Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogaduchy

+54
nicholas.
Karo
Joanna
shiva89
Klaudia
Vivien
xxl
vanderwoodsen
Lithium
PrincessBlair
Ella
frejabeha
GumiJagoda
Serena
Freya
turtle
Ania_
LanaLang
brulion
lookx
klaudusqa
Edda
kawowa
xAaliyahxx
coconutP
Magdafa
Layla
lb
Lewandowska
April
M&M's
Gosiek
Magoria
Ania
jeannette
Numb3r_Fourt33n
Żuri
andzia
elenex89
Citizen Erased
alkamb
MotherChucker
Kilmeny
Kora
fusiatko44
Kasia
Ola
Ewa
jeanne
Karolina
mmoneya
Magda
Lise
Gigi
58 posters

Strona 15 z 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 7:32 pm

Dobra, czas skończyć te okropne tematy Very Happy

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Lut 27, 2012 8:03 pm

właśnie lepiej niech ktoś nam znajdzie muzykę do ligi bo ostatnio posucha xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by jeanne Pon Lut 27, 2012 8:06 pm

Gigi widzę publiczne poszukiwania uskuteczniasz Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ella Pon Lut 27, 2012 8:25 pm

Gigi napisał:właśnie lepiej niech ktoś nam znajdzie muzykę do ligi bo ostatnio posucha xD

Jakiej Ligi?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 8:27 pm

Gigi napisał:właśnie lepiej niech ktoś nam znajdzie muzykę do ligi bo ostatnio posucha xD

Blake na pewno już ma Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Lut 27, 2012 8:31 pm

Ella gry gdzie dzieje się walka na śmierć i życie xD

Kasia <mrugnięcie pięknym okiem> Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Pon Lut 27, 2012 8:33 pm

To Kasia jest chyba Edem, sorry;]

Dobra, Pennem, nie będę jej obrażać.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 8:34 pm

Karolinaaaa... ja tak walczę o nas, a Ty mi nóż w plecy? Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ella Pon Lut 27, 2012 8:34 pm

a gdzie jest ta gra?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Pon Lut 27, 2012 8:42 pm

Karolina napisał:To Kasia jest chyba Edem, sorry;]

Dobra, Pennem, nie będę jej obrażać.

Przepraszam, Kasia poczuła się urażona, że jest mężczyzną więc zmuszona jestem dokonać korekty. Kasia nie jest Edem ani Pennem. Kasia jest Kelly albo Zuzanną. Od biedy. Bo Lei zajęta. Z tego miejsca dziękuję za uwagę. Prezes SWP.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Lut 27, 2012 8:44 pm

Ella w forum Liga Gossip Girl xD

kto jest Lei bo nie pamiętam xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 8:45 pm

Gigi kiedy głosowanie na najlepszą scenę sezonu 4? bo się ludzie upominają Very Happy


Dziękuję prezesie za sprostowanie.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Lut 27, 2012 8:46 pm

jak skończy się pocałunek :> :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 8:54 pm

A Lei niby Ty jesteś ;/
Tak mi Karolina Prezes SWP powiedziała ;[
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Pon Lut 27, 2012 9:16 pm

Albo Gigi zedytowała swój post, albo najwyższa pora dla mnie udać się do szpitala psychiatrycznego.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 9:18 pm

A po czym Ty wywnioskowałaś to, że Gigi ma być Lei? Bo ja nic nie widziałam na ten temat ;<
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lewandowska Sro Mar 28, 2012 6:32 pm

Znalezione na pudelku.



Co to ma k*rwa być? W komentarzach wyczytałam, że popierają to jakieś 'ważniejsze' osoby niż debile śmiejący się z ''hyc o podłogę''. I to jest w tym najgorsze. Czyli według tego toku myślenia zachodząc w niechcianą ciążę mam zabić swoje dziecko, żeby być szczęśliwa? Że co? Najpierw chyba muszę brać pod uwagę fakt, że jestem dorosłym człowiekiem i potrafię decydować o tym jak współżyję, z zabezpieczeniem czy bez. Czyż nie? Jak można popierać takie coś? Wytłumaczcie mi to, bo ja tego za cholerę nie rozumiem.

``Kobieta nie może być żywym inkubatorem, kobieta jest człowiekiem i musi mieć prawo wyboru.``

Ale przed współżyciem czy po? Dziecko też zasługuje na szczęście, w niczym nie zawiniło. Co za absurd.

``Układają swoje życie na nowo, bez zbędnego ciężaru jakim było dziecko. A teraz spójrz i zastanów się o ile im łatwiej jest bez Madzi. Porównaj przeszłość z teraźniejszością. Są szczęśliwi. Żyją pełnią życia.``

Śmierć dziecka to składnik szczęścia? Madzia już nie ma na nie szansy.

``PO CO TOBIE DZIECKO?``

Po nic, ale nie jestem mordercą. Po co dziecko było twoim rodzicom? Zabili cię?

Wybaczcie, ale jestem teraz po prostu zdruzgotana po tym. Chyba pójdę z tego wszystkiego zabić jakieś dziecko i pofarbować włosy na zielono. Przecież mam prawo - jestem człowiekiem, do tego nieszczęśliwym.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Serena Sro Mar 28, 2012 6:38 pm

oglądnęłam filmik i chyba żałuję. nawet nie umiem się wypowiedzieć, masakra.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Sro Mar 28, 2012 6:48 pm

Jestem wstrząśnięta. To co się teraz coraz częściej zdarza, czyli brak szacunku dla życia drugiego człowieka jest po prostu chore i nieludzkie.
Jak można namawiać do czegoś takiego, mam rozumieć, ze teraz każdy rodzić, któremu znudziło się rodzicielstwo, bądź przestaje być szczęśliwy ma zabijać swoje dziecko? Nie mam słów, otaczają nas kretyni.
K*rwa! Czy dorośli ludzie nie wiedzą co to jest odpowiedzialność za własne czyny?
Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie aborcji, jest to, jak np. kobietę ktoś zgwałci, bo ona się na to nie pisała, została ofiarą. Ale w innym przypadku?? No cholera, przecież każdy PODOBNO ma rozum!
Zarówno matka jak i ojciec Madzi byli tego świadomi, przecież ich do ch**a nie zmuszali!
Boże, po co ja to oglądałam, podniosłam sobie ciśnienie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lewandowska Sro Mar 28, 2012 6:58 pm

Marta napisał:Jestem wstrząśnięta. To co się teraz coraz częściej zdarza, czyli brak szacunku dla życia drugiego człowieka jest po prostu chore i nieludzkie.
Jak można namawiać do czegoś takiego, mam rozumieć, ze teraz każdy rodzić, któremu znudziło się rodzicielstwo, bądź przestaje być szczęśliwy ma zabijać swoje dziecko? Nie mam słów, otaczają nas kretyni.
K*rwa! Czy dorośli ludzie nie wiedzą co to jest odpowiedzialność za własne czyny?
Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie aborcji, jest to, jak np. kobietę ktoś zgwałci, bo ona się na to nie pisała, została ofiarą. Ale w innym przypadku?? No cholera, przecież każdy PODOBNO ma rozum!
Zarówno matka jak i ojciec Madzi byli tego świadomi, przecież ich do ch**a nie zmuszali!
Boże, po co ja to oglądałam, podniosłam sobie ciśnienie.

Mam podobne zdanie. Chociaż jest jeszcze przecież opcja oddania do adopcji. Jednak dziecko kiedyś by się przecież musiało dowiedzieć, że jest skutkiem gwałtu. Jeszcze dopuszczalna aborcja to moim zdaniem kazirodztwo. Według mnie to o wiele gorsze niż gwałt, przynajmniej dla dziecka. Raz - dziecko mogłoby się urodzić chore, dwa - ja bym nie mogła żyć ze świadomością, że jestem skutkiem patologii typu brat+siostra czy ojciec+córka. Okropny temat.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Sro Mar 28, 2012 7:06 pm

Beauty napisał:
Marta napisał:Jestem wstrząśnięta. To co się teraz coraz częściej zdarza, czyli brak szacunku dla życia drugiego człowieka jest po prostu chore i nieludzkie.
Jak można namawiać do czegoś takiego, mam rozumieć, ze teraz każdy rodzić, któremu znudziło się rodzicielstwo, bądź przestaje być szczęśliwy ma zabijać swoje dziecko? Nie mam słów, otaczają nas kretyni.
K*rwa! Czy dorośli ludzie nie wiedzą co to jest odpowiedzialność za własne czyny?
Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie aborcji, jest to, jak np. kobietę ktoś zgwałci, bo ona się na to nie pisała, została ofiarą. Ale w innym przypadku?? No cholera, przecież każdy PODOBNO ma rozum!
Zarówno matka jak i ojciec Madzi byli tego świadomi, przecież ich do ch**a nie zmuszali!
Boże, po co ja to oglądałam, podniosłam sobie ciśnienie.

Mam podobne zdanie. Chociaż jest jeszcze przecież opcja oddania do adopcji. Jednak dziecko kiedyś by się przecież musiało dowiedzieć, że jest skutkiem gwałtu. Jeszcze dopuszczalna aborcja to moim zdaniem kazirodztwo. Według mnie to o wiele gorsze niż gwałt, przynajmniej dla dziecka. Raz - dziecko mogłoby się urodzić chore, dwa - ja bym nie mogła żyć ze świadomością, że jestem skutkiem patologii typu brat+siostra czy ojciec+córka. Okropny temat.

Zgadzam się z Tobą, kazirodztwo to również według mnie dopuszczalny powód. Oczywiście uważam, że jeśli kobieta zostanie zgwałcona, to naprawdę w ostateczności powinna to zrobić, zawsze mogłaby oddać do adopcji jak mówisz, ale powinna mieć do tego prawo według mnie.
Temat trudny, ale jeszcze trudniej zrozumieć mi myślenie ludzi, którzy stworzyli ten filmik.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Kasia Sro Mar 28, 2012 7:10 pm

Szczerze to aż mi się rzygać zachciało. Jak można być takim popie*dolonym. Może mam im współczuć bo zabili własne dziecko?
Matko jedyna, nigdy nie przeżywałam żadnej publicznie głośnej sprawy zaginięcia/śmierci/porwania/et. cetera. w taki sposób jak tą sprawę zanim było jasne co się stało. Może dlatego, że mamy w domu małe dziecko cała rodzina tym żyła, przejmowała się. To co się teraz dzieje to jest jakaś jedna wielka kpina. Może wszyscy powinniśmy zacząć się bać, że nagle się znudzimy rodzicom? Na te pytania 'po co Tobie dziecko' to niech odpowiadają sobie zanim pójdą z kimś do łóżka.

'Układają swoje życie na nowo, bez zbędnego ciężaru jakim było dziecko. A teraz spójrz i zastanów się o ile im łatwiej jest bez Madzi. Porównaj przeszłość z teraźniejszością. Są szczęśliwi. Żyją pełnią życia."

Powinni ich poddać jakimś badaniom psychiatrycznym. Co się dzieje z tym krajem, już naprawdę nie ma z kogo robić celebryty?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Sro Mar 28, 2012 7:14 pm

Ludziom się w dupach poprzewracało.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Layla Sro Mar 28, 2012 7:20 pm

Najlepiej zwolnijmy ich w ogóle od odpowiedzialności, bo to wina polskiego prawa - w końcu aborcja jest nielegalna... Ja jakiś czas temu widziałam tylko screen z tego spotu i miałam cichą nadzieję, że ten filmik jest przewrotną ironią, która ma po prostu nagłośnić tę sprawę, aby matka Madzi wreszcie poniosła odpowiedzialność za to, co zrobiła. Ja w ogóle nie mogę pojąć psychiki tych ludzi, którzy są odpowiedzialni za ten filmik. Jak można z oprawcy, który dopuścił się tak okropnego czynu, zrobić ofiarę???
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by PrincessBlair Czw Maj 03, 2012 3:49 pm

Co mam zrobić żeby zmienić nick? BO jak widzicie mam błąd w nim
PrincessBlair
PrincessBlair

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 15 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach