Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x01 - Yes, Then Zero

+40
imos
Karo
andzia
igakom
Monika
Zuza.
Ania_
Ania
Citizen Erased
Karolina
Paciok
sund1ay
karolla
xxl
lookx
Alveaenerle
possibility
lb
kawowa
mmoneya
Kasia
joujou
Lise
Sily
TheBlairBitchProject
alkamb
lily333
Klaudia
Layla
xAaliyahxx
antiba
Gosiek
Ola
noire
Lewandowska
Gigi
Żuri
jeanne
April
Magda
44 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek 5x01?

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_lcap14%5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_lcap52%5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_rcap 52% 
[ 34 ]
5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_lcap28%5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_rcap 28% 
[ 18 ]
5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_lcap6%5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_lcap0%5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 65
 
 

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by xAaliyahxx Wto Wrz 27, 2011 2:35 pm

A właśnie może ktoś napisać co napisała plotkara, bo niewiele zrozumiałam
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by April Wto Wrz 27, 2011 2:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

znalazłam na jakiejś stronie Very Happy wtf Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by noire Wto Wrz 27, 2011 3:21 pm

haha, ktoś się oburzył za "eight letters, three words" Very Happy straszne... Rolling Eyes
noire
noire
Dair & Gossip Girl
Dair & Gossip Girl

Liczba postów : 56

http://petitenoire.tumblr.com

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Layla Wto Wrz 27, 2011 3:49 pm

Właśnie skończyłam oglądać Smile Odcinek nawet mi się podobał. Nate na plus, Chuck i Serena również. Najbardziej szkoda mi było oczywiście Dana. Ale ucieszyło mnie to, ze Blair miała wątpliwości co do ślubu, jeszcze nie wszystko przesądzone Smile A co do ciąży...
Spoiler:
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Klaudia Wto Wrz 27, 2011 4:11 pm

A czy gdzieś było powiedziane jaki był przeskok czasowy między odcinkami?
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Żuri Wto Wrz 27, 2011 4:13 pm

LillyRose napisał:Właśnie skończyłam oglądać Smile Odcinek nawet mi się podobał. Nate na plus, Chuck i Serena również. Najbardziej szkoda mi było oczywiście Dana. Ale ucieszyło mnie to, ze Blair miała wątpliwości co do ślubu, jeszcze nie wszystko przesądzone Smile A co do ciąży...
Spoiler:

Spoiler:

przepraszam za estetyke mojej wypowiedzi, ale dzis mi bardzo niefortunnie zalozli wenflon i moge pisac jedna reka. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Magda Wto Wrz 27, 2011 4:36 pm

Przymierzanie sukienki i krawcowa, która mówi "jesteś w ciąży" to klasyka już chyba he.

Linia czasowa, to nie jest najmocniejsza strona GG, ale od razu wiadomo, że ojcem będzie Chuck, bo dokładnie 6 tygodni minęło od finału, a przynajmniej tak twierdzili scenarzyści.

Myślę, że z tym [spoiler] już możemy sobie darować, bo pewnie większość obejrzy dziś odcinek.

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by lily333 Wto Wrz 27, 2011 4:51 pm

A mnie najbardziej podobało się to, że Chuck wrócił do szalika Smile
Brakowało mi za to Plotkary. Wypowiedziała w sumie chyba tylko dwa zdania.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by jeanne Wto Wrz 27, 2011 5:21 pm

Obejrzałam odcinek Smile

Pierwsze wrażenia pozytywne, może nie powalające, ale jak najbardziej na plus Smile Rzeczywiście brakowało trochę większej ilości soundtracku, ale to taki szczegół techniczny. NY rzeczywiście mało, ale w końcu wiedziałyśmy, że akcja będzie się toczyć głównie w LA więc można było się tego spodziewać Wink

Miło oglądało się trio Serena - Nate -Chuck. Jak dla mnie wszyscy wypadli dużo lepiej niż w końcówce 4 sezonu. Serena w końcu wzięła się za coś konkretnego, zamiast szukania kolejnej miłości, tudzież zastanawiania się, którego ze swoich wcześniejszych adoratorów wybrać Razz, w Nate wstąpiło w końcu trochę więcej życia, a Chuck zajął się czymś innym niż latanie za kolejną Evą/Rainą i pocieszaniem się w jej ramionach. Zresztą bardzo podobały mi się obydwie ich rozmowy na jachcie - zarówno kiedy Chuck mówi o swojej filozofii mówienia 'tak', jak i na drugi dzień, kiedy udziela im rad i podsumowuje sytuacje. Czy mi się wydaje, czy to zapowiedź jego wydoroślenia? Wink Jestem też bardzo ciekawa, czy jego aktualna skłonność do ryzyka będzie miała jeszcze jakieś głębsze uzasadnienie.. I do czego go to koniec końców zaprowadzi.

Wątek Diany zapowiada się intrygująco. Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie. Ciekawe też, kiedy Serena dowie się, że Charlie wcale nie jest Charlie, tylko Ivy, bo mimo wszystko chyba nie będzie jej tego łatwo ukryć na dłuższą metę..

Blair rozbawiła mnie do łez swoją rozmową z księżną o 'bukieciku, który co najwyżej panna młoda może odnieść do kwiaciarni i zażądać zwrotu pieniędzy' Laughing Cieszę się, że tak łatwo nie dała za wygraną, chociaż ja na jej miejscu dużo bardziej zdenerwowałabym się na Louisa za to, że początkowo nawet nie było mu w głowie, żeby postawić się matce. Co to za mężczyzna, który boi się wyrazić własnego zdania? Rolling Eyes
I jak dla mnie wątpliwości Blair, które wyrażała kilka razy w czasie tego jednego odcinka są najlepszym dowodem na to, że do tego ślubu dojść nie może i nie dojdzie, zwłaszcza skoro ma wątpliwości i otwarcie o nich mówi już tak świeżo po zaręczynach.. I jak dla mnie to jasne, że to Blair będzie w ciąży. Za nerwowo zareagowała najpierw na widok tej książki, a potem w czasie przymiarki sukni Wink Ciekawa jestem tylko, czy Dorota tylko ją kryła, czy też będzie w ciąży..

Dan rzeczywiście zakochany w Blair po uszy. Słodki był w czasie ich rozmowy, to trzeba mu przyznać. I jak zawsze gotowy do zaoferowania pomocy, podobnie jak to było w przypadku Sereny, kiedy też chciała uciec z miasta Wink Szkoda tylko, że i tym razem nie zdążył zorganizować akcji ewakuacyjnej Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by xAaliyahxx Wto Wrz 27, 2011 5:44 pm

jeanne napisał:
Rzeczywiście brakowało trochę większej ilości soundtracku, ale to taki szczegół techniczny.

dokładnie tak samo pomyślałam.

Spodziewałam się jakiś hitów wakacyjnych a tu nic..
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Layla Wto Wrz 27, 2011 6:08 pm

xAaliyahxx napisał:
jeanne napisał:
Rzeczywiście brakowało trochę większej ilości soundtracku, ale to taki szczegół techniczny.

dokładnie tak samo pomyślałam.

Spodziewałam się jakiś hitów wakacyjnych a tu nic..

Dla mnie soundtrack był zawsze mocną stroną GG, a tu ledwie przemycili z 3 piosenki...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by alkamb Wto Wrz 27, 2011 6:38 pm

Odcinek fajny, odzwyczaiłam sie przez wakacje od stylu GG ;P I było mi troche dziwnie.
Czy tylko mi sie wydaje że było bardzo mało plotkary jak na pierwszy odcinek sezonu. Zero takiego wstępu 'Co tam kochani wakacje bla bla bla..."
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Magda Wto Wrz 27, 2011 6:42 pm

alkamb napisał:Odcinek fajny, odzwyczaiłam sie przez wakacje od stylu GG ;P I było mi troche dziwnie.
Czy tylko mi sie wydaje że było bardzo mało plotkary jak na pierwszy odcinek sezonu. Zero takiego wstępu 'Co tam kochani wakacje bla bla bla..."

Też to odczułam. Był bardziej dla mnie w stylu OC, a nie GG. No, ale trzeba zauważyć, że zarówno w produkcji, jak i u scenarzystów, nastąpiły zmiany. Nie mówiąc już o nowym prezesie stacji Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by TheBlairBitchProject Wto Wrz 27, 2011 7:15 pm

zgadzam sie z przedmowczyniami. Czekalam wlasciwie cale wakacje na ten odcinek i chyba za bardzo sie nastawilam,ze będzie to coś ekstra, ehh;(
Troche rozczarowalo mnie ewentualne rozwiazanie ciąży, że niby Dorota...powinna tu byc jakas szersza intryga, tajemnica, bo w sumie zastanawiajace jest to, ze Serena odmowila szampana, moze obie na raz, to by dopiero bylo?!
Chuck, jak zwykle genialny, Nate zaczął istnieć; faktycznie, że watek Blair jakiś taki najmniej ciekawy, oprocz tej rozmowy z Danem, tylko juz nie powinni przemycac tych 3słów, 8 liter, bo caly 2 sezon byl oparty na tym, jakis nowy koncept by sie przydal jezeli chodzi o nich... watek Donny, czy ja wiem..
jezeli chodzi o soundtrack, to trzeba przyznac, ze poprzednie sciezki w tamtych sezonach, byly swietne, natomiast w tym zupelnie sie nie popisali..
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Sily Wto Wrz 27, 2011 7:26 pm

Ahhh kiedy będą napisyy xD
Sily
Sily

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by antiba Wto Wrz 27, 2011 7:32 pm

Ogladac bez napisow, duzo sie rozumie nawet jak sie nie ma wysmienitego angielskiego :>
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Lise Wto Wrz 27, 2011 8:17 pm

Ja właśnie oglądałam bez napisów i nie wiele rozumiem... Według mnie ta Dorota to na bank przykrywka, albo to ona będzie tą drugą ciążą. Chociaż 2 dzieci, z tego jednego nie wychowuje chyba:P Wkurza mnie akcent matki Louisa, Louisa i Diany... A Chuck jako kaskader? Ale jaja:D Nie no, jak on jechał po tej "autostradzie" to myślałam "Wypieprz się, wypierz się" i się wypieprzył...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by joujou Wto Wrz 27, 2011 8:59 pm

kochani co pisala plotkara? ten moment jak dorota czyta cos na blackberry i kasuje wiadomosc- o co chodzi? nic nie widzialam na swoim kompie :/ slaba jakosc :/
joujou
joujou

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Magda Wto Wrz 27, 2011 9:06 pm

karolina_pomijan napisał:kochani co pisala plotkara? ten moment jak dorota czyta cos na blackberry i kasuje wiadomosc- o co chodzi? nic nie widzialam na swoim kompie :/ slaba jakosc :/

Że ktoś jest w ciąży i jest ciekawa kto będzie "matką skandalu", czy coś takiego Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by joujou Wto Wrz 27, 2011 9:12 pm

Someonelikeyou napisał:
karolina_pomijan napisał:kochani co pisala plotkara? ten moment jak dorota czyta cos na blackberry i kasuje wiadomosc- o co chodzi? nic nie widzialam na swoim kompie :/ slaba jakosc :/

Że ktoś jest w ciąży i jest ciekawa kto będzie "matką skandalu", czy coś takiego Wink

Aaaaa Smile dzieki dzieki Smile matka skandalu... hahaha oj bedzie sie dzialo w 5 sezonie Very Happy
joujou
joujou

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Kasia Wto Wrz 27, 2011 10:01 pm

Ja za to uwazam, ze akcent Diany jest fantastyczny Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by mmoneya Wto Wrz 27, 2011 10:11 pm

ja tez Smile
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by alkamb Wto Wrz 27, 2011 11:12 pm

Przynajmniej rozumiałam co mówi xD
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by April Wto Wrz 27, 2011 11:25 pm

8 p.m
ABC: "Dancing With the Stars" (15.7 million viewers, 10.8/16 households)
CBS: "How I Met Your Mother" (10.6 million, 6.4/10)/"2 Broke Girls" (11.6 million, 7.0/10)
FOX: "Terra Nova" series premiere (9 million, 5.6/8 )
NBC: "The Sing-Off" (4.8 million, 3.0/4)
The CW: "Gossip Girl" season premiere (1.4 million, 1.1/1)

w porównaniu do himym... Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Magda Wto Wrz 27, 2011 11:36 pm

April napisał:8 p.m
ABC: "Dancing With the Stars" (15.7 million viewers, 10.8/16 households)
CBS: "How I Met Your Mother" (10.6 million, 6.4/10)/"2 Broke Girls" (11.6 million, 7.0/10)
FOX: "Terra Nova" series premiere (9 million, 5.6/8 )
NBC: "The Sing-Off" (4.8 million, 3.0/4)
The CW: "Gossip Girl" season premiere (1.4 million, 1.1/1)

w porównaniu do himym... Very Happy

Przewidywalne liczby. Teraz będzie spadać zapewne, z dwoma, może trzema wyjątkami w sezonie, by ponownie zanotować duży spadek na koniec. No chyba, że promocja albo Blake ze swoimi nagimi fotkami się postarają Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x01 - Yes, Then Zero - Page 2 Empty Re: 5x01 - Yes, Then Zero

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach