Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x07 - Save the Last Chance

+27
lana
Ola
CallMeLady
brulion
neomi19901
justmarried
xxl
April
Aniula
lily333
Vivien
mmoneya
Vogue.
Kasia
Justyna
Lewandowska
Ella
Adrianna_
joanna1205
turtle
Limka
Joanna
Ewa
Żuri
kam1105
Gigi
Magda
31 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_lcap12%6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_lcap24%6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_rcap 24% 
[ 8 ]
6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_lcap32%6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_rcap 32% 
[ 11 ]
6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_lcap18%6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_lcap14%6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 34
 
 

6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Karo Pon Gru 03, 2012 5:45 pm

A to to jeszcze leci ?? Wink Wink

Podziwiam Was, że macie do nich jeszcze cierpliwość Smile ale ja sobie obiecałam, że nadrobię w święta i zobaczę z Wami finałSmile na razie szkoda mi czasu.

Jak już czytam jak ważną rolę w serialu obecnie odgrywa Ivy to rzygam, nie cierpię laski od początku, a teraz jeszcze takie coś i jej trójkąty miłosne, bleh.

edit: yyy właśnie przeczytałam, że finał jest przed świętami:D jestem w temacie jak nic:D może kiedyś przysiądę do tego.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

6x07 - Save the Last Chance - Page 3 Empty Re: 6x07 - Save the Last Chance

Pisanie by Go?? Czw Gru 20, 2012 6:27 pm

Marta napisał:
Drunk Serena napisał:nie oglądałam odcinka, ale ta scena wygląda jakby Bart wcześniej molestował Nate'a xDD

Spoiler:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Będę miała ubawix jak będę w przyszłości nadrabiała odcinki Laughing Laughing Laughing

Nie pomyliłam się Laughing Laughing Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach