Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x22 Raiders of the Lost Art

+30
fanka2112
brulion
depmod
Ania_
andzia
TheBlairBitchProject
antiba
xxl
Ania
Justyna
karolla
Żuri
Joanna
Kasia
Gigi
joanna1205
Ewa
M.
turtle
Layla
Karo
CallMeLady
Ella
lily333
tajemnicza
shiva89
Serena
Ola
Lise
Magda
34 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_lcap38%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_lcap44%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_lcap13%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 45
 
 

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 10:52 pm

eee GG Very Happy może wytłumaczę to na zasadzie pesudowykresu, który stworzę z dostępnych na klawiaturze znaczków xDD

Dan -> brak zaufania -> widzi Chair -> wsiada do limuzyny -> jedzie za nimi -> Chair jest w burdelu w nocy -> dzwoni do ojca -> ma dylemat -> odpuszcza i nic z tym nie robi.

Chuck -> brak zaufania?? chęć wyjaśnienia sprawy?? -> śledzi Blair limuzyną -> nakazuje Danowi zdawanie relacji z tego co robi Blair -> współpracuje z Louisem, żeby ją ośmieszyć -> łazi za nią krok w krok -> wydziera się przed wszystkimi -> kompromituje Blair.

szacun Chuck, szacun xDD

o tak. Dan ma problemu z zaufaniem. mój światopogląd zawalił się. pure&simple love?? nie ma nic, nie ma niczego. dramat. skaczę za Chucka, bo on pewnie tego nie zrobi Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ella Sro Maj 02, 2012 10:54 pm

Gigi napisał:Gossip Girl błagam. Dan nawet nie ruszył się i nie widział co dzieje się. Chuck chciał zatrudnić detektywa. sprawdzał Dana. chodził za Blair jej śladami po chodniku nawet xD wydarł się na nią. i skompromitował przed wszystkimi kilka tygodni po tym jak straciła dziecko. woooow. co za niesprawiedliwość xD biedny Chucky Razz

joanna1205 może i jest głupi i zakochany.

nie wiem czego niektórzy oczekują szczerze mówiąc. idealnych związków w tym serialu czy o co chodzi?? coś musi się dziać. niektórzy mówią, że Dair to nudy. gadali o filmach, rozwiązywali problemy. pomagali sobie spoko nuda. teraz Dan ma problemy z zaufaniem i też jest źle. oj oj zły Dan. co to za związek nie ma zaufania nie ma nic nie ma niczego. generalnie Dair to samo zło. spoko. albo jest nudne albo jest złe. alrighty then xD

To, że w związku Dair pojawił się element zazdrości nie czyni z nich ciekawszej pary, nadal są nudni.
Problem z Dair nie polega na tym, że to zły związek, ale przewidywalny, nic się w nim nie dzieje. Są parą od 3 miesięcy a zachowują się jak para emerytów.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ella Sro Maj 02, 2012 10:58 pm

Gigi napisał:eee GG Very Happy może wytłumaczę to na zasadzie pesudowykresu, który stworzę z dostępnych na klawiaturze znaczków xDD

Dan -> brak zaufania -> widzi Chair -> wsiada do limuzyny -> jedzie za nimi -> Chair jest w burdelu w nocy -> dzwoni do ojca -> ma dylemat -> odpuszcza i nic z tym nie robi.

Chuck -> brak zaufania?? chęć wyjaśnienia sprawy?? -> śledzi Blair limuzyną -> nakazuje Danowi zdawanie relacji z tego co robi Blair -> współpracuje z Louisem, żeby ją ośmieszyć -> łazi za nią krok w krok -> wydziera się przed wszystkimi -> kompromituje Blair.

szacun Chuck, szacun xDD

o tak. Dan ma problemu z zaufaniem. mój światopogląd zawalił się. pure&simple love?? nie ma nic, nie ma niczego. dramat. skaczę za Chucka, bo on pewnie tego nie zrobi Razz

No dobra, może i dobry wykres, ale jak wytłumaczysz to, że w tej pure simple love Dan okłamał Blair w sprawie wyjazdu do Rzymu? Jest oczywiste, że zrezygnował, bo jej nie ufa i chce mieć ją i Chucka na oku by przypadkiem podczas jego wakacji nie Włoszech znowu się nie zeszli.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 10:58 pm

Ella. to może powiedź jakie Dair odpowiadałoby ci?? niech zgadnę. żadne?? Very Happy

alkoholowe i zabawne Dair -> nudy i emeryci.
filmowe i snobistyczne Dair -> nudy i emeryci.
zazdrosne i dramatyczne Dair -> nudy i emeryci.

wszystko jest źle i nie tak. winię za to wszechświat xD

tak. Dan jest zazdrosny. chce zostać i spędzić lato z Blair. koniec świata xD i tak nawiasem mówiąc myślę, że powodem nie jest tylko Chuck. on naprawdę ją kocha, ale pewne issues Razz i beznadziejny timing Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ewa Sro Maj 02, 2012 11:00 pm

Gigi a czy przypadkiem w Twoim wykresie nie ma błędu ? Wydaje mi,że to jednak Rufus zadzwonił do Dana Razz

Tylko jak będziesz skakać to uważaj,żeby Ci się nic nie stało bo wtedy nie skończymy rozmowy Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ella Sro Maj 02, 2012 11:01 pm

Gigi napisał:Ella. to może powiedź jakie Dair odpowiadałoby ci?? niech zgadnę. żadne?? Very Happy

alkoholowe i zabawne Dair -> nudy i emeryci.
filmowe i snobistyczne Dair -> nudy i emeryci.
zazdrosne i dramatyczne Dair -> nudy i emeryci.

wszystko jest źle i nie tak. winię za to wszechświat xD

A kiedy Dair było dramatyczne?
Gdyby zaczęli gg od Dair to może by mnie do siebie przekonali, ale w tej sytuacji porównuje ich związek do wcześniejszych kt miały miejsce w serialu i nawet Dan z Vanessą byli bardziej interesującą parą.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 11:02 pm

mea culpa. to Rufus, to był Rufus. tak. Very Happy

spoko. będę uważać. hasta la vista Razz

Ella. 5x20?? 5x21?? 5x17??

właśnie. nie zaczęli od Dair. to znaczy, że od razu stoją na straconej pozycji. przecież tu niektórzy shippują Cherenę xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ella Sro Maj 02, 2012 11:07 pm

Gigi napisał:mea culpa. to Rufus, to był Rufus. tak. Very Happy

spoko. będę uważać. hasta la vista Razz

Ella. 5x20?? 5x21?? 5x17??

właśnie. nie zaczęli od Dair. to znaczy, że od razu stoją na straconej pozycji. przecież tu niektórzy shippują Cherenę xDD

Tak po odcinkach to nie wiem, bo słabo pamiętam co w kt było, zwłaszcza jeśli chodziło o Dair.
Też shippuje Cherenie, jeśli się pojawi.
Wybierzesz sobie warszawski odpowiednik Empire do skoku? Wink
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 02, 2012 11:12 pm

Gigi napisał:Ella. to może powiedź jakie Dair odpowiadałoby ci?? niech zgadnę. żadne?? Very Happy

alkoholowe i zabawne Dair -> nudy i emeryci.
filmowe i snobistyczne Dair -> nudy i emeryci.
zazdrosne i dramatyczne Dair -> nudy i emeryci.


wszystko jest źle i nie tak. winię za to wszechświat xD

tak. Dan jest zazdrosny. chce zostać i spędzić lato z Blair. koniec świata xD i tak nawiasem mówiąc myślę, że powodem nie jest tylko Chuck. on naprawdę ją kocha, ale pewne issues Razz i beznadziejny timing Very Happy

ehhh, no wlasnie tak jest, czego nie zrobia z ta para to bedzie nuda, bo oni zachowuja sie jak emeryci Cool nawet Blair odzyskuje dawny blask w odcinku w ktorym nie spedzaja ze soba czasu Suspect naczytalam sie tych esejow na temta Dair i jak to Dan pozwala jej byc tym kim ona chce, pozwala jej dojrzewac i sie rozwijac, po czym pierwszy odcinek w tym sezonie w ktorym ona zaczyna sie zachowywac jak ona, a on wpada w panike, ze ja straci. on kocha w niej to co chce, ale to tez tylko i wylacznie w zaciszu broolinskiego loftu, ewentualnie sypialni Blair.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 11:30 pm

no i spoko. peace love i rocknroll Very Happy ja tam widzę, że Blair jest szczęśliwa w związku z Danem. ufa mu. nie interesuje się Chuckiem. może sobie spiskować, ale i tak wraca do Dana. ciągle tam powtarza, że jest sobą, że chce aby on pomógł jej odnaleźć siebie. i takie tam blablabla Very Happy więc whateves. każdy ma swój pogląd.

aaa i coś co idealnie podsumowuje ten odcinek Razz

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Sro Maj 02, 2012 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Żuri Sro Maj 02, 2012 11:30 pm

CallMeLady napisał: on kocha w niej to co chce, ale to tez tylko i wylacznie w zaciszu broolinskiego loftu, ewentualnie sypialni Blair.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 11:45 pm

Blair:What do we know about Portugal?
Serena: They speak Portuguese?
Nate: They play pretty good football.
Chuck: Mariana Costa. She was from Lisbon. I spent our lessons trying to get under her Saia. Needless to say, I succeeded.

lol. nic dziwnego, że Blair tam cały czas przewracała oczami xDD bystrzaki :**

poza tym

Nate:Any progress cracking the code?
Chuck: None whatsoever. It's all a jumble of numbers and letters.

xDDD no niemożliwe Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ola Sro Maj 02, 2012 11:48 pm

Gigi napisał:ciągle tam powtarza, że jest sobą, że chce aby on pomógł jej odnaleźć siebie

to jak jest z Danem sobą, to po co chce odnajdywać siebie? xD ale ja jestem za Dair obecnie, więc mi to nie przeszkadza, po prostu zabawnie to zabrzmiało xD przepraszam, że się czepiam Razz
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Sro Maj 02, 2012 11:52 pm

to słowa Blair z ostatnich dwóch odcinków, więc może postęp Razz pretensje proszę wysyłać do: [You must be registered and logged in to see this link.] xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ola Czw Maj 03, 2012 12:02 am

aa, znając Blair to może i coś takiego powiedziała xD nie ma to jak konsekwencja w słowach i czynach Very Happy napiszę i podrzucę parę Waszych pomysłów, bo to forum tworzy niesamowite scenariusze Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Magda Czw Maj 03, 2012 12:12 am

Myślę, że ważna jest jedna kwestia w tym całym braku zaufania ze strony Dana. Pomijając już fakt, że on tak już zachowuje się w takich sytuacjach i to nic nowego. Blair była szczęśliwa i cieszyła się z tego, że Dan będzie miał możliwość rozwoju. Jej reakcja była jasna, co podkreśla jeszcze wzmianka o zaufaniu. Dan odebrał to zupełnie inaczej i dorzucił do tego fakt, że Blair jest z Chuckiem i już miał najgorsze myśli Wink Mówił nawet, że Blair chce spędzić wakacje z Chuckiem. Kto wie, kto wie, he.

Uważam, że Dan i Blair są na innych etapach tego związku. Nie zapominajmy, że Dan kocha Blair od dość dawna. Jestem ciekawa jak to się rozwinie, bo zdecydowanie to nie jest koniec ich problemów. Myślę, że największe będą w finale.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Żuri Czw Maj 03, 2012 12:29 am

Someonelikeyou napisał:
Uważam, że Dan i Blair są na innych etapach tego związku. Nie zapominajmy, że Dan kocha Blair od dość dawna. Jestem ciekawa jak to się rozwinie, bo zdecydowanie to nie jest koniec ich problemów. Myślę, że największe będą w finale.

Nie mylmy kochania z byciem zakochanym. Wink Bo kocha to raczej nie od dawna, bo nie są wcale tak długo ze sobą. Wink Dan w ogóle coś za szybko mówi to kocham, jakoś nie docenia wagi tego słowa. :f
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Czw Maj 03, 2012 12:32 am

przecież to Chuck i Serena rozgryźli gdzieś pół roku temu, że najpierw jest w niej zakochany a potem, że ją kocha Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Żuri Czw Maj 03, 2012 12:37 am

Gigi napisał:przecież to Chuck i Serena rozgryźli gdzieś pół roku temu, że najpierw jest w niej zakochany a potem, że ją kocha Very Happy


Jak dla mnie ciężko jest mówić o kochaniu podczas gdy nie jest się w związku i nie ma się okazji poznać tej osoby tak naprawdę. Ale ciężki temat i co człowiek to inna opinia. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by CallMeLady Czw Maj 03, 2012 12:43 am

Someonelikeyou napisał:Myślę, że ważna jest jedna kwestia w tym całym braku zaufania ze strony Dana. Pomijając już fakt, że on tak już zachowuje się w takich sytuacjach i to nic nowego. Blair była szczęśliwa i cieszyła się z tego, że Dan będzie miał możliwość rozwoju. Jej reakcja była jasna, co podkreśla jeszcze wzmianka o zaufaniu. Dan odebrał to zupełnie inaczej i dorzucił do tego fakt, że Blair jest z Chuckiem i już miał najgorsze myśli Wink Mówił nawet, że Blair chce spędzić wakacje z Chuckiem. Kto wie, kto wie, he.

Uważam, że Dan i Blair są na innych etapach tego związku. Nie zapominajmy, że Dan kocha Blair od dość dawna. Jestem ciekawa jak to się rozwinie, bo zdecydowanie to nie jest koniec ich problemów. Myślę, że największe będą w finale.

dobrze prawisz.
Spoiler:

dokladnie na takich sa etapach.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Żuri Czw Maj 03, 2012 12:46 am

Dobre podsumowanie, hahah Very Happy
Swoją drogą ciekawe czy Blair to w ogóle jakoś obeszło, że jej to powiedział i czy będzie w następnym odcinku się nad tym zastanawiać. ;d
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Go?? Czw Maj 03, 2012 12:56 am

CallMeLady napisał:

Spoiler:

dokladnie na takich sa etapach.

umarłam i się nie pozbieram Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by antiba Czw Maj 03, 2012 8:08 am

logika odcinka superowa! zywy bart xD diana jakas indra xD omg mozg eksplodowal ;P watek rodzinny chucka to jakas wena po safranowych grzybkach Sad

Dair mi sie nie podobalo w tym odcinku, zwlaszcza po tym jakie mialam nadzieje z mocnego w ich wykonaniu [jak dla mnie] 5x21 Sad tylko wspolna scena rano byla "sweet" Razz potem dan wyskakuje z jakas monomanią chuckowa i sledzi ich Sad dobrze ze rufus zadzwonil, bo by jeszcze te scene placzliwa CB zobaczyl Razz to by dopiero mu sie poprzestawialy kabelki w mozgu xD I w ogole to I love you w mega odpowiednim czasie Razz a reakcja "I do now" no kurde xD a co z 5x16 "Dan loves me for me" ? ... poza tym Blair dla mnie w odcinku wypadla bardzo fajnie. jak udawala Diane przez te kilka sekund i "You're adorable" xD i ta historia z kodem co podejrzewala matke ze jej czyta pamietnik he he Very Happy w ogole milo bylo ujrzec scheming i to grupowy Razz

Ciesze sie tez z intrygi Loli i Nate'a :> w ogole Nate jest ciekawszy z tymi akcjami detektywistycznymi :>

Serena stracila stolek i ciagle "smutkuje". juz sie boje ze czeka nas zgotowana przez nia jakas mega straszna akcja affraid

No a Dorota to mistrzowska kobieta Smile Pierogi i Warcraft Vanyi hehehe Smile
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Maj 03, 2012 11:08 am

Mi sie rowniez bardzo podobal odcinek Smile
Powialo znowu stara Plotkara Razz Bardzo podobala mi sie cala ta ich akcja, to, ze wszyscy znowu dzialali razem i swietnie mi sie ogladalo dawna Blair, widac, ze intrygi to jej zywiol i niech tak pozostanie, bo ja bawilam sie swietnie... Uwazam, ze jeden z lepszych odcinkow tego sezonu i z przyjemnoscia wrocilam po raz kolejny do tego odcinka.
Dair coraz bardziej mi sie nie podoba, bo co Dan bardziej sie przybliza, to Blair coraz bardziej sie oddala... Chair fajnie bylo znowu zobaczyc razem i to w nowym wydaniu, bo w przyjazni... S. nie wiem dlaczego, ale jakos szkoda mi sie jej zrobilo, jakas taka opuszczona jest przez nich wszystkich i niech zgotuje im cos ostrego, niech namiesza !!
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by andzia Czw Maj 03, 2012 1:29 pm

Dało się zrobić odcinek bez dramatu VDW:D wielki plus
nie powtarzając tego, co pisaliście wcześniej, Włoszka była całkiem, całkiem, ciekawe czy ma ochotę na biednego i opuszczonego Dana Very Happy
jego zachowanie poniżej pasa, nigdy nie rozumiałam facetów, którzy poświęcają wszystko dla dziewczyny, zresztą to nigdy nie kończy się dobrze, więc Dan, ogarnij się i jedź do Rzymu, Blair poczeka(albo i nie Twisted Evil ), Chair ma mega chemię i chciałabym, żeby się w końcu zaprzyjaźnili, Lola jest śliczna, a Sereny też mi żal, powoli zabierają jej wszystko, na czym jej zależy.
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 5 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach