Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x03 - Jewel of Denial

+33
Freya
alkamb
sund1ay
ka123
Lewandowska
jeanne
lalitaaa
Karolina
xxl
Karo
skyscraper
Aniula
lookx
alaa15
andzia
dzastulaa_
imos
Lise
kaasiaa
Ania_
Żuri
DairDreamer
lb
xAaliyahxx
tuppence
Layla
Gigi
Gosiek
TheBlairBitchProject
lily333
igakom
mmoneya
Magda
37 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x03 - Jewel of Denial Vote_lcap45%5x03 - Jewel of Denial Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
5x03 - Jewel of Denial Vote_lcap37%5x03 - Jewel of Denial Vote_rcap 37% 
[ 19 ]
5x03 - Jewel of Denial Vote_lcap16%5x03 - Jewel of Denial Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
5x03 - Jewel of Denial Vote_lcap0%5x03 - Jewel of Denial Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
5x03 - Jewel of Denial Vote_lcap2%5x03 - Jewel of Denial Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 51
 
 

5x03 - Jewel of Denial Empty 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Czw Wrz 22, 2011 10:11 pm

5x03 Jewel of Denial
Tytuł zaczerpnięty z filmu Klejnot Nilu (1985)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elizabeth Hurley jako gwiazda gościnna w kilku odcinkach sezonu piątego. W odcinku zobaczymy pokaz mody Jenny Packham

Nate musi zdecydować, czy przekroczyć moralne granice z powodu prośby Diany. Dan dowiedział się kto publikuje jego książkę i szuka pomocy, by zatrzymać publikację, mimo wszystko kończy w centrum zainteresowania. Chuck pomaga Danowi pogodzić się z losem, a Dan próbuje pomóc Chuckowi przełamać jego emocjonalną blokadę. Serena i Charlie wracają z LA na UES. Leighton Meester, Kelly Rutherford iMatthew Settle również występują. Odcinek wyreżyserowany przez Larriego Shawa, a napisany przez Amandę Lasher.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Nie Paź 23, 2011 8:48 pm, w całości zmieniany 2 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by mmoneya Wto Paź 11, 2011 9:30 am

obejrzałam Smile no i odcinek całkiem fajny, jestem tak ciekwawa cos sie stalo prawdziwa charlie, ze oh, cosp rzeczuwam ze w pewnym momencie ona sie po prostu zjawi
co do dziecka, jestem pewna ze to chucka, moze tak byc, ze ona powie mu dopiero po tym ja je straci, a wtedy on ja znienawidzi

a płacz chucka, no coz smiac mi sie chcialo Very Happy

czekamy na rozwoj wydarzen
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by igakom Wto Paź 11, 2011 10:28 am

A mi się scena płaczu nawet podobała:P I też myślę, że to jego dziecko. Sceny Dair super:) Najbardziej nie mogę się doczekać, jak wszyscy przeczytają książkę Dana, ciekawe co tam takiego napisał....
igakom
igakom
Team Dair
Team Dair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Wto Paź 11, 2011 11:47 am

Bardzo dobry odcinek, no ale to w końcu Amanda Smile Myślę, że z ojcem dziecka może być jeszcze ciekawie, chociaż zapraszam do działu spoilery.

Sceny Dana i Blair oczywiście atrakcją wieczoru Wink Poza tym płacz Chucka dla mnie kojarzył się w ogóle z czymś innym, szczególnie biorąc pod uwagę jego reputację, haha Wink Ok, nie zagłębiajmy się w to. Co dziwne, pies u jego boku nawet mnie nie razi.

Nate niezłe wybory moralne, jestem ciekawa jak to się potoczy. I Serena mi się podobała w tym odcinku, całkiem przebiegła z niej sztuka Wink

No i niestety nazwiązanie do Grace, mam nadzieję, że Blair nigdy nie spotka taka historia jak Grace, ale chyba na to się zapowiada.

Odcinek na plus, dobra robota Amanda Smile

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Wto Paź 11, 2011 12:55 pm

Książka Dana, wiedziałam, że Blair będzie Clair, ale najlepsze jest "“You have something to add, Charlie Trout?” Clair asked, nodding to the imp sitting in the back of the classroom.", haha, do tego Nate gejem i seks z Blair, jak tu nie kochać Dana Wink

Spoiler:
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lily333 Wto Paź 11, 2011 1:56 pm

A mnie najbardziej zadziwia fantazja scenarzystów. Do tej pory zastanawiam się, jaki test został wykonany, by stwierdzić, czy to dziecko Chucka, czy Louisa.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lily333 Wto Paź 11, 2011 1:59 pm

A płacz Chucka był bardzo wzruszający. Płacz człowieka, który co prawda pogodził się z sytuacją, ale dalej sprawia ona mu ból. Podobała mi się ta scena. No i jeszcze ten piesek tulący się do niego. Uwielbiam psy.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Wto Paź 11, 2011 2:10 pm

lily333 napisał:A płacz Chucka był bardzo wzruszający. Płacz człowieka, który co prawda pogodził się z sytuacją, ale dalej sprawia ona mu ból. Podobała mi się ta scena. No i jeszcze ten piesek tulący się do niego. Uwielbiam psy.

zgadzam sie, mnie bardzo rozczulila ta scena; Chuck naprawde ma uczucia..
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gosiek Wto Paź 11, 2011 2:38 pm

Odcinek mi się podobał i Dan już mnie nawet tak nie raził Laughing Sceny z Blair świetne, a jej miny jak zastanawiała się czy otworzy test - genialne! Very Happy

Nate... jak ja nie lubię jak ma takie ulizane włosy Rolling Eyes Strasznie wygląda! Ale ten wątek z Dianą przebiegły, jestem ciekawa jak to się dalej potoczy Smile
I zarówno z nimi jak i z tym telefonem i tą całą Ivy. Szczerze mówiąc już mam dość tego wątku z nią...

Co do Chucka to mnie też wzruszyła ta scena, bo mnie ogólnie takie sceny wzruszają i jeszcze ten piesek, scena na + jak dla mnie Smile

lily333 napisał:A mnie najbardziej zadziwia fantazja scenarzystów. Do tej pory zastanawiam się, jaki test został wykonany, by stwierdzić, czy to dziecko Chucka, czy Louisa.

W zasadzie nie znam się na tym i nie wiem jak się takie testy wykonuje, ale miałam wrażenie, że trzeba pobrać jakieś próbki DNA czy coś takiego ; D Dlatego też mnie to zastanawia jak ona zrobiła ten test i jak wyszły wyniki...
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Wto Paź 11, 2011 2:46 pm

Gosiek napisał:Odcinek mi się podobał i Dan już mnie nawet tak nie raził Laughing Sceny z Blair świetne, a jej miny jak zastanawiała się czy otworzy test - genialne! Very Happy

Nate... jak ja nie lubię jak ma takie ulizane włosy Rolling Eyes Strasznie wygląda! Ale ten wątek z Dianą przebiegły, jestem ciekawa jak to się dalej potoczy Smile
I zarówno z nimi jak i z tym telefonem i tą całą Ivy. Szczerze mówiąc już mam dość tego wątku z nią...

Co do Chucka to mnie też wzruszyła ta scena, bo mnie ogólnie takie sceny wzruszają i jeszcze ten piesek, scena na + jak dla mnie Smile

lily333 napisał:A mnie najbardziej zadziwia fantazja scenarzystów. Do tej pory zastanawiam się, jaki test został wykonany, by stwierdzić, czy to dziecko Chucka, czy Louisa.

W zasadzie nie znam się na tym i nie wiem jak się takie testy wykonuje, ale miałam wrażenie, że trzeba pobrać jakieś próbki DNA czy coś takiego ; D Dlatego też mnie to zastanawia jak ona zrobiła ten test i jak wyszły wyniki...

Poszła może 50/50, miała jakieś rzeczy Louisa pewnie, wystarczy szczoteczka do zębów, koszula, czy krew i sprawdziła czy jest on ojcem.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gigi Wto Paź 11, 2011 3:48 pm

Jedna myśl która mnie ogarnia po tym odcinku ja pierdzielę ED OGARNIJ SIĘ!!! Chuck wygląda jak podstarzały wujek Tom Sad Poza tym ostatnia scena z Leighton pytam się co to miało być??? Siedzi jak kołek i coś mamrocze :/ :/ A to mogła być taka dobra scena Sad Nie dziwię się że dali mu sceny z Pennem i psem bo on już ma chyba dość Razz
I tak też miałam wrażenie że Chuck się masturbuje hehehe i do tego całus psa Very Happy Very Happy padłam ale spoko niech Ed się ogarnie do tego pies i będzie dobrze Razz

Co wyglądu jeszcze Nate wygląda ostatnio beznadziejnie nie wiem co mu jest ale Chace'owi te włosy chyba układają na poczekaniu. Beznadzieja chociaż historia ciekawa bo ma telefon Ivy Very Happy


Za to Blair przepięknie prześlicznie wyglądała w sukience i związanymi włosami i do tego nawet Dan pasował Very Happy Very Happy pod rękę ehhh kupuję Dair kupuję Very Happy

Ivy też wyglądała dobrze i jestem ciekawa jak ta historia się skończy najfajniej byłoby chyba gdy doszło do starcia real Ivy vs real Charlie Very Happy Very Happy

Rufus który załatwia wolność Lily padłam bo w nowej pracy muzyk z którym pracuje ma prawnika który bla bla bla tak brawo Rufus Very Happy Very Happy

Serena świetnie wyglądała i nawet była całkiem użyteczna Razz Razz Jest dobrze Smile

I co do ojcostwa mam wrażenie że to nie koniec chociaż w sumie Chuck coś tam poczuł to może i koniec i o to chodziło hmmm zobaczymy ale robi się ciekawie Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by mmoneya Wto Paź 11, 2011 3:51 pm

no ale przeciez tozsamosc ojcja miala byc ujawniona pozniej duzo? i
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Layla Wto Paź 11, 2011 3:52 pm

Odcinek, moim zdaniem, niezły Smile Sceny Dair oczywiście dobre, mnie szczególnie podobała się scena na pokazie mody. Scena Chair też mi się spodobała. Co do ojcostwa, to dalej mam pewne wątpliwości Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by tuppence Wto Paź 11, 2011 3:57 pm

Ojej, ojej, ojej. Chyba "Gossip Girl" co tydzień (a nie jak poprzednie sezony wszystkie naraz) wpłynie nieco na moją znajomość angielskiego, bo znów nie wytrzymałam, żeby poczekać na napisy.
Świetny odcinek, nie dość, że interesujący, to jeszcze sprawia, że czeka się z niecierpliwością na następny. Kwestia ojcostwa niby wyjaśniona, a w praktyce chyba tylko bardziej zaplątana. I tak wyjdzie na to, że Dan będzie tego dzieciaka wychowywał, o ile go za tę książkę nie zlinczują (ach, nie mogę się doczekać jak to z tą książką będzie!).
I Nate ma swój własny, poważny wątek Very Happy oby go szybko nie zakończyli, tylko dali chłopakowi się wykazać.
tuppence
tuppence
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gigi Wto Paź 11, 2011 4:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

padłam po tej scenie "you got it!" hehe nie wiem dlaczego wcześniej nie kochałam Dana Razz moim zdaniem Blair i Dan powinni mieć swój własny show Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gigi Wto Paź 11, 2011 4:15 pm

A i czy ktoś też ma wrażenie że Dan niedługo zaliczy Aleksandrę?? Razz hehe ona leci na niego totalnie Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gosiek Wto Paź 11, 2011 4:19 pm

Gigi napisał:I tak też miałam wrażenie że Chuck się masturbuje hehehe

ja miała dokładnie takie samo wrażenie! lol!
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by xAaliyahxx Wto Paź 11, 2011 4:29 pm

Gigi napisał:A i czy ktoś też ma wrażenie że Dan niedługo zaliczy Aleksandrę?? Razz hehe ona leci na niego totalnie Very Happy Very Happy
też mam takie wrażenie


Odcinek świetny o wiele lepszy od dwóch pierwszych! Dziecko na pewno jest Chucka na 100% myślę, że skłamała bo zdała sobie sprawę, że Chuck może nie być z tego zadowolony i znowu powracam pomału do czasów, kiedy byłam za Chair. Za Dair również jestem, ale jako przyjaciele nie związek. Nie mogę się doczekać reakcji innych na książkę, a wątek Ivy, Diany i Nate niezbyt mnie interesuje już..
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lb Wto Paź 11, 2011 7:09 pm

Właśnie obejrzałam Smile

Zacznę od tego co pisały dziewczyny juz wcześniej, czyli jakim niby cudem Blair w 2-3 msc ciąży zrobiła sobie testy na ojcostwo? Rozumiem że podebrała jakąś rzecz Louisowi żeby miec jego DNA, ale jak mogli pobrać od dziecka co ma ze 4 centymetry Very Happy ? W każdym bądź razie mam nadzieje że nie jest ono Louisa a Blair najzwyczajniej kłamie.

Nate w pracy! Huuuura! Oczywiście po znajomości i w dodatku znowu puszcza się ze starszą, która mu tę pracę załatwiła. Standard.

Chuck i jego ostatnia scena Very Happy Very Happy W pierwszej sekundzie myślałam że sam robi sobie dobrze, ale gdy potem zobaczyłam psa... no prawdziwa zoofilia Very Happy Alee, może ta informacja o ciązy Blair przywróci go do stanu używalności i przestanie wreszcie się umartwiać w imię 'poczucia czegoś'.

lb
lb
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 176

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Gigi Wto Paź 11, 2011 10:22 pm

nie mogę Very Happy Very Happy uwaga Ed w wersji tylko dla dorosłych hehe Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lily333 Wto Paź 11, 2011 10:41 pm

lb napisał:Właśnie obejrzałam Smile

Zacznę od tego co pisały dziewczyny juz wcześniej, czyli jakim niby cudem Blair w 2-3 msc ciąży zrobiła sobie testy na ojcostwo? Rozumiem że podebrała jakąś rzecz Louisowi żeby miec jego DNA, ale jak mogli pobrać od dziecka co ma ze 4 centymetry Very Happy ? W każdym bądź razie mam nadzieje że nie jest ono Louisa a Blair najzwyczajniej kłamie.

Nate w pracy! Huuuura! Oczywiście po znajomości i w dodatku znowu puszcza się ze starszą, która mu tę pracę załatwiła. Standard.

Chuck i jego ostatnia scena Very Happy Very Happy W pierwszej sekundzie myślałam że sam robi sobie dobrze, ale gdy potem zobaczyłam psa... no prawdziwa zoofilia Very Happy Alee, może ta informacja o ciązy Blair przywróci go do stanu używalności i przestanie wreszcie się umartwiać w imię 'poczucia czegoś'.


Co do dziecka, o tym samym pomyślałam. No cóż, scenarzyści lubią się czasem oderwać od rzeczywistości.

Dołączam się do osób, które pomyślały, że Chuck się masturbuje, ale gdy zobaczyłam łzy i tego pieska, to się wzruszyłam.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by DairDreamer Wto Paź 11, 2011 10:47 pm

lb napisał:Zacznę od tego co pisały dziewczyny juz wcześniej, czyli jakim niby cudem Blair w 2-3 msc ciąży zrobiła sobie testy na ojcostwo? Rozumiem że podebrała jakąś rzecz Louisowi żeby miec jego DNA, ale jak mogli pobrać od dziecka co ma ze 4 centymetry Very Happy ? W każdym bądź razie mam nadzieje że nie jest ono Louisa a Blair najzwyczajniej kłamie.
Można wykonać takie badanie w Stanach Zjednoczonych oraz krajach Europy Zachodniej, ustalanie ojcostwa
na etapie prenatalnym zaliczane jest do standardowych usług oferowanych przez laboratoria genetyczne.
Biopsja kosmówki (ang. chorionic villus sampling, CVS) – metoda diagnostyki prenatalnej, znajdująca zastosowanie w
I trymestrze ciąży, przede wszystkim między 9. a 12. tygodniem ciąży. Polega na przezbrzusznej lub przezszyjkowej biopsji kosmków kosmówki pod kontrolą USG. Z pobranych tkanek izoluje się DNA lub chromosomy, co umożliwia badanie cytogenetyczne. Zabieg CVS obarczony jest ryzykiem niewielkiego krwawienia, immunizacji (gdy matka jest Rh-), wycieku płynu owodniowego i samoistnego poronienia

lb napisał: Chuck i jego ostatnia scena Very Happy Very Happy W pierwszej sekundzie myślałam że sam robi sobie dobrze, ale gdy potem zobaczyłam psa... no prawdziwa zoofilia Very Happy
No, co wy się przyczepiły do tej sceny…Very Happy facet w takich momentach ma zupełnie inny wyraz twarz Wink
Ja widzę Chucka przytulającego Ducke Jr. i wspominającego Dana istny Pierrot Wink a raczej Duck.
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lily333 Wto Paź 11, 2011 10:58 pm

DairDreamer napisał:
lb napisał:Zacznę od tego co pisały dziewczyny juz wcześniej, czyli jakim niby cudem Blair w 2-3 msc ciąży zrobiła sobie testy na ojcostwo? Rozumiem że podebrała jakąś rzecz Louisowi żeby miec jego DNA, ale jak mogli pobrać od dziecka co ma ze 4 centymetry Very Happy ? W każdym bądź razie mam nadzieje że nie jest ono Louisa a Blair najzwyczajniej kłamie.
Można wykonać takie badanie w Stanach Zjednoczonych oraz krajach Europy Zachodniej, ustalanie ojcostwa
na etapie prenatalnym zaliczane jest do standardowych usług oferowanych przez laboratoria genetyczne.
Biopsja kosmówki (ang. chorionic villus sampling, CVS) – metoda diagnostyki prenatalnej, znajdująca zastosowanie w
I trymestrze ciąży, przede wszystkim między 9. a 12. tygodniem ciąży. Polega na przezbrzusznej lub przezszyjkowej biopsji kosmków kosmówki pod kontrolą USG. Z pobranych tkanek izoluje się DNA lub chromosomy, co umożliwia badanie cytogenetyczne. Zabieg CVS obarczony jest ryzykiem niewielkiego krwawienia, immunizacji (gdy matka jest Rh-), wycieku płynu owodniowego i samoistnego poronienia

lb napisał: Chuck i jego ostatnia scena Very Happy Very Happy W pierwszej sekundzie myślałam że sam robi sobie dobrze, ale gdy potem zobaczyłam psa... no prawdziwa zoofilia Very Happy
No, co wy się przyczepiły do tej sceny…Very Happy facet w takich momentach ma zupełnie inny wyraz twarz Wink
Ja widzę Chucka przytulającego Ducke Jr. i wspominającego Dana istny Pierrot Wink a raczej Duck.

W Polsce też się taki badania wykonuje, w uzasadnionych przypadkach. Z tym, że Blair jest w 6. tyg. ciąży, więc to zdecydowanie za wcześnie. Poza tym, kto by ryzykował komplikacjami tylko po to, by ustalić ojcostwo, skoro można to zrobić później.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Żuri Wto Paź 11, 2011 11:00 pm

Gosiek napisał:
Co do Chucka to mnie też wzruszyła ta scena, bo mnie ogólnie takie sceny wzruszają i jeszcze ten piesek, scena na + jak dla mnie Smile

Mam zupełnie tak samo. Swoją drogą, ja miałam wrażenie, że może Chuck zaczął odczuwać ból z rany od motoru? I no w sumie nie wpadł w histerię, ale człowiek jak płacze z jakiegoś naprawdę dramatycznego powodu to ma problemy z łapaniem tchu, dla mnie scena na plus, chociaż fakt, można się dopatrzeć jakichś zbereźności. Wink


Odcinek ogólnie bardzo na plus, bardzo mi się podobał, jednak oglądałam go momentami po omacku i może ktoś wytłumaczyć o co chodziło z Natem i tą parą?


Wątek Ivy zaczął mi się podobać w momencie jak podeszła do tej sukienki i się zaczęła zachwycać, taka historia kopciuszka, który stał się częścią UES, zaczyna mi się to podobać. Very Happy

I też jestem pewna, że dziecko nie jest Louisa. Very Happy Wątpię, by chowanie testu do szuflady było tylko haczykiem zachęcającym do dalszego oglądania. To musi być baby Bass. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by DairDreamer Wto Paź 11, 2011 11:20 pm

lily333 napisał:W Polsce też się taki badania wykonuje, w uzasadnionych przypadkach. Z tym, że Blair jest w 6. tyg. ciąży, więc to zdecydowanie za wcześnie. Poza tym, kto by ryzykował komplikacjami tylko po to, by ustalić ojcostwo, skoro można to zrobić później.
Przecież to GG nie wymagajmy zbyt wiele Wink a Stanach jest to normalna procedura na życzenie matki.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Po za tym to jest odcinek trzeci, czyli dwa tygodnie plus 8 tygodni wakacji i masz 10 tydzień ciąży,
czyli optymalny termin na wykonywanie takich badań. Chyba że przyjmiemy założenie,
iż to nie Louis lub Chuck jest ojcem i ciąża jest w bardziej zaawansowanym stadium. Wink


Natomiast Blair powalająca trzech facetów jednym pchnięciem sprawia, że słabo mi jak sobie
pomyślę o Danie, kiedy w następnym odcinku Blair zacznie egzekwować karę za książkę. Wink

DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach