Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

+22
Magda
CallMeLady
shiva89
Ania_
brulion
Freya
Vogue.
PearlS
Joanna
Ola
Justyna
Citizen Erased
Lise
martakniz
Kasia
neomi19901
April
Layla
Blake
Lewandowska
Żuri
Gigi
26 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Gigi Pią Sty 04, 2013 5:31 pm

ahaha Magda pasuje xD

a ostatni hit to



powinni zdradzić, że Dan to GG w 5x24. przynajmniej sezon 6 byłby zajebisty z voiceoverem Penna xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Kasia Pon Sty 07, 2013 4:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Karolina Pią Sty 11, 2013 6:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

SERENA HUMPHREY Shocked lol! No skonam... Very Happy Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by brulion Pią Sty 11, 2013 6:51 pm

Małżeństwo ma taki skutek, że się zmienia nazwisko xD Ja od 6 lat wiedziałam, ze to się tak skończy ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Karolina Pią Sty 11, 2013 6:57 pm

Małżeństwo ma taki skutek, że się zmienia nazwisko jeśli się chce. Czy Serena zdecydowała się upiększyć swoje - tego nie wiemy. Nawet jeśli zresztą chciała to nie zmienia to faktu, że Serena Humphrey brzmi prawie tak kwieciście jak Anastazja Bąk czy Gracjan Moczygęba. Wink

Zresztą i tak uważam, że oboje powinni zmienić na dwuczłonowe Serena i Dan Gossip-Girls.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Ola Pią Sty 11, 2013 9:08 pm

Serena Humphrey zdecydowanie brzmi słabo, w ogóle fajny mały spoiler w drugim słowie na wiki jak się wejdzie na profil Sereny Very Happy
I do tego mamy Blair Bass... Mam nadzieję, że B. zostawiła swoje nazwisko ze względu na rodzinną firmę xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Kasia Pią Sty 11, 2013 9:48 pm

Ma wpisane Waldorf Bass xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Magda Sob Sty 12, 2013 1:13 am

A w ogóle ślub DS doszedł do skutku? Wink Myślicie, że Dan nie zdążył uciec? Szkoda mi tego psychopaty, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Gigi Nie Sty 13, 2013 4:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

xDDDDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Gigi Wto Sty 15, 2013 11:02 pm

I love you bru ale sorry bru xD

“But what he did with that power was write a love letter. Not just to me, but to all of us.” - Serena van der Woodsen

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by brulion Sro Sty 16, 2013 7:40 am

Gigs :*

Nie no ja shipuję Derenę wyrzucając z pamięci Gossip Dana. Bo takie z nich słodziaki <333
Na marginesie, padnę, jeśli za 30 lat zrobią sequel Plotkary i moje dzieci będą to oglądać xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Wikusia Sro Sty 16, 2013 12:30 pm

Jak zrobią to bez eda, lei nie będzie to samo Sad
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Żuri Sro Sty 16, 2013 4:23 pm

Wiecie no, Dan był wtedy w denialu, depresji, nie chciał się zdradzić, że to on. A zresztą te teksty to wszystkie z miłości. Np. to o chorobie wenerycznej - troszczył się i chciał by się zbadała I love you
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Lise Sob Sty 19, 2013 11:40 am


loool, Matthew trafił w Dana i Jenny:D nikt inny tego nie powiedział...
i już uwierzę, że one wiedziały od początku
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Karolina Sob Sty 19, 2013 1:35 pm

Chace najlepszy - Nate+Dorota;) To byłaby bardzo dobra opcja;D

PS. For 5 years, that's the secret SHE said SHE'd never tell. But this year, SHE's telling...
Mogły sobie darować tę końcówkę skoro już wiedziały, że GG to facet. Neutral
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Sackville Sob Sty 19, 2013 2:01 pm

Ja uwielbiam to co mówi Kristen Bell na samiuśkim końcu: "You may be rid of Dan Humphrey, but you'll never be rid of me. There will always be someone on the outside wanted to get in. Who am I now? That's one secret I'll never tell. XOXO Gossip Girl." ♥
Sackville
Sackville

Liczba postów : 27

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Wikusia Nie Sty 20, 2013 11:23 pm

Nie wiem czy to dobry dział, ale mniejsza z tym. Powie mi ktoś w którym odcinku Chuck dał dla Blair pierścionek ? nie przypominam sobie takiego odcinka ..
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Karolina Pon Sty 21, 2013 12:00 am

Wikusia napisał:Nie wiem czy to dobry dział, ale mniejsza z tym. Powie mi ktoś w którym odcinku Chuck dał dla Blair pierścionek ? nie przypominam sobie takiego odcinka ..
Tzn. ten, który nosiła na łańcuszku? Jeśli tak to, o ile się nie mylę, nie widzieliśmy sceny wręczenia tego pierścionka. Stało się to w czasie między wydarzeniami ostatniego odcinka 5. sezonu a wydarzeniami pierwszego odcinka sezonu 6. Blair wróciła w szóstym sezonie z pierścionkiem na szyi;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Wikusia Pon Sty 21, 2013 12:23 am

No właśnie tak się zastanawiałam, i myślałam, że coś mi umknęło .. Wink okej. Dzięki.
Wikusia
Wikusia
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 77

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Gigi Pon Sty 21, 2013 8:28 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

lololol.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Gigi Czw Mar 28, 2013 10:38 pm

"I've been working every day since I was 12," 26-year-old actor Penn Badgley says. "I could use a break and a little time to recalibrate. I've paid my dues."

In December, the final episode of Gossip Girl (the cult CW drama Badgley starred on for six seasons) aired and it was revealed that Badgley's character, Dan Humphrey, was the famously anonymous Gossip Girl. ("I had no idea it was me until the night before we shot.")

wiedziałam xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Kawa i skarpetki. Czw Sty 30, 2014 11:39 pm

Plotkara jak dla mnie jest kultowym serialem - owszem, miała zarówno gorsze, jak i lepsze odcinki, jednak oglądając ją czułam pewien specyficzny klimat, którego nie potrafiłam odczuć, podczas oglądania żadnego innego serialu.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan - Page 3 Empty Re: to już jest koniec nie ma już nic czyli Adiós Dan

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach