Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x10 - New York, I Love You XOXO

+39
Ewa
Adrianna_
Gosiek
Ania_
xxl
fanka2112
PearlS
Ola
turtle
joanna1205
CallMeLady
Ella
martakniz
brulion
Layla
Kasia
Karo
April
Limka
neomi19901
Lise
Vogue.
LanaLang
xechiko
openyoureyes
kicksforchicks
Joanna
Justyna
shiva89
Gigi
Ania
Vivien
Żuri
kromka
Wikusia
Blake
kam1105
mmoneya
Magda
43 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_lcap51%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_rcap 51% 
[ 27 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_lcap15%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_lcap6%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_lcap11%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_lcap17%6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Sro Gru 19, 2012 11:34 pm

Nigdy nie uwierzę w to, że Dan był planowany od początku. Mogą wmawiać, że "grał zdziwionego, by się nie domyślić i inne rzeczy, ale to i tak nie ma żadnego sensu, jest pełno luk, które można było spokojnie pominąć.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Ania_ Czw Gru 20, 2012 10:57 am


Moja mama jak usłyszała ode mnie, że Dan okazał się Plotkarą najzwyczajniej w świecie wybuchła panicznym śmiechem :/ aż trochę się przestraszyłam Very Happy

Ale oj tam, oj tam Very Happy Ostatni raz w życiu Plotkary daję "Świetny" Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by fanka2112 Czw Gru 20, 2012 2:06 pm

ok. a więc zaczynam.

odcinek ogólnie najlepszy z całego 6. sezonu. ale bardzo krótki.. fajne wątki zaczęte.. i prawie wgl bez rozwinięcia i od razu zakończenie..

- Chair - szybki slub. ok. brakowało mi jakiejś sex sceny.. pozniej mdłości Blair i wiadomość o ciąży i reakcja bliskich a przede wszystkim Chucka.. pozniej: za mało rodzinnych scen.. Chuck i Henry.. a gdzie jest Blair? ...
- Derena.. naprawde bardzo chciałam zobaczyć zaręczyny i wesele.. a pozniej jakis dzieciaczek. no ale wczesniej też jakaś sex scena i wiadomość o baby..
- Lily fajnie sie przejęła smiercią męża Very Happy ona jest z Williamem czy Rufusem?
- fajne okulary Rufusa i tej drugiej kobiety. to chyba matka Dana. xd
- Eric i Jenny. naprawde sie ucieszyłam .. niesamowicie zmienili Erica Very Happy ale za mało.. i jeszcze raz za mało ich scen! Eric coś sie odezwał.. Jenny też no i to tyle.. a gdzie jakies powitanie na lotnisku czy cos? ;/
- Cyrus = ogromny plus Smile
- Jack i Georgina xd nie irytowali. podobalo mi sie Smile co z Milo? Xd
- DOROTA - ona przebiła wszystko! xd prawdziwa POLKA Smile
- Nate..hmmm.. jak zawsze z boku :/
- Sage? xd co sie z nia stalo? Very Happy
- Dan Plotkarą? xd = szok dalej mnie trzyma


moje uczucia po wszystkich sezonach Plotkary.. mozecie mnie hejtować czy coś ale uwazam ze to najlepszy serial jaki mógłby być.

mam mieszane uczucia.. z jednej strony smutek bo kilka lat to oglądam no i trudno się rozstać :/ przywiązałam się do bohaterów i aktorów.. a z drugiej wiem ze musze pozwolić 'GG' odejść i jestem szczesliwa z zakonczenia:)

pozdrawiam wszystkie fanki które kochają GG!
i na koniec:

XOXO Gossip Girl!
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by xxl Czw Gru 20, 2012 3:21 pm

ekhem Rolling Eyes
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Limka Czw Gru 20, 2012 3:51 pm

fanka2112 napisał:moje uczucia po wszystkich sezonach Plotkary.. mozecie mnie hejtować czy coś ale uwazam ze to najlepszy serial jaki mógłby być.

mam mieszane uczucia.. z jednej strony smutek bo kilka lat to oglądam no i trudno się rozstać :/ przywiązałam się do bohaterów i aktorów.. a z drugiej wiem ze musze pozwolić 'GG' odejść i jestem szczesliwa z zakonczenia:)

pozdrawiam wszystkie fanki które kochają GG!
i na koniec:

XOXO Gossip Girl!

Zgadzam się ze wszystkim!

Bardzo będę tęsknić, mam nadzieję, że zrobią kiedyś spin off, chociaż pewnie nie będzie to już to samo.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Gigi Czw Gru 20, 2012 4:04 pm

LOL Grzesiu xD

to mnie rozwala po prostu

[You must be registered and logged in to see this image.]

mwhahaha Penn. kocham go. a Blake WTF am I saying? xD

i lol opss

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Clair dnia Czw Gru 20, 2012 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by neomi19901 Czw Gru 20, 2012 4:26 pm

Aha zapomniałam dodac ze podobała mi się jeszcze scena kiedy Blair przypomina Chuckowi ten cyctat" Blair i Chuck chodza do kina, Blair i Chuck trzymaja się za ręce " Very Happy Mistrzostwo scena pokazała jak Chuck wydoroślał
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Czw Gru 20, 2012 5:39 pm

neomi19901 napisał:Aha zapomniałam dodac ze podobała mi się jeszcze scena kiedy Blair przypomina Chuckowi ten cyctat" Blair i Chuck chodza do kina, Blair i Chuck trzymaja się za ręce " Very Happy Mistrzostwo scena pokazała jak Chuck wydoroślał

Zgadzam sie. Jedna z nielicznych, fajnych idei scenarzystow na final:]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Gosiek Pią Gru 21, 2012 2:22 am

Przed chwilą skończyłam oglądać cały sezon (z Martą finałowy odcinek:*)
I jako, że nie wypowiadałam się na temat odcinków dawno, bo nie byłam na bieżąco, tak na temat ostatniego wypada coś napisać Smile

Oceniam ostatni odcinek jako "świetny" ze względu na to, że w porównaniu do pozostałych kilkunastu odc. był na wyższym poziomie, przez moją wariację na początku tym serialem, przez pochłonięcie tych początkowych sezonów serialu w mniej niż jakikolwiek inny serial, ale głównie ze względu na sentyment, przez to forum, przez wspaniałych ludzi, których tu poznałam i to było dla mnie najważniejsze pod względem oceny Smile
Ale oczywiście to czego zawsze pragnęłam - Chair - się spełniło więc jestem mega zadowolona Smile
Ostatnia scena i wszyscy bohaterzy fajna, lubię takie właśnie sentymentalne, spokojne, szczęśliwe zakończenia Very Happy

xoxo Gosia :*
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Adrianna_ Pią Gru 21, 2012 10:15 am

zagłosowałam na świetny, bo w porównaniu w poprzednimi był naprawde dobry Wink

Chair ;D wzruszyłam sie i na ślubie i na zaręczynach ;D
Derena też na plus, chociaż wyglądali gorzej od Chair, DAn ulizany, S przebrana w niewiadomo co , ale i tak to ładnie wyglądało Smile

tak zapowiadali powrót Jenny, Erica, Vanessy i Juliet i az wymienili 1 zdanie..;/ troche mnie to zawiodlo, mysłalam ze coś wiecej bedzie i ze beda jakoś brali bardziej czynny udział w odcinku...

Dorotka mnie rozbroiła, bede za nia tesknic Wink

Dan jako Gossip Girl hahahahahahahaha ;D dobry żart ;D zdeczka to sie kupy nie trzyma ale co tam ;D

Jack i Georgina, ich powinni od początku razem połączyc.. Razz ciekawe tylko co sie z Filipem stało i Milo??

ogólnie bede tęsknic za GG, i mimo beznadziejnych sezonów (4,5,6) szkoda ze sie juz to skończyło Sad
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by openyoureyes Pią Gru 21, 2012 4:29 pm

Nie rozumiem tego odcinka. Dlaczego aktorka podkładająca głos czyta kwestie Plotkary do tego castingu? Przecież książka Dana jest o Chucku, Blair itd., a nie o Plotkarze. I jeżeli Dan jest Plotkarą, to dlaczego ten sam głos jest na końcu i Plotkara mówi, że nadal będzie wśród uczniów? Mogliby chociaż podmienić głos.
Nie podobał mi się ten odcinek. Czekałam tyle czasu na ślub Chair a był szajsem. Do tego dlaczego Blair nawet nie spojrzy na swoje dziecko. I jeszcze ten Jack. Jak ja go nienawidzę. Dlaczego doradza Chair. Powinien trzymać się od nich z daleka. I dom Chair. Co za syf, bez gustu, przecież Blair i Chuck nigdy nie zamieszkaliby w takiej ruinie.
Nie wierzę, że to już koniec. Ten odcinek w ogóle nie wyglądał na finał.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by fanka2112 Sob Gru 22, 2012 12:21 pm

///mogłaby któraś podrzucić linka do tego odc specjalnego? :/ z napisami najlepiej
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Limka Sob Gru 22, 2012 12:25 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Niestety bez napisów i szczerze mówiąc, wątpię, żeby się pojawiły. Ale mówią dość wyraźnie, ja się połapałam we wszystkim.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by brulion Sob Gru 22, 2012 12:46 pm

openyoureyes napisał:Nie rozumiem tego odcinka. Dlaczego aktorka podkładająca głos czyta kwestie Plotkary do tego castingu? Przecież książka Dana jest o Chucku, Blair itd., a nie o Plotkarze. I jeżeli Dan jest Plotkarą, to dlaczego ten sam głos jest na końcu i Plotkara mówi, że nadal będzie wśród uczniów? Mogliby chociaż podmienić głos.
Nie podobał mi się ten odcinek. Czekałam tyle czasu na ślub Chair a był szajsem. Do tego dlaczego Blair nawet nie spojrzy na swoje dziecko. I jeszcze ten Jack. Jak ja go nienawidzę. Dlaczego doradza Chair. Powinien trzymać się od nich z daleka. I dom Chair. Co za syf, bez gustu, przecież Blair i Chuck nigdy nie zamieszkaliby w takiej ruinie.
Nie wierzę, że to już koniec. Ten odcinek w ogóle nie wyglądał na finał.

Z tego, co wiem, to w "Inside" Dan pisał dużo o Plotkarze, to była chyba jedna z głównych rzeczy, które krytykował w tej książce. Kirsten (aktorka podkładająca głos) NIE WYSTĘPUJE w serialu jako Plotkara, tylko jako aktorka, która chce zostać filmową Plotkarą - to taki żart ze strony scenarzystów, to wszystko. A co do głosu Plotkary to powtórzę to, co już napisałam w innym temacie: głos Kirsten jest WYOBRAŻENIEM głosu Plotkary, a nie jej prawdziwym głosem. Tak sobie wyobrażali jej głos osoby, które czytały jej bloga. A końcówka i "nadal jestem wśród was" - widać, że zostawiają sobie furtkę, hehe ;D Dan powiedział wyraźnie pod koniec odcinka (w scenie, kiedy wszyscy mówią, kogo podejrzewali o bycie Plotkarą), że to już jest KONIEC jego bycia Plotkarą, więc po prostu ktoś przejął ideę i skupia się na nowym pokoleniu czy cokolwiek to ma być Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Ewa Sob Gru 22, 2012 1:56 pm

Zgadzam się z tym co napisała Bru Smile Swoją drogą mam wrażenie,że nasze rozstanie z GG nie jest długie bo za jakiś czas zobaczymy coś na wzór dalszej serii książek Cecily pt" Wejście Carlsów" Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by depmod Nie Gru 23, 2012 1:07 pm

Co do ostatniego odcinka:
1. Ślub Chair- bez polotu, jeżeli tak to miało wygladac jak wygladalo to mogli wziąc tylko ślub cywilny bez obecności pseudo- przyjaciół a w szczególności Dana. Liczyłam po cichu, że ten ślub nie będzie wymuszony (Blair namawiająca do ślubu Chucka- żenada..) i z jakąś większą klasą.
2. Serena- porażka.. Jak można nie przejąc się tym, że Twój były i obecny w Twoim życiu działa poza Twoimi plecami, działając na Twoją i przyjaciół szkodę, np. wypadek samochodowy Blair i Chucka. I to szybkie przebaczenie i usprawiedliwienie.. ŻAL..
3. Dan plotkarą- patrzę na to tylko przez pryzmat Blair. Jaki on musiał by wyrachowany i obłudny- najbardziej ze wszystkich z pokręconych ludzi UES. Nie umiem nawet sobie tego wyobrazi jakim on był/ jest potworem a nie człowiekiem.
4. Ślub Dereny- nie obchodzi mnie za bardzo. Ale znając Serenę- czy ona by czekała 5 lat, żeby wyjśc za Dana? 5 lat po to ona by już nie pamiętała kto to był Dan.
5. Słowa Dana, że on miał więcej siły/władzy prowadząc stronę plotkary od Blair- śmieszne. Jakby rzeczywiście SNBC plotkara przeszkadzała i by się do tego rzetelnie i wspólnie zabrali to doszliby do tego, że to Dan i wiem jak by się to skończyło- zniszczyli by go, musiał by wracac tam skąd przyszedł.
6. Co do tego, że Dan jest plotkarą to zgadzało by się to ze względu na jego siostrę- czemu ona była taka pewna siebie podczas bitew toczonych z Blair.. Miała dostęp do strony plotkary. Bez tego byłaby nikim jak i zresztą Dan.
7. Miłośc Dana do Sereny- tyle czasu kochał podobno Blair a do Sereny mówi, że zawcze była ona? Żenujące..
8. Oglądając 6 sezon i nienormalne relacje C i B zaczęłam żałowac, że nie wyszło D i B- pomimo tego, że od 1 sezonu byłam zaciekłą zwolenniczką Chair. W 5 sezonie nienawidziłam pary BD ale po tym co scenarzyści serwowali w 6 sezonie miałam już dośc. Do czasu kiedy odkryto tożsamośc plotkary.
9. Ślub Dereny ostatnią sceną?! To Chair była główną parą tego serialu!
10. Ogólnie- dobrze, że już ten serial się skończył.

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by depmod Nie Gru 23, 2012 1:10 pm

cd.
Żałuję tylko, że po ujawnieniu Dana jako plotkary Blair nie dążyła do wykluczenia go z ich towarzystwa a conajmniej z jej życia. Powinna się do niego nie odzywac i go zniszczyc.

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by brulion Nie Gru 23, 2012 8:52 pm

depmod napisał:
9. Ślub Dereny ostatnią sceną?! To Chair była główną parą tego serialu!

Lol xD Pilot był cały o Derenie, a Chair było przyjaciółmi xD Cały 1 i 2 sezon był o Derenie ale spoko xD
Co do ślubu po pięciu latach to na tumblr powstała teoria, że w międzyczasie Serena wahała się, czy wybaczyć Danowi i wyszła za kopię Stevena, a potem jednak zmieniła zdanie i stwierdziła, że kocha Dana Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Żuri Nie Gru 23, 2012 9:44 pm

Serena w finale nie wyglądała jakoś na szczególnie przejętą, że Dan był GG, raczej była zachwycona. :]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by depmod Wto Gru 25, 2012 8:24 pm

brulion napisał:
depmod napisał:
9. Ślub Dereny ostatnią sceną?! To Chair była główną parą tego serialu!

Lol xD Pilot był cały o Derenie, a Chair było przyjaciółmi xD Cały 1 i 2 sezon był o Derenie ale spoko xD
Co do ślubu po pięciu latach to na tumblr powstała teoria, że w międzyczasie Serena wahała się, czy wybaczyć Danowi i wyszła za kopię Stevena, a potem jednak zmieniła zdanie i stwierdziła, że kocha Dana Very Happy

A ile było sezonów? 6 na 2 Dereny. Co do teorii- przecież Steven olał Serene..

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Limka Wto Gru 25, 2012 10:11 pm

Muszę się zgodzić, może i 1 sezon należał do Dereny, ale drugi to już nie bardzo. Tam było przede wszystkim Chair i tak już zostało do końca serialu, a o Derenie przez kilka następnych sezonów nie było zbyt dużo, co prawda przewijały się jakieś ich momenty, ale było ich nieporównywalnie mniej w stosunku do Chair.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Vivien Wto Gru 25, 2012 10:58 pm

Ja powiem szczerze, Chair do reszty mnie porwało po 7. odcinku. Ale(!), kiedy robiłam rewatch sezonów 1-3, to Derena trzymała mnie przy kolejnych odcinkach. Szkoda, że tak to zepsuli.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by brulion Sro Gru 26, 2012 10:12 am

Sorry ale liczy się to, od czego się serial zaczął. To, co potem z nim zrobili kolejni scenarzyści, to zupełnie inna sprawa. Pierwsze odcinki były całe o Derenie, a o Chair jeszcze nikt nawet nie śnił.

Ale nie kłóćmy się :*
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Joanna Sro Gru 26, 2012 11:57 am

Derena w pierwszym sezonie królowała do 7 odcinka, potem zrobił sie szał na Chair które trwało do końca 6 sezon Smile, ale fakt scenarzysci rozpoczeli gdy Lonely Boy widzi S, więc zakończyli serial ich ślubem
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Ola Sro Gru 26, 2012 12:42 pm

ja uważam, że najbardziej logiczne było zakończenie serialu sceną Dereny, bo to od nich ten serial się zaczął. i choć na początku za nimi nie przepadałam, może za brak sympatii do obojga bohaterów, to później przy ponownym oglądaniu Plotkary, oni byli najlepszą parą na początku, i to oni są w pierwszej scenie, więc dobrze, że nimi zakończyli ;>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

6x10 - New York, I Love You XOXO - Page 4 Empty Re: 6x10 - New York, I Love You XOXO

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach