Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 5

+8
Ola
Karolina
shiva89
Joanna
Gigi
Layla
Ania
Kasia
12 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty 5x04 A Katy or A Gaga

Pisanie by Kasia Czw Lis 07, 2013 4:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

The members of New Directions tackle their assignment of getting out of their comfort zones and determining whether they're more like Katy (Perry) or (Lady) Gaga. Kurt holds auditions for his new band and must decide if he'll let in the overly bold performer, Starchild (guest star Adam Lambert). Meanwhile, Jake gets closer to Bree as he and Marley grow apart.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by desertrose Nie Sty 19, 2014 5:34 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by kellerka Pon Sty 20, 2014 11:00 pm

Spoiler:

kellerka

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by Kasia Wto Sty 21, 2014 3:11 pm

Tutaj piszemy o odcinkach, wszelkie rozmowy spoilerowe proszę kontynuować w dziale: spoilery.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by Kasia Sro Mar 26, 2014 5:24 pm

5x13

Oglądałam na livestreamie, więc coś tam mogło mi umknąć, ale póki co:

Myślę, że Glee powinno odbywać się w głowie Tiny znacznie częściej Very Happy Skoda tylko, że taki króciutki był ten fragment. Wybuchnęłam śmiechem po prostu przy kwestii Mike'a <3

Cieszę się, że Santana i Rachel w końcu się pogodziły, ale tyle okropnych słów padło w czasie całej tej kłótni, że niestety nie patrzę na tę przyjaźń już tak samo. Nie rozumiem czemu to rozwalili akurat w momencie kiedy taka świetna relacja powstała między dziewczynami i zyskały tylu fanów.

Brittana i Quick, nie szaleję jakoś ogromnie za tymi parami, ale bardzo pozytywnie i dobrze ich po prostu widzieć razem, wszystko od razu jest takie znajome i miłe.

KLAINE <3 Is this a real life? Tina ma dirty mind Very Happy
Blaine w końcu się uwolnił i będzie w NYADA.
I planują dzieci, [You must be registered and logged in to see this link.]
Zawsze mi ich za mało, ale po tym odcinku jestem ukontentowana, bo po prostu są razem i od razu wszystko wygląda tak jak być powinno.

Od DSB do końca płakałam. Świetne wykonanie, najlepsze moim zdaniem, muzycznie i ze względu na bagaż emocjonalny.
Ostatnia scena Willa, który słyszy te wszystkie głosy, coś tak niewyobrażalnie pięknego. Głos Finna. Śmiech wszystkich, który na zawsze pozostanie w tym pustym pomieszczeniu.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by desertrose Czw Maj 01, 2014 4:54 pm

Mam nadzieję, że to jakiś głupi żart.

Nieoficjalnie: Naya Rivera wyrzucona z "Glee"
Amerykańskie media podają, że Naya Rivera nie pojawi się w finałowych odcinkach 5. sezonu "Glee", a jej przyszłość w serialu stoi pod dużym znakiem zapytania.

Nowojorski Daily News informował we wtorek, że Rivera została zwolniona z produkcji, ze względu na wielokrotne skargi i żale na innych członków obsady "Glee". Postać Santany została wypisana ze scenariusza finałowego odcinka, a jej obecność w szóstej serii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Rzecznicy prasowi aktorki zdementowali te doniesienia. Informacje o wewnętrznym konflikcie pomiędzy Nayą Riverą i Leą Michele pojawiają się od dłuższego czasu.  Rivera ma rzekomo skarżyć się na Michele i jej "gwiazdorzenie" na planie "Glee", a przez to stawać się irytującym członkiem obsady całego serialu.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach