzy. W ogóle beznadziejny i naciągany wątek, Bart niech lepiej wraca tam, skąd przyszedł, czyli do grobu. Very Happy

Sage w tym odcinku zbędna, ale cieszy mnie, że w końcu przegrała. Mam nadzieję, że odczepi się od Sereny i Blair raz na zawsze. Cieszę się, że pokaz Blair w końcu się udał, ale co z tego, jak Chair znowu zagrożone. Sad
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by turtle Wto Lis 27, 2012 7:24 pm

3 odcinki do końca i ten odcinek pokazał i utwierdził mnie w przekonaniu, że obie pary endgame w tym serialu nie mają żadnego sensu i racji bytu...

O reszcie nawet nie chce mi się mówić... Na uwagę zasługuje Ed i jego gra... kompletna p-o-r-a-ż-k-a. Nie mówię już o sposobie wypowiadania się Chucka, bo to jest styl wypowiedzi może z XVI wieku.
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by joanna1205 Wto Lis 27, 2012 8:03 pm

jedyne co mi się podobało w tym odcinku to sukienka Sereny Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Adrianna_ Wto Lis 27, 2012 8:09 pm

a mi sukienka S. sie nie podobałą w ogole , wyglądałą jakby miała jakaś zbroje na sobie Razz

Ivy + William jeszcze tego brakowało... ;/
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Ella Wto Lis 27, 2012 8:10 pm

uważam odcinek za słaby, jedyną rzeczą kt mnie rozśmieszyła to była mina Barta gdy Ivy kazała mi się rozbierać, reszta - nudaaa
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by kam1105 Wto Lis 27, 2012 8:17 pm

Limka napisał:
Nate i Bart. Tego wątku za bardzo nie zrozumiałam, więc jakby ktoś mógł mi wyjaśnić, o co chodzi z tym, że Nate zdradził Chucka, będę wdzięczna (nie chce mi się drugi raz marnować czasu na odcinek) Smile.

we wczesniejszych odcinkach Nate potrzebowal pieniedzy, bo jego Spectator upadał i sfałszował analizy finansowe do banku i dochody i dostał pozyczke. I Bart o tym wszystkim wiedzial, bo agent byl podstawiony. I podsumował Nate'a krótko- Geny Archibaldów robią swoje. Zagrozil Nate'owi ze go wyda i ten straci firme i pojdzie siedziec.
Wiec Nate sie wystarszyl i wydał Chucka. Bo nie oszukujmy sie nie jest na tyle inteligentny zeby wymyslic cos sensownego na poczekaniu, wiec powiedzial prawde. A pograzenie Chucka to chyba jedyna znacząca rzecz jakż zrobił od..dwóch sezonów..? ;p wiec nie czepiajmy sie Very Happy

A pomijając to, że każdy robi głupoty, to jednak akacja jakas tam jest. Ja glosowałam na dobry. Mimo wszystko podobal mi sie bardziej niz ostatnie kilka odcinkow....
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Ewa Wto Lis 27, 2012 8:24 pm

W sumie nie wiem czemu wcześniej nie wpadłam na pomysł,że Nate wyda Chucka. Przecież Nate w każdym sezonie zrobił już coś takiego przez swoją szczerość Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Gigi Wto Lis 27, 2012 9:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

o lolu Ed xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Żuri Wto Lis 27, 2012 9:44 pm

Drunk Serena napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

o lolu Ed xD

Nate wygląda tu tak smutno... Sad
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Gigi Wto Lis 27, 2012 9:48 pm

nie oglądałam odcinka, ale ta scena wygląda jakby Bart wcześniej molestował Nate'a xDD

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Lewandowska Wto Lis 27, 2012 9:58 pm

Drunk Serena napisał:nie oglądałam odcinka, ale ta scena wygląda jakby Bart wcześniej molestował Nate'a xDD

Spoiler:

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Co za szit Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Justyna Wto Lis 27, 2012 10:21 pm

Nienawidzę tego serialu! W jednym odcinku spieprzyli doszczętnie wszystkich. Głupia byłam, że nie wierzyłam w złe motywy Dana. Chair tragiczne, Chuck już nie tyle co nudny ale totalnie beznadziejny z tą swoją zemstą i ciągłym gadaniem o pakcie. Blairena mnie w ogóle nie przekonała, dopiero co był definitywny koniec a tu już znowu przyjaciółeczki, nie kupuję tej przyjaźni od dawna. Nate tym razem przegiął ze swoim długim językiem, wcześniej to było nawet zabawne ale teraz już nie. Lily broniąca Barta jak lwica to chyba najbardziej żałosny moment odcinka. Ivy z Williamem też porażka tym bardziej, że wydaje mi się, że on ją robi w balona. Oceniam na słaby a nie fatalny tylko dlatego, że nie zasnęłam bo jakaś tam akcja była. No a Dan....brak mi słów żeby wyrazić jak bardzo mnie zawiódł.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Go?? Wto Lis 27, 2012 10:23 pm

Drunk Serena napisał:nie oglądałam odcinka, ale ta scena wygląda jakby Bart wcześniej molestował Nate'a xDD

Spoiler:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Będę miała ubawix jak będę w przyszłości nadrabiała odcinki Laughing Laughing Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Ella Wto Lis 27, 2012 10:30 pm

Drunk Serena napisał:nie oglądałam odcinka, ale ta scena wygląda jakby Bart wcześniej molestował Nate'a xDD

Spoiler:

Bardziej się jarasz odcinkiem niż Ci kt go oglądali
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Gigi Wto Lis 27, 2012 10:34 pm

haha Ella. bo wszystko co widzę na tumblr dostarcza mi zajebistej rozrywki Very Happy szczególnie aktorstwo Eda i Leighton xD nie wiem jak taki shit może być emitowany w tv Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Kasia Wto Lis 27, 2012 10:35 pm

Zaglądam do tematów o odcinkach raz na jakiś czas i te wszystkie gify są po prostu za mocne xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Ella Wto Lis 27, 2012 10:45 pm

Drunk Serena napisał:haha Ella. bo wszystko co widzę na tumblr dostarcza mi zajebistej rozrywki Very Happy szczególnie aktorstwo Eda i Leighton xD nie wiem jak taki shit może być emitowany w tv Razz


Gigi, ja myślę, że to jest raczej żałosne, a nie zabawne.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Vogue. Wto Lis 27, 2012 10:50 pm

Omg, ten odcinek był tragiczny.
Jak mogłam tak łatwo uwierzyć, że Dan naprawdę chce wrócić do Sereny, po raz kolejny mnie zawiódł. Jeśli uważałyście, że to przyspieszenie w poprzednim odcinku było nielogiczne to co będzie jeśli ich połączą z powrotem w 10 odcinku i Serena wybaczy Danowi, bo w końcu to wyjdzie na jaw Very Happy. Parodia, a już tak się cieszyłam z powrotu fajnego wątku Sad .
Bart, Nate, Chuck, Blair... wtf. Scena zerwania Chair - dawno tak się nie uśmiałam.
Jedynym plusem tego odcinka było pojednanie Lily i Rufusa I love you . No i może wreszcie Ivy zniknie.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by mmoneya Wto Lis 27, 2012 11:04 pm

osz...no odcinek obejrzalam bez przewijania, a to niezle

ale niezly to on nie byl, nedzny,
ogladam z sentymentu
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach