Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x02 - Beauty and the Feast

+25
lana
tuppence
madziiuula
Gosiek
TheBlairBitchProject
lookx
dzastulaa_
xxl
Karo
jeanne
April
ann6677
Lewandowska
xAaliyahxx
frejabeha
Ania_
Klaudia
Layla
mmoneya
dap88
Lise
Żuri
Paciok
DairDreamer
Magda
29 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x02 - Beauty and the Feast Vote_lcap14%5x02 - Beauty and the Feast Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
5x02 - Beauty and the Feast Vote_lcap49%5x02 - Beauty and the Feast Vote_rcap 49% 
[ 24 ]
5x02 - Beauty and the Feast Vote_lcap29%5x02 - Beauty and the Feast Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
5x02 - Beauty and the Feast Vote_lcap8%5x02 - Beauty and the Feast Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
5x02 - Beauty and the Feast Vote_lcap0%5x02 - Beauty and the Feast Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 49
 
 

5x02 - Beauty and the Feast Empty 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Magda Czw Wrz 15, 2011 1:40 pm

5x02 Beauty and the Feast
Tytuł zaczerpnięty z filmu Piękna i Bestia (1987)

[You must be registered and logged in to see this link.]


[/center]

Elizabeth Hurley jako gwiazda gościnna w kilku odcinkach sezonu piątego. Odcinek osadzony w Nowym Jorku i Los Angeles.

Nate ponownie spotyka Dianę (Elizabeth Hurley), która ma dla niego ekscytująca ofertę. Serena zmusza Charlie do zdecydowania, którego świata jest zwolenniczką. Dan poszukuje pomocy Chucka, by zatrzymać publikację książki, ale odkrywa, że to Chuck potrzebuje pomocy. Przyszła szwagierka Blair, Beatrice (Roxane Mesquida), przyjeżdża z Monako, ale jej motyw przyjazdu może być czymś więcej niż tylko poznaniem Blair. Matthew Settle również występuje. Odcinek wyreżyserowany przez Marka Piznarskiego, a napisany przez Sarę Goodman.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Czw Paź 06, 2011 12:23 am, w całości zmieniany 4 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Magda Wto Paź 04, 2011 2:03 am

Niesamowicie słaby odcinek, bez logicznej ciągłości, postawiono tylko na "momenty omg". Naprawdę słabo. Jedynie co ratuje odcinek, to ostatnia scena, bardzo wymowna moim zdaniem, i dwa bardzo wymowne zdania. I tak, jest to scena, która ucieszy w pewien sposób fanów DB Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by DairDreamer Wto Paź 04, 2011 3:36 am

tumblr eksplodował Very Happy ale warto było czekać do końca odcinka dla tych dwóch zdań
Spoiler:
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Paciok Wto Paź 04, 2011 9:27 am

Mi się strasznie podobało. Co do braku logicznej ciągłości to nie wiem, bo i tak przewinęłam wszystkie kawałki z Sereną i Ivy Very Happy .
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Żuri Wto Paź 04, 2011 10:02 am

Serena - Ivy - nudanudanuda. Słuchałam jednym uchem, wypuszczałam drugim, jakoś mnie ominął ten wątek. Very Happy

Wielki plus, za Blair i Dorotę u lekarza. Very Happy

Blair ma fatalny makijaż, jakoś wygląda tak... grobowo.

Siostra Louisa jest jakaś... straszna. Irytuje pod każdym względem. Ten chamski uśmieszek pod kiblem, przesada. ;p I to jej ciągłe "fijanse, fijanse".


I fakt, brakuje tu czegoś w tym odcinku. Wygląda jak zlepek dziwnych scen, każda z innej bajki.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Lise Wto Paź 04, 2011 10:25 am

Dla mnie odcinek średni, ale może z napisami będzie lepiej. Ostatnia scena najlepsza:) Już jestem fanką Dair:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Żuri Wto Paź 04, 2011 10:47 am

A ja jestem za Dair, ale tylko w ramach przyjaźni. Mogliby naprawdę świetną przyjaźń z tego wyciągnąć. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Magda Wto Paź 04, 2011 10:51 am

Żuri napisał:A ja jestem za Dair, ale tylko w ramach przyjaźni. Mogliby naprawdę świetną przyjaźń z tego wyciągnąć. Wink

Jak dla mnie, to w tym odcinku zachowywali się jak równorzędni partnerzy, (dobre małżeństwo, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że Dan czekał na Blair przy ołtarzu, ona do niego podeszła i razem wyszli z kościoła, foreshadowing Wink) Dan szczególnie duży plus, jedyna osoba, która martwiła się o Blair, widać, że chłopak jest zakochany.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by dap88 Wto Paź 04, 2011 11:22 am

akcent Diany - boski Very Happy podoba mi się ta kobieta, wątek Nate'a się rozkręca Very Happy chociaż nie jestem fanką Dair, ostatnia scena bardzo przyjemna, ciepło na sercu mi się zrobiło Smile

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by mmoneya Wto Paź 04, 2011 1:49 pm

czy jedtem jedyna ktorej ten docinek sie podobal/
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Layla Wto Paź 04, 2011 1:52 pm

Odcinek jak dla mnie średni. Na plus oczywiście scena DB oraz Blair i Doroty u lekarza Smile Jeszcze zobaczę z napisami, bo niektórych kwestii nie zrozumiałam.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Klaudia Wto Paź 04, 2011 2:01 pm

mmoney: Nie, nie jesteś jedyna. Mi też się podobał. Blair i ciąża myślałam, że to zły pomysł, ale chyba się myliłam, coraz bardziej mi się to podoba. Co do siostry Louisa, na pewno nie będziemy się z nią nudzić. Będzie mieszać, knoć i manipulować.

Dair - zgadzam się w 100% z Żuri - jako przyjaciele są genialni i jestem absolutnie na TAK. Ale błagam nic więcej, niech to nie będzie miłość, niech przynajmniej oni nie wylądują w łóżku.

Nate&Diana zapowiada się ciekawie, zobaczymy co z tego wyniknie

Ivy-Serena nudy, niech ta pierwsza zniknie jak najszybciej...
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Lise Wto Paź 04, 2011 3:20 pm

btw. Czy ten ksiądz jest chłopakiem tej B. i jest udawany czy mnie coś ominęło? (przewinęłam jakiś moment)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by DairDreamer Wto Paź 04, 2011 3:28 pm

fanka159 napisał:mmoney: Nie, nie jesteś jedyna. Mi też się podobał. Blair i ciąża myślałam, że to zły pomysł,
ale chyba się myliłam, coraz bardziej mi się to podoba.
Może zabrzmi to bezdusznie, ale ciąża to nie "zły pomysły" tylko "źle dobrany rekwizyt" idący na łatwiznę i niepotrzebną dramę
w dodatku igrający z uczuciami niektórych shippers-ów, owszem ciąża a w konsekwencji poronienie da możliwość scenarzystom
rozwiązania kilku wątków i pchnięcia do przodu akcji, ale jak na mój gust jest to zbyt przewidywalne i melodramatyczne.

Nie wiem jak wy, ale ja obejrzeniu odcinka 5x02 odnoszę wrażenie, że scenarzyści są konsekwentni w jednym przypadku a mianowicie
w dyskredytowaniu kluczowych sentencji i scen z Chair, najpierw w 5x01 "3 słowa 8 liter" potem w 5x02 "Limuzynę Żądzy z 1x07"
a na koniec "Chair on the Chair" wyznaniem Blair. Jak tak dalej będą kontynuować swoją wizję to nic fanom Chair nie pozostawią,
jednak takie są skutki ataków Chukistanu wymierzone w scenarzystów. Jak w każdym konflikcie interpersonalnym,
"każda akcja prowadzi do przeciw reakcji" a za taką "reakcję" to możecie już podziękować Chukistanowi za ich "akcje".

DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Ania_ Wto Paź 04, 2011 4:56 pm

dokładnie..zgadzam się z Tobą...przez to "...deskrydytowanie kluczowych sentencji i scen z Chair... " ja jestem załamana po tym odcinku...niech sobie robią Dair czy Blouisa(czy jak tam by ich nie nazwać) ale niech nie zabierają nam tego co my (zdrowi na umyśle a nie jakiś tam Chuckistan) fani Chair uważamy za "święte"...

no,ale po tym odcinku możemy powiedzieć ,że nienarodzone dziecko Blair ma dwóch potencjalnych ojców a nie trzech...

jestem smutna.... Sad chociaż odcinek nie był zły...

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Lise Wto Paź 04, 2011 5:46 pm

Zgadzam się z Wami. Ja jestem coraz bardziej za Dair, ale niech nie kradną scen z CHAIR! To nie fair. Wymyśliliby coś nowego.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by frejabeha Wto Paź 04, 2011 6:24 pm

blair: "but what if i lose everything?" dan: "you'll still have me" ♥️

Po tym wszystkim naprawdę nie rozumiem, jak ktoś może nie być za Dair Wink. Serio. Dan jest taki kochany i widać, że naprawdę zależy mu na Blair. Odcinek dla mnie średni oprócz ostatniej sceny, którą przewijałam już jakieś 50 razy Wink
Liczę na to, że foreshadowing z pierwszego odcinka się sprawdzi i Dan z Blair wyjadą gdzieś w końcówce sezonu.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by DairDreamer Wto Paź 04, 2011 6:37 pm

babuszka napisał:dokładnie..zgadzam się z Tobą...przez to "...deskrydytowanie kluczowych sentencji i scen z Chair... "
ja jestem załamana po tym odcinku...niech sobie robią Dair czy Blouisa(czy jak tam by ich nie nazwać)
ale niech nie zabierają nam tego co my (zdrowi na umyśle a nie jakiś tam Chuckistan) fani Chair uważamy za "święte"...

Lise napisał:ale niech nie kradną scen z CHAIR! To nie fair. Wymyśliliby coś nowego.

Przecież to scenarzyści wymyśli te sceny, jakby nie patrzeć są ich własnością intelektualną i mogą z nimi zrobić,
co im się żywnie podoba. To iż je trywializują… oznacza tylko, że są narzędziem w ich rękach służącym do
kontynuowania opowieści i nie można się tymi scenami zbytnio ekscytować.

Zadajcie sobie trudu ( albowiem warto ) i przeczytajcie sagę „Pieśń Ognia i Lodu” a zrozumiecie,
że te "sceny" są całkiem banalne w porównaniu do tego, czym nas raczy George'a R. R. Martin.





Ostatnio zmieniony przez DairDreamer dnia Wto Paź 04, 2011 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Magda Wto Paź 04, 2011 6:59 pm

Oj tam, oj tam, po prostu scenarzyści odgrzewają niektóre kotlety, na pewno nie jest to wymierzony atak w jednych czy drugich fanów. Lubią nawiązania i paralele, więc bez przesady. Poza tym 3 words, 8 letters nadal moim zdaniem należy do CB, bo tyle, ile oni czasu stracili na tym, to naprawdę wyczyn Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by xAaliyahxx Wto Paź 04, 2011 7:18 pm

Dla mnie odcinek świetny, wszystkie wątki mi się podobają oprócz Natea i Diany.. Powtórka z rozrywki
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Żuri Wto Paź 04, 2011 7:22 pm

xAaliyahxx napisał:Dla mnie odcinek świetny, wszystkie wątki mi się podobają oprócz Natea i Diany.. Powtórka z rozrywki

Szkoda właśnie, że wątek Nate'a ze starszą kobietą (jak to brzmi :p ) zmarnowali wcześniej, bo ten z Dianą zanosi się na dużo ciekawszy i wychodzi z tego taka powtórka z rozrywki. Wink Diana może dużo namieszać i ciągle liczę na jakieś ożywienie Nathaniela, więc trzymam za nich kciuki. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Klaudia Wto Paź 04, 2011 9:11 pm

Utwory wykorzystane w odcinku
Foster The People - "Pumped Up Kicks"
The World Record - "We're #1"
Peanut Butter Lovesicle - "Black Eyed Blues"
Rainbow Arabia - "Without You"
The Woodenelves - "A Little Bit of Me"
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Żuri Wto Paź 04, 2011 9:13 pm

Coś producenci z hitów zaczęli iść w alternatywę bardziej. Ni cholery nie uda mi się odgadnąć, co poleci w następnym odcinku, wszystkie te nazwy pierwszy raz widzę na oczy. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Lewandowska Wto Paź 04, 2011 9:16 pm

Co do piosenki... my chyba musimy Magdzie o czymś napisaćVery Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by ann6677 Wto Paź 04, 2011 9:26 pm

oj odcinek baaardzo sredni.
a watek natea i diany - powtorka z rozrywki :/ szkoda.

ann6677
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

5x02 - Beauty and the Feast Empty Re: 5x02 - Beauty and the Feast

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach