Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuckistan i inne szalone twory xD

+8
tajemnicza
Kasia
Karolina
Justyna
Layla
Żuri
CallMeLady
Gigi
12 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 1:54 pm


It was WE who prevented the release of the full finale spoilers and instead released pro-Dair foilers, knowing that it would give the Dairlusionals hope in their final days, so that the epic setup for Chuck and Blair's inevitable reunion would be viewed by all in all its glory.


Very Happy Very Happy Very Happy

Ej, pytam serio, jak do nich dolączyć? xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Sro Maj 16, 2012 1:55 pm

Żuri błagam. ogarnij się Very Happy Very Happy chyba, że chcesz ich rozwalić od środka xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 2:01 pm

Chcę poszpiegować trochę. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Justyna Sro Maj 16, 2012 2:06 pm

Ja bym się chyba bała, wypsnęłoby mi się gdzieś jakieś chociaż delikatnie obraźliwe określenie o Chucku lub Chair a by mnie jeszcze zabili Razz Nie wspomnę już o jakiejkolwiek pozytywnej opinii dotyczącej Dair, cmentarz murowany Wink
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 2:13 pm

Psychiatryk prędzej xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Karo Sro Maj 16, 2012 2:20 pm

Myślę, że za samo wspomnienie o Danie można nieźle oberwać Very Happy lepiej nie ryzykowaćWink Chociaż ich wszechmoc jest fascynująca Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 2:27 pm

To nie jest Dan zacznijmy od tego tylko Donut xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Karo Sro Maj 16, 2012 2:38 pm

Ej no, ale to całkiem miłe, donut'y są miękkie, słodkie i smaczne ;P
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 3:33 pm

Wiadomość, którą dzisiaj anonimowo dostałam na tumblr i jak zauważyłam nie ja jedyna xD

'Chuck stans wont stop until every last dair blog is deleted or their url changed, You are going down BITCH'


strach się bać Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 3:39 pm

Podaj linka do konta, od kogo dostałaś tę wiadomość Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 3:48 pm

Żuri, napisałam, że anonimowo Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 3:51 pm

Ah. Założyłam sobie konto Chuckowe na tumblru Very Happy Robię eksperyment. Very Happy Jakieś porady, kogo powinnam obserwować, co reblogować, co dodawać i jak pisać? Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.] na razie czekam na weryfikację maila. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 3:53 pm

Ty tak serio? Nie pamiętam tych nazw, ale na pewno [You must be registered and logged in to see this link.] tam Cię poprowadzą xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 3:56 pm

A pisać musisz na pewno o idealnej grze aktorskiej Eda, która przejawia niezwykłe emocje i widoczną jak na dłoni miłość, w którego oczach widać jak bardzo za nią tęsknił, o idealnej miłości, o Blair która ma go prosić, żeby okazał jej łaskę i przyjął ponownie xD Nie wiem, czytam to tylko jak sami prowokują Razz
W gre wchodzi też oczywiście shippowanie Eda i Lei.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 3:57 pm

Napisałam, że eksperyment. Razz Chcę się wkręcić w Chuckistan jakoś. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Layla Sro Maj 16, 2012 4:00 pm

Musisz też pamiętać, że kochasz Chair, ale jeżeli coś się z nimi stanie z winy Blair, to jej szczerze nienawidzisz i życzysz jej śmierci, chociaż dalej ostro shippujesz Chair Smile Co innego, jeżeli Chuck zawini, jemu możesz odpuścić xD
I jeżeli pojawi się zdjęcie Eda z jakąś laską, to jej tez nienawidzisz Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 4:05 pm

LilyRose, Chuck nigdy nie zawinił Very Happy Żuri nawet nie używaj takich słów co do niego bo się skapną, że jesteś fejkiem xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 4:11 pm

“Why is Dan always getting hurt in the finales?”

Eh…because there must be SOME justice in the world and he is the devil and totally deserves it.


Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Żuri Sro Maj 16, 2012 5:39 pm

Hahaha, trzy osoby polubiły tę przeróbkę z Blair, Chuckiem i dzieckiem. Very Happy Zastanawiam się, czy nadal robić błędy ortograficzne, czy lepiej zostawić poprawną angielszczyznę? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Justyna Sro Maj 16, 2012 9:29 pm

Żuri uważaj bo jak Cię wciągną w swoje szeregi to już nie będzie odwrotu Razz

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Edda Czw Cze 14, 2012 5:10 pm

I jak Żuri z twoim fikcyjnym kontem? jakieś efekty, owoce?
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Nie Lip 22, 2012 12:29 pm

Creepy twist, but I just saw a pic of that gunman from the Colorado movie shooting, & I swear he sorta looks like DH? :/

to są chorzy ludzie.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Gigi Pią Lis 09, 2012 4:43 pm

lol Chuckistan wlazł na tag Dair i wrzucił to

[You must be registered and logged in to see this image.]

co za fuckheads. mają endgame dzieci i muszki i jeszcze trollują xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Chuckistan i inne szalone twory xD - Page 3 Empty Re: Chuckistan i inne szalone twory xD

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach