Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oficjalne informacje na temat sezonu 6

+22
Ella
Kate__895
martakniz
mmoneya
turtle
CallMeLady
frejabeha
kicksforchicks
fanka2112
Ewa
antiba
Klaudia
Serena
poster
Vivien
Lise
Żuri
Joanna
Layla
Gigi
brulion
Magda
26 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Magda Czw Maj 24, 2012 7:57 pm

Tutaj możemy zamieszczać oficjalne informację na temat sezonu szósego. Np. tytuły odcinków, opisy nowych gwiazd występujących gościnnie w serialu, wszelkie oficjalne notatki prasowe.

UWAGA: Nie wspominamy tutaj o spoilerach. Pojawiać się tu będą jedynie oficjalne informacje prasowe.

Zapowiedź sezonu szóstego:

Sezon szósty Gossip Girl rozpocznie się współpracą wszystkich bohaterów w celu odnalezienia kogoś bliskiego. Serena zniknęła, jest poza zasięgiem samej Gossip Girl. Jej przyjaciele obawiają się najgorszego, ale są dobrej myśli. Jednak nawet oni nie potrafią wyobrazić sobie, gdzie ostatecznie ją odnajdą. W międzyczasie, Blair oddała swoje serce Chuckowi, ale czy jej miłość wystarczy do tego, żeby pomóc mu odzyskać jego królestwo? Dan napisał książkę, która przysporzy więcej problemów, niż jego pierwsze dzieło. Tym razem autor nie ma zamiaru pozostać anonimowy. Nate jest zdeterminowany, żeby odkryć tożsamość Gossip Girl, a tym samym zapracować na sukces The Spectator i swój własny. Lily i Rufus stają do walki, kiedy Rufus znajduje zaskakującego sojusznika, który grozi Lily i jej rodzinie. To zbyt wiele dramatu dla niektórych, ale na pewno nie dla Upper East Side. Bart Bass, Jack Bass i Georgina Sparks pojawią sie, żeby zgotować piełko. Nowy sezon będzie wspaniałym pojedynkiem. Kto zwycięży? To sekret, którego nigdy nie zdradzę... xoxo, Gossip Girl.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Cze 14, 2012 9:49 am

5 lipca rozpoczną się zdjęcia do 6 sezonu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty przenoszetenshit

Pisanie by Gigi Wto Cze 19, 2012 4:43 pm

nie wiem czy kogoś to obchodzi ale xDD

Gossip Girl are currently casting for 3 new recurring roles. Two Female (Sage and Amira) and One Male (Jean-Pierre)

pewnie coś ala Beatrice, księdzu i dziwka do haremu Bassów Razz jk xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Layla Wto Cze 19, 2012 6:08 pm

Jean-Pierre, to może będzie jakiś mały powrót Louisa < marzy >, albo przynajmniej Beatrice Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Wto Cze 19, 2012 6:09 pm

wydaję mi się, że to może być coś z modą. od kiedy Blair postanowiła przejąć po matce firmę której nigdy nie chciała xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Magda Sro Cze 20, 2012 12:36 pm

brulion napisał:5 lipca rozpoczną się zdjęcia do 6 sezonu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

A zakończą się w październiku.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Cze 21, 2012 9:53 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Najprawdopodobniej autorem scenariusza do odcinka 6x06 będzie Dan Steele (autor scenariusza do 5x07, jednego z najgorszych odcinków serii imho).
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Joanna Czw Cze 21, 2012 10:18 am

czyli mamy sie spodziewać po 6x06 wszystkiego co najgorsze?? ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Cze 21, 2012 10:41 am

Ja się już nastawiam na teksańską masakrę.
On napisał "The Big Sleep No More" ;>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Żuri Czw Cze 21, 2012 11:37 am

E, to był całkiem spoko odcinek moim zdaniem.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Lise Czw Cze 21, 2012 11:40 am

W 5 sezonie były gorsze, więc jest spoko:D A nawet jeżeli dla kogoś był to najgorszy odcinek, to może ten Dan Steele zmądrzał i napisze dobry odcinek? Nic nie wiadomo, dowiemy się w 6 odcinku.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Vivien Czw Cze 21, 2012 11:49 am

Aż musiałam obejrzeć promo - ten odcinek był całkiem przyzwoity jeśli patrząc na inne smaczki z tego sezonu, więc może nie będzie źle. Bo czy może być jeszcze gorzej?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Joanna Czw Cze 21, 2012 12:01 pm

moim zdaniem gorzej już chyba nie może być Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Czw Cze 21, 2012 5:48 pm

no nie wiem jak może być lepiej jak pewnie premierę i finał będzie pisać nowa szefowa Goodman Very Happy która uraczyła nas przepięknym finałem xD ciekawa jestem czy Lasher będzie pisać. bo ona jest jedyna tam, która ma głowę na karku Razz i nie niszczy postaci jednym machnięciem pióra xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by poster Pią Cze 22, 2012 8:28 am

Dla mnie też ten odcinek był nawet ok w porównaniu do niektórych z sezonu 5. Wink
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Serena Pią Cze 22, 2012 12:45 pm

mnie się odcinek podobal, byl calkiem przyzwoity. a wiadomo czy 6 sezon beda krecic tylko w NY, czy jeszcze gdzies indziej?
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Magda Pią Cze 22, 2012 12:46 pm

Serena napisał:mnie się odcinek podobal, byl calkiem przyzwoity. a wiadomo czy 6 sezon beda krecic tylko w NY, czy jeszcze gdzies indziej?

Na razie nic nie wiadomo.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Klaudia Wto Cze 26, 2012 5:12 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

6x01 - Gone Maybe Gone. Napisany przez Schwartza i Savage.
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Magda Wto Cze 26, 2012 6:24 pm

fanka159 napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

6x01 - Gone Maybe Gone. Napisany przez Schwartza i Savage.

To może potwierdzać spiskowe teorie fanów, he. No i myślę, że endgame DS i CB jest w stu procentach pewne Smile No chyba, że uśmiercą kogoś z tej czwórki Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Wto Cze 26, 2012 7:02 pm

O Boże, Josh i Steph <3 Przywracają mi wiarę w ten serial <333333
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Vivien Wto Cze 26, 2012 8:00 pm

OMG! Schwartz Smile GG, are you comming back?
Spoiler:
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Żuri Wto Cze 26, 2012 8:42 pm

Mogę prosić o jakiś mini poradnik, kto co napisał? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Wto Cze 26, 2012 9:14 pm

Żuri,
[You must be registered and logged in to see this link.]
:*
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Layla Wto Cze 26, 2012 9:50 pm

Spod ich pióra wyszły naprawdę dobre odcinki, może dzięki odejściu Safrana GG choć trochę podniesie się z poziomu dna Smile

Swoją drogą, nie wiedziałam, że Safran napisał tyle dobrych odcinków, niektóre z nich są przeze mnie zaliczane do najlepszych w całym serialu (np. 1x10, 2x01), nie spodziewałabym się tego po nim Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Wto Cze 26, 2012 10:15 pm

Też się często zastanawiam, co się stało Safranowi, że zaczął podejmować tak kiepskie decyzje. Może zmienił dilera. A duet Schwartz&Safran to dla mnie perfekcja, spod ich rąk wyszedł Pilot, odcinek idealny.

Na marginesie, sezon ma się zacząć w październiku, więc mam ogromną nadzieję, że zacznie się 8 października <3 A jeśli zrobią w nim retrospekcję do 8.10.2005 to w ogóle padnę ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach