Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x23 The Fugitives

+25
TanyaTowner
depmod
TheBlairBitchProject
vanderwoodsen
sund1ay
Karolina287
Ewa
Vivien
Layla
Ania
lily333
tajemnicza
Karo
Gigi
poster
brulion
antiba
Justyna
Ella
CallMeLady
frejabeha
Joanna
Kasia
Żuri
Magda
29 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x23 The Fugitives Vote_lcap11%5x23 The Fugitives Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
5x23 The Fugitives Vote_lcap55%5x23 The Fugitives Vote_rcap 55% 
[ 21 ]
5x23 The Fugitives Vote_lcap26%5x23 The Fugitives Vote_rcap 26% 
[ 10 ]
5x23 The Fugitives Vote_lcap5%5x23 The Fugitives Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
5x23 The Fugitives Vote_lcap3%5x23 The Fugitives Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 38
 
 

5x23 The Fugitives Empty 5x23 The Fugitives

Pisanie by Magda Pon Maj 07, 2012 9:31 pm

5x23 - The Fugitives
Tytuł zaczerpnięty z filmu Ścigany (1993)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Serena udaje Blair na ważnym spotkaniu.

Blair musi byc w dwóch miejscach w tym samym czasie, dlatego na jedno ze spotkań wysyła Serenę jako swoją dublerkę. W międzyczasie Ivy i Lola łączą siły, żeby pomóc Chuckowi w prowadzonej przez niego wojnie. Nate podejmuje decyzję na temat przyszłości z Dianą Payne. Penn Badgley również występuje. Andy Wolk reżyser, Matt Whitney scenarzysta.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Maj 15, 2012 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 1:04 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

umarłam.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 1:14 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Najlepszy kadr w historii serialu Wink Niesamowicie trollują, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 1:29 am

No padłam Very Happy

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 2:06 am

ej dobra, co było w pamietniku? bo zdazylam tylko "than Dan" wyłapać :<
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 2:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 2:15 am

Dzięki. Smile

To jest boskie, że nikt nie komentuje odcinka, tylko włosy Dana wygrały. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 2:52 am

Serena bardzo mi się podobała w tym odcinku, szkoda, że promo wszystko psuje.

Poza tym wydaję mi się, że nadchodzi jedno, wielkie nieporozumienie, he. No i mieszają nam w głowach, bardzo w stylu GG Wink

Nałożyli też wielki ciężar na Blair z tym "kocham". Wydaję mi się, że to za szybko się dzieje.

No i mam dość nawiązań do prostytucji.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 3:07 am

No kurcze, nie wiem, jak może się to promo nie podobać, najlepsze jakie było. Very Happy

Ivy i Lola mi się podobały jak nieogarnialy co mają robić. Very Happy
Nate'a nie rozumiem. Wszędzie Lola cały czas, a jednak rzewnie tęskni za Dianą, dziwny koleś.
Ogólnie tak w sumie nie wiem, co mam komentować, bo przez promo zapomniałam o czym był odcinek. Very Happy

A no i Serena jako Blair była świetna. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 9:50 am

nie wiedziałam że to powiem ale plus dla Sereny ;D jako B była lepiej niż świetna Wink i ta opaska Razz szkoda że coś sukienka dziwna była ale B lepszej nie miała a nawet gorsza niż sukienka Sereny jeśli miałabym wybierać wybrałabym sukienke Sereny nie Blair Smile Razz

Dan jego moge tylko skomentowac pytaniem Czy na planie zabrakło fryzjerów ?? ludzie on okropnie wygląda ;/ nie ma pieniedzy by sie wybrac do fryzjera?? hahaha loczki ;D

Chuck i Bart to jest wiecej niż dziwne, na nowo rozbroila mnie scena z poprzedniego odcinka" Dad? OMG" przeciez powienno być "Chuck ? OMG" ;/

Lola i Ivy też dostają plusa ode mnie za udawanie prostytutek Razz , one były naprawde podobne do siebie w scenie w pokoju gdy stały w tych samych sukienkach przed łożkiem na którym lezała bielizna Smile podobały mi się ich sceny razem Smile

plusem są również sceny przyjaźni miedzy DS, BS Smile

jestem całym sercem ze Chair i mam cichą nadzieje że to ich zbliży do siebie ta cała sytuacja z Bartem Smile i chciałabym by już pod koniec sezonu byli razem Smile

detektyw złym człowiekiem, który chciał zabić Barta?? o matko może mi ktoś powiedzieć co takiego mu Bart zrobił bo nie mogłam zrozumiec;/

Nate jakoś nie mam siły go komentować bo nie widze mam pomysłu na niego i jedyne co pamietam z odcinka o nim to to że rozmawial z Diana ale po za tym nie rzucał mi sie w oczy

ogólne cały odcinek nie wiem jak mam ocenić, może spodziewałam sie czegoś lepszego a tu takie nic wyszło, ale może za Serene, Ivy i Lole dam ocene może być.
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 10:08 am

Naprawdę dobry odcinek w wykonaniu Blake, mimo ewidentnego upodobnienia się jej głosu do Barta. Tak wiem, była chora Wink. Jednak dawno nie czekałam, aż pojawi się na ekranie tak jak teraz. I muszę przyznać, że chyba oglądałam ją z większą przyjemnością niż Blair.

Dodatkowo naprawdę fajne sceny Dana i Sereny. Końcówka to chyba jakieś jedno wielkie nieporozumienie. S nie wyglądała jakby rzeczywiście chciała, aby skany z pamiętnika B pojawiły się na GG, ale to się jeszcze okaże hehe

Lola i Ivy całkiem zabawnie. Wątek zmartwychwstałego Barta (po trzech sezonach) to największy absurd tego serialu.

Czekam na finał. Bardzo namieszali tym promo. Zobaczymy jak to wszystko wypadnie ostatecznie Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 10:21 am

daje ocene dobry, za fajna komedie.

Zaczne od poczatku i sceny Chuck i Barta... wtf??? wiem, ze Chuck ma byc tym bohaterem tragicznym i w ogole, ale to chyba najgorsza dramatyczna scena ever. jak widzialam Barta to piszczalam z rozpaczy... nie znosze go, jak chyba nikogo innego w tym serialu, nawet Diana przy nim staje sie moja ulubiona postacia. te jego tlumaczenia i to jak wyprosil Chucka przy pomocy ochroniarzy ( tutaj akurat mi sie szkoda Chucka zrobilo Sad ). tak w wogle to cale rozwiazanie sprawy z tym powerful przeciwnikiem ( lol ) to jakas dziecinada. wystarczylo mu zdjecie z prostytutkami zrobic??? naprawde??? nikt nie mogl tego wczesniej zrobic??? w szczegolnosci, ze to byla Diana, ktora mu te prostytutki wysylala... padlam na klate jak to zobaczylam. Bart na serio to poprostu nie chcial miec kontaktu z Chuckiem i Lily, a nie ukrywal sie przed konkurentem. jakos widz czuje sie urazona...

plusik dla Dana, za jedyna normalna reakcje na to, ze Bart zyje, reszta przyjela to troche jak jakas norme, ale pewnie na UES to co chwile ktos pozoruje wlasna smierc.

Serena byla taka fajna w tym odcinku, przypomianal mi taka S jaka starsznie lubilam w pierwszym sezonie, usmiechnieta i energiczna, pomimo przeziebienia Blake. ale po obejrzeniu promo do nastepnego odcinka to juz nie wiem po co oni to robia Sad

cos jeszcze ominelam??? aha trust issues... Sleep

jeszcze jedno, widzialam zdjecia Dana juz wczesnie, ale i tak sie przestraszylam jego wlosow, haha. to byly prawdziwe emocje, tak powinien byl Chuck zareagowac na widok ojca, jak ja na wlosy Dana. Zreszta stylista sie nie popisal w tym odcinku. Blair nie dosc, ze wygladala jak wlasna babcia (bylismy przygotowani na to) to jeszcze chodzila z rozczochranymi wlosami. poracha. Serena wygladala lepiej jako Blair, bo ma taka figure, ze co na nia nie zalozysz to dobrze lezy, a Blair pomimo tego, ze jest przesliczna to juz powinna uwazac co zaklada (jak inni normalni ludzie Razz ).

Nate i Lolo, poracha. Jak go Chuck o cos prosil to byloby milo gdyby tego nie robila, a nie: 'prosil tylko mnie, wiec zrobi to Lol i bedzie git' . lol! ich wspolna glupota nie zna granic

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 10:29 am

Nie myślałam, że coś dobrego może wyjść ze wskrzeszenia Barta, ale bardzo dobrze ogląda się sceny między nim a Chuckiem. Może być ciekawie, razem będą prowadzić Bass Industries, może pojawić się element rywalizacji, dominacji. Włosy Dana - tragedia, nie wiem jak Blair może budzić się przy czymś takim. I osobiście mnie dziwi, że uprawiać sex z Danem może, ale powiedzieć, że go kocha to dla niej za dużo.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 10:39 am

Odnośnie pamiętnika, to na czacie wyszła teoria, że może S zrobiła skany wcześniej i zostały na laptopie po prostu i gg to wykorzystała. W końcu gg rzadko podaje źródło, albo była tak wkurzona o kradzież laptopa, że dlatego podała nazwisko.
A skany robiła po to, by rozwalić Dair. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 10:41 am

Żuri napisał:Odnośnie pamiętnika, to na czacie wyszła teoria, że może S zrobiła skany wcześniej i zostały na laptopie po prostu i gg to wykorzystała. W końcu gg rzadko podaje źródło, albo była tak wkurzona o kradzież laptopa, że dlatego podała nazwisko.
A skany robiła po to, by rozwalić Dair. Very Happy

Ja się całkowicie z tą teorią zgadzam Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 10:43 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

haha, moj ulubiony tekst Sereny z odcinka Razz cala ta scena byla przednia Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 10:45 am

CallMeLady napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

haha, moj ulubiony tekst Sereny z odcinka Razz cala ta scena byla przednia Very Happy

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez frejabeha dnia Wto Maj 08, 2012 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Justyna Wto Maj 08, 2012 11:10 am

Odcinek bardzo fajnie mi się oglądało, wahałam się nawet nad oceną "świetny" ale zmartwychwstanie Barta dalej uważam za największy absurd tego serialu więc obniżyło to moją ocenę bo w ogóle nie kupuję tłumaczenia tego faktu. Poza tym reakcja bohaterów na coś takiego mnie rozwaliła.

Co do Barta to powinien dostać tytuł "ojca tysiąclecia", jego ojcowska miłość aż bije po oczach Neutral Wink

Kolejna intryga, chociaż nie rewelacyjna jednak sprawiła, że już drugi odcinek fajnie się oglądało. Ivy i Lola świetnie wyglądały w tej scenie razem jednak irytujący głos Ivy wszystko psuł.
Lola znowu bez zastanowienia postanowiła namieszać nie licząc się z konsekwencjami, widać, że z Rhodesów jest bo najpierw robi potem myśli a intrygi stają się dla niej chlebem powszednim.

Blair po raz kolejny pokazała w jakich sytuacjach czuje się najlepiej. Brzydko wyglądała w tym odcinku ale ogólnie podobała mi się, szczególnie za to, że zdecydowała się jechać z Danem. W końcu pokazała, że jej zależy. Plus dla niej również za rozmowę w lofcie rano, że wytłumaczyła Danowi, że nie ma czego się obawiać, bałam się, że focha zarzuci. Minus za sam pobyt w lofcie, dalej dziwnie mi się na nią patrzy rozbijającą się tam w szlafroku Razz O włosach Dana już nie wspomnę, szkoda słów.

Serena na duży plus. W końcu fajnie się ją oglądało, w końcu miała dobre sceny! Very Happy Bałam się, że od razu wychlapie Danowi gdzie jest Blair jednak zachowała się w porządku, broniła Blair i chciała im pomóc. Brawo S, trzymam kciuki żeby to promo, które mnie przeraża było jakimś nieporozumieniem bo taka Serena bardziej mi się podoba.

Chucka było mi szkoda na początku jak go tatuś wyrzucił i szczerze nie rozumiem dlaczego chciał mu tak pomóc, ja bym była wściekła na jego miejscu. Ojciec zafundował mu takie przeżycia a ten chce go ratować. Nie wierzę, że nie mógł się z nim skontaktować. No ale biedny Chuck myśli, że teraz Bart będzie kochającym ojcem , który mu we wszystkim pomoże...oby się nie przeliczył.

Nate znowu jakoś tak bezpłciowo, niby był ale jakby go nie było. Poza tym na początku zachowuje się jakby chciał zabić Dianę a na koniec jej pomaga, oj Nate i ta Twoja słabość do "mam" Razz

No i końcówka....niby wszystko zmierza w dobrą stronę a tu psikus jednak nie, I like it Very Happy Very Happy Czekam z niecierpliwością na następny tydzień.

Tylko co do jednego mam wątpliwości, ten skan z pamiętnika Blair to wina Sereny w końcu czy nie?

Dopiero przeczytałam odnośnie tych skanów z pamiętnika. Rzeczywiście bardzo prawdopodobne.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 11:46 am

frejabeha napisał:
CallMeLady napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

haha, moj ulubiony tekst Sereny z odcinka Razz cala ta scena byla przednia Very Happy

Spoiler:

haha wyszedl z kina? lol why? ;/ tez nie dotrwalam do konca tego filmu, ale akurat ten tekst byl przedni Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by antiba Wto Maj 08, 2012 11:56 am

Zgadzam sie, odcinek byl dobry. Tylko promo tez mi psuje wszystko Neutral

S wypadla bardzo dobrze jako przyjaciolka, miala fajnae sceny i mimo przeziebienia Blake naprwade dala rade. No i mysle ze te wpisy z pamietnika to jakas pozostalosc w komputerze. Serena pewnie kiedys jako GG rozwazala opcje wykorzystania tego, ale sie jednak wstrzymala. Mysle, ze moze miec nie lada problemy. A wpis prawdopodobnie jest jakis starszy. Sceny DS/SB fajne.

Blair tez ma plus, rozumiem ze jest jeszcze nie gotowa na wyznania, ciesze sie ze chce pojechac do Rzymu z Danem. Co do Dana to mysle ze jest w deko zagubiony, troche mi go szkoda. Naprawde chce zeby w finale nie robil niczego glupiego Sad ale on ma niestety w sobie duza szczypte naiwnosci [udowadnial to nieraz] i dlatego mam obawy.

Chuck&Bart&Detektyw dziwne to wszystko, ale intryga wyszla niezla Razz Charlie&Ivy jak nie wiedzialy co robic mnie rozwalily Very Happy

A Nate'a to nie kumam. On ma jakas miete do tej Diany czy nie xD Wole go z Lolą Razz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 12:26 pm

Chcecie polskie napisy do odcinka mieć na dzisiaj wieczorem?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by poster Wto Maj 08, 2012 12:40 pm

Co dokładnie było napisane w pamiętniku, bo nie umiem rozczytać niektórych słów.
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 12:56 pm

brulion napisał:Chcecie polskie napisy do odcinka mieć na dzisiaj wieczorem?

tak chcemy Smile zabierzesz sie za nie??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 12:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nie umiem odwzajemnić uczuć, które Dan niedługo ma zamiar mi wyznać. On mnie kocha, a jeśli tak...
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by poster Wto Maj 08, 2012 1:02 pm

O dziękuję, nie miałam pojęcia, że to jest 'if' Smile
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach