Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Teorie na temat A

+83
Julka151
ania920
Weroncia130
chile91
kaest15
Sioru
lalalalalalala
Catmouse
ravishmered
gaabrysiaaa
Damian91
martitka03
Vella
monster7
MoNiKa_DT
weronika159
drlov
monisiaaa33
olkutka
AsiaSSS
Carrot
imagin
Monaliza
lisek897
blondie13
eltont
zivAh
cyganka
oskarr
aska2525
holly10
pinkaa5
nieomal
sm1990
Cynicznie
anekk
Smile737
stelline
laceyl
bihacz
adamk86
madziiuulami
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
Eqoore
lewitacja
unnormaly
mini6222
pagille
Merigold
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
Secret_Dreamer
kellerka
rose22
Miyu
VivianDarkbloom
Luna_Amelia
Karola_96
agnieszka89
nana88
chicane
Madalicious
hiphiphooray
PLL
juka13
ksp
herooinee
dg90
patty632
lubi.natalia
alltid
pamily
MarleneFan
kajasqpol
lysiolchang
missINblack
agasiaga5
Gigi
87 posters

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Teorie na temat A Empty Teorie na temat A

Pisanie by Gigi Sob Sty 18, 2014 7:12 pm

Tutaj można podzielić się na bieżąco teoriami na temat A. Pamiętaj - jeżeli mówisz o spoilerach, użyj tagu [ spoiler ]!
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 9:23 pm

ja mam taka teorie ze rezyserzy sami jeszcze nie mają wytypowanej osoby na big A. Dodają nowe watki a na końcu wybiora kogoś kto bedzie mogł sie do tego dostosować, albo wprowadzą nową postać. Pisałam już o tym na innym forum. Np taka Cece- zanim wprowadzono jej postać typowaliśmy rózne osoby jako A i nagle bum.. pojawia się nowa postac i wiele wskazuje że to własnie ona jest we wszystko zamieszana.. może tak bedzie też z big A? Tym bardziej, ze ponoc planowany jest kolejny sezon.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 10:29 pm

Tak ma być 5 sezon, który podobno będzie ostatnim i szczerze to mam nadzieję, że tak będzie. Jeśli będą dalej to ciągnąć to wyjdzie tak jak z Plotkarą, początkowe sezony były świetne, a późniejsze- pisane na siłę, bo serial ma dobrą oglądalność.

A co do tego- kto jest A, to myślę, że już od samego początki znamy tą osobę, i w sumie to największym zaskoczeniem by było(przynajmniej dla mnie) gdyby to była któraś z kłamczuch.

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 10:32 pm

Też mam nadzieję ze poprzestana na 5 sezonie bo to by oznaczało, ze zaczną wtedy wyjasniac te wszystki watki.. Bo jesli wymyślą sezon 6 to dalej będa to przeciągać.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by lysiolchang Sob Sty 18, 2014 10:35 pm

Oby 5 sezon był ostatni. Uwielbiam ten serial, bo jest taką czystą rozrywką i będzie mi serio przykro gdy się skończy, ale to nie ma już sensu. Ile sezonów może trwać rozwiązywanie jednej tajemnicy? 5 zdecydowanie wystarcza.

lysiolchang

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 10:57 pm

Chyba, że wymyślą coś równie głupiego, jak np. to że po odkryciu kto jest A kłamczuchy będą miały nowego prześladowcę np. Z xD

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 11:00 pm

dobre.. a po Z jechali by cały alfabet i powstała by Slodka Mała Moda na Sukces Laughing 

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 11:01 pm

Producenci próbowali już żerować na PLL w Ravenswood i im to nie wyszło. Ravenswood to totalna klapa ( zresztą się nie dziwię).
Myślę, że dalsze pseudo kontynuacje wkurzyły by fanów, zamiast zachęcić do oglądania.
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by lysiolchang Sob Sty 18, 2014 11:05 pm

Też tak myślę. Lepiej zakończyć PLL teraz (no już po tym 5 sezonie) w dobrym stylu, gdy fani jeszcze chcą w ogóle oglądać ten serial (a dobrze wiemy, że są już trochę poirytowani ciągłym brakiem odpowiedzi), a nie ciągnąć to w nieskończoność, aż ludzie zaczną się mocno zastanawiać po co to nadal oglądają. Błagam żadnych spin offów. 5 sezonów kropka. Dziewczyny muszą kiedyś wyjechać i stać się niezależne, dorosnąć i normalnie żyć.

lysiolchang

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 11:19 pm

Szczególnie, że to byłoby trochę głupie, gdyby dojrzałe kobiety przejmowały się jakąś dziecinadą z A...

A Ravenswood to po prostu serial fantasy, a wyszła klapa bez to, że ludzie liczyli na coś w stylu PLL i paranormalna tematyka zwyczajnie ich rozczarowała. Szczególnie, że jest dużo zdecydowanie lepszych seriali fantasy.

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 11:27 pm

missINblack napisał:Szczególnie, że to byłoby trochę głupie, gdyby dojrzałe kobiety przejmowały się jakąś dziecinadą z A...

A Ravenswood to po prostu serial fantasy, a wyszła klapa bez to, że ludzie liczyli na coś w stylu PLL i paranormalna tematyka zwyczajnie ich rozczarowała. Szczególnie, że jest dużo zdecydowanie lepszych seriali fantasy.

Masz rację i z jednym, i z drugim. Ravenswood jest bardzo przeciętne i tak naprawdę po obejrzeniu 2 odc stwierdziłam, że nie przetrwa. Teraz tylko wyrywkowo, jakieś fragmenty sobie oglądam. Nie dorównuje PLL ani trochę.
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 11:30 pm

Ja oglądam Ravenswood tylko jak mam się uczyć a dom już jest posprzątany i brakuje mi innych wymówek Smile

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by MarleneFan Nie Sty 19, 2014 12:35 am

ja obejrzałam 1 odc Ravenswood, połowę 2 przespałam i stwierdziłam, że to nie ma sensu...
ale nadrobię, bo to przecież dzieło Marlene!

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by alltid Nie Sty 19, 2014 10:48 am

Z obrazu Ravenswood który mogliśmy zobaczyć w PLL wynikało, ze to kolejne klimatyczne miejsce, wiec liczyłam na coś super. Niestety - jak wyszło, kazdy widzi...

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by lubi.natalia Nie Sty 19, 2014 1:34 pm

Jak dla mnie to nie zdziwiłabym się gdyby dziewczyny rozwikłały zagadkę A, i potem jakaś np. Spencer budzi się w tej stodole rozgląda się a tam i Ali i dziewczyny śpią! Wolałabym żeby to jednak było naprawdę, ale z PLL nigdy nic nie wiadomo!

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by patty632 Nie Sty 19, 2014 2:02 pm

pamily napisał:


ja się trochę boję to oglądać wieczorami, a tylko wtedy mam czas... Sad

pozdrawiam, Wasza
Pamily

Hhahaha ja też jakiś odcinek oglądałam w nocy i o mało co się nie posrałam ze strachu Smile
jest momentami straszny, ale wciąga

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by patty632 Nie Sty 19, 2014 2:03 pm

Najprawdopodobniej Hanna odwiedzi Caleba w 10 odcinku Ravenswood. Myślicie, że jest dla nich jakaś szansa jeszcze?

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by alltid Nie Sty 19, 2014 2:04 pm

Dla mnie średnio straszny, ale ujdzie Smile W Supernatural znacznie częściej zamykalam oczy (mowa o pierwszych dwóch sezonach) Razz

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by dg90 Nie Sty 19, 2014 2:07 pm

Zdecydowanie, po drugie nie wierzę że jeżeli Ravenswood będzie klapą Caleb nie wróci na stałe do serialu Wink

dg90

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by alltid Nie Sty 19, 2014 2:08 pm

Pewnie wróci jesli nie bedzie drugiego sezonu Ravenswood. Ale Hanna i Travis też mi się podobają Smile

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by MarleneFan Nie Sty 19, 2014 2:38 pm

raczej nie będzie drugiego sezonu Ravenswood, wydaje mi się, że ma za słabą oglądalność. ale poczekajmy, bo pewnie Marlene nas jeszcze zaskoczy czymś fajnym Very Happy

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by lubi.natalia Nie Sty 19, 2014 2:48 pm

Jeśli okaże się że przeniosą część Ravenswood do PLL to chyba przestane to oglądać, bo w PLL NIE MOŻE być motywu duchów! Dlatego wolałabym żeby Caleb nie wracał, choć w pretty bardzo go lubiłam

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by herooinee Nie Sty 19, 2014 6:16 pm

Gdzies czytalam ze Podobno aktor grajacy Caleba. Dostal jeszcze jedno rolę, w innym serialu ( i nie mowie tu o Ravenswood ) , wiec raczej na pewno nie wroci do grania w pll.

herooinee

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by ksp Nie Sty 19, 2014 9:19 pm

To szkoda, że Caleb możliwe nie wróci... Liczyłam na to, że Ravenswood skończą po pierwszym sezonie i on wróci do PLL, ale jeżeli ma grać w jeszcze innym serialu... A tylko dlatego oglądam Ravenswood, bo mam nadzieję, że wróci.

ksp

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Teorie na temat A Empty Re: Teorie na temat A

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach