Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Absurdy w GG

+61
poster
Lewandowska
amant
Ella
frejabeha
Blair Waldorf
Blake
onlytrueloveful
coco19
dzastulaa_
Serena
missv
tuppence
s
dzika
melanola
xAaliyahxx
Freya
turtle
B.Waldorf
brulion
netka
klaudyy
joanna1205
M.
joujou
Nika
chaya
xLaura
ann6677
DairDreamer
xxl
Paciok
paulishta
Monika
mario588
Magdafa
Kora
noire
April
MotherChucker
nonameface
possibility
kiwi92
Citizen Erased
lookx
Lise
zakochana_0
Klaudia
Layla
Gosiek
Gigi
Kasia
Ania
Magda
Karolina
Ola
jeanne
lb
Ewa
Żuri
65 posters

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Czw Lut 16, 2012 1:18 pm

Ej, dobra, ktoś wie jaka jest właściwie ta przyczyna tego, że nikt nie siedzi na uniwerku? Skończyli po roku? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by frejabeha Czw Lut 16, 2012 1:58 pm

Też mnie to zastanawia. Ostatnio coś o studiach wspomnieli chyba pod koniec 4 sezonu he. W ogóle nie wiem czy Blair sobie zawraca głowę studiami, skoro jest teraz księżną lol Serena i studia to chyba nigdy nie szło w parze Smile Nate jest bossem, a Dan publikowanym pisarzem. Za szybko coś przeskoczyli z tych studiów do jakiś chorych jak na GG problemów. Naprawdę zaczynam tęsknić za wątkiem Juliett...była fajna intryga przynajmniej Smile
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Czw Lut 16, 2012 2:02 pm

frejabeha napisał:Też mnie to zastanawia. Ostatnio coś o studiach wspomnieli chyba pod koniec 4 sezonu he. W ogóle nie wiem czy Blair sobie zawraca głowę studiami, skoro jest teraz księżną lol Serena i studia to chyba nigdy nie szło w parze Smile Nate jest bossem, a Dan publikowanym pisarzem. Za szybko coś przeskoczyli z tych studiów do jakiś chorych jak na GG problemów. Naprawdę zaczynam tęsknić za wątkiem Juliett...była fajna intryga przynajmniej Smile

No wszystko w sumie mi pasuje, jest to jakieś wytłumaczenie, dlaczego mogli sobie olać studia, ale... Dan? Akurat po nim się nie spodziewałam, że akurat on zrezygnuje. Jakby nie patrzeć jemu najbardziej zależało na edukacji, jest w najgorszej sytuacji rodzinnej (no, ok był Lily wspiera ;d) no i najmniej przesiąknięty był tym UES. Aż tak sodówka mu odbiła po tej książce?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Czw Lut 16, 2012 2:04 pm

Żuri napisał:
frejabeha napisał:Też mnie to zastanawia. Ostatnio coś o studiach wspomnieli chyba pod koniec 4 sezonu he. W ogóle nie wiem czy Blair sobie zawraca głowę studiami, skoro jest teraz księżną lol Serena i studia to chyba nigdy nie szło w parze Smile Nate jest bossem, a Dan publikowanym pisarzem. Za szybko coś przeskoczyli z tych studiów do jakiś chorych jak na GG problemów. Naprawdę zaczynam tęsknić za wątkiem Juliett...była fajna intryga przynajmniej Smile

No wszystko w sumie mi pasuje, jest to jakieś wytłumaczenie, dlaczego mogli sobie olać studia, ale... Dan? Akurat po nim się nie spodziewałam, że akurat on zrezygnuje. Jakby nie patrzeć jemu najbardziej zależało na edukacji, jest w najgorszej sytuacji rodzinnej (no, ok był Lily wspiera ;d) no i najmniej przesiąknięty był tym UES. Aż tak sodówka mu odbiła po tej książce?

Scenarzyści powiedzieli niedawno w wywiadzie, że wszystkie wątki dzieją się po powrocie bohaterów z Uni Wink Czyli nadal uczęszczają na zajęcia, ale tego nie widzimy he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Czw Lut 16, 2012 2:08 pm

Someonelikeyou napisał:
Żuri napisał:
frejabeha napisał:Też mnie to zastanawia. Ostatnio coś o studiach wspomnieli chyba pod koniec 4 sezonu he. W ogóle nie wiem czy Blair sobie zawraca głowę studiami, skoro jest teraz księżną lol Serena i studia to chyba nigdy nie szło w parze Smile Nate jest bossem, a Dan publikowanym pisarzem. Za szybko coś przeskoczyli z tych studiów do jakiś chorych jak na GG problemów. Naprawdę zaczynam tęsknić za wątkiem Juliett...była fajna intryga przynajmniej Smile

No wszystko w sumie mi pasuje, jest to jakieś wytłumaczenie, dlaczego mogli sobie olać studia, ale... Dan? Akurat po nim się nie spodziewałam, że akurat on zrezygnuje. Jakby nie patrzeć jemu najbardziej zależało na edukacji, jest w najgorszej sytuacji rodzinnej (no, ok był Lily wspiera ;d) no i najmniej przesiąknięty był tym UES. Aż tak sodówka mu odbiła po tej książce?

Scenarzyści powiedzieli niedawno w wywiadzie, że wszystkie wątki dzieją się po powrocie bohaterów z Uni Wink Czyli nadal uczęszczają na zajęcia, ale tego nie widzimy he.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dobra wymówka. ;> Czyli Blair leżąca rano w łóżku też jest już po powrocie z uni? To się kupy nie trzyma. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Czw Lut 16, 2012 2:18 pm

Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
Żuri napisał:
frejabeha napisał:Też mnie to zastanawia. Ostatnio coś o studiach wspomnieli chyba pod koniec 4 sezonu he. W ogóle nie wiem czy Blair sobie zawraca głowę studiami, skoro jest teraz księżną lol Serena i studia to chyba nigdy nie szło w parze Smile Nate jest bossem, a Dan publikowanym pisarzem. Za szybko coś przeskoczyli z tych studiów do jakiś chorych jak na GG problemów. Naprawdę zaczynam tęsknić za wątkiem Juliett...była fajna intryga przynajmniej Smile

No wszystko w sumie mi pasuje, jest to jakieś wytłumaczenie, dlaczego mogli sobie olać studia, ale... Dan? Akurat po nim się nie spodziewałam, że akurat on zrezygnuje. Jakby nie patrzeć jemu najbardziej zależało na edukacji, jest w najgorszej sytuacji rodzinnej (no, ok był Lily wspiera ;d) no i najmniej przesiąknięty był tym UES. Aż tak sodówka mu odbiła po tej książce?

Scenarzyści powiedzieli niedawno w wywiadzie, że wszystkie wątki dzieją się po powrocie bohaterów z Uni Wink Czyli nadal uczęszczają na zajęcia, ale tego nie widzimy he.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Dobra wymówka. ;> Czyli Blair leżąca rano w łóżku też jest już po powrocie z uni? To się kupy nie trzyma. Very Happy

No wiesz, nie w każdy dzień są zajęcia he Wink A zresztą, kto chodzi na wykłady? Wink Przecież Blair ma od tego Jessicę i Penelope he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Kasia Czw Lut 16, 2012 2:32 pm

Żuri, wtedy jest akurat weekend pewnie xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by onlytrueloveful Czw Lut 16, 2012 4:05 pm

Większy absurd jest z tą całą wynajętą aktoreczką Ivy Dickens. Powoli zaczyna jej się palić grunt pod nogami. Po ostatnim spotkaniu, prawdziwa Charlie już się chyba domyśla co jest grane.. jak się to wyda to wybuchnie taki skandal, masakra piłą mechaniczną, że z Ivy nic nie zostanie..
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by dzika Pią Lut 17, 2012 4:00 pm

onlytrueloveful napisał:Większy absurd jest z tą całą wynajętą aktoreczką Ivy Dickens. Powoli zaczyna jej się palić grunt pod nogami. Po ostatnim spotkaniu, prawdziwa Charlie już się chyba domyśla co jest grane.. jak się to wyda to wybuchnie taki skandal, masakra piłą mechaniczną, że z Ivy nic nie zostanie..

a raczej z Carol, bo to ona wszystko wymyśliła Very Happy

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ella Sro Lut 22, 2012 6:24 pm

1. Nate dostający się na Columbię.
2. Ślub księcia, następcy tronu Monako w NY
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Sro Lut 22, 2012 9:11 pm

Ella napisał:1. Nate dostający się na Columbię.
2. Ślub księcia, następcy tronu Monako w NY

Wbrew powszechnej opinii dostanie się na jedną z uczelni IL nie jest wielkim problemem, szczególnie, jeżeli chodzi o dzieci z zamożnych rodzin Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ella Sro Lut 22, 2012 9:13 pm

Magda, a nie muszą mieć dużej ilości punktów z egzaminu? Nate do orłów nie należy. Najgorszy w klasie, z tego, co Dan kiedyś mówił
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Sro Lut 22, 2012 9:17 pm

Ella napisał:Magda, a nie muszą mieć dużej ilości punktów z egzaminu? Nate do orłów nie należy. Najgorszy w klasie, z tego, co Dan kiedyś mówił

Zawsze jest jakiś próg punktowy, ale nie trzeba wcale być orłem. Często np. sukcesy sportowe są cenione tak samo wysoko, jak testy, a czasami nawet wyżej. Zresztą bez dodatkowej działalności nie ma szans na IL Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ella Sro Lut 22, 2012 9:22 pm

Hehehe czyli mogę dodać kolejny absurd - Nate dostający się na Columbie dzięki wybitnej grze w lacross Wink bo jaką on mógł mieć działalność dodatkową?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Nika Sro Lut 22, 2012 9:24 pm

Ładny wygląd? Uwodzenie starszych kobiet?
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ella Sro Lut 22, 2012 9:25 pm

Hhahahaha, przespał się z dziekan Ruthers (?) to dopiero będzie OMG Wink
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by netka Sro Lut 22, 2012 11:28 pm

Ma pieniądze i tyle, przecież to troche inaczej wyglada niż nasze studia

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Wto Lut 28, 2012 6:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak mnie intryguje. Georgina nagrała filmik kamerą. W takim razie dlaczego format jest 3gp, czyli musiał być nagrany na komórce? Już pomijając fakt jakim cudem z aparatu na komórkę przeszedł. Nawet jak za pomocą karty pamięci, to co to za cudowny telefon co zmienia format? Very Happy No chyba, że Dan nagrał filmik z kamery komórką. xD

Tak, wiem, to tylko gg, ale chciałam się podzielić spostrzeżeniami. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Serena Wto Lut 28, 2012 6:59 pm

całe nagranie/przesyłanie/dawanie filmiku to jeden wielki absurd xD
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Blake Wto Lut 28, 2012 7:37 pm

Przesłanie filmu to nie taki wielki absurd jeśli kamera była na kartę pamięci to wystarczyło tylko mieć WIELKIE szczęście że jego telefon obsługiwał taki sam typ karty i już można było przesłać.
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Żuri Wto Lut 28, 2012 7:51 pm

Ale jak wytlumaczysz magiczną zmianę formatu? Od kiedy kamery nagrywają w 3gp? Very Happy Poza tym zazwyczaj telefony mają dużo mniejszą kartę niż kamery, ale ok, są przełączniki. Formatem jednak strzelili sobie w stopę Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Serena Wto Lut 28, 2012 7:54 pm

chyba niedopatrzyli ;D bo raczej mało osób tak uważnie wszystko śledzi na ekranie ; p
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Magda Wto Lut 28, 2012 8:38 pm

Są aparaty z blue albo z połączeniem do sieci. Konwersja to nie też nie problem teraz.

Myślę, że nie ma co zagłębiać się w takie szczegóły techniczne w GG, bo można poświecić na to dużo czasu, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Ella Wto Lut 28, 2012 8:47 pm

Absurdem jest to, że zrobili aferę z tym kto wysłał film, a tak naprawdę główną zainteresowaną wcale to nie obeszło. Podobnie jak dziecko, poronienie i sprawa z ojcostwem. Nie wiem po co wprowadzają wątki, kt do niczego ostatecznie nie prowadzą?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by turtle Wto Lut 28, 2012 11:03 pm

Moim zdaniem ten wątek miał jedynie pokazać, że Dan nie jest perfekcyjny i święty... a mimo to Blair wybrała właśnie jego...
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Absurdy w GG - Page 14 Empty Re: Absurdy w GG

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach