Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ulubiona aktorka

+36
killing_joke
blondie13
imagin
purple111
Nessy
meryl.
genevievee
amelka99
Smile737
najsys
Słomka191
chicane
littl3me
monisiaaa33
lana
Blairena
Jen
Klaudia
Joanna
Vivien
shiva89
xRx
Kasia
Gosiek
Ania
Lewandowska
Gigi
Chair...
Karolina
Numb3r_Fourt33n
April
igakom
Layla
antiba
Żuri
Magda
40 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ulubiona aktorka Empty Ulubiona aktorka

Pisanie by Magda Nie Lut 05, 2012 12:54 pm

Podziel się listą swoich ulubionych aktorek Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Żuri Pon Lut 06, 2012 3:51 am

Helena Bonham Carter.

No żadna jej nie dorównuje, genialna kobieta. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by antiba Pon Lut 06, 2012 11:31 am

Meryl Streep i Helenka, aktorki kameleonki Very Happy
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Layla Pon Lut 06, 2012 3:04 pm

Meryl Streep - najprawdopodobniej najlepsza aktorka wszechczasów.
Audrey Hepburn - moja ulubiona ikona kina Smile
Helena Bonham Carter - aktorka, która mam wrażenie, potrafiłaby się wcielić w kazdą rolę. Uwielbiam tez jej osobowość i styl ubioru Smile
Jennifer Aniston - poziomem aktorskim, nie oszukujmy się, poprzednim paniom z mojej listy raczej nie dorównuje, ale uwielbiam większość filmów z nią. Są idealne na wieczór po ciężkim dniu, kiedy mam ochotę sie po prostu zrelaksować przy czymś lekkim i zabawnym Smile
Drew Barrymore, Kate Hudson - podobnie jak z Jennifer Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by igakom Pon Lut 06, 2012 6:23 pm

Rachel McAdams i Keira Knightley
igakom
igakom
Team Dair
Team Dair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by April Wto Lut 07, 2012 3:52 pm

Oczywiście także Helena Bonham Carter! Very Happy inne: Julianne Moore; Kate Winslet; Angelina Jolie; Zooey Deschanel; Emily Blunt; Patricia Clarkson; Cate Blanchett; Meryl Streep;
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Numb3r_Fourt33n Wto Lut 07, 2012 8:28 pm

Meryl Streep
Kate Winslet
Emma Stone
Natalie Portman
Emma Thompson
Charlize Theron
Marion Cotillard
Rachel McAdams
Zooey Deschanel
Wink
Numb3r_Fourt33n
Numb3r_Fourt33n
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 10:26 pm

Karo, a teraz tłumacz się, co Ci Keira zrobiła? he Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Karolina Pią Lut 17, 2012 10:55 pm

Zostanę teraz wykorzystana do wywołania sztucznego tłoku w każdym temacie w dziale 'Filmy'? Very Happy

Żeby było jasne: nie chodzi o to, że uważam ją za małą utalentowaną. Gra całkiem nieźle. Od zachwytów jestem daleka, ale też nie ośmieliłabym się krytykować jej zdolności. Po prostu ma w sobie coś, co mnie irytuje. Jakąś taką manierę. Widziałam ją raptem w 4 filmach więc nie jestem w stanie jej aż tak dobrze ocenić. Ale w tych filmach, które widziałam zawsze wypadała podobnie. Jakby nie tworzyła kilku, całkowicie innych, suwerennych postaci tylko jedną, dostosowaną do danej fabuły, czasów, pozycji społecznej etc. No dobra, może trochę skrytykowałam... Po prostu ma w sobie coś, tę dziwną 'manierę' właśnie, która charakteryzuje każdą jej rolę. Sporo aktorów tak ma. Np. to samo sądzę o Krystynie Jandzie, a mimo wszystko bardzo ją lubię i uważam za świetną aktorkę. Po prostu akurat w Keirze mnie to mierzi, nie wiem dlaczego.

A jeśli chodzi już o samą rolę Emmy - zwyczajnie zupełnie nie widzę w niej Knightley. Emma powinna być z pozoru nieatrakcyjną kujonką z ambicjami, inteligentną, ale też sympatyczną, trochę znerwicowaną, ale otwartą. A patrząc na Keirę widzę raczej zimną kobietę sukcesu urodzoną, by zwyciężać i zdobywać.


Co teraz? "Przed premierą"? Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Magda Pią Lut 17, 2012 11:08 pm

Karolina napisał:Zostanę teraz wykorzystana do wywołania sztucznego tłoku w każdym temacie w dziale 'Filmy'? Very Happy

Żeby było jasne: nie chodzi o to, że uważam ją za małą utalentowaną. Gra całkiem nieźle. Od zachwytów jestem daleka, ale też nie ośmieliłabym się krytykować jej zdolności. Po prostu ma w sobie coś, co mnie irytuje. Jakąś taką manierę. Widziałam ją raptem w 4 filmach więc nie jestem w stanie jej aż tak dobrze ocenić. Ale w tych filmach, które widziałam zawsze wypadała podobnie. Jakby nie tworzyła kilku, całkowicie innych, suwerennych postaci tylko jedną, dostosowaną do danej fabuły, czasów, pozycji społecznej etc. No dobra, może trochę skrytykowałam... Po prostu ma w sobie coś, tę dziwną 'manierę' właśnie, która charakteryzuje każdą jej rolę. Sporo aktorów tak ma. Np. to samo sądzę o Krystynie Jandzie, a mimo wszystko bardzo ją lubię i uważam za świetną aktorkę. Po prostu akurat w Keirze mnie to mierzi, nie wiem dlaczego.

A jeśli chodzi już o samą rolę Emmy - zwyczajnie zupełnie nie widzę w niej Knightley. Emma powinna być z pozoru nieatrakcyjną kujonką z ambicjami, inteligentną, ale też sympatyczną, trochę znerwicowaną, ale otwartą. A patrząc na Keirę widzę raczej zimną kobietę sukcesu urodzoną, by zwyciężać i zdobywać.


Co teraz? "Przed premierą"? Wink

Tak, zaraz przekieruję Cię dalej he Wink

Anne jest troszkę według mnie zrobiona z jednej gliny. Przyjemnie się na nią patrzy, ale nie wywołuje u mnie żadnych emocji.
"Zimną kobietę sukcesu"? Wink Charakteryzacja zrobiłaby swoje myślę. Największy plus, że jest Brytyjką. No i właśnie z tymi aktorkami młodymi jest problem, nawet nie brytyjskimi. Na placach jednej ręki mogę wymienić młode zdolne, zapadające w pamięć. Keira taka jest, Anne niestety już nie. Jak myślę Keira, to myślę Carey Mulligan i koniec he Wink


Nie wiem, czy ktoś z Was widział Martha Marcy May Marlene? Nigdy nie pomyślałabym, że mogę być zachwycona Olsenówną Wink

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Karolina Pią Lut 17, 2012 11:33 pm

Moim zdaniem Mię Wasikowską spokojnie można zaliczyć do młodych, zdolnych;) Poza tym bardzo lubię Evan Rachel Wood. Rooney Mara sobie naprawdę dobrze poradziła z Dziewczyną z tatuażem. Pewnie jeszcze kilka nazwisk by się znalazło. Choć rzeczywiście porównując liczbę świetnych aktorek starszego pokolenia z tymi, które dopiero zaczynają i dobrze się zapowiadają to różnica jest, i to spora.

MMMM (dłuuuugi tytuł) nie widziałam.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Go?? Sob Lut 18, 2012 12:24 am

Someonelikeyou napisał:

Nie wiem, czy ktoś z Was widział Martha Marcy May Marlene? Nigdy nie pomyślałabym, że mogę być zachwycona Olsenówną Wink


Ja widziałam Wink Byłam mile zaskoczona tym filmem. Zawiódł mnie tylko trochę koniec, ale daje mu z czystym sumieniem 7/10. Nie mogłam wyjść z podziwu, że główną aktorką (która naprawdę świetnie zagrała) jest nie kto inny jak jedna z sióstr Olsen. Wróże jej w przyszłości dużą karierę, jeśli nie zboczy z tej dobrej ścieżki. Film momentami bardzo wzruszający, świetny klimat. Polecam w każdym bądź razie ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Magda Sob Lut 18, 2012 12:54 am

Marta napisał:
Someonelikeyou napisał:

Nie wiem, czy ktoś z Was widział Martha Marcy May Marlene? Nigdy nie pomyślałabym, że mogę być zachwycona Olsenówną Wink


Ja widziałam Wink Byłam mile zaskoczona tym filmem. Zawiódł mnie tylko trochę koniec, ale daje mu z czystym sumieniem 7/10. Nie mogłam wyjść z podziwu, że główną aktorką (która naprawdę świetnie zagrała) jest nie kto inny jak jedna z sióstr Olsen. Wróże jej w przyszłości dużą karierę, jeśli nie zboczy z tej dobrej ścieżki. Film momentami bardzo wzruszający, świetny klimat. Polecam w każdym bądź razie ;D

Olsenówna mnie zaskoczyła również. Była tak długo w ukryciu, niesamowita sprawa. Czytałam już trochę o niej i wszyscy jednogłośne chwalą jej talent. Ale co najważniejsze, tak trudna rola na początek i naprawdę majstersztyk w jej wykonaniu.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Go?? Sob Lut 18, 2012 1:09 am

Someonelikeyou napisał:
Marta napisał:
Someonelikeyou napisał:

Nie wiem, czy ktoś z Was widział Martha Marcy May Marlene? Nigdy nie pomyślałabym, że mogę być zachwycona Olsenówną Wink


Ja widziałam Wink Byłam mile zaskoczona tym filmem. Zawiódł mnie tylko trochę koniec, ale daje mu z czystym sumieniem 7/10. Nie mogłam wyjść z podziwu, że główną aktorką (która naprawdę świetnie zagrała) jest nie kto inny jak jedna z sióstr Olsen. Wróże jej w przyszłości dużą karierę, jeśli nie zboczy z tej dobrej ścieżki. Film momentami bardzo wzruszający, świetny klimat. Polecam w każdym bądź razie ;D

Olsenówna mnie zaskoczyła również. Była tak długo w ukryciu, niesamowita sprawa. Czytałam już trochę o niej i wszyscy jednogłośne chwalą jej talent. Ale co najważniejsze, tak trudna rola na początek i naprawdę majstersztyk w jej wykonaniu.

Ja byłam bardzo zaskoczona, bo uważałam, że prezentuje poziom taki jak jej siostry, na szczęście się pomyliłam:) Samo to, że wystąpiła w tej produkcji, dobrze o niej świadczy. Jestem ciekawa, który moment filmu uważasz za najlepszy? Który Cię najbardziej poruszył? Pytam, bo jestem ciekawa, czy ten co mnie;)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Magda Sob Lut 18, 2012 1:27 am

Marta napisał:
Someonelikeyou napisał:
Marta napisał:
Someonelikeyou napisał:

Nie wiem, czy ktoś z Was widział Martha Marcy May Marlene? Nigdy nie pomyślałabym, że mogę być zachwycona Olsenówną Wink


Ja widziałam Wink Byłam mile zaskoczona tym filmem. Zawiódł mnie tylko trochę koniec, ale daje mu z czystym sumieniem 7/10. Nie mogłam wyjść z podziwu, że główną aktorką (która naprawdę świetnie zagrała) jest nie kto inny jak jedna z sióstr Olsen. Wróże jej w przyszłości dużą karierę, jeśli nie zboczy z tej dobrej ścieżki. Film momentami bardzo wzruszający, świetny klimat. Polecam w każdym bądź razie ;D

Olsenówna mnie zaskoczyła również. Była tak długo w ukryciu, niesamowita sprawa. Czytałam już trochę o niej i wszyscy jednogłośne chwalą jej talent. Ale co najważniejsze, tak trudna rola na początek i naprawdę majstersztyk w jej wykonaniu.

Ja byłam bardzo zaskoczona, bo uważałam, że prezentuje poziom taki jak jej siostry, na szczęście się pomyliłam:) Samo to, że wystąpiła w tej produkcji, dobrze o niej świadczy. Jestem ciekawa, który moment filmu uważasz za najlepszy? Który Cię najbardziej poruszył? Pytam, bo jestem ciekawa, czy ten co mnie;)

Koniec he Wink Naprawdę, uwielbiam takie zakończenia filmów, chociaż wiem, że niektórych bardzo frustrują Smile Scena ze śpiewającym Johnem świetna, poza tym chyba wszystkie sceny nad jeziorem są piękne. Ogólnie, piękne zdjęcia. Zresztą ja bardzo lubię filmy, gdzie mamy zabawę linią czasową, a także cienką granicę snu, rzeczywistości i wspomnień.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Chair... Sro Mar 14, 2012 12:02 pm

Meryl Streep
Emma Stone
Angelina Jolie
Helena Bonham Carter
Sarah Jessica Parker
Jennifer Aniston
Rachel McAdams
Chair...
Chair...

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Gigi Wto Mar 20, 2012 9:18 pm

kocham ją <3

Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro5_r1_250Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro6_r1_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro1_250Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro2_r1_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro8_r3_250Ulubiona aktorka Tumblr_m119bzyzdB1qbz8aro9_r1_250
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Lewandowska Wto Mar 20, 2012 9:24 pm

Mila I love you I love you I love you Też ją kocham I love you Od obejrzenia Black Swan I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Gigi Czw Mar 29, 2012 10:30 am

omg Williams jest z Seglem :O czy jeszcze kogoś to szokuje??? xD

Ulubiona aktorka 1332783565_michelle-williams-jason-segal-467
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Lewandowska Pią Kwi 06, 2012 9:50 pm

Jaka ona jest śliczna!

Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho1_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho3_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho6_r1_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho7_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho8_r1_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho12_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho13_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho14_r1_250
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Layla Pią Kwi 06, 2012 10:42 pm

Beauty napisał:Jaka ona jest śliczna!

Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho1_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho3_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho6_r1_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho7_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho8_r1_250
Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho12_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho13_r2_250 Ulubiona aktorka Tumblr_m1s0voZAVW1qdvjpho14_r1_250
Nie da się ukryć, jest naprawdę piękna Smile Rozwaliło mnie kiedyś, jak na jakimś portalu plotkarskim był artykuł o tym, że Nergal napisał na facebooku coś o tym, że Rachel jest piękna i wtedy pojawiło się milion komentarzy mówiących np. że Rachel to lightowa/mniej plastikowa wersja Dody... Czy ludzie są ślepi?? Shocked Shocked Shocked
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Lewandowska Pią Kwi 06, 2012 10:51 pm

LillyRose napisał:Nie da się ukryć, jest naprawdę piękna Smile Rozwaliło mnie kiedyś, jak na jakimś portalu plotkarskim był artykuł o tym, że Nergal napisał na facebooku coś o tym, że Rachel jest piękna i wtedy pojawiło się milion komentarzy mówiących np. że Rachel to lightowa/mniej plastikowa wersja Dody... Czy ludzie są ślepi?? Shocked Shocked Shocked

Ahaha. Przecież ona jest naturalnie piękna I love you I ma słodkie dołeczki jak się uśmiecha. Jezu, ile bym dała, żeby tak wyglądać Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Ania Nie Cze 03, 2012 2:15 pm

A i ja się wypowiem Smile
Ulubiona: zdecydowanie Meryl Streep Smile
Ponadto:
Anne Hathaway
Amanda Seyfried
Emily Blunt
Lindsay Lohan - co by nie robiła prywatnie, to uważam ją za dobrą aktorkę
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Go?? Nie Cze 03, 2012 7:45 pm

Moją ulubioną aktorką jest Kate Winslet I love you
Uwielbiam oglądać z nią filmy, jest moim zdaniem świetna <3


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Gosiek Pon Cze 04, 2012 9:26 am

Ja nie mam jednej ulubionej aktorki, ale jest kilka aktorek, z którymi chętniej oglądam filmy np. : Catherine Zeta-Jones, Anne Hathaway, Amanda Seyfried czy Helena Bonham Carter Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Ulubiona aktorka Empty Re: Ulubiona aktorka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach