Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x22 Raiders of the Lost Art

+30
fanka2112
brulion
depmod
Ania_
andzia
TheBlairBitchProject
antiba
xxl
Ania
Justyna
karolla
Żuri
Joanna
Kasia
Gigi
joanna1205
Ewa
M.
turtle
Layla
Karo
CallMeLady
Ella
lily333
tajemnicza
shiva89
Serena
Ola
Lise
Magda
34 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_lcap38%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_lcap44%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_lcap13%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 45
 
 

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by turtle Wto Maj 01, 2012 1:51 pm

Ella napisał:
turtle napisał:
Ella napisał:Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...
Off topem- myślę, że dobrym pytaniem do Ligi byłoby który z aktorów w następnym odcinku będzie przeziębiony, w poprzednim Lei, teraz Blake...

Już kilka razy Nate wydarł się na Serenę :pp Poza tym Blair w tym odcinku nazwała Lolę - Sereną lite... Mam wrażenie, że coś się kroi :)

I kurcze, czy Wam też dziwnie ogląda się Blair uśmiechnięta od ucha do ucha w tym odcinku i cały czas szczerzącą się przy Danie?? :pp Te sceny z rana... Albo jak odbiera telefon od Dana. Trudno jest mi się przyzwyczaić do takiej rozkwitającej Blair po tylu sezonach łez. A to chyba nie świadczy dobrze o historii tej postaci :pp

Nic takiego nie widzę. Raczej Blair rozkwita knując znowu z Chuckiem i resztą. Przy Danie ma tylko wiecznie wymądrzający się ton głosu.

Naprawdę?? :) A te sceny z rana? Albo rozmowa przez telefon?? Akurat wydaję mi się, że cała sytuacja z Chuckiem ją zdołowała, co jest logiczne... Jednak wróciła na Brooklyn i znowu odżyła.

Dan już chyba ma taki wpływ na ludzi. Pamiętam Serenę i Vanessę przy nim. Serena śmiała się przy nim przez cały czas, Vanessa podobnie. W przypadku Blair jest to rzadki widok, dlatego mnie to dziwi :)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ella Wto Maj 01, 2012 1:54 pm

turtle napisał:
Ella napisał:
turtle napisał:
Ella napisał:Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...
Off topem- myślę, że dobrym pytaniem do Ligi byłoby który z aktorów w następnym odcinku będzie przeziębiony, w poprzednim Lei, teraz Blake...

Już kilka razy Nate wydarł się na Serenę :pp Poza tym Blair w tym odcinku nazwała Lolę - Sereną lite... Mam wrażenie, że coś się kroi Smile

I kurcze, czy Wam też dziwnie ogląda się Blair uśmiechnięta od ucha do ucha w tym odcinku i cały czas szczerzącą się przy Danie?? :pp Te sceny z rana... Albo jak odbiera telefon od Dana. Trudno jest mi się przyzwyczaić do takiej rozkwitającej Blair po tylu sezonach łez. A to chyba nie świadczy dobrze o historii tej postaci :pp

Nic takiego nie widzę. Raczej Blair rozkwita knując znowu z Chuckiem i resztą. Przy Danie ma tylko wiecznie wymądrzający się ton głosu.

Naprawdę?? Smile A te sceny z rana? Albo rozmowa przez telefon?? Akurat wydaję mi się, że cała sytuacja z Chuckiem ją zdołowała, co jest logiczne... Jednak wróciła na Brooklyn i znowu odżyła.

Dan już chyba ma taki wpływ na ludzi. Pamiętam Serenę i Vanessę przy nim. Serena śmiała się przy nim przez cały czas, Vanessa podobnie. W przypadku Blair jest to rzadki widok, dlatego mnie to dziwi Smile

Sorry, ale z porannej rozmowy Dair pamiętam tylko wyniosły ton Blair, poza tym odcinek nie był o Dair, ale o intrydze i to ona przykuła mą uwage, a nie mina Blair gdy patrzy na telefon czy tym podobne pierdoły.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Wto Maj 01, 2012 1:57 pm

turtle napisał:
Akurat to, że zrezygnował z pracy kłóci się z pozostawieniem Blair z Chuckiem w burdelu. Wydaję mi się, że jest to bardziej sprawa uczuć Dana do Blair i tego, że chce być z nią razem, niż sprawa jego zaufania do niej. Chyba podkreślił w rozmowie telefonicznej z Włoszką, że wybiera związek ponad karierę.
Dan przecież sam powiedział, że jeżeli on wyjedzie, to Blair będzie całe lato z Chuckiem. Mi się wydaje, że on zrezygnował z tego wyjazdu przez zazdrość i strach, że podczas jego nieobecności Blair znowu zbliży się do Chucka, a nie przez zwykłą troskę o swój związek...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by turtle Wto Maj 01, 2012 1:59 pm

Ella napisał:
turtle napisał:
Ella napisał:
turtle napisał:
Ella napisał:Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...
Off topem- myślę, że dobrym pytaniem do Ligi byłoby który z aktorów w następnym odcinku będzie przeziębiony, w poprzednim Lei, teraz Blake...

Już kilka razy Nate wydarł się na Serenę :pp Poza tym Blair w tym odcinku nazwała Lolę - Sereną lite... Mam wrażenie, że coś się kroi :)

I kurcze, czy Wam też dziwnie ogląda się Blair uśmiechnięta od ucha do ucha w tym odcinku i cały czas szczerzącą się przy Danie?? :pp Te sceny z rana... Albo jak odbiera telefon od Dana. Trudno jest mi się przyzwyczaić do takiej rozkwitającej Blair po tylu sezonach łez. A to chyba nie świadczy dobrze o historii tej postaci :pp

Nic takiego nie widzę. Raczej Blair rozkwita knując znowu z Chuckiem i resztą. Przy Danie ma tylko wiecznie wymądrzający się ton głosu.

Naprawdę?? :) A te sceny z rana? Albo rozmowa przez telefon?? Akurat wydaję mi się, że cała sytuacja z Chuckiem ją zdołowała, co jest logiczne... Jednak wróciła na Brooklyn i znowu odżyła.

Dan już chyba ma taki wpływ na ludzi. Pamiętam Serenę i Vanessę przy nim. Serena śmiała się przy nim przez cały czas, Vanessa podobnie. W przypadku Blair jest to rzadki widok, dlatego mnie to dziwi :)

Sorry, ale z porannej rozmowy Dair pamiętam tylko wyniosły ton Blair, poza tym odcinek nie był o Dair, ale o intrydze i to ona przykuła mą uwage, a nie mina Blair gdy patrzy na telefon czy tym podobne pierdoły.

Jasne :) Nieważne.

Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing ;)

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...

LillyRose napisał:
turtle napisał:
Akurat to, że zrezygnował z pracy kłóci się z pozostawieniem Blair z Chuckiem w burdelu. Wydaję mi się, że jest to bardziej sprawa uczuć Dana do Blair i tego, że chce być z nią razem, niż sprawa jego zaufania do niej. Chyba podkreślił w rozmowie telefonicznej z Włoszką, że wybiera związek ponad karierę.
Dan przecież sam powiedział, że jeżeli on wyjedzie, to Blair będzie całe lato z Chuckiem. Mi się wydaje, że on zrezygnował z tego wyjazdu przez zazdrość i strach, że podczas jego nieobecności Blair znowu zbliży się do Chucka, a nie przez zwykłą troskę o swój związek...

Może po części... chociaż czy on tego nie powiedział na początku odcinka?? Bo decyzję podjął już po całej akcji. I powiedział Włoszce, że może pracować wszędzie i to nie ma znaczenia, ale jego związek ma. Może pół na pół :)


Ostatnio zmieniony przez turtle dnia Wto Maj 01, 2012 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Wto Maj 01, 2012 2:04 pm

turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by turtle Wto Maj 01, 2012 2:11 pm

LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing ;)

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Wto Maj 01, 2012 2:15 pm

turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by turtle Wto Maj 01, 2012 2:24 pm

LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing ;)

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD

Nie?? :pp Nie sądzisz, że to trochę dziwne - Chair oczywiście w swoim żywiole... itryga, gierki... i seks. Cała akcja dzieje się w burdelu :ppp I Blair zajęła miejsce prostytuki i nazwali ją "przyjaciółką"...

Życzę wszystkiego dobrego Chair, ale nadal uważam, że nie oni są kompletnie niekompatybilni. Nie rozumiem dlaczego nie mogą mieć normalnej historii, gdzie nie będzie chociaż przez chwilę słów "intryga", "seks", "gra"... I co jest jeszcze gorsze z tych intryg wynikają same smutki i rozczarowania. Blair znowu kończy przybita, nie mówię już o Chucku... bo to chyba jasne.

Blair ma Dana i wraca do niego, widać, że odżywa... Ale Chuck... Ten jego wątek to istne sci-fiction :ppp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Wto Maj 01, 2012 2:36 pm

turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD

Nie?? :pp Nie sądzisz, że to trochę dziwne - Chair oczywiście w swoim żywiole... itryga, gierki... i seks. Cała akcja dzieje się w burdelu :ppp I Blair zajęła miejsce prostytuki i nazwali ją "przyjaciółką"...

Życzę wszystkiego dobrego Chair, ale nadal uważam, że nie oni są kompletnie niekompatybilni. Nie rozumiem dlaczego nie mogą mieć normalnej historii, gdzie nie będzie chociaż przez chwilę słów "intryga", "seks", "gra"... I co jest jeszcze gorsze z tych intryg wynikają same smutki i rozczarowania. Blair znowu kończy przybita, nie mówię już o Chucku... bo to chyba jasne.

Blair ma Dana i wraca do niego, widać, że odżywa... Ale Chuck... Ten jego wątek to istne sci-fiction :ppp
Blair rzeczywiście była przybita, ale dlatego, że okazało się, że ojciec Chucka żyje, a nie przez samego Chucka i jej związek z nim. To akurat nie powinno wpływać na postrzeganie tej pary, bo to się dzieje bardziej "obok" nich, niż między nimi. A to, że była intryga, to jest akurat naturalne dla GG i każdy tam był częścią jakiejś intrygi, nawet Dan, od tego nie da się odciąć Smile

Ja osobiście nie zauważyłam, żeby Blair przy Danie jakoś odżyła, kiedy do niego wróciła. Ale to pewnie przez to, że myślałam tylko o tym, że Dair coraz bardziej psuje się w moich oczach, najpierw przez niezwykłą nudę, a teraz przez kłamstwo Dana Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by turtle Wto Maj 01, 2012 2:55 pm

LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing ;)

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD

Nie?? :pp Nie sądzisz, że to trochę dziwne - Chair oczywiście w swoim żywiole... itryga, gierki... i seks. Cała akcja dzieje się w burdelu :ppp I Blair zajęła miejsce prostytuki i nazwali ją "przyjaciółką"...

Życzę wszystkiego dobrego Chair, ale nadal uważam, że nie oni są kompletnie niekompatybilni. Nie rozumiem dlaczego nie mogą mieć normalnej historii, gdzie nie będzie chociaż przez chwilę słów "intryga", "seks", "gra"... I co jest jeszcze gorsze z tych intryg wynikają same smutki i rozczarowania. Blair znowu kończy przybita, nie mówię już o Chucku... bo to chyba jasne.

Blair ma Dana i wraca do niego, widać, że odżywa... Ale Chuck... Ten jego wątek to istne sci-fiction :ppp
Blair rzeczywiście była przybita, ale dlatego, że okazało się, że ojciec Chucka żyje, a nie przez samego Chucka i jej związek z nim. To akurat nie powinno wpływać na postrzeganie tej pary, bo to się dzieje bardziej "obok" nich, niż między nimi. A to, że była intryga, to jest akurat naturalne dla GG i każdy tam był częścią jakiejś intrygi, nawet Dan, od tego nie da się odciąć :)

Ja osobiście nie zauważyłam, żeby Blair przy Danie jakoś odżyła, kiedy do niego wróciła. Ale to pewnie przez to, że myślałam tylko o tym, że Dair coraz bardziej psuje się w moich oczach, najpierw przez niezwykłą nudę, a teraz przez kłamstwo Dana :)

Nie powiedziałam, że to wina Chucka. Mówię jedynie, że konsekwencje ich wspólnych itryg są zawsze takie same. To nie wpływa na nich dobrze i widać to gołym okiem... Serena, Nate i Lola również byli częścią tej intrygi, ale u nich nie było tych dziwnych aluzji.

Moim zdaniem odżyła. Wróciła, porozmawiali, chce z nim wyjść, wszystko mu opowie.

Psuje się? Moim zdaniem w ostatnich dwóch odcinkach odżywa i to znacząco :) W porównaniu do innych związków Dair jest święte :pp Bardzo powoli to wszystko prowadzą. I w porównaniu do Dereny, Chair a nawet Nair... Dair naprawdę ma mało wad. Żadnych zdrad, wielkich kłamst... na razie :ppp Tylko zaufanie, co było podkreślone w tym odcinku. I problemy Dair wydają mi się bardzo zrozumiałe. Chuck i Serena to nie byle kto :)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Serena Wto Maj 01, 2012 3:08 pm

Podobnie jak LillyRose, cieszę się z roli Blair. W końcu, w końcu ! Zobaczyłam tą dziewczynę, za którą tak bardzo tęskniłam, która wreszcie jest w swoim żywiole, fakt, jej żywioł to intrygi, ale widać było, że sprawia jej to przyjemność : ) Brakowało mi NJBC, tej całej grupki, tego, że zawsze mogli na siebie liczyć. Teraz trochę mi się przypomniał odcinek bodajże 3x21, kiedy to chcieli wytłumaczyć Serenie, że William kłamie, podobnie zbierali się w Empire i knuli Very Happy Wreszcie zobaczylam starą Blair, stare dobre Chair, bez żadnych dramatów, łez. Fakt, Blair była smutna przy końcu odcinka, ale to nie było związane z ich związkiem..Byli partnerami, przyjaciółmi. Dwa najlepsze teksty to był krzyk: WALDORF, WE NEED YOU! Padłam jak to usłyszałam haha. I oczywiście: - you look like you need a friend . - He has a friend hahah. I minka zazdrosnej Blair Very Happy

Dziękuje, że mogłam poczuć starą dobrą Plotkarę. Nie zepsujcie tego proszę, niech tak będzie do finału ; ]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by M. Wto Maj 01, 2012 3:24 pm

Specjalnie nie czytałam spoilerów coby mieć niespodziankę a tu takie pranie mózgu nastąpiło, że klękajcie narody!
M.
M.

Liczba postów : 53

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Layla Wto Maj 01, 2012 3:28 pm

turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD

Nie?? :pp Nie sądzisz, że to trochę dziwne - Chair oczywiście w swoim żywiole... itryga, gierki... i seks. Cała akcja dzieje się w burdelu :ppp I Blair zajęła miejsce prostytuki i nazwali ją "przyjaciółką"...

Życzę wszystkiego dobrego Chair, ale nadal uważam, że nie oni są kompletnie niekompatybilni. Nie rozumiem dlaczego nie mogą mieć normalnej historii, gdzie nie będzie chociaż przez chwilę słów "intryga", "seks", "gra"... I co jest jeszcze gorsze z tych intryg wynikają same smutki i rozczarowania. Blair znowu kończy przybita, nie mówię już o Chucku... bo to chyba jasne.

Blair ma Dana i wraca do niego, widać, że odżywa... Ale Chuck... Ten jego wątek to istne sci-fiction :ppp
Blair rzeczywiście była przybita, ale dlatego, że okazało się, że ojciec Chucka żyje, a nie przez samego Chucka i jej związek z nim. To akurat nie powinno wpływać na postrzeganie tej pary, bo to się dzieje bardziej "obok" nich, niż między nimi. A to, że była intryga, to jest akurat naturalne dla GG i każdy tam był częścią jakiejś intrygi, nawet Dan, od tego nie da się odciąć Smile

Ja osobiście nie zauważyłam, żeby Blair przy Danie jakoś odżyła, kiedy do niego wróciła. Ale to pewnie przez to, że myślałam tylko o tym, że Dair coraz bardziej psuje się w moich oczach, najpierw przez niezwykłą nudę, a teraz przez kłamstwo Dana Smile

Nie powiedziałam, że to wina Chucka. Mówię jedynie, że konsekwencje ich wspólnych itryg są zawsze takie same. To nie wpływa na nich dobrze i widać to gołym okiem... Serena, Nate i Lola również byli częścią tej intrygi, ale u nich nie było tych dziwnych aluzji.

Moim zdaniem odżyła. Wróciła, porozmawiali, chce z nim wyjść, wszystko mu opowie.

Psuje się? Moim zdaniem w ostatnich dwóch odcinkach odżywa i to znacząco Smile W porównaniu do innych związków Dair jest święte :pp Bardzo powoli to wszystko prowadzą. I w porównaniu do Dereny, Chair a nawet Nair... Dair naprawdę ma mało wad. Żadnych zdrad, wielkich kłamst... na razie :ppp Tylko zaufanie, co było podkreślone w tym odcinku. I problemy Dair wydają mi się bardzo zrozumiałe. Chuck i Serena to nie byle kto Smile
Dla mnie Dair ma jedną wielką wadę, a mianowicie nudę Smile Już nawet nie mogę powiedzieć, że Dair mnie denerwuje, bo już mi po prostu zwisa Smile Żadnych kłamstw? Wystarczy wrócić do ślubu Blair, kiedy Dan wysłał filmik do GG, a potem zwalał na Chucka, po czym jeszcze współpracował z Georginą, żeby kłamstwo zatuszować. W tym odcinku też ją tak znacząco okłamał, co, nawiasem mówiąc, zrobił moim zdaniem z powodu braku zaufania Smile

Nasze dalsze przekonywanie chyba nie ma sensu, bo wiadomo, że każdy na to inaczej patrzy z punktu widzenia fana innej pary Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Serena Wto Maj 01, 2012 3:38 pm

LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
LillyRose napisał:
turtle napisał:
Someonelikeyou napisał:

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

Też rzuciło mi się to w oczy. Czy ich historia zawsze musi być o tym samym... Może faktycznie to już ich sceneria. Nawet jeżeli zachowywali się jak przyjaciele to musiała być aluzja do prostytucji, sprzedaży, gier i seksu...
Gdzie tam była aluzja do Blair jako prostytutki i do sprzedaży? Te dziewczyny tam rzeczywiście prostytutkami były, ale z tego, co ja zrozumiałam, to Blair i Chuck "grali" parę w tym klubie, a nie prostytutkę i klienta...

Blair zajęła miejsce prostytuki, była "przyjaciółką" jak to powiedziała ta pani :pp
Aha, no to w takim razie cały związek Chair był jednym wielkim nawiązaniem do prostytutek, bo Blair zajęła miejsce prostytutek, z którymi Chuck sypiał. Teraz wszystko układa się w jedną logiczną całość xD

Nie?? :pp Nie sądzisz, że to trochę dziwne - Chair oczywiście w swoim żywiole... itryga, gierki... i seks. Cała akcja dzieje się w burdelu :ppp I Blair zajęła miejsce prostytuki i nazwali ją "przyjaciółką"...

Życzę wszystkiego dobrego Chair, ale nadal uważam, że nie oni są kompletnie niekompatybilni. Nie rozumiem dlaczego nie mogą mieć normalnej historii, gdzie nie będzie chociaż przez chwilę słów "intryga", "seks", "gra"... I co jest jeszcze gorsze z tych intryg wynikają same smutki i rozczarowania. Blair znowu kończy przybita, nie mówię już o Chucku... bo to chyba jasne.

Blair ma Dana i wraca do niego, widać, że odżywa... Ale Chuck... Ten jego wątek to istne sci-fiction :ppp
Blair rzeczywiście była przybita, ale dlatego, że okazało się, że ojciec Chucka żyje, a nie przez samego Chucka i jej związek z nim. To akurat nie powinno wpływać na postrzeganie tej pary, bo to się dzieje bardziej "obok" nich, niż między nimi. A to, że była intryga, to jest akurat naturalne dla GG i każdy tam był częścią jakiejś intrygi, nawet Dan, od tego nie da się odciąć Smile

Ja osobiście nie zauważyłam, żeby Blair przy Danie jakoś odżyła, kiedy do niego wróciła. Ale to pewnie przez to, że myślałam tylko o tym, że Dair coraz bardziej psuje się w moich oczach, najpierw przez niezwykłą nudę, a teraz przez kłamstwo Dana Smile

Nie powiedziałam, że to wina Chucka. Mówię jedynie, że konsekwencje ich wspólnych itryg są zawsze takie same. To nie wpływa na nich dobrze i widać to gołym okiem... Serena, Nate i Lola również byli częścią tej intrygi, ale u nich nie było tych dziwnych aluzji.

Moim zdaniem odżyła. Wróciła, porozmawiali, chce z nim wyjść, wszystko mu opowie.

Psuje się? Moim zdaniem w ostatnich dwóch odcinkach odżywa i to znacząco Smile W porównaniu do innych związków Dair jest święte :pp Bardzo powoli to wszystko prowadzą. I w porównaniu do Dereny, Chair a nawet Nair... Dair naprawdę ma mało wad. Żadnych zdrad, wielkich kłamst... na razie :ppp Tylko zaufanie, co było podkreślone w tym odcinku. I problemy Dair wydają mi się bardzo zrozumiałe. Chuck i Serena to nie byle kto Smile
Dla mnie Dair ma jedną wielką wadę, a mianowicie nudę Smile Już nawet nie mogę powiedzieć, że Dair mnie denerwuje, bo już mi po prostu zwisa Smile Żadnych kłamstw? Wystarczy wrócić do ślubu Blair, kiedy Dan wysłał filmik do GG, a potem zwalał na Chucka, po czym jeszcze współpracował z Georginą, żeby kłamstwo zatuszować. W tym odcinku też ją tak znacząco okłamał, co, nawiasem mówiąc, zrobił moim zdaniem z powodu braku zaufania Smile

Nasze dalsze przekonywanie chyba nie ma sensu, bo wiadomo, że każdy na to inaczej patrzy z punktu widzenia fana innej pary Smile

Wiadomo, że nie shippuję Dair, ale w tym odcinku miałam naprawdę takie mieszane uczucia -;- W 5x18 mówiłam, że ta para podtrzymywała odcinek, bo byli naprawdę zabawni. W 5x20, znudzili mnie strasznie, w ogóle nie wiedziałam o co z nimi chodzi, całkowicie odłączyli się od reszty. W 5x21, fajnie, że Blair próbowała odnaleźć siebie, ale minus za to, że rywalizowała przez to z własnym chłopakiem! Ale za to ich ostatnia scena była dla mnie naprawdę dobra i mogłam powiedzieć, że widzę choć trochę jakiś tam plus dla nich, za to że są szczerzy wobec siebie. Ale 5x22, to była dla nich klęska. Zaczynając od tego, że Blair w ogóle nie wtajemniczyła Dana w swoje sprawy, dlaczego w 3x21 mógł im pomagać, a teraz chodził na własne spotkania i zbytnio nie było z nim kontaktu. Poza tym Dan śledził Blair, pokazując, że nie ma do niej zaufania. A porażką było to kiedy Dan powiedział: I love You. You know that, right? a ona tylko : I do now.

Najlepiej im się wiodło wtedy kiedy byli jeszcze przyjaciółmi, kiedy Dan pomagał Blair, choćby nawet z tym całym zamieszaniem ze ślubem. Teraz mam wrażenie, że się od siebie oddalają, pokazują trochę, że jednak mają inne światy.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Magda Wto Maj 01, 2012 3:58 pm

Ja akurat również uważam, że to był dobry odcinek DB. Podkreślał sedno ich relacji i mimo wszystko chwila zawahania nie zepsuła tego. Blair powiedziała, że jest z Chuckiem i innymi. Widać było, że Dan stał się bardzo niepewny. I myślę, że z tego wynika jego "kocham cię". Nie wątpię w to, że Dan kocha Blair, ale to był zły moment i fatalne sformułowanie.

Myślę, że "wiesz o tym, prawda?" tłumaczy wszystko. Dan już taki jest. Potrafi łatwo stracić wiarę w siebie, a to jest po prostu jego mechanizm obronny. Nie zdziwię się, jeżeli Blair będzie uważała, że to było nieszczere i sama będzie zmieszana. A jeżeli dodamy do tej sytuacji jeszcze Serenę i Chucka, to naprawdę uważam, że DB dobrze się trzyma Smile I kiedy do tej pory mieliśmy trójkąty takie, jak BNS, czy BCN, to teraz mamy uderzenie z dwóch stron w DB. Myślę, że to kwestia czasu, kiedy do gry wkroczy Serena i szczerze mówiąc to właśnie jej bardziej obawiałabym się na miejscu DB Wink

Poza tym nie zapominajmy, że ten serial uwielbia szokować i zaskakiwać. I myślę, że właśnie wtedy, kiedy wszyscy skupią się na Chucku, to Serena uderzy, he. Uważam, że naprawdę może być ciekawie, szczególnie, że w następnym odcinku

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Maj 01, 2012 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by tajemnicza Wto Maj 01, 2012 4:16 pm

Someonelikeyou napisał:Ja akurat również uważam, że to był dobry odcinek DB. Podkreślał sedno ich relacji i mimo wszystko chwila zawahania nie zepsuła tego. Blair powiedziała, że jest z Chuckiem i innymi. Widać było, że Dan stał się bardzo niepewny. I myślę, że z tego wynika jego "kocham cię". Nie wątpię w to, że Dan kocha Blair, ale to był zły moment i fatalne sformułowanie.

Myślę, że "wiesz o tym, prawda?" tłumaczy wszystko. Dan już taki jest. Potrafi łatwo stracić wiarę w siebie, a to jest po prostu jego mechanizm obronny. Nie zdziwię się, jeżeli Blair będzie uważała, że to było nieszczere i sama będzie zmieszana. A jeżeli dodamy do tej sytuacji jeszcze Serenę i Chucka, to naprawdę uważam, że DB dobrze się trzyma Smile I kiedy do tej pory mieliśmy trójkąty takie, jak BNS, czy BCN, to teraz mamy uderzenie z dwóch stron w DB. Myślę, że to kwestia czasu, kiedy do gry wkroczy Serena i szczerze mówiąc to właśnie jej bardziej obawiałabym się na miejscu DB Wink

Poza tym nie zapominajmy, że ten serial uwielbia szokować i zaskakiwać. I myślę, że właśnie wtedy, kiedy wszyscy skupią się na Chucku, to Serena uderzy, he. Uważam, że naprawdę może być ciekawie, szczególnie, że w następnym odcinku

Spoiler:


Zgadzam się.
A to, że Dair nie było najważniejsze w tym odcinku... dla mnie było. Intryga była ok, ale dla mnie ten cały wątek z matkami i ojcami Chucka jest mocno naciągany i żal mi tylko patrzeć na to co oni robią z postacią Chucka.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by lily333 Wto Maj 01, 2012 5:25 pm

A ja myślę, że koniec Dair zbliża się wielkimi krokami. Sądzę, że nie bez powodu Plotkara powiedziała, że na UES nic nie trwa wiecznie, gdy Dan i Blair wychodzili na wspólną kolację, po tym jak przez cały odcinek Blair przedkładała intrygę nad Dana, a Dan śledził B. I muszę się zgodzić z Danem, Blair naprawdę nie przejęła się tym, że nie będzie go widzieć całe lato. Ja rozumiem, że to szansa i takie tam, ale mogła się przynajmniej zmartwić, że wyjeżdża. Tymczasem uśmiech nie schodził jej z twarzy.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Ewa Wto Maj 01, 2012 5:39 pm

lily333-zgodzę się z Tobą.Cała ta sytuacja dla mnie tylko pokazała że Blair ma raczej w niektórych kwestiach w 4literach to co chciałby Dan i zawsze tak będzie bo to Blair Razz

A scena gdzie Dan mówi do Blair że ją kocha to dla mnie była boska. Blair sobie na niego popatrzyła powiedziała że teraz wie i poganiała do restauracji także nie życzę im różowej przyszłości Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by shiva89 Wto Maj 01, 2012 5:45 pm

lily333 i GossipGirl zgadzam sie z Wami:]
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 01, 2012 6:02 pm

No i jest Bart Smile
Odcinek uważam za dobry. W końcu mniej gadania o uczuciach, odnajdowaniu siebie i innych pierdołach a więcej akcji.
Największy plus dla Blair. W końcu. Przez cały odcinek nie było ani jednego momentu, w którym miałaby jakieś wątpliwości co do tego kim jest. Bo w końcu była w swoim żywiole. Intrygi to jest coś w czym czuje się najlepiej, bo TO robi najlepiej. Wszelkie próby bycia kimś innym kończyły się u niej katastrofą. Więc go Blair - trzymaj tak dalej!
Dan był w tym odcinku... smutny. I to najbardziej rzuciło mi się w oczy. Znowu był lonely boy'em wyłączonym z intrygi dzieciaków z UES. I nie krytykowałabym go za śledzenie Blair czy rezygnację z Rzymu. To tylko świadczy o tym jak bardzo kocha Blair. Problem w tym, że Blair go chyba jednak nie kocha... Jest z nim bo to dobry chłopak, wspiera ją, nie robi scen, nie stwarza problemów, wszystko dla niej jest w stanie poświęcić, ale moim zdaniem miłości z jej strony nie ma.
Chuck i jego rodzinny wątek jest po prostu rozbrajający! Nie wiem jak scenarzyści tego dokonali, ale jeszcze kilka odcinków temu Chuck był sierotą, a teraz mam dwie mamusie i dwóch tatusiów. Nie licząc jeszcze do tego Lily. Wow! Po co Chuckowi Blair - i tak już miejsca brak przy świątecznym, rodzinnym stole Smile. A poważnie, to ciągle uważam, że Chair będąc tylko przyjaciółmi mają lepszą chemię niż Dair.
Na plus jeszcze pomysł akcji w burdelu. Na prawdę - mnie się ta sceneria bardzo podobała. I to, że w intrydze wzięli udział wszyscy. Nate z Lolą też ok - faktem jest, że dają się ogrywać za każdym razem Dianie, ale i tak są słodcy. A Lola jest po prostu boska - świeża, radosna, bez kompleksów. I pokochała intrygi. Super Smile
Co do Sereny, to tylko czekać, jak w końcu wybuchnie - taka ilość porażek, jaką odnosi ostatnimi czasy, musi się skończyć jakąś spektakularną akcją z jej strony, pytanie tylko przeciwko komu będzie ona wymierzona...
Dorota jak zwykle genialna.
Wielki plus za brak Lily.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Gigi Wto Maj 01, 2012 8:08 pm

Bart ahahaha xD ten serial jest boski. sezony Chucka błakającego się po korytarzach. staczającego się na dno. najlepsze sceny Chair. świetne sceny na pogrzebie poszły się *****, bo Bart oszukał śmierć!!! umieram.

[You must be registered and logged in to see this image.]

ten gif już zawsze będzie poprawiał mi humor Very Happy co za spojrzenie Barta lol. poza tym tutaj totalnie polegli z dialogiem xD to Chuck powinien mówić OMG a Bart SYNUUUU Very Happy koooomedia xD

i Dair. mówiłam, że Blair powie dziękuję, byłam blisko Razz Dan z wrażenia aż zapomniał wziąć płaszcza wychodząc i poszedł w koszuli xD

i ofc Chair to i burdel. norma xD niech już seksują się szybciej Razz lol jak Chuck nawija o lasce z którą się seksił a Blair obok siedzi. tru lof xD

Sereny było mi żal Sad i jeszcze jak Nate ją zjechał. wow. w tym sezonie nieźle po niej jeżdżą wszyscy. ale zemsta będzie słodka. już widzę jak odbija Dana i Lolę xD

poza tym chyba niedługo zmienię nick na jagodowaSerena albo Serenanomnomnom Very Happy Serena i jej talerzyki rozwalają mnie na kawałki Razz nom nom nom xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

reakcja na odcinek

[You must be registered and logged in to see this image.]

nomnomnom Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Kasia Wto Maj 01, 2012 8:18 pm

Jagodowa Serena

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Go?? Wto Maj 01, 2012 8:30 pm

Kasia napisał:Jagodowa Serena

[You must be registered and logged in to see this image.]


Laughing Laughing Laughing

Już nie wspomnę, kto należy do grupy chairyBERRIES Cool
Gigi, cudowny pomysł Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 01, 2012 8:32 pm

Hola, hola... czy ja dobrze pamiętam, ale w trzecim sezonie, w odcinku kiedy na grobie Barta Smile pojawiła się Elizabeth było pokazane w ramach wspomnień Chucka, jak Bart umiera. Otoczony rodziną. To jak? Dali mu magiczną miksturę, którą wypiła Julia, kiedy Romeo myślał, że umarła? Nie bardzo kumam jak oni to wytłumaczą.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 01, 2012 8:34 pm

Gigi napisał:Bart ahahaha xD ten serial jest boski. sezony Chucka błakającego się po korytarzach. staczającego się na dno. najlepsze sceny Chair. świetne sceny na pogrzebie poszły się *****, bo Bart oszukał śmierć!!! umieram.

[You must be registered and logged in to see this image.]

ten gif już zawsze będzie poprawiał mi humor Very Happy co za spojrzenie Barta lol. poza tym tutaj totalnie polegli z dialogiem xD to Chuck powinien mówić OMG a Bart SYNUUUU Very Happy koooomedia xD


haha, normalnie sie zdziwil, ze Chuck zyje. tez mialam z tego niezla zlewe. moze powiedzieli Bartowi, ze Chuck nie zyje ;P dlatego sie zdziwil, ze zobaczyl swojego syna w budelu.

btw. Chuck prawie sie zabil z tego powodu, a tu bec. ja w ogole nie ogarniam, jak scenarzysci mogli tak przesadzic. i jeszcze podobno sie chwialili, ze planowali to od drugiego sezonu pale nie ma z czego byc dumnym kochani Sad
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 2 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach