Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Absurdy w GG

+61
poster
Lewandowska
amant
Ella
frejabeha
Blair Waldorf
Blake
onlytrueloveful
coco19
dzastulaa_
Serena
missv
tuppence
s
dzika
melanola
xAaliyahxx
Freya
turtle
B.Waldorf
brulion
netka
klaudyy
joanna1205
M.
joujou
Nika
chaya
xLaura
ann6677
DairDreamer
xxl
Paciok
paulishta
Monika
mario588
Magdafa
Kora
noire
April
MotherChucker
nonameface
possibility
kiwi92
Citizen Erased
lookx
Lise
zakochana_0
Klaudia
Layla
Gosiek
Gigi
Kasia
Ania
Magda
Karolina
Ola
jeanne
lb
Ewa
Żuri
65 posters

Strona 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Kasia Wto Sie 23, 2011 11:13 am

1. Syn Lily i Rufusa, wpadł epizodycznie i tyle, po co dalej utrzymywać kontakt xD
2. Bycie nagrywanym i śledzonym przez Plotkarę, co oni, zachipowani są Very Happy
3. STUDIA SERENY. JAKAKOLWIEK NAUKA SERENY. xD
4. Wyrok Lily.
5. Gdzie są rodzice i dom Nate'a? xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Wto Sie 23, 2011 11:22 am

Ola napisał:Ja wrócę do Doroty - jak dla mnie jest ona taka matką Polką, więc nie rozumiem czemu to dziecko raz się pojawia, raz znika, a czasem w ogóle go nie ma, która matka zaraz po urodzeniu oddaje dziecko pod opiekę?

Motyw przestępstwa Lily, chyba ktoś o tym wspominał no błagam co to za wyrok w ogóle?

No i oczywiście Jenny, cudownie uzdolnione dziecko, któremu wybacza się wszystko. Udaje jej się rozwalić przyjęcie Barta i Lily, a ta nie jest nawet na nią zła.
I milion innych spraw.

Zacznijmy od tego, że którą pokojówkę w ogóle stać na zatrudnienie niani dla dziecka? To jest jakiś chory wątek. To dziecko umarło już dawno z głodu i rozkłada się w jakimś składziku na miotły, bo wszyscy o nim zapomnieli... Dobra, przesadziłam z makabrą w tym 'żarcie', ale mimo wszystko - po co w ogóle scenarzyści zdecydowali się na dziecko, skoro nie wiedzieli co z nim potem zrobić?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Gigi Wto Sie 23, 2011 11:25 am

przyznaję że największy absurd tego serialu to uratowanie chucka przez evę. TO w głowie się nie mieści żeby uratowała 80kg faceta z raną brzucha na ulicy czy w domu za pomocą wody utlenionej i kawałka gazy hehe Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ola Wto Sie 23, 2011 11:33 am

Tak mi się właśnie wydaje, że Dorota musi zarabiać mniej więcej tyle co jakiś dyrektor dużej firmy, bo niestety nie widzę innej opcji.
Uratowanie Chucka, który faktycznie pewnie trochę waży, przez maleńką Ewę, która podobno była prostytutką, nie pielęgniarką czy lekarką jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. To był postrzał, takich rzeczy nie robi się w domach, halo?
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Wto Sie 23, 2011 11:50 am

W ogóle wyobraźcie sobie taką sytuację:
Idziecie ulicą, widzicie zakrwawionego faceta z raną postrzałową w brzuchu i co robicie? Mogłoby się wydawać, że wzywacie pomocy, dzwonicie po pogotowie czy coś w tym stylu, ale gdzie tam! W życiu! Pierwsza myśl: przytargam go do swojego domu, wyciągnę kulę z brzucha za pomocą noża i magnesu z lodówki, zatamuję krew prześcieradłem, a następnie chwycę za mój podręczny zestaw małej szwaczki i sprawnie zaszyję ranę przy pomocy igły z nitką...

Błagaaaaaaam...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Gosiek Wto Sie 23, 2011 11:59 am

Wszystko wyżej wypisane oczywiście jest jak najbardziej absurdalne, też tak uważam Very Happy Musieli mieć niezłą wyobraźnie Very Happy

Dla mnie jeszcze absurdem jest to, że facet który okradł Chucka, został zabity i jego ciało płynęło w rzece z Pragi i wypłynęło akurat w Paryżu ;p
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Wto Sie 23, 2011 12:08 pm

Gosiek napisał:Wszystko wyżej wypisane oczywiście jest jak najbardziej absurdalne, też tak uważam Very Happy Musieli mieć niezłą wyobraźnie Very Happy

Dla mnie jeszcze absurdem jest to, że facet który okradł Chucka, został zabity i jego ciało płynęło w rzece z Pragi i wypłynęło akurat w Paryżu ;p

Dokładnie! Jak zobaczyłam pierwszy odcinek, to pomyślałam, że według tego serialu na świecie są tylko trzy miasta: NY, Praga i Paryż i oczywiście wszystkie drogi prowadzą do Paryża...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ola Wto Sie 23, 2011 12:21 pm

A no faktycznie to ciało wypłynęło w Paryżu, zapomniałam o tym Very Happy To już chyba jest wręcz śmieszne Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Klaudia Wto Sie 23, 2011 2:16 pm

A z tymi złodziejami to nie było tak, że nie mogli sprzedać pierścionka w Pradze i przyjechali do Paryża( tak chyba mówił ten policjant jak Blair i Serena były u jubilera) Chyba że mi się coś pomyliło.
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by jeanne Wto Sie 23, 2011 3:11 pm

Karolina napisał:Co do mapki: ja wierzę, że to jest możliwe, ale tylko za zgodą tej 'podglądanej osoby', która musi się zalogować czy coś tam zrobić, by było ją widać. I właśnie tutaj pojawia się absurd: po co nasi bohaterowie nienawidzący wtrącającej im się w życie Plotkary, ułatwiają jej pracę?

Eva i jej zdolności: doświadczenie doświadczeniem, no ale błagam... Przypadkowa dziewczyna, bez JAKICHKOLWIEK fachowych umiejętności, profesjonalnego sprzętu, wysterylizowanego pomieszczenia ratuje chłopaka po postrzale, którego uratowanie byłoby wyzwaniem dla dobrego chirurga. I powtórzę się: jakim cudem ona go tam do siebie przytargała, nie naruszając go i nie dopuszczając do wykrwawienia? Absurd nad absurdami.

Picie alkoholu: jasne, że w wielu miejscach nie ma z tym problemu, ale bez przesady. Oni nie chodzą do zwykłych barów tylko znanych klubów, restauracji, czy hoteli. Rozumiem, że mogłoby im się udać raz, czy dwa, ale nie zawsze.

I w końcu rodzice: ze studiami się zgadzam, zresztą napisałam, że odkąd poszli na studia jest to w miarę normalne, ale chodziło mi o wcześniejszy okres - czasy Constance. 16- czy 17-letni Nate mieszkający z Chuckiem, nie matką. Matka Dana, która nie odwiedziła go chyba ani razu od czasu wyprowadzki. Nie chodzi nawet o kontrolę, ale o taki zwykły kontakt na linii rodzic-dziecko. Zwykła rozmowa od czasu do czasu...

No właśnie wydaje mi się, że zgoda tej osoby nie jest potrzebna, jak raz się ją namierzy, to potem nie ma już z tym problemu Wink Akurat bardziej od śledzenia ich na mapce, zaskoczyły mnie transmisje video na żywo Razz To jest dla mnie nie do ogarnięcia..

Eva była po jakiejś szkole dla pielęgniarek więc jakieś tam umiejętności miała Wink Chociaż wiadomo, że sam pomysł ratowania człowieka w warunkach polowych w bądź co bądź cywilizowanym mieście, gdzie nie ma problemu z dojazdem karetki czy przewiezieniem do szpitala, jest dosyć śmieszny.

Na picie przymykam oko Wink

A co do rodziców.. Jakieś tam życie rodzinne za czasów ich chodzenia do Constance było pokazane. A uwierz mi, że nie wszyscy rodzice są zainteresowani taką 'normalną rozmową' na co dzień Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Wto Sie 23, 2011 5:43 pm

jeanne napisał:

Eva była po jakiejś szkole dla pielęgniarek więc jakieś tam umiejętności miała Wink Chociaż wiadomo, że sam pomysł ratowania człowieka w warunkach polowych w bądź co bądź cywilizowanym mieście, gdzie nie ma problemu z dojazdem karetki czy przewiezieniem do szpitala, jest dosyć śmieszny.


Umiejętności, umiejętnościami, ale trochę czasu zajęło chyba, zanim go znalazła i od razu wyleczyła, jakimś cudem w domowych warunkach. Very Happy

Ach właśnie, S. gwiazda filmowa, bo przeczytała jedną książkę w życiu. Very Happy Nieznana dziewczyna z ulicy zostaje aktorką, bo umie czytać. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Wto Sie 23, 2011 5:46 pm

fanka159 napisał:A z tymi złodziejami to nie było tak, że nie mogli sprzedać pierścionka w Pradze i przyjechali do Paryża( tak chyba mówił ten policjant jak Blair i Serena były u jubilera) Chyba że mi się coś pomyliło.

Masz rację Smile Więc Paryż wykreślam z listy absurdów, bo to, że byli tam i Blair i Chuck mogę zrzucić na przeznaczenie Razz
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Wto Sie 23, 2011 6:02 pm

Żuri napisał:
jeanne napisał:

Eva była po jakiejś szkole dla pielęgniarek więc jakieś tam umiejętności miała Wink Chociaż wiadomo, że sam pomysł ratowania człowieka w warunkach polowych w bądź co bądź cywilizowanym mieście, gdzie nie ma problemu z dojazdem karetki czy przewiezieniem do szpitala, jest dosyć śmieszny.


Umiejętności, umiejętnościami, ale trochę czasu zajęło chyba, zanim go znalazła i od razu wyleczyła, jakimś cudem w domowych warunkach. Very Happy

Ach właśnie, S. gwiazda filmowa, bo przeczytała jedną książkę w życiu. Very Happy Nieznana dziewczyna z ulicy zostaje aktorką, bo umie czytać. Very Happy

A to nie było czasem tak, że ktoś zaproponował jej pracę przy filmie, ale bardziej w formie konsultantki w sprawie zgodności z książką czy coś takiego? A nie jako aktorka? Pytam, bo nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że nikt jej roli nie proponował.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ewa Wto Sie 23, 2011 6:04 pm

Karolina napisał:
Żuri napisał:
jeanne napisał:

Eva była po jakiejś szkole dla pielęgniarek więc jakieś tam umiejętności miała Wink Chociaż wiadomo, że sam pomysł ratowania człowieka w warunkach polowych w bądź co bądź cywilizowanym mieście, gdzie nie ma problemu z dojazdem karetki czy przewiezieniem do szpitala, jest dosyć śmieszny.


Umiejętności, umiejętnościami, ale trochę czasu zajęło chyba, zanim go znalazła i od razu wyleczyła, jakimś cudem w domowych warunkach. Very Happy

Ach właśnie, S. gwiazda filmowa, bo przeczytała jedną książkę w życiu. Very Happy Nieznana dziewczyna z ulicy zostaje aktorką, bo umie czytać. Very Happy

A to nie było czasem tak, że ktoś zaproponował jej pracę przy filmie, ale bardziej w formie konsultantki w sprawie zgodności z książką czy coś takiego? A nie jako aktorka? Pytam, bo nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że nikt jej roli nie proponował.


Też mam takie wrażenie jak Karolina.

Tam chyba właśnie chodziło o dopilnowanie zgodności a nie grę Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Wto Sie 23, 2011 6:17 pm

GossipGirl napisał:
Karolina napisał:
Żuri napisał:
jeanne napisał:

Eva była po jakiejś szkole dla pielęgniarek więc jakieś tam umiejętności miała Wink Chociaż wiadomo, że sam pomysł ratowania człowieka w warunkach polowych w bądź co bądź cywilizowanym mieście, gdzie nie ma problemu z dojazdem karetki czy przewiezieniem do szpitala, jest dosyć śmieszny.


Umiejętności, umiejętnościami, ale trochę czasu zajęło chyba, zanim go znalazła i od razu wyleczyła, jakimś cudem w domowych warunkach. Very Happy

Ach właśnie, S. gwiazda filmowa, bo przeczytała jedną książkę w życiu. Very Happy Nieznana dziewczyna z ulicy zostaje aktorką, bo umie czytać. Very Happy

A to nie było czasem tak, że ktoś zaproponował jej pracę przy filmie, ale bardziej w formie konsultantki w sprawie zgodności z książką czy coś takiego? A nie jako aktorka? Pytam, bo nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że nikt jej roli nie proponował.


Też mam takie wrażenie jak Karolina.

Tam chyba właśnie chodziło o dopilnowanie zgodności a nie grę Smile


Jak znam ten serial i gwiazdorstwo Sereny, to się stanie aktorką, więc na jedno wychodzi. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ola Wto Sie 23, 2011 8:04 pm

Skoro Ewa ma wykształcenie pielęgniarskie, to tym bardziej wymagam od niej trochę odpowiedzialności w tym przypadku Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by zakochana_0 Sro Sie 24, 2011 10:40 am

A mnie dziwi jedno..Blair córka sławnej projektantki...i co nikt nie wie kto to jest..? Przecież po nazwisku można się zorientować...a Serena Van der Woodsen kim ona tak naprawdę jest córką lekarza i ..jego żony..powiedzcie mi czym ona tak zasłynęła..bo to mnie dręczy od obejrzenia pierwszego odcinka GG...a tak wogóle przecież to jest nierealne że Blair jedna z najlepszych uczennic w Constans nie została przyjętna do najlepszego "koledżu" (niewiem jak to sie pisze..Razz)..a Serena Van der Woodsen głupia, tępa blondynka a w dodatku nieuk tak..Very Happy
zakochana_0
zakochana_0
Chair & Nate
Chair & Nate

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Lise Sro Sie 24, 2011 12:58 pm

sława, sława i jeszcze raz sława:P
Dla mnie ten serial to jeden wielki absurd:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by lookx Sro Sie 24, 2011 1:14 pm

A w ogóle to Eva mieszkała w Paryżu, tak? To co robiła w Pradze jak znalazła Chucka? Może była jedną z tych prostytutek, które stały tam obok. To czyli w Pradze się ku*wiła, a w Paryżu mieszkała, a przynajmniej miała tam rodzinę? haha. ;D
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by jeanne Sro Sie 24, 2011 2:17 pm

zakochana_0 napisał:A mnie dziwi jedno..Blair córka sławnej projektantki...i co nikt nie wie kto to jest..? Przecież po nazwisku można się zorientować...a Serena Van der Woodsen kim ona tak naprawdę jest córką lekarza i ..jego żony..powiedzcie mi czym ona tak zasłynęła..bo to mnie dręczy od obejrzenia pierwszego odcinka GG...a tak wogóle przecież to jest nierealne że Blair jedna z najlepszych uczennic w Constans nie została przyjętna do najlepszego "koledżu" (niewiem jak to sie pisze..Razz)..a Serena Van der Woodsen głupia, tępa blondynka a w dodatku nieuk tak..Very Happy

Hmm.. tutaj chyba chodzi o różnicę między znanym nazwiskiem, a byciem po prostu znanym Wink Nikt nie mówi, że Blair nie jest znana, jej nazwisko jest rozpoznawalne, ale ona w przeciwieństwie do Sereny nie zajmuje się głównie robieniem szumu wokół siebie, zabieganiem o bycie w centrum uwagi, przyjaźnienie się z innymi it girl, bywanie w miejscach, gdzie warto się pokazać i pozowanie fotoreporterom. Serena ma to natomiast we krwi, przyzwyczaiła się do tego i na tym opiera własną tożsamość, podczas gdy Blair, mimo iż jest dumna ze swojego nazwiska i pochodzenia, podkreśla, że sama chce coś osiągnąć. Siłą rzeczy o Serenie jest głośniej, bo robiła i robi wokół siebie więcej szumu.

lookx napisał:A w ogóle to Eva mieszkała w Paryżu, tak? To co robiła w Pradze jak znalazła Chucka? Może była jedną z tych prostytutek, które stały tam obok. To czyli w Pradze się ku*wiła, a w Paryżu mieszkała, a przynajmniej miała tam rodzinę? haha. ;D

Z tego, co pamiętam, to ona pojechała do Pragi do pracy z koleżankami, które jej powiedziały, że może tam zarobić Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Lise Sro Sie 24, 2011 7:38 pm

No to już wiemy jak została prostytótkąRazz

Btw. Jeżeli Chuck Bass jest tak znany w świecie, to czemu rodzinka Evy go nie znała?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Sro Sie 24, 2011 7:50 pm

Wątpie, by właściciel kilku hoteli z NY był znany w Europie, albo że ktoś z Europy interesuje się rozpieszczonymi dzieciakami z Manhattanu. Very Happy
No i poza tym wg Amerykanów Europa (poza Paryżem) to zadupie, więc może do nas TV nie dociera i inne media. ^^

Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Citizen Erased Sro Sie 24, 2011 8:11 pm

1# Śmieszy mnie to, że tak często są tam różnego rodzaju imprezy i wierzyć mi się nie chce, że w kilka godzin można tak wszystko zorganizować, tak jak to się zdarzało Dorocie Very Happy
2# Sprawa z alkoholem, nie uwierzę, że siedemnastolatka może sobie swobodnie siedzieć przy barze i popijać martini czy coś w tym stylu.
3# To robienie wszystkim zdjęć na każdym kroku i cała spawa Plotkary. Nie uwierzę, że każdy wie kto to jest Serena albo Blair, żeby z każdego zakątka świata robić im zdjęcia, albo tak jak było to z Chuckiem, kiedy podróżował po Europie w poszukiwaniu dla niej prezentów.
4# Zastanawiające jest też to, że wszystkim po prostu jest tam za dobrze. Nie licząc wszystkich tych intryg (na pewno nie chciałabym mieć przyjaciółki albo chłopaka, który ciągle knułby za moimi plecami), ale nawet V ucząca się w domu dostała się na NYU, coś mi tutaj nie pasuje.
4# No i do tego te wszystkie sławy pojawiające się wkoło. Czy w prawdziwym świecie na pokazie czegoś tam wystąpiłaby Florence +The Machine, albo Lady Gaga... Wątpię, wątpię.
#5 Jeszcze to, że wszyscy są tam tacy piękni i w ogóle. Wiem, że to elita Nowego Yorku itp, ale bez przesady. Brzydcy ludzie też istnieją!
A tak poza tym to wszystko co wspominali pozostali.
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Sro Sie 24, 2011 8:18 pm

Co do alkoholu, w NY można spożywać alkohol od 21 roku życia, ale 16-latkowie z procentami we krwi to norma.
Poza tym ten alkohol nie rzuca mi się tak w oczy z racji tego, że najczęściej piją na zamkniętych imprezach albo w miejscach, które należą do Chucka, czy miejscach prywatnych. Nie idą sobie ulicą i nie popijają Wink Lampka wina, szampana, czy martini dla 17/18-laktów na imprezach zamkniętych, to naprawdę nic wielkiego.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by lookx Sro Sie 24, 2011 10:16 pm

Jeżeli chodzi o alkohol, to według normalne. Tak jak u nas, na dyskotekach, imprezach wszystkim sprzedają, no chyba że ktoś ma dziecinną urodę. Wink
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 2 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach