Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x23 The Fugitives

+25
TanyaTowner
depmod
TheBlairBitchProject
vanderwoodsen
sund1ay
Karolina287
Ewa
Vivien
Layla
Ania
lily333
tajemnicza
Karo
Gigi
poster
brulion
antiba
Justyna
Ella
CallMeLady
frejabeha
Joanna
Kasia
Żuri
Magda
29 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_lcap11%5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_lcap55%5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_rcap 55% 
[ 21 ]
5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_lcap26%5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_rcap 26% 
[ 10 ]
5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_lcap5%5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_lcap3%5x23 The Fugitives - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 38
 
 

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Sro Maj 09, 2012 10:36 am

dla mnie to w ogóle jakiś poboczny wątek, którego równie dobrze mogłoby nie być Razz nieistotny zapełniacz czasu i kompletnie bez sensu xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Sro Maj 09, 2012 11:24 am

Intryga z Bartem i Andrew Tylorem była żałosna, co utwierdza mnie w przekonaniu że nie planowali powrotu Barta od 3 seoznu, musieli to wymyślić niedawno.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by frejabeha Sro Maj 09, 2012 11:26 am

Ella napisał:Intryga z Bartem i Andrew Tylorem była żałosna, co utwierdza mnie w przekonaniu że nie planowali powrotu Barta od 3 seoznu, musieli to wymyślić niedawno.

Wymyślili to chyba tylko po to, żeby dać Blair powód do latania za C. Najbardziej mierna intryga w GG. Tęsknię za sprawą Juliett z 4 sezonu, wtedy się przynajmniej coś działo.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Sro Maj 09, 2012 11:53 am

też mi powód;/ kazdy z nas( fanów Chair) wymyśliłby lepszy by tylko ich razem znowu połączyć, bez niepotrzebnych wątków typu ala Moda na Sukces ;/

nie wierze że to powiem ale tęsknie za Jenny, Julliet, Vannessą itp
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by frejabeha Sro Maj 09, 2012 12:05 pm

joanna_x0x0 napisał:też mi powód;/ kazdy z nas( fanów Chair) wymyśliłby lepszy by tylko ich razem znowu połączyć, bez niepotrzebnych wątków typu ala Moda na Sukces ;/

nie wierze że to powiem ale tęsknie za Jenny, Julliet, Vannessą itp

No, ale ja nie widzę innego powodu powrotu Barta. To kompletnie nic nowego nie wnosi do tego serialu, a jest całkowicie niedorzeczne. Niektórzy twierdzą, że przez DB oglądalność tego odcinka była tak dramatycznie niska, drudzy obwiniają CB, ale tak naprawdę to wina tylko i wyłącznie braku porządnych scenarzystów w tym serialu i takich "intryg", na które aż żal patrzeć.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Sro Maj 09, 2012 12:33 pm

powrót Barta- kolejna niedorzeczna i absurdalna rzecz w serialu;/
powinni zatrudnić trzeźwych i normalnych scenarzystów, bo ci którzy to pisza maja dobrze pomieszane w głowach gdy pisza scenariusz albo sa pijani albo nacpani ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Gigi Sro Maj 09, 2012 12:35 pm

frejabeha napisał:
Ella napisał:Intryga z Bartem i Andrew Tylorem była żałosna, co utwierdza mnie w przekonaniu że nie planowali powrotu Barta od 3 seoznu, musieli to wymyślić niedawno.

Wymyślili to chyba tylko po to, żeby dać Blair powód do latania za C. Najbardziej mierna intryga w GG. Tęsknię za sprawą Juliett z 4 sezonu, wtedy się przynajmniej coś działo.

amen. też mam takie wrażenie. nagle Chuck znowu w kręgu zainteresowań Blair. co dziwne blisko finału Very Happy po prostu boją się Chuckistanu i tyle xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Sro Maj 09, 2012 12:50 pm

Gigi napisał:
frejabeha napisał:
Ella napisał:Intryga z Bartem i Andrew Tylorem była żałosna, co utwierdza mnie w przekonaniu że nie planowali powrotu Barta od 3 seoznu, musieli to wymyślić niedawno.

Wymyślili to chyba tylko po to, żeby dać Blair powód do latania za C. Najbardziej mierna intryga w GG. Tęsknię za sprawą Juliett z 4 sezonu, wtedy się przynajmniej coś działo.

amen. też mam takie wrażenie. nagle Chuck znowu w kręgu zainteresowań Blair. co dziwne blisko finału Very Happy po prostu boją się Chuckistanu i tyle xD

Hehehe i dobrze. A poważnie to chyba nie mieli dobrze ustalonego planu na cały sezon, więc wątki gdzieś w połowie zaczęły im się rozłazić. Np po co Diana chciała mieć w Spectatorze Serenę i Nate? Przecież to nie ma żadnego związku z Bartem i jaki udział w tym miał Wiliam van der Bilt?Też wiedział, że Bart żyje?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Vivien Sro Maj 09, 2012 12:53 pm

Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Sro Maj 09, 2012 1:03 pm

Vivien napisał:Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Gdybyś zapytała Safrana toby na pewno odpowiedział, że mieli plan na cały sezon, ale ja nie widzę żeby cokolwiek tutaj się kupy trzymało, 1 połowa sezonu to było na siłę dążenie do królewskiego ślubu, bez względu co się działo po drodze, jaki mają cel w 2 połowie to nie mam pojęcia...
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 4:19 pm

Vivien napisał:Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Ja nie rozumiem nawet, jak można robić plan tylko na jeden sezon. Gdybym ja pisała serial, to z góry założyłabym, ile ma trwać i co ma się dziać w każdym sezonie i szczegółowo co w każdym odcinku. Ewentualnie kilka wersji finałów, jeśli mieliby zdjąć serial.

Faktycznie, zapomniałam teraz o van der Biltach, co oni mają z tym wspólnego? Chyba już się tego nie dowiemy Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Layla Sro Maj 09, 2012 5:06 pm

Ella napisał:
Vivien napisał:Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Gdybyś zapytała Safrana toby na pewno odpowiedział, że mieli plan na cały sezon, ale ja nie widzę żeby cokolwiek tutaj się kupy trzymało, 1 połowa sezonu to było na siłę dążenie do królewskiego ślubu, bez względu co się działo po drodze, jaki mają cel w 2 połowie to nie mam pojęcia...
Gdybyś zapytała Safrana, to on by powiedział, że wszystkie te wątki chodziły im po głowie już od 3. sezonu xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Sro Maj 09, 2012 5:33 pm

LillyRose napisał:
Ella napisał:
Vivien napisał:Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Gdybyś zapytała Safrana toby na pewno odpowiedział, że mieli plan na cały sezon, ale ja nie widzę żeby cokolwiek tutaj się kupy trzymało, 1 połowa sezonu to było na siłę dążenie do królewskiego ślubu, bez względu co się działo po drodze, jaki mają cel w 2 połowie to nie mam pojęcia...
Gdybyś zapytała Safrana, to on by powiedział, że wszystkie te wątki chodziły im po głowie już od 3. sezonu xD

Safran by powiedział, że wszystko zostało zaplanowane w odcinku 1x4;)
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ewa Sro Maj 09, 2012 5:36 pm

Ella napisał:
LillyRose napisał:
Ella napisał:
Vivien napisał:Wg jak można przystępować do pisania czegokolwiek bez jasno nakreślonego planu? Gdybym ja była scenarzystą zrobiłabym plan całego sezonu, co, kiedy i jak powinno się wydarzyć, a dopiero potem się zabierała za pisanie scenariusza. A tak to jest gdy masa ludzi bez porozumienia się za coś bierze - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Gdybyś zapytała Safrana toby na pewno odpowiedział, że mieli plan na cały sezon, ale ja nie widzę żeby cokolwiek tutaj się kupy trzymało, 1 połowa sezonu to było na siłę dążenie do królewskiego ślubu, bez względu co się działo po drodze, jaki mają cel w 2 połowie to nie mam pojęcia...
Gdybyś zapytała Safrana, to on by powiedział, że wszystkie te wątki chodziły im po głowie już od 3. sezonu xD

Safran by powiedział, że wszystko zostało zaplanowane w odcinku 1x4;)


Co Wy wiecie o Safranie Razz
Przecież to jest oczywiste,że ten pomysł pojawił się już w pilocie xd
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Karolina287 Sro Maj 09, 2012 6:20 pm

kolejny przykład problemów z budżetem: (buty)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by sund1ay Sro Maj 09, 2012 6:22 pm

Blair nie ogarniam kompletnie. Cały odcinek miałam wrażenie, że ściemnia Danowi z tym wyjazdem, a na końcu jakoś jej wierzę, że serio chce spędzić z nim lato. Jakbym oglądała dwie bohaterki, nie rozumiem jej zachowania wcale w tym odcinku :<

Blairena słodka, Serena była zabawna i naprawdę gdyby nie promo następnego odcinka myślałabym, że wszystko będzie dobrze I love you Ale gossip to gossip.
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 6:27 pm

sund1ay napisał:Blair nie ogarniam kompletnie. Cały odcinek miałam wrażenie, że ściemnia Danowi z tym wyjazdem, a na końcu jakoś jej wierzę, że serio chce spędzić z nim lato. Jakbym oglądała dwie bohaterki, nie rozumiem jej zachowania wcale w tym odcinku :<

Blairena słodka, Serena była zabawna i naprawdę gdyby nie promo następnego odcinka myślałabym, że wszystko będzie dobrze I love you Ale gossip to gossip.


Tak, popieram ogólna komplikacja lecz pamiętnik Blair w rekach Plotkary to dopiero będzie cios poniżej pasa.
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 6:33 pm

Ale się czepiacie tego niskiego budżetu, wy też jak kupicie sobie buty to wychodzicie w nich raz, a potem wyrzucacie? XD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ewa Sro Maj 09, 2012 6:36 pm

brulion napisał:Ale się czepiacie tego niskiego budżetu, wy też jak kupicie sobie buty to wychodzicie w nich raz, a potem wyrzucacie? XD


Jasne,że ja wyrzucamy ! Przecież one były już noszone podczas przymierzania więc to wstyd nałożyć je ponownie na nogi Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 6:36 pm

brulion napisał:Ale się czepiacie tego niskiego budżetu, wy też jak kupicie sobie buty to wychodzicie w nich raz, a potem wyrzucacie? XD

Może to są jej ulubione, wiec po co się czepiać Wink
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Kasia Sro Maj 09, 2012 6:41 pm

brulion napisał:Ale się czepiacie tego niskiego budżetu, wy też jak kupicie sobie buty to wychodzicie w nich raz, a potem wyrzucacie? XD

A Ty nie??? bru, szanowani scenarzyści też powinni tak robić.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Karolina287 Sro Maj 09, 2012 6:59 pm

Nigdy to się wcześniej nie zdarzało a dysponując budżetem Blair chyba można sobie na taki luksus pozwolić Wink
A teraz może krótka recenzja odcinka:
+ Serena udająca Blair
+DOROTA:
Spoiler:
Za to ją wszystkie kochamy Smile
+Blair mina Chucka gdy zapraszał Blair od limuzyny (piękny uśmiech i trochę kuszący)
+ Lola i Ivy grające panie do towarzystwa i ćwiczące grę aktorską
+Profesjonalista Blair:
Spoiler:
-/+ Fryzura Dana -Spadłam z krzesła
Spoiler:
-Zmartwychwstanie Barta

Widać że Blair tak na prawdę nie jest przekonana że chce jechać z Danem do Rzymu
Ogólnie odcinek Dobry
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 7:06 pm

Karolina287 napisał:
Spoiler:

Mina Dana w tym gifie mnie rozbraja xD

Katefused napisał:A Ty nie??? bru, szanowani scenarzyści też powinni tak robić.
To pewnie dlatego Safran tak beznadziejnie nadzorował scenarzystami, codziennie kupował sobie nowe buty i wyrzucał stare xDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by vanderwoodsen Sro Maj 09, 2012 7:07 pm

Karolina287 napisał:Nigdy to się wcześniej nie zdarzało a dysponując budżetem Blair chyba można sobie na taki luksus pozwolić Wink
A teraz może krótka recenzja odcinka:
+ Serena udająca Blair
+DOROTA:
Spoiler:
Za to ją wszystkie kochamy Smile
+Blair mina Chucka gdy zapraszał Blair od limuzyny (piękny uśmiech i trochę kuszący)
+ Lola i Ivy grające panie do towarzystwa i ćwiczące grę aktorską
+Profesjonalista Blair:
Spoiler:
-/+ Fryzura Dana -Spadłam z krzesła
Spoiler:
-Zmartwychwstanie Barta

Widać że Blair tak na prawdę nie jest przekonana że chce jechać z Danem do Rzymu
Ogólnie odcinek Dobry


Dziś oglądnęłam ten odcinek i tak był dobry lecz nic więcej. Mam nadzieje, że kolejny bardziej mi się spodoba Wink i wybrane są naprawdę najciekawsze wątki tego odcinka Wink
vanderwoodsen
vanderwoodsen
Chuck & Serena
Chuck & Serena

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Kasia Sro Maj 09, 2012 7:10 pm

Tak, był zbyt zajęty kupowaniem nowych butów i wyrzucaniem starych.

Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 3 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach