Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The Originals

+37
Julka151
xoxoxx
holly10
meggheart
ironically
makda
efi
jeordie
kejszza
paula91
just262
Carrot
Joanna
sm1990
anekk
genevievee
Cynicznie
Smile737
Chiio
pink_rose
delenateam
unnormaly
najsys
rose22
Słomka191
ksp
VivianDarkbloom
riolcia
agasiaga5
Asia__
littl3me
Marginesowa
missINblack
Layla
Ania_
April
Ewa
41 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

The Originals Empty The Originals

Pisanie by Ewa Czw Lip 25, 2013 5:01 pm

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by April Czw Sie 01, 2013 10:44 am

Though there are already two versions of the first episode of The CW's newest series, "The Originals," -- the backdoor pilot that aired in April as an episode of "The Vampire Diaries" and the extended cut released online -- get ready to see the story of the pilot re-told all over again. "The Vampire Diaries" spinoff's first installment is being re-shot from the point of view of Elijah (Daniel Gillies), executive producer Julie Plec and star Leah Pipes revealed.

"We're re-filming the pilot from Elijah's persepective. You get to see what was happening around what you already saw in the pilot which is really interesting," Pipes, who plays human psychology student Camille, told Zap2it. "That's going to be the first episode that airs. It's going to be the extended cut, from a new perspective. And then we jump about a month ahead in the next episode."

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by April Pon Wrz 30, 2013 8:08 pm



Ha, już się nie mogę doczekać (bardziej niż TVD) Very Happy Więcej Elijah na ekranie, tle wygrać SadVery Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by April Czw Paź 24, 2013 8:23 pm

Ha, trzeci raz ja xd Jak tam, ogląda to ktoś w ogóle ? Very Happy
Nie widziałam jeszcze najnowszego odcinka, ale na razie mi się całkiem podoba Very Happy
Oprócz oczywiście tego, że
Spoiler:
Nawet polubiłam ten głupi wątek ciąży i samą Hayley (kiedyś tej aktorki nie cierpiałam, dziś już mi jest obojętna). Nie wiem czy dobrze rozumiem
Spoiler:
Nie wiem czy ten serial dostanie zielone światło na kolejny sezon, ale chyba aktualnie wolę oglądać perypetie wampirów i czarownic w Nowym Orleanie niż w Mystic Doppelgangers xD
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Ania_ Czw Paź 24, 2013 11:37 pm

Słyszałam, że jest naprawdę dobrze. Zastanawiam się czy nie zacząć oglądać Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Layla Pią Paź 25, 2013 12:19 am

Ania_ napisał:Słyszałam, że jest naprawdę dobrze. Zastanawiam się czy nie zacząć oglądać Very Happy
Polecam! To naprawdę miła odskocznia od tej telenowelowej papki, którą nam oferują w TVD. Na początku myślałam, że wątek ciąży to strzał w kolano scenarzystów, ale na szczęście okazało się, że jest to dosyć znośne i nie przypomina nastoletnich ciąż w innych serialach dla młodzieży.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 11:04 pm

The Originals jest o wiele lepszy od TvD, nie ma tu przesłodzonej i trójkącika Stefan- Elene- Damon. Poza tym postaci Klausa i Elijah są genialnie wykreowane i zagrane. TvD przestałam już oglądać po absurdzie z Silasem i Stefanem. A The Originals jest godny polecenia Wink

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Marginesowa Nie Sty 19, 2014 1:46 pm


Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by littl3me Nie Sty 19, 2014 4:31 pm

The Originals jak na razie lepsze od TVD. Zobaczymy jak to będzie później Wink
littl3me
littl3me

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Asia__ Nie Sty 19, 2014 8:39 pm

Kocham The Originals <3 Świetna obsada, postacie, dialogi, klimat i wątki, a wszystko u naszych kochanych Pierwotnych. Zgadzam się, że jest zdecydowanie lepszy od TVD. Mam nadzieję, że The Originals utrzyma ten poziom przez bardzo długi czas. I szkoda tylko, że TO jest nadal w cieniu TVD. Na razie nie mogę się doczkać 1x11 Wink

Asia__

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by agasiaga5 Nie Sty 19, 2014 9:13 pm

no własnie.. ja też uwielbiam TO, wszyscy chwalą ten serial, twierdzą, że jest lepszy od TVD, ale nie moze wyjść z jego cienia. Ciekawi mnie postac Cami.. Co ma ona wnieść do serialu?

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Asia__ Nie Sty 19, 2014 9:40 pm

Cami wydaje mi się że ona ma być po prostu człowiekiem kimś normalnym bez żadnych nadprzyrodzonych mocy jak Matt w TVD.
Mało tego wiele osób twierdzi że jest odpowiednikiem Caroline czyli mówiąc prosto sympatią Klausa i ma być jego słabą stroną.
Oprócz tego Cami jest na swój sposób intrygująca, gdyż niby takie nic, a nie pozwolili jej wyjechać. Teraz jej współpraca z Daviną może być ciekawa. Ale chciałabym żeby Klaus w którymś odcinku poprostu skręcił jej kark. Wink

Asia__

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by agasiaga5 Pon Sty 20, 2014 10:55 am

hehe mnie ona trochę denerwuje... Mam nadzieje, że jakoś rozkręci się. I jakoś nie widzę jej z Klausem, oby ich nie spiknęli.. A te jej groźby w jego kierunku.. Razz 

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Asia__ Pon Sty 20, 2014 11:44 am

No jej groźby na pewno może coś zrobić nieśmiertelnej pierwotnej hybrydzie taki człowieczek jak ona. Very Happy
Mam nadzieję, że nie Klaus powinien po prostu być sam, bo te baby go tylko zkluskują. Wink

Asia__

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by riolcia Pon Sty 20, 2014 4:35 pm

Też polecam TO, obecnie jest jednym z moich ulubionych seriali (a oglądam ich dużo Very Happy). Jednak jeżeli miałabym porównywać pierwszy sezon TVD i TO, to zdecydowanie TVD wygrywa, niestety teraz już się pogorszył i ciężko mi się w ogóle zabrać za kolejny odcinek, jednak pierwsze 2, może nawet 3 sezony bardzo mi się podobały Smile Mam nadzieje, że TO nie zepsują i będę mogła długo cieszyć się dobrym serialem.

riolcia

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by VivianDarkbloom Pon Sty 20, 2014 6:40 pm

Cudowny serial, świetny Klaus i Elijah, ale szkoda, że zabrakło tam Caroline Very Happy

VivianDarkbloom

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by ksp Pon Sty 20, 2014 7:21 pm

Bardzo lubię postaci pierwotnych, chociaż pomysł, żeby Klaus był ojcem małego wilczka jest według mnie śmieszny. Chociaż wszystko poza tym - czarownice, wampiry - super Smile

ksp

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Słomka191 Pon Sty 20, 2014 8:07 pm

Na pewno lepszy, niż obecny sezon Vampire Diaries. Jeszcze tylko Caroline tu brakuje i serial na 6 Smile
Słomka191
Słomka191

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Asia__ Wto Sty 21, 2014 12:39 am

O nie tylko nie Caroline. Zniszczyłaby TO. Sad

Asia__

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by rose22 Wto Sty 21, 2014 5:10 pm

Nie wiem. Nie oglądałam. Kiedyś się za to zabiore.... Lubie głównego bohatera!
rose22
rose22

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by najsys Wto Sty 21, 2014 8:15 pm

ja oglądając TO, zupełnie zmieniłam swój stosunek do Klausa. w TVD traktowałam jego postać niemal z nabożnością - wydawał mi się taki kolorowy na tle reszty bezbarwnych postaci. wszystkie jego działania potrafiłam sobie jakoś w głowie i sercu usprawiedliwić. natomiast w TO jest już dla mnie tylko zwykłym prostakiem i megalomanem :/ straciłam dla niego całą wyrozumiałość i na dzień dzisiejszy najbardziej kibicuję Rebecce.

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by unnormaly Sro Sty 22, 2014 11:36 am

Ja chce żeby Klaus wrócił to TVD i był z Caroline..

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by delenateam Sro Sty 22, 2014 6:06 pm

unnormaly napisał:Ja chce żeby Klaus wrócił to TVD i był z Caroline..


raczej marne szanse prędzej Caroline pojedzie do NO Very Happy

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by agasiaga5 Czw Sty 23, 2014 10:37 am

Ludzie czy to jest na prawdę koniec Daviny w serialu?? Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone..Jakoś od poczatku była mi dość obojętna, ale w ostatnich odcinkach ją polubiłam.. Prawie się poplakałam kiedy umierała:(

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by pink_rose Czw Sty 23, 2014 12:10 pm

TVD ogląda się juz z przyzwyczajenia a The Originals jednak jest czymś nowym, także zobaczymy jak się akcja dalej rozwinie Smile
pink_rose
pink_rose

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

The Originals Empty Re: The Originals

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach