Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x22 Raiders of the Lost Art

+30
fanka2112
brulion
depmod
Ania_
andzia
TheBlairBitchProject
antiba
xxl
Ania
Justyna
karolla
Żuri
Joanna
Kasia
Gigi
joanna1205
Ewa
M.
turtle
Layla
Karo
CallMeLady
Ella
lily333
tajemnicza
shiva89
Serena
Ola
Lise
Magda
34 posters

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_lcap38%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_lcap44%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_lcap13%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 45
 
 

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ania_ Czw Maj 03, 2012 2:13 pm

Nie będę się rozpisywać ale coś się wydarzyło....nie wiem dlaczego , i jak to możliwe ale bardzo fajnie oglądało mi się ten odcinek Smile Nic mnie nie denerwowało ,nic mi nie przeszkadzało (jak to ostatnio często-gęsto bywało) .....odcinek oceniam na Dobry! Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by depmod Czw Maj 03, 2012 8:01 pm

odcinek świetny w porównaniu z ostatnimi- Blair w końcu zaczyna byc sobą, Chuck- tata, Bart- nadal mąż Lily, Sereny mi żal- niech w końcu wszystkim pokaże, Lola mnie denerwuje, Chuck- Blair przyjaźń?- nigdy, nadal czuc chemię:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by brulion Czw Maj 03, 2012 11:49 pm

Po pierwsze, wybór scenek do "w poprzednich odcinkach" był tak miażdżąco żenujący, że gdybym oglądała Plotkarę pierwszy raz, to nie dotrwałabym nawet do czołówki. W tym momencie wydaje się, że wszystkie wątki są tak samo złe Razz

Nate - po raz kolejny LIKE A BOSS. Zaczyna awansować w mojej hierarchii xD W dodatku jego zmowa z Lolą i Plotkarą, chociaż przewidywalna, była bardzo dobra, bardzo mi się podobała i dobrze, że ktoś pozbawił Serenę tego narzędzia, bo zaczynała zachowywać się skandalicznie. Szkoda tylko, że tak szybko załatwili sprawę, bo to mógłby być wątek spokojnie na połowę sezonu, jak nie więcej. Moglibyśmy powoli oglądać, jak Serena odcina się od znajomych, rozwija obsesję na punkcie Plotkary, ma dylematy, czy opublikować brudy na temat swoich przyjaciół albo np. radzi sobie z tym, co ludzie piszą na jej temat i jak bardzo jest kontrolowana. Trochę zmarnowany wątek. Dziwi mnie też, że Nate wolał przywrócić starą Plotkarę, która zraniła ich wszystkich wiele razy, zamiast kompletnie ją zniszczyć. Mógł sam zabrać laptopa i usunąć stronę (ale to chyba zbyt radykalny krok, przed nami jeszcze jeden sezon) albo po prostu zmienić hasło i zniszczyć laptopa albo zamknąć go w swoim sejfie.

btw. obczajcie sobie minutę 3:20, jestem prawie pewna, że to nie jest Chace. Czyżby to po to robili casting na jego ciało? xDDD I "Waldorf, we need you" w 15:46 też nie jest głosem Eda. Co oni, obcinają koszty? Very Happy
Serena jest za to bitch stulecia, dla mnie robią z niej główną antagonistkę serialu, którą na początku była Blair.

Dair - słodcy całkiem, NORMALNA PARA, chociaż trochę mi wyglądali jak małżeństwo z 10-letnim stażem, ale oboje są szczęśliwi więc mogę im to wybaczyć. Dalej mi do siebie nie pasują jako para, ale coś w nich jest, co mi się podoba. Może to Dan Razz
Dla mnie moment, w którym Blair mówi Danowi, żeby wybrał Rzym, wskazuje trochę na to, że za bardzo jej na nim nie zależy, mówi to kompletnie bez zastanowienia, jakby w stylu "a jedź sobie, zobaczymy się po wakacjach" (pewnie jestem jedyna z tym poglądem Razz). (Wow, napisałam to, zanim Dan rozmawiał na ten temat z Rufusem i hm, chyba jestem jego bratnią duszą xD). Nie podoba mi się też nagła zazdrość Blair o Chucka, niby nie chce się z nim widywać, parę odcinków temu kazała mu spadać, a teraz nie pozwala mu się przespać z jakąś laską Razz Sorry, ale nic jej do tego w tym momencie.

Zamysł odcinka jest dla mnie w ogóle nie w stylu GG, intryga - tak, ale sama jej konstrukcja zupełnie nie. Ogólnie pomysł dość absurdalny (kto zapisuje spotkania szyfrem?), ale wszystko się nieźle układa do kupy (chociaż geniusz Sereny jest dla mnie mocno naciągany xD) i dobrze mi się to oglądało. Scenarzysta ma jak dla mnie zapędy filmowe Razz

Leighton i jej angielski akcent - bezcenne xD Ed miał w tej scenie świetną kwestię (a raczej część kwestii... zaczynam zauważać, jak są pisane wypowiedzi Chucka: długie, sztywne, oficjalne zdania; moim zdaniem lepiej sprawdziłaby się w tej sytuacji krótka replika "cieszę się, że Diana nie jest moją prawdziwą matką" bez całej otoczki "niezależnie od tego, czy odnajdziemy Jacka..."), ale położył ją kompletnie, zresztą on ostatnio cały serial kładzie na całej linii :/
Za to gra Penna w tym odcinku - świetna, zwłaszcza w scenie z Lucią. Wychodiz z niego trochę playboy, ale nie przeszkadza mi to, pasuje do niego w tej scenie. Pomysł z Rzymem trochę naciągany moim zdaniem, idea spędzenia lata z paroma innymi artystami w jakiejś willi celem nabrania inspiracji może się skończyć chyba tylko książką w stylu Bukowskiego Razz Jakoś nie widzę Dana brylującego w towarzystwie na artystycznych popijawach i nie wiem, dlaczego we współczesnym świecie ktokolwiek miał sponsorować takie rzeczy, ale nie wnikam.
Dorota masażystka - mistrz xD i rozmowa NJBC w trakcie (What do we know about Portugal) też genialna.


Ogólnie, mimo wszystko, mimo Barta, daję świetny, a na filmwebie rewelacyjny. Z przyjemnością Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Maj 04, 2012 5:47 pm

brulion napisał:
btw. obczajcie sobie minutę 3:20, jestem prawie pewna, że to nie jest Chace. Czyżby to po to robili casting na jego ciało?

nie za bardzo rozumiem, dlaczego w tej minucie wg Ciebie to nie jest Nate ?
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by brulion Pią Maj 04, 2012 6:05 pm

Specjalnie kilka razy pauzowałam na momencie, kiedy Chuck siedzi przy barku i patrzy na Nate'a wychodzącego ze swojego pokoju. I jestem prawie pewna, że osobą, którą widzimy z daleka na tym ujęciu nie jest Chace Crawford. Ma ciemniejsze włosy, niż Chace. Ale może mam omamy Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Pią Maj 04, 2012 6:21 pm

Moim zdaniem to jest Chace, tylko tam, gdzie przechodził, jego włosy wydawały się ciemniejsze. Kiedy podszedł troszkę bliżej, a w tym samym ujęciu, to dało się zauważyć, że to on, wystarczy się przypatrzeć jego twarzy. Poza tym czemu akurat w takiej scenie miałby go ktoś zastępować? Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by brulion Pią Maj 04, 2012 10:05 pm

LillyRose napisał:Moim zdaniem to jest Chace, tylko tam, gdzie przechodził, jego włosy wydawały się ciemniejsze. Kiedy podszedł troszkę bliżej, a w tym samym ujęciu, to dało się zauważyć, że to on, wystarczy się przypatrzeć jego twarzy. Poza tym czemu akurat w takiej scenie miałby go ktoś zastępować? Smile

Nie wiem, a czemu ktoś miałby zastępować Eda w scenie "Waldorf, we need you"? ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Pią Maj 04, 2012 10:13 pm

brulion napisał:
LillyRose napisał:Moim zdaniem to jest Chace, tylko tam, gdzie przechodził, jego włosy wydawały się ciemniejsze. Kiedy podszedł troszkę bliżej, a w tym samym ujęciu, to dało się zauważyć, że to on, wystarczy się przypatrzeć jego twarzy. Poza tym czemu akurat w takiej scenie miałby go ktoś zastępować? Smile

Nie wiem, a czemu ktoś miałby zastępować Eda w scenie "Waldorf, we need you"? ;D
Mi się wydaje, że to jednak mówił Ed, tylko po prostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do braku jego szatańskiego szeptu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by karolla Sob Maj 05, 2012 3:30 am

CallMeLady napisał:
dobrze prawisz.
Spoiler:

dokladnie na takich sa etapach.

hahah lol! idealnie zinterpretowana reakcja Blair Razz

co do wcześniejszych wypowiedzi to nie powiedziałabym, że Blair nie była nawet przez chwile zainteresowana Chuckiem, skoro pani do towarzystwa nie mogła nawet stanąć koło niego na chwilę żeby Blair się nie "wtrąciła" Razz ahh i te ich ukradkowe spojrzenia na siebie Razz Basketball

Spoiler:


Dan zaczął się bać o swój związek dopiero w momencie kiedy "ostatnio Blair zaczęła hasać z Chuckiem po burdelach" - no tak, bo jak oni ostatnio często hasają po burdelach Suspect poza tym Dan widział tylko że są w zamku , nie wiedział że odbywa tam się burdel party, więc kwestia samego burdelu nie ma tu nic do rzeczy, Dan po prostu był niepewny Blair przebywającej w towarzystwie Chucka, no ale jeżeli o to chodzi to mu się nie dziwię, ma chłop powody Twisted Evil
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Justyna Sob Maj 05, 2012 6:19 am

Też mi się wydaje, że Blair jednak była zainteresowana Chuckiem. Nawet w tej scenie na końcu jak Chuck bierze ją za rękę to ona tak patrzy fajnie I love you Nie mówię, że go kocha od razu itd ale całkiem obojętna nie była.

Poza tym dla mnie słowa przez nią wypowiadane przez telefon brzmiały dokładnie tak jak Dan to odebrał. Nawet przez chwilę nie zastanowiła się, że nie będą się widzieć przez całe wakacje. Bardziej była przejęta intrygą niż tym co Dan jej powiedział. I jeszcze wspominając poprzedni odcinek to rozwalił mnie jej tekst, że nigdy nie stanęłaby na drodze takiej okazji, jaka trafiła się Danowi. Haha, czyżby? Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Żuri Sob Maj 05, 2012 1:18 pm

No dokładnie, ani trochę tym się nie przejęła. Very Happy Ciekawe to jest, że tylko Chuck pojawia się w pobliżu już Blair zapomina o całym świecie. ^^
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by TheBlairBitchProject Sob Maj 05, 2012 2:08 pm

karolla napisał:
CallMeLady napisał:
dobrze prawisz.
Spoiler:

dokladnie na takich sa etapach.

hahah lol! idealnie zinterpretowana reakcja Blair Razz

co do wcześniejszych wypowiedzi to nie powiedziałabym, że Blair nie była nawet przez chwile zainteresowana Chuckiem, skoro pani do towarzystwa nie mogła nawet stanąć koło niego na chwilę żeby Blair się nie "wtrąciła" Razz ahh i te ich ukradkowe spojrzenia na siebie Razz Basketball

Spoiler:


Dan zaczął się bać o swój związek dopiero w momencie kiedy "ostatnio Blair zaczęła hasać z Chuckiem po burdelach" - no tak, bo jak oni ostatnio często hasają po burdelach Suspect poza tym Dan widział tylko że są w zamku , nie wiedział że odbywa tam się burdel party, więc kwestia samego burdelu nie ma tu nic do rzeczy, Dan po prostu był niepewny Blair przebywającej w towarzystwie Chucka, no ale jeżeli o to chodzi to mu się nie dziwię, ma chłop powody Twisted Evil

tez jestem zdania, ze Blair nie byla obojetna na Chucka, widac bylo jakies takie porozumienie miedzy nimi, te usmiechy, ta zaborczosc B., ze ma juz przyjaciolke(az Nate sie zasmial w tej scenie, mialam takie wrazenie), poza tym Blair jakos tak na nowo odzyla, odzyskala swoj wigor ...
Widac, ze Dan jest niepewny Blair ... a samo wspomnienie, ze ma nadal cos do czynienia z Chuckiem wyprowadza go z rownowagi... tak bylo teraz, tak bylo tez kilka odcinkow wstecz - jak Nate mu powiedzial, ze Chuck splacil posag Blair - Dan byl od razu spanikowany Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by fanka2112 Sob Maj 05, 2012 4:53 pm

Końcowa scena Chucka i Blair.. przed Bartem Wink
genialne.! oby więcej takiego bo pozostały tylko 2 odcinki ;*

jednak nadal się boję o decyzje Blair.. bo skoro wybrałaby Dana to w 6 sezonie prawdopodobnie znów by było coś z Chuckiem.. A gdyby wybrała Chucka dla mnie byłaby to świetna decyzja ;] te ostatnie sceny z Chuckiem i Blair i do tego spoiler na odcinek 23.. wskazuje jednak na wybór Chucka.. no i jeszcze jakiś przeciek z planu, gdzie w jakiejś sytuacji Blair znajduję się z Chuckiem na dachu Empire.. dla mnie to znów świetna wiadomość, no ale boję się, że to może być jakaś zmyłka dla fanów Chair.. bo ta scena z tego co czytałam na innych forach ma być niby pod koniec, a niektórzy pisali, że nie pod koniec.. ;f zostaje mi tylko oczekiwanie odcinka 23 i 24.. <3
a co do sceny na dachu.. przecież tak od tak by tam nie byli.. na pewno będzie jakaś gorąca akcja.. mogliby powtórzyć to, że Chuck pod wpływem alkoholu chodziłby po krawędzi "dachu" no ale wiemy jak bardzo się teraz Chuck zmienił.. mam nadzieje, że ta akcja będzie pod koniec odcinka (bardziej obstawiam, że to będzie 24 odcinek) i Blair wybierze Chucka i będą razem przez cały 6 sezon z drobnymi nieporozumieniami, co będzie nakręcało ich i ich miłość, że będzie ona coraz mocniejsza o ile się jeszcze
bardziej da.. 6sezon mógłby być poświęcony związkom Dana i Sereny.. Natea i Loli Wink

sorki, że tyle napisałam niezwiązanego z tym odcinkiem, ale nie mogłam się powstrzymać i nie wiedziałam gdzie to można zamieścić. myślę, że Administratorzy zrozumieją. Z góry przepraszam Smile


CHAIR always and forever


Ostatnio zmieniony przez fanka2112 dnia Nie Maj 06, 2012 7:31 am, w całości zmieniany 1 raz
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by lily333 Sob Maj 05, 2012 4:57 pm

Mam dokładnie takie samo wrażenie, jak dziewczyny powyżej. Podczas rozmowy z Danem szybko go zbyła, miałam wrażenie, że potraktowała go bardziej natrętną muchę niż chłopaka. Nie mówiąc o tym, że w ogóle nie przejęła się tym, że nie będzie go widzieć całe lato.
Za to co chwilę wymieniała z Chuckiem ukradkowe spojrzenia, był zazdrosna o niego i aż drgnęła, gdy ją dotknął.
Dan wyczuł, że jego związek wisi na włosku, co potwierdziła jej reakcja na jego wyznanie miłości. min Dana mówiła sama za siebie.
[ spoiler ] Pewnie dlatego w następnym odcinku będzie starał się ją przekonać, by z nim pojechała. Pachnie to desperacją. [ spoiler ]


Ostatnio zmieniony przez lily333 dnia Sob Maj 05, 2012 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : oznaczenie spoileru)

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Karo Sob Maj 05, 2012 5:18 pm

TheBlairBitchProject napisał:
karolla napisał:
CallMeLady napisał:
dobrze prawisz.
Spoiler:

dokladnie na takich sa etapach.

hahah lol! idealnie zinterpretowana reakcja Blair Razz

co do wcześniejszych wypowiedzi to nie powiedziałabym, że Blair nie była nawet przez chwile zainteresowana Chuckiem, skoro pani do towarzystwa nie mogła nawet stanąć koło niego na chwilę żeby Blair się nie "wtrąciła" Razz ahh i te ich ukradkowe spojrzenia na siebie Razz Basketball

Spoiler:


Dan zaczął się bać o swój związek dopiero w momencie kiedy "ostatnio Blair zaczęła hasać z Chuckiem po burdelach" - no tak, bo jak oni ostatnio często hasają po burdelach Suspect poza tym Dan widział tylko że są w zamku , nie wiedział że odbywa tam się burdel party, więc kwestia samego burdelu nie ma tu nic do rzeczy, Dan po prostu był niepewny Blair przebywającej w towarzystwie Chucka, no ale jeżeli o to chodzi to mu się nie dziwię, ma chłop powody Twisted Evil

tez jestem zdania, ze Blair nie byla obojetna na Chucka, widac bylo jakies takie porozumienie miedzy nimi, te usmiechy, ta zaborczosc B., ze ma juz przyjaciolke(az Nate sie zasmial w tej scenie, mialam takie wrazenie), poza tym Blair jakos tak na nowo odzyla, odzyskala swoj wigor ...
Widac, ze Dan jest niepewny Blair ... a samo wspomnienie, ze ma nadal cos do czynienia z Chuckiem wyprowadza go z rownowagi... tak bylo teraz, tak bylo tez kilka odcinkow wstecz - jak Nate mu powiedzial, ze Chuck splacil posag Blair - Dan byl od razu spanikowany Razz

Taak:) mina Nate'a była przednia, uśmiałam się, bo zareagował dokładnie tak jak ja oglądając te scenę czyli uśmiech i kiwanie głową w stylu 'oni są niemożliwi Very Happy"
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Vivien Nie Maj 06, 2012 10:11 am

Weekend zbliża się do końca, czasu nie mam na nic, ale udało mi się nadrobić GG.

Po pierwsze, świetnie było zobaczyć NJBC razem. Poczułam się jak za starej dobrej Plotkary. Kiedy ostatnio mogliśmy zobaczyć ich razem w akcji? Cieszy mnie fakt, że wracają do ich przyjaźni (no i jeszcze zdjęcie na biurku Nate'a odcinek lub dwa wcześniej). Liczę na więcej współpracy między tą czwórką w przyszłości.
Serena na początku zachowywała się jak totalna bit***, no ale cieszy mnie to że jednak postawiła przyjaźń na pierwszym miejscu, bo gdyby zrobiła inaczej, to byłoby już totalne zniszczenie tej postaci. Chociaż już i tak z nią kiepsko.
Dobrze, że Lola i Nate odebrali jej stronę, bo dzięki temu może wróci po rozum do głowy. W sumie nie rozumiem motywacji Loli, aby tak narażać się S. skoro chce być jej siostrą, ale ok.
Blair była taką Blair jaką pokochałam - tylko ten wątek z jej umiejętnościami deszyfrowymi trochę naciągany (tabelka do łamania kodów, srsly?), ale chociaż wspomnieli o
Spoiler:
Fajnie było popatrzeć na Chair razem w takim swobodnym wydaniu. Ich ostatnia wspólna scena była dobrze skonstruowana. Niby takie nic, ale ładnie napomknęli o tym, co przeżyli i obyło się bez kolejnej dramy.
No i finał odcinka - Bart i OMG. Mój męski Tylor ;* A tak na serio - naprawdę nie rozumiem po co. Dlaczego oni go sprowadzili z zaświatów? Bardzo niepotrzebny wątek.
Spoiler:
Dan. Ja rozumiem jego obawy, że straci Blair. Każdy z nas jakby usłyszał, że nasza druga połówka spędza dzień z ex, czułby się zagrożony/a. Chociaż to całe śledzenie taksówką, to trochę przegięcie. Z tym ILY też wyskoczył, ale naprawdę ja go rozumiem.

Mimo wszystko odcinek bardzo dobrze się oglądało, bo jeszcze 2-3 odcinki temu malowałam paznokcie i porządkowałam notatki przy oglądaniu GG, a teraz naprawdę byłam zainteresowana.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by pelcia22 Nie Maj 06, 2012 5:49 pm

i mi udało się obejrzeć w (końcu!) odcinek Smile
Generalnie dość ciekawy. Przynajmniej jakaś intryga była. Jeżli okaże się że
Spoiler:
wcale sie nie zdziwię. O ile Diana dała dobry numer Serenie, plotkara była w tym miejscu więc
Spoiler:
.
Blair ładnie wyglądała, choć ta niebieska sukienka trochę ją pogrubiała.
Ale dla mnie istotniejsza jest relacja Dair. Jednostronna relacja. Ja nie mogę jak mozna na ILY odpowiedzieć: teraz juz wiem. Nigdy, ale to nigdy nie byłam fanką Chair, ale Dair jest tak słabo napisane od momentu gdy sa razem, że szok. Chair zdecydowanie lepiej się oglądało.
Zobaczymy co wyniknie w finałowych odcinkach, ale coraz bardziej tęsknie za Dereną, która teraz niestety wydaje sie mniej realna niż zwykle...
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by TanyaTowner Pon Maj 07, 2012 2:47 pm

Moje słowa kiedy zobaczyłam Barta w tym odcinku to było "wow". Nie wierzę,że Bart Bass upozorował swoją śmierć...
TanyaTowner
TanyaTowner

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by ronnie Pon Maj 07, 2012 6:14 pm

Odcinek dobry. Miło było zobaczyć czwórkę głównych bohaterów znowu razem.
Sceny Chair na prawdę miło się oglądało. W końcu mogłam zobaczyć prawdziwą Blair za którą tak tęskniłam. Blair bardzo ładnie wyglądała w tym odcinku. Ten kremowy płaszczyk był świetny.
Rozumiem Dana, ze był zazdrosny o Blair, ale to śledzenie mógł sobie już odpuścić. W złą porę wypowiedział tez te trzy magiczne słowa. Myślę, że on za dużo poświęca dla Blair powinien przyjąć propozycję wyjazdu.
Serena jej zachowania lepiej nie komentuję.
Dorota jak zwykle świetna.
Bart. Czytałam spoilery, ale jednak w to nie wierzyłam. A tu niespodzianka.
ronnie
ronnie
Chair & Dorota
Chair & Dorota

Liczba postów : 339

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 6 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach