Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Absurdy w GG

+61
poster
Lewandowska
amant
Ella
frejabeha
Blair Waldorf
Blake
onlytrueloveful
coco19
dzastulaa_
Serena
missv
tuppence
s
dzika
melanola
xAaliyahxx
Freya
turtle
B.Waldorf
brulion
netka
klaudyy
joanna1205
M.
joujou
Nika
chaya
xLaura
ann6677
DairDreamer
xxl
Paciok
paulishta
Monika
mario588
Magdafa
Kora
noire
April
MotherChucker
nonameface
possibility
kiwi92
Citizen Erased
lookx
Lise
zakochana_0
Klaudia
Layla
Gosiek
Gigi
Kasia
Ania
Magda
Karolina
Ola
jeanne
lb
Ewa
Żuri
65 posters

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by xAaliyahxx Pią Sty 27, 2012 6:12 pm

Może źle to zrozumiałam, ale kiedy była scena Blair i Sereny w szpitalu S powiedziała, że Chuck nigdy się nie wybudził, a wcześniej za to były sceny jak oni jadą na noszach i C jest w pełni przytomny i świadomy. Kolejny absurd, czy po prostu nieuważnie oglądałam? Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Serena Pią Sty 27, 2012 8:25 pm

Ja jeszcze co do pokoju Blair. Rozumiem, że mogli zmienić pokój raz, pilot to pilot, ale aż tyle razy to niezła przeginka. Ta mama w pierwszym odcinku to też jakoś do Blair nie pasowała..Ale największym absurdem ' pilotowym ' jest to kiedy Chuck idzie z Natem i mówi do niego, że da mu tabletki matki..Ja rozumiem, zmiana wystroju, zmiana aktora ( no jeszcze ) ale TAKA sprawa jest nie do przyjęcia.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Pią Sty 27, 2012 8:35 pm

xAaliyahxx napisał:Może źle to zrozumiałam, ale kiedy była scena Blair i Sereny w szpitalu S powiedziała, że Chuck nigdy się nie wybudził, a wcześniej za to były sceny jak oni jadą na noszach i C jest w pełni przytomny i świadomy. Kolejny absurd, czy po prostu nieuważnie oglądałam? Wink

Ja odebrałam to tak, że Chuck zapadł w śpiączkę dopiero później. Podczas jakiejś operacji, nie wiem...
Dla mnie większym absurdem odnoście Chucka i jego przytomności była scena z 'aniołem': Blair modli się, wchodzi anielica-pielęgniarka mówiąc 'Chuck Bass chcę panią widzieć' (czy coś w ten deseń), B natychmiast idzie do Chucka, wchodzi, i co? Chuck śpi... Od czasu wyjścia pielęgniarki od C mogło minąć 2-3 minuty maksymalnie, a on zdążył zapaść w sen, a jakże.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Pią Sty 27, 2012 8:36 pm

Powiedział też Serenie, że musi powiedzieć RODZICOM, że w ich hotelu sprzedaje się alkohol nieletniem Smile Dla mnie mimo wszystko największym absurdem w pilocie jest chyba Chuck w transporcie publicznym Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Lise Pią Sty 27, 2012 9:24 pm

Mnie też ten autobus rozwalił... I to jeszcze z Nate'm.
Ale jak już napisał ktoś, pilot czasami to taki "drugi serial". Żadne fakty z pierwszego odcinka nie się potwierdzają.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by dzastulaa_ Sob Sty 28, 2012 8:05 pm

Karolina napisał:

Ja odebrałam to tak, że Chuck zapadł w śpiączkę dopiero później. Podczas jakiejś operacji, nie wiem...
Dla mnie większym absurdem odnoście Chucka i jego przytomności była scena z 'aniołem': Blair modli się, wchodzi anielica-pielęgniarka mówiąc 'Chuck Bass chcę panią widzieć' (czy coś w ten deseń), B natychmiast idzie do Chucka, wchodzi, i co? Chuck śpi... Od czasu wyjścia pielęgniarki od C mogło minąć 2-3 minuty maksymalnie, a on zdążył zapaść w sen, a jakże.

czy ja wiem czy to taki absurd... bo nie wiem czy pielęgniarka szukając Blair od razu poszła do kaplicy.. myśle że najpierw szukała w pokoju.. a to też nie są chyba następne drzwi obok pokoju Chucka. no ale to i tak mało ważne Razz
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by coco19 Nie Sty 29, 2012 9:35 pm

Chuck wychodzacy z domu ze szklana whisky

W 1 lub 2 sezonie do szkoły przyszla jakas nowa( z prosta grzywka, pozniej B upuscila jej na noge kij hokejowy), B miała jej cała kartoteke. Wiedziała o niej dosłownie wszystko. Niby skąd?

coco19
coco19
Chair & Chate
Chair & Chate

Liczba postów : 315

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Serena Pon Sty 30, 2012 6:25 pm

od Chucka chyba, bo to było coś takiego, że ona siedziała na schodach ze "służkami" i Chuck przyszedł i jej coś dał i to chyba było to. chyba, że się mylę.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Pon Sty 30, 2012 6:39 pm

coco19 napisał:Chuck wychodzacy z domu ze szklana whisky

W 1 lub 2 sezonie do szkoły przyszla jakas nowa( z prosta grzywka, pozniej B upuscila jej na noge kij hokejowy), B miała jej cała kartoteke. Wiedziała o niej dosłownie wszystko. Niby skąd?


To była Amanda, podstawiona przez Chucka, żeby zemścić się na Blair i skłócić ją z Sereną, co za gest Wink

Blair wiedziała wszystko dzięki Kati, Penelope czy Iz, które zbierały papiery. Zresztą nawet sam Chuck doniósł chyba kilka kartotek.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by onlytrueloveful Czw Lut 02, 2012 8:55 pm

Ten pakt z Bogiem jaki zawarła Blair to jest taki absurd, że przechodzi ludzkie pojęcie, to jest tak niewiarygodna wymówka na to by nie być z Chuckiem, MA-SA-KRA!

Georginy pomysły też bywają absurdalne! Wrobienie Dana w ojcostwo szok!

Ale największym absurdem był ślub Blair i Louisa! Ona wyszła za niego,bo obiecała Bogu, że dotrzyma słowa, a on ożenił się, żeby się zemścić, za to traktowanie go jak pocieszyciela? Właściwie to po ch* on się ożenił????...

onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Sob Lut 04, 2012 6:36 pm

W 4x19 pełne imię Louisa brzmi Louis Albert Jean-Michel Grimaldi, a na slubie jest już nazywany Louis Frédéric Grimaldi Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by brulion Pon Lut 06, 2012 2:35 pm

Na początku serialu Serena mówi, że jej rodzice skończyli Harvard i Brown. Potem jest wspomniane, że Lily była na Brown, więc William powinien skończyć Harvard. A w 3 i 4 sezonie mówi się, że jest absolwentem Columbii Razz

I nie wiem, czy było, ale w 1x03, kiedy zostaje wywieszona lista asystentów dla gości z Ivy League, Chuck nazywa się Chuck, a nie Charles, a takie listy chyba powinny używać pełnych imion, nie?

Zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej stworzyć osobny temat na błędy w GG bo jednak błędy to nie absurdy Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Pon Lut 06, 2012 2:42 pm

brulion napisał:I nie wiem, czy było, ale w 1x03, kiedy zostaje wywieszona lista asystentów dla gości z Ivy League, Chuck nazywa się Chuck, a nie Charles, a takie listy chyba powinny używać pełnych imion, nie?

Na tej same liście, o ile się nie mylę, Nate i Dan są jako Nathaniel i Daniel Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by brulion Pon Lut 06, 2012 3:12 pm

Dana tam nie było, bo nie został asystentem, ale tak, Nate był jako Nathaniel Razz cóż, może na początku scenarzyści nie wiedzieli, że Chuck to zdrobnienie xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Pon Lut 06, 2012 3:18 pm

A rzeczywiscie, nie było Dana Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Blake Pon Lut 06, 2012 9:19 pm

Nie wiem czy to już było ale w 1 odcinku Chuck mówi do S że powie RODZICĄ że w ich hotelu sprzedają alkohol nieletnim. Czyżby C miał moc dzięki której umie rozmawiać z umarłymi.
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by brulion Pon Lut 06, 2012 9:30 pm

Błędy w pilocie się mniej liczą, bo ten odcinek pisze się dużo wcześniej i sporo rzeczy się nie zgadza. W ogóle czytałam ostatnio scenariusz pilota, jeszcze w mniej ostatecznej wersji i HAHAHAHA wtf xD Lily nazywa się Darla, jest parę dopisanych scen i generalnie śmiech na sali Very Happy jeśli chcecie, to mogę podać link do pdfa xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Pon Lut 06, 2012 9:32 pm

brulion napisał:Błędy w pilocie się mniej liczą, bo ten odcinek pisze się dużo wcześniej i sporo rzeczy się nie zgadza. W ogóle czytałam ostatnio scenariusz pilota, jeszcze w mniej ostatecznej wersji i HAHAHAHA wtf xD Lily nazywa się Darla, jest parę dopisanych scen i generalnie śmiech na sali Very Happy jeśli chcecie, to mogę podać link do pdfa xD

Bardzo prosimy o ten link Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by brulion Pon Lut 06, 2012 9:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tu jest scenariusz Pilota i 2x06, innych nie znalazłam, ale w sumie zależało mi na Pilocie więc dalej nie szukałam Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Layla Pon Lut 06, 2012 9:46 pm

dziękuję Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Dlaczego wszyscy nagle przestali studiować?

Pisanie by Blair Waldorf Wto Lut 07, 2012 8:28 pm

Nie uważacie to za trochę dziwne, że zupełnie zniknął ten wątek? Rozumiem, że może nie był mega ciekawy, ale mogli go zostawić jako uzupełnienie, zamiast wymyślać kolejne romanse, nowe miłości (nigdy nie zaakceptuję wątku Dana i Blair, never, never).
Blair Waldorf
Blair Waldorf

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Wto Lut 07, 2012 8:31 pm

Zakładanie osobnego tematu tylko po to, by zadać to pytanie jest dość bezcelowe, zwłaszcza, że ta kwestia była poruszana na forum nie raz i nie dwa. Proponuję przenieść się do tematu z absurdami [You must be registered and logged in to see this link.].
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Blair Waldorf Wto Lut 07, 2012 8:33 pm

Sorry, jestem tutaj nowa i nie wiedziałam, że ten temat był poruszany. Gdzie się znajduje?
Blair Waldorf
Blair Waldorf

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Karolina Wto Lut 07, 2012 8:47 pm

Tak jak napisałam: w temacie z absurdami, do którego podałam link. Nie ma osobnego tematu poświęconego tylko tej kwestii bo chyba nie ma sensu się tak rozdrabniaćSmile Po prostu przekopiuj swoją wypowiedź tutaj: [You must be registered and logged in to see this link.] a ten temat pewnie zostanie usunięty w najbliższym czasie przez kogoś, żeby nie zaśmiecać forum.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Wto Lut 07, 2012 8:52 pm

Scalam ten temat z absurdami. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 13 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach