Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x10 - New York, I Love You XOXO

+39
Ewa
Adrianna_
Gosiek
Ania_
xxl
fanka2112
PearlS
Ola
turtle
joanna1205
CallMeLady
Ella
martakniz
brulion
Layla
Kasia
Karo
April
Limka
neomi19901
Lise
Vogue.
LanaLang
xechiko
openyoureyes
kicksforchicks
Joanna
Justyna
shiva89
Gigi
Ania
Vivien
Żuri
kromka
Wikusia
Blake
kam1105
mmoneya
Magda
43 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_lcap51%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_rcap 51% 
[ 27 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_lcap15%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_lcap6%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_lcap11%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_lcap17%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Ella Wto Gru 18, 2012 9:05 pm

Dan plotkara?!!! buhahahahhaha
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Gigi Wto Gru 18, 2012 9:13 pm

podobno odcinek był krótszy o prawie 5 minut od poprzednich odcinków. lol już nie wiedzieli nawet co tam wsadzić.

wiecie, że Chuck stracił dziewictwo ze swoją ciocią?? Very Happy no umieram. jedna wielka patologia.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by CallMeLady Wto Gru 18, 2012 9:33 pm

Nate kandydatem na burmistrza NY lol! ahahaha, modlilam sie po tej scenie, zeby jeszcze powiedzieli, ze tak naprawde to tylko film Very Happy zreszta ciekawe czy Nate nadal mieszka z Chuckiem? a co jak te zdjecia wyplyna do sieci?:
[You must be registered and logged in to see this image.]


scena odcinka to Bilson i Bell:
'I dont think you can pull off high school any more' lol

reszte mozna bylo wywnioskowac ze spoilerow.

najbardziej sie zawiodlam:
aktorstwo Dana w scenach ujawnienia GG
Lily i William- patologia do kwadratu
Jenny wygladala jak wampir



CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Wikusia Wto Gru 18, 2012 9:35 pm

Co się w ogóle stało z tą Sage ? czy jak tam jej . zapomnieli o niej chyba xD
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by joanna1205 Wto Gru 18, 2012 9:42 pm

Większą radochę niż poznanie Gossipa sprawiło mi, że w końcu zobaczyliśmy Arthura - kierowcę Chucka Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Blake Wto Gru 18, 2012 9:52 pm

Arthur był już 5x07 razem z Chuckiem i Monkey ratować kaczkę, a w 4x08 Arthur był biały xD
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Vivien Wto Gru 18, 2012 9:57 pm

A ja chyba najbardziej się cieszę z zakończenia dla Nate'a. Chyba jednak najbardziej normalne i to on był tą jedyną uczciwą osobą, która nie knuła przeciw nikomu. No oprócz tego, że zdradził B. z S., ale kto by to pamiętał Rolling Eyes
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Wto Gru 18, 2012 10:31 pm

Wikusia napisał:Co się w ogóle stało z tą Sage ? czy jak tam jej . zapomnieli o niej chyba xD

Nate wysłał ją by przepisała cały tekst Dana, a on spijał całą śmietankę, nie była już potrzebna Very Happy Very Happy Very Happy
Vivien napisał:A ja chyba najbardziej się cieszę z zakończenia dla Nate'a. Chyba jednak najbardziej normalne i to on był tą jedyną uczciwą osobą, która nie knuła przeciw nikomu. No oprócz tego, że zdradził B. z S., ale kto by to pamiętał Rolling Eyes
Ja tak sobie pomyślałam, że Nate nawet w finale był zupełnie jakby go nie było. Tu ślub, tam ślub, ucieczki, tajemnice, a Nate... był. Po prostu był.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by CallMeLady Wto Gru 18, 2012 10:41 pm

no co wy, przeciez Nate to najwieksze zaskoczenie :d ja nie myslalam, ze on jeszcze do czegos dojdzie Razz no i bez dziewczyny. przeciez to zazwyczaj jego dziewczyny myslaly za niego. Juz nawet Sage byla bardziej kumata.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Wikusia Wto Gru 18, 2012 10:58 pm

Nawet początek był dłużyszy, bo nie wiedzieli co wymyślić mają xD
Nie wiem, czemu zawsze ostanie odcinki są słabe ..
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by joanna1205 Wto Gru 18, 2012 11:27 pm

Ja jak zwykle będę szukała plusów:
1.Przede wszystkim odcinek był"luźny" Bez omg, dramatów (mimo durnej sytuacji z poprzedniego odcinka), wszyscy na prozaku Smile.
2. Wszystkie moje endgame! (nigdy nie byłam fanką Rufly)
3. Jack i Dorota w swojej najwyższej komediowej formie
4. Eric, Jenny, Vanessa, Juliet, nawet Oliwia (na zdjęciu w gazecie z Ivy)
5. Chuck/Ed, który zaliczył chyba więcej szczerych uśmiechów w tym odcinku, niż przez ostatnie 6 sezonów.
6. Flashbacki z pierwszego sezonu z fajną muzą i Danem w tle. Pomijając logiczność Dana jako plotkary, to fajne podsumowanie UES.
7. Kilka na prawdę fajnych scen: Blair przemykająca w halce przed Jackiem, oświadczyny (plus dla Eda), scena, kiedy Lily mówi do Wiliama, coś w stylu, że przy pogrzebie Barta wykorzysta doświadczenie z poprzedniego pochówku i uśmiech Wiliama Smile, ślub Chair, szybki, bez zbędnego patosu, scena Dorota - Jack i ostatnia, finałowa scena - jak nie z tego serialu: wszyscy żyją długo i szczęśliwie we wzajemnej miłości i szacunku.

Może oczekiwania miałam za niskie, ale dla mnie wystarczy.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by turtle Wto Gru 18, 2012 11:54 pm

Wyszło na to, że cały serial był odą do miłości Dana i Sereny ;pp Zawiedziona jestem tym, że skupiono się na endgame bardziej niż na poszczególnych postaciach... mało przyjaźni Blair i Sereny, za mało Erica i Jenny. Scena z ujawieniem Dana jako GG bardzo nienaturalna... zresztą widać, że Penn nie chciał tego grać.

Nie chce mi się więcej komentować, wszystko było za szybko, bez pomysłu i polotu... niepotrzebnie zmarnowali 3/4 odcinka na Chucka i Blair. Małe wtrącenia o przyszłości bohaterów jak dla idiotów. W mojej głowie zostaje to, co mówią i robią Bell i Bilson... Gossip Girl to tylko fikcja, wcale nie istniała i Bell mruga do nas oczkiem, że tak naprawdę wszystko było ściemą albo książką Dana ;pp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by neomi19901 Sro Gru 19, 2012 12:54 am

Przed obejrzeniem odcinka tylko go krytykowalam, ale o obejrzeniu sama sie sobie dziwie:P ocenilam do na swietny! Fakt ze wszystko działo sie szybko ale ale mnie sie podobało Smile

Sceny z Jackiem i Dorota najepsze!Very Happy Kiedy porosiła o drinka a potem Jack jej go przyniosl myslalam ze padne..Razz endgame Jacka i Georgi? Dla mnie neutralny szkoda ze nie wiadomo co sie stalo z Majlo:/


Motywem przewodnim okazał sie zwiazek Dana i Sereny?? DLa mnie zawsze to bedzie Chair..

Pogodziłam sie nawet z Danem plotkara choc nadal sadze ze powinna to byc kobieta;)

Odcinek był przyjemny i lekki.. pod koniec troche mi sie łezka w oku zakrecila bo uswiadomilam sobie tak w stu procentach ze to narawde koniec... Juz nie bedzie całego tygodnia czekania na poniedziałek na nowy odcinek.. trudno jakos sie przywyknie ale na pewno bede do niego wracała a z czasem zaczne ogladac go od poczatku! Wink tyle tylko ze teraz bede wiedziała kto jest Plotkarka Very Happy

po raz ostani ..

XOXO Gossip Girl
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Ola Sro Gru 19, 2012 1:07 am

Ja narzekać nie będę, odcinek mi się bardzo podobał Very Happy
Na luzie, bez żadnej większej dramy, szczęśliwe zakończenie, endgame taki, jaki sobie wymyśliłam w czasie ostatnich odcinków Very Happy Kilka zabawnych scen. Powrót Jenny, Erica, Vanessy dokładnie w takie ilości jak chciałam Very Happy
Słodki ślub Chair, trochę zabawny. Brak Rufly. Derena :> Lilliam niech sobie będzie, jakkolwiek chore to nie było. Wink Jak i Georgina pasują do siebie, żeby tylko nie zapomnieli o Milo.

No i co z tego, że nic nie trzyma się kupy? Dan Plotkarą? Jasne, absurd, w ogóle się to nie zgadza. Alee trudno, ja się uśmiałam Very Happy

Łezka mi się w oku zakręciła, ale to chyba dlatego, że uświadomiłam sobie, że już więcej nie obejrzę Plotkary, jakkolwiek słabe odcinki by nie były Wink Do tego Florence w tle, wszyscy szczęśliwi :> Ja chyba tak mam, że akceptuję tylko szczęśliwe zakończenia, gdzie wszyscy mają to czego pragnęli (albo nie pragnęli, ale ich to cieszy) Smile

Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Sro Gru 19, 2012 11:27 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Polecam ostatni akapit Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by PearlS Sro Gru 19, 2012 2:20 pm

Wiem, że ten serial nigdy nie był z najwyższej półki, ale naprawdę nie rozumiem jak fan tego serialu może być zadowolony z takiego finału, przecież to cyrk na kółkach. Apeluję do fanów o szacunek do siebie Very Happy Czułam jakby ten odcinek był napisany przez 5latka na kolanie w czasie przerwy na leżakowanie.

Moim zdaniem cały finał był środkowym palcem od scenarzystów w stronę fanów. W porównaniu do innych finałów moich ulubionych seriali BYŁO FATALNIE. Jedyne co podobało mi się to dziewczyny aktorki naśmiewające się z serialu. Akurat to jest wiarygodne Very Happy

A poza tym moja ulubienica BLAIR: Dan jest najgorszy!! Knuje, oszukuje i manipuluje ludźmi!! CZY TY SŁYSZYSZ SIEBIE KOBIETO?? Psychiatryk Very Happy

Serena wióry w głowie zamiast mózgu. Poza tym co ona do cholery robi w życiu?? Żadnej wzmianki o przyszłości najgłówniejszej z głównych postaci Very Happy

Kocham Nate'a, ale burmistrz Nowego Jorku?? OK.

Chuck mi nawet nie przeszkadzał, jako jedyny myślał trochę z tym ślubem, bo Blair zachowywała się jak zdesperowana sucz.

Dan?? Zawsze myślałam, że obok Erica i Jenny miał motyw, ale w perspektywie całego serialu Jenny czy Eric byłby lepszym wyborem na Gossip Girl. Dan po prostu nie ma sensu jako Plotkara gdzieś od połowy sezonu 2.

Rufus i Lily?? Tu się uśmiałam. Wiem, że nie wszyscy muszą ich lubić, ale jest to para z najdłuższą historią w tym serialu i ich cmok rozbawił mnie do łez. To był motyw w stylu: oj tam, oj tam. Do tego Rufus wyglądał jak hipster w tych goglach. Nie wiem czy tam siedzieli aktorzy czy postacie z serialu.

Rozbroiło mnie też to, że tak zapowiadali powrót Jenny i Erica. A tutaj są sekundę na ekranie. Mogli w ogóle tego nie zdradzać, Taylor i Conor mogli nakręcić te sceny w studio i później wmontowaliby ich. Wtedy byłoby zaskoczenie chociaż, a tak nie ma zaskoczenia i nie ma sensu. Tylko na siłę wepchnęli sceny MET, sceny w parku, Dan patrzący na Serenę, żeby przypomnieć o przeszłości, ale to ma żadnego sensu w tym finale. Jak można tego nie widzieć??

Gówniana robota po prostu. Widać, że pisali i kręcili to od niechcenia, a chyba można wymagać po głównej scenarzystce i finale czegoś więcej?? Sceny Blair i Sereny bez emocji (w sezonie 1 Dan podsłuchał ich rozmowę o przyjaźni i problemach, teraz jedynym problemem jaki miały, to który z ich facetów jest gorszy Very Happy), pytam gdzie sceny Sereny i Nate'a, może rozmowa Blair i Nate'a (tak cmok 000.1s był uroczy) albo Rufusa i Lily, Eric i Jenny, a może Jenny i Dan? Nie? Very Happy Przecież na tych relacjach opierał się serial. Flashback z dupy wyjęty, a charakteryzacja?? Miejcie litość. Rozbroiła mnie też scena ślubu Dereny. A gdzie matka, Scott?? Very Happy Wszyscy siedzą?? Jak chcą pokazać, że są szczęśliwi i po ślubie, to niech zrobią scenę, gdzie Dan i Serena (czy Blair) zapraszają wszystkich na obiad albo święta albo reunion. Jest tyle opcji, a to jest po prostu KICHA.

I niech szlag trafi te Dzienniki Carrie, czy jak to się zwie. You Got The Love?? Już bardziej dobitni to nie mogli być. SATC przynajmniej zakończył z klasą. Gossip Girl z klapą.
PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by fanka2112 Sro Gru 19, 2012 4:13 pm

mmoneya napisał:jestem w szoku na biezaco

stracilam 2 godziny, byly mini momntu dobre
ale genralnie
fatalnie!
fatalnie...

dan gg? omg..

2godz? Smile słyszalam ze jest jakas czesc z wypowiedziami aktorów.. to o to chodzi? jest to juz? moglbyscie dać linka Smile

a co do ODC! najlepszy!!! <3 pozniej sie rozpisze bo wlasnie oglądnęłam Very Happy musze ochłonąć Razz
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Wikusia Sro Gru 19, 2012 4:17 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Proszę, akcent Eda <33

PearlS - popieram Cię w 100 % wszyscy niby zadowoleni z finału, ale chyba na siłę. Prawda jest 1 nie chciało im się grać, to zrobili to od tak. Zagrali aby zagrać, kilka wątków jest nie wyjaśnionych np. gdzie jest Sage ? Lili jest z Rufusem czy Williamem ? bo ten " buziak " mnie zmylił, ale chyba przyjaciele się teraz tak całują.
Dan plotkarą ? chyba na siłę 1 2 minut przed tym pewnie się dowiedział.
Końcowy odcinek powinien być mega, a to .. nawet nie wiem jak nazwać.
Nie oszukujmy się to kicha Smile totalna.
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by xxl Sro Gru 19, 2012 5:09 pm

ejjj! jaki oni w tej retrospekcji co niby pierwszy raz Dan gadał z Serena tak ładnie zrobili włosy a'la pierwszy sezon ?!?!?!? zwłaszcza Nejt i Czak !
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by April Sro Gru 19, 2012 7:43 pm

PearlS napisał:Czułam jakby ten odcinek był napisany przez 5latka na kolanie w czasie przerwy na leżakowanie.
hahaha <3 Very Happy
świetnie napisane, ofc się zgadzam Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Sro Gru 19, 2012 8:33 pm

PearlS napisał:Wiem, że ten serial nigdy nie był z najwyższej półki, ale naprawdę nie rozumiem jak fan tego serialu może być zadowolony z takiego finału, przecież to cyrk na kółkach. Apeluję do fanów o szacunek do siebie Very Happy Czułam jakby ten odcinek był napisany przez 5latka na kolanie w czasie przerwy na leżakowanie.

Moim zdaniem cały finał był środkowym palcem od scenarzystów w stronę fanów. W porównaniu do innych finałów moich ulubionych seriali BYŁO FATALNIE. Jedyne co podobało mi się to dziewczyny aktorki naśmiewające się z serialu. Akurat to jest wiarygodne Very Happy

A poza tym moja ulubienica BLAIR: Dan jest najgorszy!! Knuje, oszukuje i manipuluje ludźmi!! CZY TY SŁYSZYSZ SIEBIE KOBIETO?? Psychiatryk Very Happy

Serena wióry w głowie zamiast mózgu. Poza tym co ona do cholery robi w życiu?? Żadnej wzmianki o przyszłości najgłówniejszej z głównych postaci Very Happy

Kocham Nate'a, ale burmistrz Nowego Jorku?? OK.

Chuck mi nawet nie przeszkadzał, jako jedyny myślał trochę z tym ślubem, bo Blair zachowywała się jak zdesperowana sucz.

Dan?? Zawsze myślałam, że obok Erica i Jenny miał motyw, ale w perspektywie całego serialu Jenny czy Eric byłby lepszym wyborem na Gossip Girl. Dan po prostu nie ma sensu jako Plotkara gdzieś od połowy sezonu 2.

Rufus i Lily?? Tu się uśmiałam. Wiem, że nie wszyscy muszą ich lubić, ale jest to para z najdłuższą historią w tym serialu i ich cmok rozbawił mnie do łez. To był motyw w stylu: oj tam, oj tam. Do tego Rufus wyglądał jak hipster w tych goglach. Nie wiem czy tam siedzieli aktorzy czy postacie z serialu.

Rozbroiło mnie też to, że tak zapowiadali powrót Jenny i Erica. A tutaj są sekundę na ekranie. Mogli w ogóle tego nie zdradzać, Taylor i Conor mogli nakręcić te sceny w studio i później wmontowaliby ich. Wtedy byłoby zaskoczenie chociaż, a tak nie ma zaskoczenia i nie ma sensu. Tylko na siłę wepchnęli sceny MET, sceny w parku, Dan patrzący na Serenę, żeby przypomnieć o przeszłości, ale to ma żadnego sensu w tym finale. Jak można tego nie widzieć??

Gówniana robota po prostu. Widać, że pisali i kręcili to od niechcenia, a chyba można wymagać po głównej scenarzystce i finale czegoś więcej?? Sceny Blair i Sereny bez emocji (w sezonie 1 Dan podsłuchał ich rozmowę o przyjaźni i problemach, teraz jedynym problemem jaki miały, to który z ich facetów jest gorszy Very Happy), pytam gdzie sceny Sereny i Nate'a, może rozmowa Blair i Nate'a (tak cmok 000.1s był uroczy) albo Rufusa i Lily, Eric i Jenny, a może Jenny i Dan? Nie? Very Happy Przecież na tych relacjach opierał się serial. Flashback z dupy wyjęty, a charakteryzacja?? Miejcie litość. Rozbroiła mnie też scena ślubu Dereny. A gdzie matka, Scott?? Very Happy Wszyscy siedzą?? Jak chcą pokazać, że są szczęśliwi i po ślubie, to niech zrobią scenę, gdzie Dan i Serena (czy Blair) zapraszają wszystkich na obiad albo święta albo reunion. Jest tyle opcji, a to jest po prostu KICHA.

I niech szlag trafi te Dzienniki Carrie, czy jak to się zwie. You Got The Love?? Już bardziej dobitni to nie mogli być. SATC przynajmniej zakończył z klasą. Gossip Girl z klapą.


O co chodzi z tymi dziennikami? W pełni się z Tobą zgadzam. Ja liczyłam na finał w stylu OTH, gdzie od początku czuć, że to finał, wątki się pozamykały, a każda z postaci miała jakieś podsumowanie swojego życia. Myślałam, że ten dodatkowy odcinek to właśnie coś w tym stylu a tu jakieś pierdoły, na których się wynudziłam. Jedynie akcent Eda mnie ruszył.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Vivien Sro Gru 19, 2012 8:40 pm

Żuri napisał:
O co chodzi z tymi dziennikami? W pełni się z Tobą zgadzam. Ja liczyłam na finał w stylu OTH, gdzie od początku czuć, że to finał, wątki się pozamykały, a każda z postaci miała jakieś podsumowanie swojego życia. Myślałam, że ten dodatkowy odcinek to właśnie coś w tym stylu a tu jakieś pierdoły, na których się wynudziłam. Jedynie akcent Eda mnie ruszył.
W finale SATC leciało "You've got the love" i tu mamy to samo. A w miejsce GG wchodzi prequel SATC - The Carrie Diaries. Przypadek? Nie sądzę xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Sro Gru 19, 2012 8:42 pm

Vivien napisał:
Żuri napisał:
O co chodzi z tymi dziennikami? W pełni się z Tobą zgadzam. Ja liczyłam na finał w stylu OTH, gdzie od początku czuć, że to finał, wątki się pozamykały, a każda z postaci miała jakieś podsumowanie swojego życia. Myślałam, że ten dodatkowy odcinek to właśnie coś w tym stylu a tu jakieś pierdoły, na których się wynudziłam. Jedynie akcent Eda mnie ruszył.
W finale SATC leciało "You've got the love" i tu mamy to samo. A w miejsce GG wchodzi prequel SATC - The Carrie Diaries. Przypadek? Nie sądzę xD

Wow. To niezłe jaja. Very Happy Mogli jakąś w sumie mniej oklepaną piosenkę dać, tyle piosenek o tej tematyce jest, faktycznie ciężko wierzyć w przypadek Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by April Sro Gru 19, 2012 9:00 pm

Źle wkleiłam -.-
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Wikusia Sro Gru 19, 2012 10:48 pm

Samotny Chłopiec bez milionów na koncie, zakochany w Serenie van der Woodsen (Blake Lively), w ten sposób leczył swoje kompleksy. Nie mogąc dostać się do nowojorskiej elity, został autorem strony, na której zamieszczał niewybredne plotki, także na własny temat.

Producentka wykonawcza "Plotkary", Stephanie Savage, zdradziła, że twórcy serialu już na samym początku zdecydowali, że to właśnie Dan wcieli się w tajemniczą główną bohaterkę.

- Nie sądzę, że kiedykolwiek mieliśmy kogoś innego na myśli. Zawsze wiedzieliśmy, że to Dan będzie tytułową Plotkarą, kwestią było, czy ujawnimy to w finale, czy nie. Nie wiedzieliśmy, czy widzowie chcą poznać tożsamość Plotkary, czy wolą bawić się w spekulacje - podsumowała.

A wy, jesteście zaskoczeni?
[quote]

Teraz takie gadanie .. ;>
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 3 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach