Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x23 The Fugitives

+25
TanyaTowner
depmod
TheBlairBitchProject
vanderwoodsen
sund1ay
Karolina287
Ewa
Vivien
Layla
Ania
lily333
tajemnicza
Karo
Gigi
poster
brulion
antiba
Justyna
Ella
CallMeLady
frejabeha
Joanna
Kasia
Żuri
Magda
29 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_lcap11%5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_lcap55%5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_rcap 55% 
[ 21 ]
5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_lcap26%5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_rcap 26% 
[ 10 ]
5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_lcap5%5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_lcap3%5x23 The Fugitives - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 38
 
 

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Maj 10, 2012 1:56 am

Karolina287 napisał:
+Blair mina Chucka gdy zapraszał Blair od limuzyny (piękny uśmiech i trochę kuszący)

haha, tez zauwazylam ten usmiech; slodki byl, a jednoczesnie taki na zasadzie, "haha udalo sie ja skusic" Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by depmod Czw Maj 10, 2012 7:06 am

odcinek ok- spokojny; blair- nie kumam jej; chuck- my love:-); serena- super; dorota- mega super; lola- masakra; nate- bez polotu; CB- nadal chemia:-); SD- wyglądają jako para lepiej niż BD.

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by TanyaTowner Czw Maj 10, 2012 10:10 pm

CallMeLady napisał:
frejabeha napisał:
CallMeLady napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

haha, moj ulubiony tekst Sereny z odcinka Razz cala ta scena byla przednia Very Happy

Spoiler:

haha wyszedl z kina? lol why? ;/ tez nie dotrwalam do konca tego filmu, ale akurat ten tekst byl przedni Razz



o tak ten tekst zapamiętam do samego końca swojego życia ! Very Happy
TanyaTowner
TanyaTowner

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by CallMeLady Pią Maj 11, 2012 12:25 am

TanyaTowner napisał:
CallMeLady napisał:
frejabeha napisał:
CallMeLady napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

haha, moj ulubiony tekst Sereny z odcinka Razz cala ta scena byla przednia Very Happy

Spoiler:

haha wyszedl z kina? lol why? ;/ tez nie dotrwalam do konca tego filmu, ale akurat ten tekst byl przedni Razz



o tak ten tekst zapamiętam do samego końca swojego życia ! Very Happy

nie no az tak dobry nie byl ;P
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by shiva89 Pią Maj 11, 2012 7:07 am

Poniewaz jestem chora o nie czytalam waszych poprzednich wpisow dot. odcinka i postaram sie w skrocie napisac moją opinie:
Ogolnie odcinek oceniam na bardzo dobry ponieważ monentami na prawde sie usmiałam. Czy to akcja z Sereną udającą Blair czy też uścisk Barta i Chucka...sorry, dla mnie byl tak sztuczny,ze az smieszny. W ogole cala sytuacja z tym ,ze Bart ukrywal sie przed kims tam...no masakra.Nie mogl sobie wczesniej z tym poradzic? Tylko jacyc gówniarze za przeproszeniem musieli wymyslec intryge? no Hello?......w odcinku podobala mi sie sceny Ivy i Loli wygladaly na prawde swietnie;)....ale tylko w tej scenie,,,bo Lola i jej intryga...kiedy ona sie ogarnie? Niech nie knuje jak nie umie. To samo Nate....
Tak reakcja przyjaciol na to,ze Bart zyje " really?"...(fakt pomogli mu,ale ja bym na pewno jakos inaczej zaregowala na taka wiesc) a najbardziej mnie wqrzyl Dan...(nie dosc ze mial oblesne wlosy) to w ogole nie przejal sie tym,ze Bart zyje...a chyba zapomnial,ze sie przyjaznia...oczywiscie przez Blair...nie rozumiem tez jej czemu ona nie mogla go "zaprosci" do tej intrygi...tzn przynajmniej powiedziec mu o tym...bo on niby mial to wazne spotkanie...no ale w tym zwiazku nie ma nic tylko klamstwa i zazdrosc... I jeszcze Dan mowiacy "ze nie bylo zadnej Jenniffer" a wlasnie ze byla...to byla Serena..az mi sie jej zal zrobilo...tak za nia gonil,a teraz nawet tego nie umie przyznac...Dan w tym odcinku byl dla mnie najwiekszym minusem.
Oczywiscie Dorota na plus;)
Blair ubiór tragiczny...w ogole jakos ostatnio brzydko wygląda...
Chuck i Blair ever:) to tyle z tego co zapamietalam:)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by tajemnicza Pią Maj 11, 2012 7:39 am

on niby mial to wazne spotkanie...no ale w tym zwiazku nie ma nic tylko klamstwa i zazdrosc... I jeszcze Dan mowiacy "ze nie bylo zadnej Jenniffer" a wlasnie ze byla...to byla Serena..az mi sie jej zal zrobilo...tak za nia gonil

No tak! Jaki bezczelny typ, jak on mógł tak w ogóle kłamać w żywe oczy. Kłamca, zdrajca i na dodatek dupek wypierający się własnej przeszłości....
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by gaspar Pią Maj 11, 2012 7:49 am

shiva89 napisał:a najbardziej mnie wqrzyl Dan...(nie dosc ze mial oblesne wlosy) to w ogole nie przejal sie tym,ze Bart zyje...a chyba zapomnial,ze sie przyjaznia...oczywiscie przez Blair...nie rozumiem tez jej czemu ona nie mogla go "zaprosci" do tej intrygi...tzn przynajmniej powiedziec mu o tym...bo on niby mial to wazne spotkanie...no ale w tym zwiazku nie ma nic tylko klamstwa i zazdrosc...

No szkoda Very Happy ze wszystkim zwiazkom w GG towarzysza klamstwa Very Happy (Nair - zdrada z Chuckiem, Chair - hotele i Jenny, Derena - Georgina, i mozna by tak w kolko Razz) i zazdrosc Razz nie wiem dlaczego liczylem ze z Dair bedzie inaczej, przeciez to GG Smile oczekiwania najbardziej zawodza ludzi Smile i nie moge z tego jak ludzie daja minusa przez te durne wlosy xD

a odcinek byl dobry, serena zyskala takiego duzego plusika, byla dla wszystkich !!! i podobala mi sie w roli Blair xD a w promo
Spoiler:

Intryga tez niezla chociaz w ogole rozwiazanie sprawy Barta jest tak dziwne i w ogole ten jego powrot - na cholere?! system omg sie w ogole nie sprawdza, gdyby zredukowali te wszystkie "schockery" to moim zdaniem sezon bylby udany, bo pomysl na niego wcale nie byl zly...

Chucky/Blair - ja tam nic nie widze ze strony Chucka, on chce naprawde chyba byc biznesmanem Razz tylko od Blair bije ta troska... W ogole to uwielbiam Leighton Embarassed jak byla taka smutna gdy zobaczyla wpis, ech chcialbym ja zobaczyc w jakims dobrym dramacie Razz

A i polski akcent Dorota nigdy nie zawodzi Very Happy
gaspar
gaspar
Dair & Duck
Dair & Duck

Liczba postów : 101

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by andzia Pią Maj 11, 2012 7:23 pm

Od samego początku tego odcinka liczyłam na jakąś dramę, a tu minuty płynęły... ale:
- Bart, który nagle okazuje się super troskliwym ojcem i mężem, no bezcenne.
- Dan jeeeeeeedzie do Rzymu! i niech jedzie, sam lub z Blair, niech znajdzie tam fryzjera, natchnienie i najlepiej wróci z jakąś gorącą Włoszką, a moje serce będzie szczęśliwe.
- co do Blair, czemu oni ją postarzają tak strasznie? to śliczna dwudziestolatka, a wygląda na trzydzieści co najmniej. Jej zachowanie zrozumiałe, dobrze to Serena wyjaśniła, za dużo razy się sparzyła, żeby tak szafować nagle wyznaniami miłości, szkoda, że cała sytuacja wskazuje na to, że będzie musiała tego słowa użyć już niedługo.
- Serena znowu wyrasta na moją ukochaną bohaterkę i jasne, że to spieprzą, bo przecież nie może być taka dobra, miła i wyrozumiała.
- Poza tym moje Derenowe serduszko rośnie i rośnie:D oni są razem tacy uroczy, mają mnóstwo chemii, no i pogadali od serca.
Co do końcówki była drama, naprawdę mi było żal S, jeśli ona za tym wszystkim nie stoi. I naprawdę zaczyna być ciekawie, oby to nieźle rozwiązali!
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Monika Nie Maj 13, 2012 9:34 pm

Odkąd Bart wrócił fabuła, Dair czy Chair już mnie wogóle nie rusza jedyne o czym moge myśleć to jego mega ekspresyjna twarz. Oglądam i po prostu myślę sobie człowieku kontroluj swoje emocje bo nie wytrzymam tego napięcia. Very Happy
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Layla Nie Maj 13, 2012 10:38 pm

Gossipfan napisał:Odkąd Bart wrócił fabuła, Dair czy Chair już mnie wogóle nie rusza jedyne o czym moge myśleć to jego mega ekspresyjna twarz. Oglądam i po prostu myślę sobie człowieku kontroluj swoje emocje bo nie wytrzymam tego napięcia. Very Happy
Tak, ten aktor czasem się zapomina. Ktoś mu powinien przypomnieć, że gra w serialu dla młodzieży, a nie w jakimś dramacie wysokich lotów, więc nie musi aż tak wyrażać swoich emocji xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 4 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach