Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Revenge

+30
iwona300789
dredkot
Maxxxim
killing_joke
blondie13
genevievee
adamk86
Eqoore
bihacz
najsys
Asia__
Susannah_dg
kajasqpol
April
Ania_
TheBlairBitchProject
Ola
desertrose
Justyna
KiNiaczek
Vivien
CallMeLady
shiva89
amant
magdakowzan
LanaLang
Lewandowska
Magda
Lise
Gigi
34 posters

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Czw Kwi 04, 2013 1:56 am

Ja pier*ole! Ten serial nieźle mi ryje beret. Jestem po końcówce sezonu. Miałam już iść spać no ale przecież muszę pooglądać kolejny odcinek Very Happy
Poryczałam się jak głupia za Sammym Sad Czy tam oprócz Jacka jest jakaś uczciwa osoba? Oj wiem, że jest on strasznie naiwny ale lubię go jakoś bardziej ostatnio.
Zmieniam zdanie co do drugiej najbardziej irytującej postaci...moją nową faworytką jest Ashley. Co za zdzira! Będzie chciała dobrać się do Daniela wywłoka jedna. Marzy jej się kariera. Ten też zaczyna świrować a był taki... czysty. Szkoda, ale cóż... takie geny.
Pojawienie się Amandy, w ciąży jest normalnie szokiem! Ale nie rozumiem dlaczego Takeda ją wypuścił? Właściwie to byłam przekonana, że on ją zabił albo przynajmniej przetrzymywał w jakiejś ciemnej piwnicy. A tak w ogóle to ile czasu minęło od jej zniknięcia? Ona nie powinna mieć większego brzucha? A ciul w to, i tak pewnie się okaże, że to dziecko urodzi się ze skośnymi oczami lub coś w tym stylu.
Katastrofą samolotu nie przejmuję się bo wątpię w to, że Victoria zginie, tak samo Charlotte.
Co do matki Emily to wiedziałam, że coś o niej będzie od momentu kiedy ten siwy gościu powiedział do Emily, że walczy jak jej matka.
Nie wiem dlaczego ale od początku serialu wydaje mi się, że kiedyś okaże się, że Nolan i Emily są spokrewnieni, może są rodzeństwem. Jak tak na nich patrze to wydają mi się strasznie podobni do siebie. Nie wiem, a może to te ich siwe kudły mnie tak nakręcają. No, ale bardzo podoba mi się ich przyjaźń. Uwielbiam tego gościa Smile
Co do Emily, to ona nienawidzi ich wszystkich za to co zrobili jej i jej ojcu, ale ta zemsta czyni z niej dokładnie taką samą osobę jak oni. Za kilka czy kilkanaście lat toż to będzie blond wersja Victorii.
Wszyscy tam kłamią na potęgę, wkręcają się w te kłamstwa a później nie mogą z tego już wybrnąć. Kłamstwo ciągnie za sobą kolejne. Nic nie jest zdobyte uczciwością. NIC! Nikt tam nie jest szczęśliwy. Szkoda mi ich Sad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Czw Kwi 04, 2013 8:08 pm

haha Ania Very Happy myślisz jak my. szczególnie o Ashley xD ja lubię Jacka. czasami jest wkurzający. ale generalnie nie posłałabym mu kulki w łeb Razz poza tym uważam, że Nick to super ciacho :> w ogóle imo ostatnio Jack > Daniel więc xD

oglądaj 2 sezon. ostatnie odcinki wracają dopiero pod koniec kwietnia, więc może nadrobisz i będziesz oglądać z nami na bieżąco Very Happy


Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pią Kwi 05, 2013 12:14 am

ok, ok relacji ciąg dalszy... dzisiaj mogę tylko stwierdzić, że zakochałam się I love you i mam nadzieję, że nie zniszczą tej miłości I love you
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Pią Kwi 05, 2013 10:36 am

Ania_ napisał:ok, ok relacji ciąg dalszy... dzisiaj mogę tylko stwierdzić, że zakochałam się I love you i mam nadzieję, że nie zniszczą tej miłości I love you

tutaj wiecej jest takich zakochanych Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sob Kwi 06, 2013 12:01 am

No nie mogę Very Happy Miny Victorii są bezcenne Very Happy Te jej uśmieszki normalnie mnie zabijają Very Happy Ona i Conrad tworzą zajebistą parę Very Happy



AAAAAAAAAAAAAAA!!! Pocałowała go! I love you
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sob Kwi 06, 2013 12:58 am

Nadrobiłam ostatnie odcinki i powiem tylko WOW! Świetnie mi się oglądało, cieszę się, że nie przeciągali na siłę akcji z Eli'em(nie wiem jak to się odmienia). Nolana jest mi tak szkoda, że aż mi się ryczeć chciało jak dowiedział się o Padmie Sad Na Daniela już nie mogę patrzeć, Victoria mnie coraz bardziej zaskakuje, uwielbiam jej postać, niby straszna sucz ale tyle złego ją spotkało i naprawdę kocha swoje dzieci, nie mogę jej nie lubić chociaż w żaden sposób nie da się usprawiedliwić jej intryg, kłamstw i krzywd jakie innym wyrządziła. Jack jak zwykle nudny dla mnie i jeszcze pakt z Ash teraz....pewnie będę przewijać ich Razz
No i moje serce na scenach Aiden/Ems pękło na milion kawałków, jak ich rozdzielą całkiem to kończę oglądać ten serial.
Oh no i Condzio jaki współczujący mąż dla Vici Wink
Tyle czekać na następne odcinki to straszna męka Crying or Very sad

Ania witaj na pokładzie fanów Revenge, fajnie, że nas przybywa Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sob Kwi 06, 2013 1:20 pm

Georgina429 napisał:
No i moje serce na scenach Aiden/Ems pękło na milion kawałków, jak ich rozdzielą całkiem to kończę oglądać ten serial.


CO???!!! NIE! PROSZĘ NIE! Dopiero co się zakochałam! Matko jedyna po co ja to czytałam?!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sob Kwi 06, 2013 10:13 pm

Ania spokojnie jeszcze nic nie jest przesądzone a następnym razem będę brała w spojler Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Nie Kwi 07, 2013 3:21 pm

Więc tak...zaszalałam wczoraj i pooglądałam 8 odcinków i Was dogoniłam Smile
Wszystko super. Justyna miałaś rację, nie ma się za bardzo co martwić ale jednak czuję, że shippowanie ich nie będzie łatwe (btw. przeleciałam 23 strony tematu "Przywitaj się" żeby dowiedzieć się jak masz na imię Very Happy)

Odcinki świetne. Daniel strasznie się stoczył. Teraz tak naprawdę niczym się nie różni od swoich starych jednocześnie nie dorastając im nawet do pięt Very Happy Uwielbiam jak Condziu z wszystkiego i wszystkich drwi . Coś czuję, że wspaniała siostrzyczka Charlotte będzie drążyć temat Amandy.
Declan- nie znoszę go i tylko Bóg wie czemu. Szkoda mi Jacka bo porywa się z motyką na słońce, czy on nie wie z kim ma do czynienia. Powinien zabrać małego i wyjechać jak najdalej a nie planować zemstę, która i tak życia Amandzie nie wróci a jeszcze dojdzie do tego, że Carl będzie wychowywał się jak i bez matki tak i bez ojca. Jego współpraca z tą zdzirą niczego dobrego dla niego nie wróży. Ta sucz nic tylko podsłuchuje...
Boże jak mi szkoda Nolana Sad Sad Sad
W ogóle dużo postaci tam się przewija i trudno mi zapamiętać czasami kto jest kim Very Happy
Ciekawi mnie kto stoi na czele Organizacji bo wiadomo, że takie osoby jak ta Helen czy ten Tusk czy jak mu tam byli tak naprawdę tylko pionkami w tym wszystkim.
Kim jest Falcon??
Kto jest synem Victorii??
Kurczę, nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. A tak w ogóle to kiedy kolejny odcinek?

Mam jeszcze jedno pytanko... Czy team Revenge Eden to Emily/Aiden? Oni tak idealnie do siebie pasują ach...

No to skoro z Revenge jestem na bieżąco to dziś zaczynam Grę o Tron Smile


Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Nie Kwi 07, 2013 6:07 pm

Ania_ napisał:Więc tak...zaszalałam wczoraj i pooglądałam 8 odcinków i Was dogoniłam Smile
Wszystko super. Justyna miałaś rację, nie ma się za bardzo co martwić ale jednak czuję, że shippowanie ich nie będzie łatwe (btw. przeleciałam 23 strony tematu "Przywitaj się" żeby dowiedzieć się jak masz na imię Very Happy)

Odcinki świetne. Daniel strasznie się stoczył. Teraz tak naprawdę niczym się nie różni od swoich starych jednocześnie nie dorastając im nawet do pięt Very Happy Uwielbiam jak Condziu z wszystkiego i wszystkich drwi . Coś czuję, że wspaniała siostrzyczka Charlotte będzie drążyć temat Amandy.
Declan- nie znoszę go i tylko Bóg wie czemu. Szkoda mi Jacka bo porywa się z motyką na słońce, czy on nie wie z kim ma do czynienia. Powinien zabrać małego i wyjechać jak najdalej a nie planować zemstę, która i tak życia Amandzie nie wróci a jeszcze dojdzie do tego, że Carl będzie wychowywał się jak i bez matki tak i bez ojca. Jego współpraca z tą zdzirą niczego dobrego dla niego nie wróży. Ta sucz nic tylko podsłuchuje...
Boże jak mi szkoda Nolana Sad Sad Sad
W ogóle dużo postaci tam się przewija i trudno mi zapamiętać czasami kto jest kim Very Happy
Ciekawi mnie kto stoi na czele Organizacji bo wiadomo, że takie osoby jak ta Helen czy ten Tusk czy jak mu tam byli tak naprawdę tylko pionkami w tym wszystkim.
Kim jest Falcon??
Kto jest synem Victorii??
Kurczę, nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. A tak w ogóle to kiedy kolejny odcinek?

Mam jeszcze jedno pytanko... Czy team Revenge Eden to Emily/Aiden? Oni tak idealnie do siebie pasują ach...

No to skoro z Revenge jestem na bieżąco to dziś zaczynam Grę o Tron Smile



Tak. I love you
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Nie Kwi 07, 2013 10:48 pm

ok, dziękuję Smile Już wiem gdzie się udam z tą informacją Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pon Kwi 08, 2013 8:57 am

Ania zaszalałaś z oglądaniem i przeglądaniem Przywitaj się Razz

Co do serialu to mam nadzieję, że na razie nikogo nie uśmiercą, w dość krótkim czasie 3 trupy wystarczą wg mnie. O ile śmierć Helen mi wisi tak Amandy i Padmy strasznie mi szkoda(Padmy właściwie ze względu na Nolana).
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Kwi 08, 2013 12:44 pm

lol team Eden wiadomo Very Happy wiem, że nie powinnam krakać. ale mam wrażenie, że w ostatnich odcinkach wyrżną połowę Hamptons albo Ems serio odbije po całości i Nolan albo Aiden ją zdradzą :/

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Pon Kwi 08, 2013 1:43 pm

OMG, boje sie tego finalu... jednoczesnie czujac niezdrowe podniecenie Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Kwi 15, 2013 7:47 am

Revenge "Be Careful of Who You Cross" Animated Promo



Promo 2x19:


Zdjęcia 2x19:
Spoiler:

Spoiler:

Bosz...nie mogę się doczekać Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Kwi 15, 2013 11:02 am

damn. mają zawsze chyba jedne z najlepszych zapowiedzi ze wszystkich seriali <3

2x20 ma tytuł i opis

Spoiler:

:ooo the fuck. powtarzają wątek? więc ktoś zginie albo serio

Spoiler:

już czuję, że to będzie jazda bez trzymanki. i nie wiem dlaczego, ale cały czas czuję, że ktoś z Graysonów zostanie odstrzelony. poza tym Aiden moje serce Sad jestem za pogrzebaniem Daniela xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Kwi 15, 2013 1:55 pm

Oj Gigi ja też za tym jestem, nawet nie wiesz jak bardzo, a jeszcze tak niedawno....no cóż wszystko się zmieniło Cool no ale to byłoby by zbyt piękne, zbyt łatwe więc jeśli już ktoś z Graysonów to stawiałabym na Conrada. Jedno jest pewne: przeżyję każdą śmierć byle nie byłaby to Emily, Nolan, Aidan albo Victoria...reszta może spłonąć w piekle Twisted Evil
Jak patrzę na Aidena w tym promo, to aż serce mi się kraja Sad
Kuźwa ja mam jeszcze takie przeczucie, że kochany tatuś Emily to było/jest też niezłe ziółko.
A ewentualnym
Spoiler:
się nie przejmuję bo jeśli dojdzie do skutku to wtedy dobrym rozwiązaniem byłaby
Spoiler:

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Kwi 15, 2013 7:39 pm

prawda. ja obstawiam

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Pon Kwi 15, 2013 7:57 pm

Zabicie Ash byłoby najlepszym pomysłem scenarzystów ever Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Kwi 15, 2013 8:42 pm

Zdecydowanie.
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Wto Kwi 16, 2013 9:44 am

Ashley albo Daniel.....marzenie Razz
Ja też bardziej bym żałowała Conrada niż Daniela, który zrobił się tak beznadziejny, że nie mogę go oglądać. Jeśli dojdzie do śluby Emily i Daniela boję się, że cierpliwość Aidena się skończy Neutral
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Wto Kwi 16, 2013 10:41 am

Z kolei najgorszym możliwym scenariuszem byłoby zabicie Daniela przez Aidena. Neutral Który z zazdrości o Ems go zastrzeli xD Niech Daniel zginie, nie będę po nim płakać, ale tylko żeby zrobił to ktoś z Inicjatywy. xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Wto Kwi 16, 2013 11:51 pm

myślę, że nie pojechaliby tak po bandzie. chociaż z drugiej strony z tym serialem nigdy nie wiadomo. gdyby Aiden zabił Daniela w afekcie to byłby to wielki minu.... PLUS xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Kwi 22, 2013 11:19 am

Dlaczego na fejsbuku straszą mnie że to Aiden zginie na końcu sezonu? Ja nie chcę tego!
Napiszcie mi, że to nieprawda, że nie będzie 3 sezonu... Crying or Very sad

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Kwi 22, 2013 11:31 am

lol. myślę, że to jednak nie będzie Aiden.

Spoiler:

myślę, że death to będzie

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 7 Empty Re: Revenge

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach