Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oscary 2014 - dyskusja

+8
xoxoxx
hxst
natsen
amelka99
Justyna
madziiuulami
CallMeLady
Gigi
12 posters

Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Gigi Sro Sty 22, 2014 5:12 pm

Tutaj możemy dyskutować na temat tegorocznych Oscarów. oczywiście niedługo zaczynamy zabawę z typowaniem (jak co roku!Smile)

Nominacje:

Spoiler:

jestem ostro zdziwiona nominacjami. że Leo jest?? xD nie no mi brakuje JP za Her. to był po prostu majstersztyk w jego wykonaniu. a akademia go olewa cały czas.

na Grawitacji zasnęłam. kompletnie nie rozumiem fenomenu tego filmu :/

nominacja dla JLaw znowu z dupy. już nie mogę z nią. jej ostatnia akcja ze spoilerem o Brodym z Homelandu sprawiła, że jeszcze bardziej jej nie trawię.

podobno McConaughey jest numerem 1 wśród kat najlepszych aktorów. chyba strzelę sobie w stopę jak wygra Razz i ofc Meryl, która dostaje nominacje, bo jest Meryl xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by CallMeLady Sro Sty 22, 2014 8:32 pm

Z nominowanych filmow widzialam tylko Grawitacje i jezeli reszta filmow jest na takim poziomie to ja wysiadam.

Na razie zaryzykuje i siadam do 12 years a slave.


Ostatnio zmieniony przez CallMeLady dnia Sro Lut 05, 2014 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by madziiuulami Czw Sty 23, 2014 11:35 am

Leo mógłby dostać w końcu Oscara ale Matthew bardzo poświęcił się dla roli .Zdziwiło mnie , że Jennifer znowu dostała nominacje .. muszę obejrzeć ten film Smile

madziiuulami

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Justyna Czw Sty 23, 2014 11:53 am

Nie wiem kiedy to wszystko obejrzę ale obiecałam sobie, że większość postaram się zobaczyć. W tamtym roku byłam bardziej na bieżąco. Póki nie zobaczę nie mam się co wypowiadać ale o Lawrence już się toczą ostre dyskusje, fani oczywiście jej bronią ale mnóstwo osób podobnie jak Gigi jest oburzone jej nominacją. Oscar za poradnik był dla mnie niezrozumiały ale tej nominacji póki co nie osądzam.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by amelka99 Nie Sty 26, 2014 5:03 pm

Bardzo mnie zasmucił fakt, że Ed Sheeran nie dostał nominacji za "I see fire". Uzależniłam się od tej piosenki, ciężko mi nawet określić emocje jakie mnie ogarniają, gdy jej słucham. Z nominowanych moim zdaniem tylko "Happy" daje radę.
amelka99
amelka99

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by natsen Sro Lut 05, 2014 4:50 pm

jak Leo nie dostanie Oscara, no to ja nie wiem..

natsen

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by hxst Czw Lut 06, 2014 9:08 pm

Również nie rozumiem fenomenu Grawitacji. Trzymam za Leo kciuki, ale moim zdaniem nie wygra. Trzymam kciuki też za Judi Dench i Michaela Fassbendera - dwie najlepsze role w zeszłym roku:) Jestem ciekawa, co Akademia zmajstruje w tym roku. Oscar dla Matta McConaugheya to chyba będzie niespodzianka mimo wszystko.

I chętnie dołączę do zabawy w typowanie - tylko nadrobię jeszcze zaległości filmowe:)
hxst
hxst

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by xoxoxx Sro Lut 12, 2014 5:45 pm

natsen napisał:jak Leo nie dostanie Oscara, no to ja nie wiem..
Dokładnie,kto jak kto ale on zasłużył. Oprócz Leonarda w tym roku trzymam kciuki za Jaredo Leto, moim zdaniem świetnie zagrał.

xoxoxx

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Karolina Pon Lut 17, 2014 10:14 pm

Zauważyłam, że w temacie z typowaniami jest piosenka 'Alone Yet Not Alone' - nominacja dla niej została cofnięta Wink

http://www.hollywoodreporter.com/race/academy-disqualifies-oscar-nominated-song-675480
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by desertrose Pią Lut 21, 2014 12:44 am

Natomiast ja zauważyłam, że w rundzie III i IV powtarza się kategoria: Najlepszy scenariusz oryginalny Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Gigi Pią Lut 21, 2014 5:48 pm

ooo wtf xD w takim razie nie będę już zmieniać. po prostu punkty wszystkim będą Very Happy a zaległą kat dorzucę w następnej rundzie.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Kasia Pią Lut 21, 2014 6:10 pm

Dobrze, że chociaż zagłosowałam na to samo, haha.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Karolina Sro Lut 26, 2014 9:47 am

W I i III powtarza się montaż dźwięku Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Gigi Pon Mar 03, 2014 11:21 am

J-Law ofc musiała odwalić coś jak zwykle xD nudy straszne generalnie, jeżeli największą atrakcją gali jest selfie Razz

ps wyniki typowania będą dziś albo jutro.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Karolina Pon Mar 03, 2014 11:43 am

A co tym razem zrobiła?

Wyniki wg mnie już dawno nie były aż tak przewidywalne jak w tym roku. Nie żałuję nawet, że nie siedziałam po nocy żeby to oglądać, bo nie ma sensu, skoro wszyscy znają zwycięzców miesiąc przed ceremonią... Dobrze przynajmniej, że American Hustle wyszło z niczym ;)Do końca miałam cień nadziei, że Leo wygra... :(Cóż, Matthew też świetna rola, więc nie ma o co mieć pretensji.

e:
Ok, znalazłam:
http://www.independent.co.uk/news/people/news/oscars-2014-jennifer-lawrence-gets-fall-out-the-way-early-on-red-carpet-9164318.html
Bez komentarza.
W ogóle jak ma włosy beznadziejnie ułożone, z tyłu to totalne lata 90, trochę a'la Ladi Di Very Happy Ale przynajmniej suknia lepsza niż ta zeszłoroczna beza Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Gigi Pon Mar 03, 2014 12:02 pm

J-Law wyglądała beznadziejnie. suknia lepsza, ale stylizacja tragedia. w ogóle Meryl wyglądała jak babcia. ta laska od najlepszej drugoplanowej roli wyglądała spoko. a Leto wyglądał jak Jezus xD i walnął speecha o Ukrainie. serio? czy oni ogarniają w ogóle co tam się dzieje. błaaagam.

ale seriously, wiem, że powiecie JESTEŚ PRZEWRAŻLIWIONA. ale a ja już z nią nie mogę.

Oscary 2014 - dyskusja A_2x-horizontal

nie ogarniam. niech założy dobre buty albo nie wiem niech się nauczy chodzić. rzygać mi się już chce nią. ja na jej miejscu to bym od razu wturlała się na salę i wzięła jedzenie za pazuchę. laureatka Oscara, litości.

gdyby ktoś chciał obejrzeć dla Ellen albo Travolty, który zmasakrował nazwisko laski od pio z Frozen to tutaj.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Karolina Pon Mar 03, 2014 8:23 pm

Ja ci na pewno nie zarzucę przewrażliwienia, bo sama nie mogę znieść tej dziewczyny. Ludzie się zachwycają jej 'naturalnością' a dla mnie to jest albo pozerstwo z jej strony albo zwyczajny brak dobrego wychowania. Dobrze, że w tym roku przynajmniej nie pozdrawiała ludzi wokół środkowym palcem... Ten upadek też spoko - nie wiem, czy ona jest aż tak niewydarzona, że nie jest w stanie przejść kilku kroków jak człowiek, czy po prostu jest to jakaś jej desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi. Tak czy inaczej raczej słabo to o niej świadczy.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Justyna Pon Mar 03, 2014 9:33 pm

Co do JL dokładnie tak samo myślę, ta niby naturalność jest tak sztuczna, że aż bije po oczach ale na szczęście nie oglądam jej zbyt wiele więc nie drażni mnie w tak wielkim stopniu.

Co do Oscarów to nie oglądałam na żywo bo rano do pracy ale jak tylko wstałam to sprawdziłam wyniki. Po obejrzeniu nominowanych filmów pomyślałam sobie, że jak Matthew wygra to przynajmniej nie będzie mi tak żal z powodu przegranej Leo no i tak się stało Smile  Jared i Cate też super. Co do filmu to nie jestem wniebowzięta bo Zniewolony mnie nie zachwycił no ale...
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Karolina Pon Mar 03, 2014 10:30 pm

Oscary 2014 - dyskusja 1964810_673126906062504_1676187091_n
♥️

Moim zdaniem w tym roku w większości kategorii, szczególnie aktorskich, było co najmniej 2-3 kandydatów, którzy mogliby spokojnie zgarnąć statuetkę. Matthew i Leo; Cate i Judi; Lupita i Julia... Uważam, że kategoria 'najlepszy aktor drugoplanowy' była bardzo mocno obsadzona. Ja sama byłam rozdarta, bo Jared zagrał świetnie i zasłużył na zwycięstwo, ale też trzymałam kciuki za Barkhada Abdi'ego, który wg mnie wypadł w "Kapitanie Phillipsie" fantastycznie. Jest mi go o tyle szkoda, że już pewnie nie dostanie szansy zagrania takiej roli. Do tej był wybrany po warunkach, wiadomo - ale dzięki temu wypadł bardzo autentycznie. Śmieszy mnie, że Cuaron, którego uwielbiam, dostał Oscara akurat za "Grawitację", która mi się bardzo nie podobała Wink

Z tego co czytałam, to największą niespodzianką, i to niemiłą, była nagroda dla "O krok od sławy" dla najlepszego dokumentu. Wszyscy stawiali na "Scenę zbrodni". Osobiście nie mam porównania, bo nie widziałam ani jednego ani drugiego, ale za "The Act of Killing" się chyba wezmę kiedyś.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by hxst Wto Mar 04, 2014 2:36 pm

Mam takie samo zdanie o Jennifer. Irytuje mnie bardzo. Ani z niej dobra aktorka, ani nie błyszczy inteligencją. Widać doczekaliśmy się czasów, w którym mówiąc o kinie mówimy o tym w jaki sposób tym razem upadnie Lawrence, o pizzy i o Twitterze. Bardzo słabe te tegoroczne Oscary.
hxst
hxst

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by stelline Sro Mar 05, 2014 9:52 am

Widzicie dziewczyny, a już myślałam, że tylko ja nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny ! Nie mam do niej nic szczególnego, ale nie rozumiem zachwytów. Ani nad jej grą aktorską, ani nad nią samą Smile. A ten fail kolejny to trochę przegięcie...

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Oscary 2014 - dyskusja Empty Re: Oscary 2014 - dyskusja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach