Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x20 Salon of the Dead

+26
pelcia22
Ania
antiba
Aniula
April
Lewandowska
Diana
frejabeha
shiva89
depmod
joanna1205
Justyna
ronnie
Karo
Layla
CallMeLady
Kasia
Joanna
tajemnicza
Ella
lily333
Gigi
brulion
Serena
Żuri
Magda
30 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_lcap11%5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_lcap36%5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_rcap 36% 
[ 13 ]
5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_lcap31%5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_rcap 31% 
[ 11 ]
5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_lcap17%5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_lcap5%5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 36
 
 

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Kasia Sro Kwi 18, 2012 1:23 pm

To Chuck ma przechlapane, przyjaciel spał z matką, a była dziewczyna z ojcem.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Serena Sro Kwi 18, 2012 2:59 pm

Szczerze mówiąc nie zdziwiłabym się gdyby Chuck był dzieckiem Diany i Jacka, chociaż też dziwne jest to, że jak Bart wróci to będzie dziękował Lily za opiekę nad Chuckiem..Chyba, że on myśli, że to jego dziecko, a rzeczywiście Dana zdradziiła go z Jackiem. Ale w koncu typowy wątek GG- Nate z Sereną czyli spanie z chłopakiem przyjaciółki, Carol z Williamem czyli seks z mężem siostry..
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Żuri Sro Kwi 18, 2012 4:56 pm

Kasia napisał:To Chuck ma przechlapane, przyjaciel spał z matką, a była dziewczyna z ojcem.

Jezus Maria, dopiero teraz sobie zdałam sprawę, że jeżeli ten scenariusz jest prawdą to jest przerąbane po całości Shocked
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by CallMeLady Sro Kwi 18, 2012 5:03 pm

Qurka jezeli to prawda to ja na miejscu Chuck chyba bym sie z jakiegos dachu rzucial ;p
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by April Sro Kwi 18, 2012 5:36 pm

Myślałam, że będzie gorzej, ale sam odcinek w całości nie był taki zły Smile

Może zacznę od końca Very Happy do końca nie wierzyłam, że z Diany zrobią matkę Chucka.. ale stało się Very Happy

Podobała mi się nawet rozmowa Chucka i Diany. Poza tym, że rozpraszał mnie ściśnięty biust mamusi haha... Może jakby inaczej pokierowali tym wątkiem, nie 'łączyli' z nią Nate'a i nie robili sexbomby to bym to jeszcze jakoś zniosła, bo historia, że żona Barta nie mogła mieć dzieci itd. jest w miarę do przełknięcia Very Happy no, ale wytłumaczenie, że spała z jego najlepszym przyjacielem, bo jaki to problem skoro Chuck by się nigdy prawdy nie dowiedział... wtf

I Nate na pewno jest plotkarą.... może nie tytułową, ale zawsze musi puścić parę z ust haha

Serena omg jak ona mi teraz działa na nerwy Very Happy ale to dobrze haha, bo przynajmniej coś się dzieje. Wcześniej nie żywiłam do niej żadnych uczuć, a teraz się we mnie kotłuje jak ją widzę xD

Podobało mi się, że Dair było tak jakby w tle, z dala od mama drama xD dalej słodcy, przyjemnie mi się ich ogląda i że grają w jednej drużynie ach Very Happy wiem, że niektórym mogą się nie podobać, bo są może nudni i w ogóle... ja widocznie lubię nudę Very Happy

O Lily się nawet nie wypowiem, ale Rufus naprawiający "Chair" na plus haha
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Aniula Sro Kwi 18, 2012 9:01 pm

Mi się akurat historia Diany podobała - mniejsza soap opera (ktorej się obawiałam), a większa patologia. Tylko niech nie robią Jacka jako jego ojca, bo umrę xD O dziwo ten wątek mi się podobał + gra Eda. Czyżby łaskawie podobał mu się wątek, że nie udawał Szatana? Very Happy
Blair i Dan - koszmar. Myślałam, że zasnę na ich scenach - oni są naprawdę świetni jako przyjaciele, ale nie jako związek. Między nimi nie ma zadnej chemii (a mówi to osoba, która wyczuwa chemię między dwoma ołówkami Wink). Jak byli w łóżku to przypominali mi bardziej "spanie" jednej koleżanki u drugiej, albo spanie rodzeństwa w jednym łózku, ale na pewno nie kochanków (koszmarnie to brzmi, wiem)
Lily mnie wnerwia. Ja na jej miejscu zastanowiłabym się CZEMU moja matka dała pieniądze obej dzewczynie. Plus: naprawdę uważa Cece za taką głupią? Chyba własnej, cwanej i silnej matki nie znała! Cece to nie człowiek, który daje się manipulować, nawet jak ma umrzeć...
Za to cieszy mnie Rufus - jego teksty o braku tożsamości dają mi nadzieje na lepsze wątki z nim. Powinni to zrobić już daaaawno temu.
A to o naprawianiu Chair - czy tylko dla mnie był to sygnał od scenarzystów? Razz ;P
Ps. już nigdy więcej parodii GG. Przy każdej minie Sereny myślałam tylko "that biii*chh" i się śmiałam jak głupia Very Happy

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by antiba Czw Kwi 19, 2012 6:34 am

Odcinek sam w sobie byl niezly.

Dair - musze przyznac racje, ze to byl chyba ich najslabszy odcinek Sad impreza ktora stala sie ich nie impreza podczas wyjscia z loftu - nic tak w sumie nie zrobili Razz to goscie uczynili ja nie wypalem. spotkanie z tymi ludzmi w kawiarni - wg mnie zupelnie niepotrzebne. i chociaz Blair z przygotowaniami i tak dalej byla jak cala Blair (zawsze musi miec wszystko pod kontrola i PERFEKCYJNIE i budzi sie dopiero pozniej co jest tak naprawde wazne :d) a Dan jak caly Dan to srednio sie to ogladalo. nie mowie, ze nudno czy zle, ale tak obojetnie. jedynie scena w ktorej Dan przychodzi do Blair na sleepover godna uwagi Smile byla slodka i widac ze Lei i Penn lubia ze soba grac Smile sniadanie u Blair tez calkiem spoko, ale nothing special

Chuck - podobal mi sie, i jego emocje tez "banging my friend" xD w ogole to wspolczuje mu, ze scenarzysci zgotowali taki los jego drzewu genealogicznemu... Diana aka matka? No prosze Was... cyce na wierzchu i sypia z 20 latkami Sad Chociaz musze zauwazyc, ze w tym odcinku nie byla tak denerwujaca jak w poprzednim. Mniej sztuczna i znosna xD ale i tak Safran przez te grzybki, albo inni scenarzysci niezle odstawiaja z ta rodzina Chucka...

podobala mi sie tez Lola w tym odcinku. dobrze, ze chciala utrzec nosa Serenie. niestety nie do konca sie to udalo. i mysle ze S po tym czego byla swiadkiem powinna darowac z ta swoja hipokryzja...
Spoiler:
i w sumie chcialabym, zeby zostala, bo jest nawet fajna postacia w serialu, jezeli chodzi o "gwiazdy goscinne" Razz

Nate - boze jaka to plotkara! w ogole nie warto mu powierzac swoich tajemnic. albo tajemnic innych xD

Rufus/Lily - zastanawialam sie co ta Lily zrobili, najpierw przyszla do Rufusa powiedziala, ze go kocha, to sobie pomyslalam, no moze nie poruszyla kwestii Ivy, ale jest na dobrej drodze by sie zrehabilitowac... a potem?! tak sie wydrzec na Rufusa i oskarzyc go o pomaganie Ivy za jej pieniadze? Naprawde szkoda mi naszego rockmana Sad

Serena - "zenujaca blogerka siedzaca w swoich czterech scianach" Very Happy
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Ania Czw Kwi 19, 2012 5:38 pm

Nie chciałam raczej aby się okazało, że Diana jest matką Chucka, ale przynajmniej zaczyna się robić ciekawie. Jak dla mnie najciekawszy wątek odcinka. Może Was zdziwi, ale tym wolę aby Nate był z Dianą właśnie niż z Lolą. Tylko ciekawe jak Chuck na to będzie patrzył jakby nadal mieli się spotykać.
Fajny wątek z Sereną plotkarą, aż szkoda, że już dwie osoby wiedzą, bo pewnie zaraz się rozejdzie dalej.
Cieszę się, że Lola wyjechała Very Happy mam nadzieję, że na długo;)
Spoiler:
Rufus pomagający Ivy? Tracę do niego resztki sympatii... A co do wątku Rufly:
Spoiler:
Niech Rufus sobie wraca do siebie, albo niech odwiedzi Ivy w hotelu, może pocieszy ją też w inny sposób niż kasa, wyjadą na Florydę i będziemy od nich słyszeć tyle co o Ericu i Jenny. Tak, wiem, że nierealne. Niestety.
Najnudniejszy w całym odcinku był dla mnie wątek Dair. Aż czekałam kiedy sceny z nimi się skończą. A pomyśleć, że kiedyś tak lubiłam Blair Sad Cały wątek z przyjęciem mam wrażenie, że był zrobiony jako podstawa do tego aby w jakiś sposób Lola mogła się przekonać czy S jest plotkarą i przy okazji aby wyszło na jaw, że Diana jest matką Chucka. Tylko niestety miałam też wrażenie, że to mogłaby być każda inna impreza. B i Dan jakoś zniknęli w tym. Poza tym zacznę chyba nazywać Dana "Rufus 2". Bardzo to było widać w tym odcinku, nawet nie było jakichś skomplikowanych aluzji - najpierw rozmowa o tym aby pamiętać być sobą, potem niby próby aby pogodzić dwa światy, a na końcu obydwaj pojechali do swoich partnerek, do świata tych partnerek.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Ella Czw Kwi 19, 2012 5:50 pm

Ania, bo wiadomo, że Dan tak jak Rufus może tylko dostosować się do świata Blair, ona jak Lily nie pasuje i nie zamieszka na Brooklynie, już widzę jak w następne walentynki Dan będzie wybierał dla Blair jakiś drobiazg od Cartiera.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by joanna1205 Czw Kwi 19, 2012 6:09 pm

Ella napisał:Ania, bo wiadomo, że Dan tak jak Rufus może tylko dostosować się do świata Blair, ona jak Lily nie pasuje i nie zamieszka na Brooklynie, już widzę jak w następne walentynki Dan będzie wybierał dla Blair jakiś drobiazg od Cartiera.

Oczywiście płacąc jej kartą kredytową Smile. Właśnie o tym myślałam swego czasu, że awans społeczny przez "małżeństwo", zwłaszcza kiedy "awansującym" jest facet po prostu nie działa Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by CallMeLady Czw Kwi 19, 2012 6:40 pm

To, ze z Rufusa zrobil sie pantofel to jedno, ale akurat w tej sytuacji to Lily jest ta zla,a nie Rufus. On od jakiegos czasu mnie starsznie denerwowal, ale to ze zapewnil Ivy dach nad glowa to u mnie zaplusowalo. Widac, ze ma koles serce i go uzywa czego o Lily nie mozna powiedziec. Ona mysli portfelem i tylko tym.

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by pelcia22 Czw Kwi 19, 2012 8:19 pm

Dopiero obejrzałam odcinek. Zaskakująco dobry. Bynajmniej nie za sprawą Dair, których jestem (byłam?) fanką. Ich perypetie w tym odcinku były nudne. Moim zdaniem widać, że Blair nie kocha Dana. W dodatku są bardziej przyjaciółmi niż kochankami. Pokładałam w nich wielką nadzieję, ale na razie jestem głęboko zawiedziona.
Lola jest bardzo bystra, wkurzyło mnie jak Nate wszystko wyśpiewał Serenie.
Ale największym OMG odcinka była Diana jako matka Chucka. Mam głęboką nadzieję, że to jednak nieprawda. W tym odcinku było mi tak strasznie szkoda Chucka. Mało się nie popłakałam. Nie wiem do czego to wszystko zmierza, jedno jest pewne to najmniej logiczny sezon Plotkary, chociaż może następne odcinki przyniosą wyjaśnienie. Oby Smile
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by aksunia Pią Kwi 20, 2012 1:48 pm

CallMeLady napisał:
joanna1205 napisał:
brulion napisał:Teraz to w ogóle jest maras xD
wersja 1. Mama Chucka zmarła przy porodzie (pewnie fejk)
wersja 2. Mama Chucka zginęła w wypadku lotniczym w Andach
wersja 3. Mama Chucka to Elizabeth
wersja 4. Mama Chucka umarła
wersja 5. Mama Chucka to Diana

wyjaśnijcie mi to bo nie ogarniam xD

Chuck nie ma matki. Bart znalazł go w kapuście Smile

to tlumaczy jego wielka glowe Very Happy

TRzymajcie mnie bo spadłam prawie z krzesła ze śmiechu !!! Very Happy Very Happy Very Happy
aksunia
aksunia

Liczba postów : 14

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 5:58 pm

Lily to niesamowita bitch ostatnio. po prostu brak słów na nią. paralela z Sereną jak nic xD

a co do matki Chucka to ja już straciłam rachubę xD i nie zdziwię się, jeżeli Diana to jednak nie jest matka Chucka Razz jak sfałszowali DNA to nie widzę problemu, żeby sfałszować inne rzeczy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Joanna Pią Kwi 20, 2012 8:01 pm

zapomniałyście o bocianie Razz
Bartowi bocian przyniósł Chucka Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Karolina287 Pią Kwi 20, 2012 10:34 pm

Dopiero teraz znalazłam chwilę żeby obejrzeć odcinek. Oceniam go jako dobry.
-Wątek Sereny w sumie mi się podoba. Zdecydowanie widać że się zmieniła i to chyba nie tylko przez ten brak innych zajęć. Ciekawe co będzie dalej z nią jako GG
- Diana matką Chucka- dziwne, ale na UES chyba już tak jest Smile
- Blair and Dan- jak zwykle piękna, urocza para, ale odnoszę wrażenie że chyba ich związek nie potrwa długo
-Bardzo podobał mi się Rufus w tym odcinku, w końcu zrozumiał co dla Lily jest najważniejsze, i te jego pouczenie Dana- jak najbardziej na plus
-coraz bardziej przestaję lubić Lily
-strasze mi było żal Chucka w tym odcinku. Nieżle się chłopak nacierpiał przez te akcje ze swoją rodzinką( Bartem, potem Jackiem), a teraz jeszcze okazuje się je jego matką jest ex najlepszego przyjaciela
Czekam na następny odcinek
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by lana Czw Kwi 26, 2012 12:46 pm

Dawno mnie nie było na forum ale powiem jedno.
Dobrze znów nienawidzić Sereny Very Happy
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Ola Pią Kwi 27, 2012 5:59 pm

Po tym odcinku:
1. Chcę spalić Serenę i Lily na stosie.
2. Reakcja na to, że Diana jest matką Chucka - I don't want to live on this planet and watch Gossip Girl anymore (choć i tak pewnie się okaże, że to Bart jest matką Chucka tylko zmienił płeć, a ojcem jest Jack)
3. Co raz bardziej mi się nie podoba Dair (w każdym odcinku będzie słodka scenka przy śniadaniu?)
4. Jedyne co mi się podobała, to reakcja Chucka na super wieści o Dianie, czyli porzucenie szeptu szatana (choćby na chwilę) i tekst "banging my friend".

Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

5x20 Salon of the Dead  - Page 3 Empty Re: 5x20 Salon of the Dead

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach