Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuckistan i inne szalone twory xD

+8
tajemnicza
Kasia
Karolina
Justyna
Layla
Żuri
CallMeLady
Gigi
12 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Sro Kwi 11, 2012 7:36 pm

Manipulating her and taking advantage of her vulnerability, Humphrey stepped in and trampled over all of the progress made between Chuck and Blair in the last two seasons.

ta hipokryzja i brak kontaktu z rzeczywistością mnie dobija. co oni oglądają?? chorzy ludzie.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Kwi 11, 2012 7:45 pm

Kasia napisał:Ja też się już nie śmieję, jeśli Ci ludzie nie zaczną się leczyć to strach myśleć co dalej. Naprawdę chwycą za widły.

Jontek, łap za widły, to fani Dair!
lol!
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by tajemnicza Sro Kwi 11, 2012 7:57 pm

Oni są obłąkani. Takich ludzi powinno zamykać się w psychiatryk i to jakimś bardzo dobrze strzeżonym. Kiedyś zapędzą się w tej swoją nienawiści i zrobią krzywdę Pennowi, żeby tylko zniszczyć Dair.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Kwi 11, 2012 8:02 pm

Żuri napisał:
Kasia napisał:Ja też się już nie śmieję, jeśli Ci ludzie nie zaczną się leczyć to strach myśleć co dalej. Naprawdę chwycą za widły.

Jontek, łap za widły, to fani Dair!
lol!

Nawet nie chodzi o fanów, miałam na myśli ten wywiad z Safranem, gdzie o tym mówi.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Wto Kwi 17, 2012 4:33 pm

ale Chuckistan zaliczył faila xD zorganizowali trend #thingsbetterthanDair i oto wynik

[You must be registered and logged in to see this image.]

ahaha xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Wto Kwi 17, 2012 5:52 pm

No nie wiem, czy faila. Ja tam widziałam parę konkretnych argumentów w nocy po odcinku. Po prostu fani Dair zebrali się potem i to tweetowali i zebrali akurat to. Ja widziałąm dość sporo kontra Dair. Wink Poza tym z tego co wiem, to to nie był Chuckistan tylko fani Dereny, Chair i Nair i może inni, ale od nich wyczytałam, że mają zamiar to robić.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Serena Wto Kwi 17, 2012 6:04 pm

Bo to jest tak, dawno już był Chuckistan i teraz pojawia się coś takiego jak Danistan, tylko nikt nie chce 'tego zachowania' tak nazwać, bo większość myśli, że fani Dair są dobrzy i oni wcale nie robią nic złego. Trzeba powiedzieć prawdą w oczy - mamy i CHUCKISTAN i DANISTAN.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Wto Kwi 17, 2012 6:15 pm

serenavdw pokaż mi takie tumblre czy twittery jak te z Chuckistanu namawiające do chociażby flagowania filmów to Ci uwierzę ;P
Dopóki nie miałam konta na obu tych portalach to naprawdę myślałam, że może jest jakieś wyrównanie, ale niestety raczej nie ;P


btw. ostatnio była fajna akcja, 'Dan and Blair' byli trendem na twitterze przez to, że Chuckistan tweetował np. 'Dan and Blair are awful' xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Serena Wto Kwi 17, 2012 6:23 pm

nie pokażę, bo nigdy nie przeglądam ani twitterów ani tumblre, jedynie co wy tutaj dodacie. ale było tutaj parę razy dodawane posty z niektórych stron, gdzie fani Dair też jechali po Chair. btw. jeżeli są też posty na Dair to też nie od razu znaczy, że to Chuckistan, bo nie raz to mogą być też fani Dereny czy Nair..
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Wto Kwi 17, 2012 6:28 pm

Nie chodzi o jakieś tam przezywanie się, bo to jest po prostu poziom podstawówki i tyle, można się śmiać lub ręce rozkładać. Ale o te wszystkie akcje propagandowe, zakładanie stron skrajnie OTP jak Chair factory, wymyślanie historii typu 'Wy oglądacie Inside, a My GG' i pisanie o tym do twórców, do stacji itd. dla mnie to jest po prostu chore i w pewien sposób godzi we wszystkich fanów serialu.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Serena Wto Kwi 17, 2012 6:37 pm

To są ludzie, którzy nie mają własnego życia. Szalenie lubię GG, tyle razy oglądałam każdy z odcinków, że głowa boli, ale te akcje są..bezsensowne. Szczerze mówiąc, mnie by się tego nie chciało robić. Ja już wolę oglądnąć sobie sto trzydziesty raz pilot niż namawiać ludzi: o, chodźmy będziemy na #1, pokażmy że fani Chair są lepsi. Ale jeżeli już tak mówimy, to pewnie są fani, którzy nawet tak ZAJMUJĄ się nawet Rufly, tylko poprostu nie są tak zauważani Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Wto Kwi 17, 2012 6:46 pm

Na pewno są fani każdej pary i wszyscy w jakiś tam sposób to demonstrują, ale nikt nie zakłada Dairstanów, Nairstanów, Ruflystanów itd. Trzeba znać po prostu jakieś granice fangirlingu ;P
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Karolina Wto Kwi 17, 2012 7:52 pm

Ej to jest już serio jakaś komedia... Za kogo te człowieczki się uważają? Za jakichś rewolucjonistów? No błagam... Nie czytałam całości tekstu bo zwyczajnie mi się nie chce i nie mam ochoty psuć sobie nerwów, ale już same wytłuszczone zdania są przerażające. Grożenie dairowcom, że będą upubliczniać ich brudy? Doprawdy metoda godna pochwały. Ktoś już kiedyś na to wpadł... hmmm... komuniści? Nie wiem, czy mam się śmiać czy martwić. Jest to jakaś tam zorganizowana grupa ludzi, którzy mają totalnie poprzewracane w głowach i to z czasem może stać się naprawdę niebezpieczne.W końcu jedną sprawą jest kibicowanie fikcyjnemu bohaterowi, czy nawet krytykowanie innego, ba! obrażanie go - jest to żałosne, świadczy o całkowitym braku jakiejkolwiek klasy ale mieści się w jakichś tam granicach pozornej normalności. Ale to, do czego doszło z Chuckistanem to jest choroba, którą powinno się leczyć w szpitalach psychiatrycznych.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Freya Wto Kwi 17, 2012 9:35 pm

Kto wie, Karolina, może niedługo w modzie będzie zakładanie teczek Dairowcom ;>

Mnie to zdecydowanie przeraża. Szkoda mi tylko normalnych fanów Chair, którzy częstokroć są podpinani pod "fabrykę" O.o. Krześlani ortodoksi, co gorsza, nie widzą nawet, jak bardzo ośmieszają swoim zachowaniem C/B i Chucka. Ich wywodom brak logiki, a zachowanie jest nawet nie podstawówkowe, a zahaczające o psychozę maniakalną. Nawet nie umiem się śmiać z ich zachowania.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Karolina Wto Kwi 17, 2012 9:47 pm

Teraz to można tylko płakać i załamywać ręce a nie śmiać się. To jest jakaś zbiorowa choroba psychiczna.

Kto wie, może Chuckistan rozszerzył swoją sieć agentury również na Polskę i to właśnie oni są odpowiedzialni za awarię forum?;>
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Wto Kwi 17, 2012 10:40 pm

Ecch, skoro to Chuckistan napadł to mogli mnie zaprosić. :c
Chętnie wbiłabym się w ich szeregi i podpatrywała co wymyślają. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Czw Maj 10, 2012 1:48 pm

Eat shit and die, whiny Dairlusionals. Your ship is sunk, don’t try to bring us WINNERS down with it.

[You must be registered and logged in to see this image.]

boże. ale to są popaprańcy.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Layla Czw Maj 10, 2012 2:29 pm

Nawet nie wiem, jak to skomentować. Psychiatryk czeka...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Karo Czw Maj 10, 2012 2:59 pm

Oj, szykuje nam się fala samobójstw. Oglądanie seriali jednak jest niezdrowe.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Czw Maj 10, 2012 3:43 pm

Chuck w roli współczesnego Wertera Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Justyna Czw Maj 10, 2012 4:10 pm

Katefused napisał:Chuck w roli współczesnego Wertera Razz

Haha dobre Laughing może za parę lat na maturze się pojawi Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 11:02 pm

Tylu bluzgów pod adresem fanów Dair na tagu #Chair nie widziałam chyba jeszcze nigdy O.o
Nie mam pojęcia co oni tak świętują, odrzucenie Blair? :/
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 11:05 pm

Ja widzę za to mnóstwo bluzgów na tagu Dair na scenarzystów, chyba role się odwrócily. ;o
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 11:10 pm

Na scenarzystów to chyba są wszędzie xD Safran jest świetny, wku*wi wszystkich i odchodzi xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Sro Maj 16, 2012 1:49 pm

It was WE who influenced the writers into changing their Dair-centric finale script at the last minute.

It was WE who leaked rumors of Chuck's impending death to bring out the sickening hypocrisy of the Dairlusionals and show the writers that these foul-minded betas hated their character so much that they wanted him dead. We have no doubt that this revelation forced them into showing us that Chuck can and will still be loved and appreciated, no matter much you plebs don't even want him to exist. Your hatred brought about your own reckoning.

It was WE who prevented the release of the full finale spoilers and instead released pro-Dair foilers, knowing that it would give the Dairlusionals hope in their final days, so that the epic setup for Chuck and Blair's inevitable reunion would be viewed by all in all its glory. If you knew about it beforehand you wouldn't have watched, but you did, and you all wept. We know you did. We saw that video. You are all pathetic and we bathe in your tears.

It was WE who heard rumors about the CW's decision to cancel the show, and constructed the 'Epilogues' press release/cancellation announcement in a bid to generate outcry from the fanbase. We have no doubt that the network saw the disappointment from Chair fans and Dairlusionals alike, and decided to renew the show for a shortened final season. Now we will truly get the happy ending to our Chairytale.

It was WE, the almighty Chair Factory, who brought about this glorious finale and saved this show from the threat of destruction. It was WE, not you, you lying pleb, who made Gossip Girl good again. WE do not take this likely and will destroy you forthwith.

Let this be a warning to all who oppose us and seek to imitate us: WE are everywhere. WE are watching. WE are victorious.

We are the Chair Factory, a sect of Anonymous.
We are Legion.
We do not forgive.
We do not forget.
Expect us.

[You must be registered and logged in to see this image.]

zwątpiłam. to na bank scenarzyści Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 2 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach