Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 20, 2012 9:46 pm

Nie mogę z Juliana na halloween xD

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Lip 26, 2012 9:43 pm

Zawsze mnie zastanawiało, skąd polskie tłumaczenie tytułu. Przy węgierskim jednak wymięka.
[You must be registered and logged in to see this link.]





mistrzostwo świata xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 12:09 am

Spamuję wam tutaj. Skończyłam, buuuuuuuuu.

Ale padłam po prostu.
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Lip 31, 2012 1:30 pm

Ja na ostatnim odcinku ryczałam jak bóbr Żuri. Pomimo wielu gorszych momentów serialu nie będę ukrywać, że smutno mi było, że to już koniec Sad
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lip 31, 2012 1:35 pm

ja nie uważam zeby było gorzej Razz owszem niektóre momenty strasznie naciagane ale ten serial i tak świetny jest Smile

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Lip 31, 2012 2:12 pm

Joanna napisał:ja nie uważam zeby było gorzej Razz owszem niektóre momenty strasznie naciagane ale ten serial i tak świetny jest Smile

Spoiler:


Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lip 31, 2012 2:38 pm

Georgina429 napisał:
Joanna napisał:ja nie uważam zeby było gorzej Razz owszem niektóre momenty strasznie naciagane ale ten serial i tak świetny jest Smile

Spoiler:


Spoiler:

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 3:31 pm

Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Lip 31, 2012 9:51 pm

Żuri napisał:
Spoiler:

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 11:04 pm

W ogóle sam pomysł na 9ty sezon był fajny, ale chyba zabrakło im odcinków. Trochę to za szybko upchnęli wszystko. Zwłaszcza Claya.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sro Sie 01, 2012 8:41 am

Kurde, a ja stoję na 6 sezonie;/ Nudne się zrobiło, ale i tak kocham.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sob Sie 04, 2012 11:57 am


Logan Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]


Jamie Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jamie i Lily Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Pon Sie 06, 2012 8:18 am

Ja doszłam już do 6 sezonu, niestety nie mam warunków żeby pochłonąć sezon w ciągu tygodnia, chociaż to nawet dobrze bo świadomość, że skończę serial i nie będzie kolejnego sezonu we wrześniu mnie dobija Sad

W każdym razie, odpowiecie na 2 moje pytania? Bo nie chcę szukać gdzie indziej, bo nie chce sobie za bardzo spoilerować Very Happy Skończyłam na 6x19 w którym Julian wyjeżdża do LA, wiem że wróci bo niestety gdzieś sobie zaspoilerowałam, aaale chciałabym wiedzieć czy będę musiała długo czekać? Very Happy Bo polubiłam jego postać Very Happy Julian i Brooke wydają się taką idealną parą Very Happy
A drugie pytanie tyczy się Sam, czy zostanie ona w serialu na dłużej? Czy zrobią z nią coś i zabiorą kolejną fajną postać, jaką był np. Q Sad

Wgl. co do poprzednich sezonów to ten serial to mistrzostwo! <3 Niby zwykły itp. ale ma coś w sobie <3 Chociaż początek 5 sezonu, kilka odcinków wydawało mi się takie obce i czułam się jakbym oglądała inny serial niż w poprzednich 4 sezonach... Ale potem na szczęście już wszystko wróciło do normy, szczególnie gdy wyjechała Lindsey Laughing
A 6 sezon jak na razie ok, kocham ten serial <3
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pon Sie 06, 2012 10:29 am

Co do Juliana
Spoiler:

Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pon Sie 06, 2012 7:51 pm

Co do Sam to, tego nigdy nie wybaczę, że Sam była tylko w 6 sezonie a później słuch o niej zaginął. Uwielbiałam tą dziewczynę. I tak jak brakowało mi na ślubie Brooke i Juliana Peyton, tak tym bardziej brakowało mi tam Sam. Przecież to ona jako pierwsza im kibicowała i tak naprawdę Brooke i Julian to, że się spiknęli zawdzięczali troszkę Sam Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Sie 06, 2012 9:14 pm

Ania_ napisał:Co do Sam to, tego nigdy nie wybaczę, że Sam była tylko w 6 sezonie a później słuch o niej zaginął. Uwielbiałam tą dziewczynę. I tak jak brakowało mi na ślubie Brooke i Juliana Peyton, tak tym bardziej brakowało mi tam Sam. Przecież to ona jako pierwsza im kibicowała i tak naprawdę Brooke i Julian to, że się spiknęli zawdzięczali troszkę Sam Smile

Dokładnie, zresztą ta więź między Brooke i Sam była naprawdę fajnie pokazana, tyle razem przeszły, dzięki tej znajomości obie bardzo wydoroślały i były dla siebie oparciem. Tyle szumu było o wyprowadzkę Sam a potem tak szybko o niej zapomnieli wszyscy, bez sensu to zrobili a szczególnie właśnie z tym, że Sam nie pojawiła się na ślubie Brooke i Juliana Sad
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 07, 2012 10:19 pm

Obejrzałam 6x19 i ciekawe skąd Peyton ma dalej rysunek z aniołem śmierci, haha Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Sie 14, 2012 2:43 pm

Ania_ napisał:Co do Sam to, tego nigdy nie wybaczę, że Sam była tylko w 6 sezonie a później słuch o niej zaginął. Uwielbiałam tą dziewczynę. I tak jak brakowało mi na ślubie Brooke i Juliana Peyton, tak tym bardziej brakowało mi tam Sam. Przecież to ona jako pierwsza im kibicowała i tak naprawdę Brooke i Julian to, że się spiknęli zawdzięczali troszkę Sam Smile

Sam mnie strasznie irytowała, ale no nie lubię jak ważne postacie znikają z dnia na dzień i nie ma o nich więcej żadnego wspominania. Peyton i Lucas zniknęli? Gdzie? Karen? Deb? Co z braćmi Haley? Przecież ona miała jeszcze jedną siostrę? Rachel jak szybko się znowu pojawiła tak zniknęła. To chyba bolączka każdego serialu.

A co do Rachel
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Wto Sie 14, 2012 3:26 pm

Spoiler:

Pamiętam ten odcinek dość dobrze bo było w nim kilka naprawdę fajnych piosenek I love you
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Sie 17, 2012 1:34 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

ohhh...jak ja czasami za tym tęsknię Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pią Sie 17, 2012 3:16 pm

Heh świetna scena Smile Ja też za tym tęsknię i w późniejszych sezonach brakowało mi takich scen, Brooke i Haley razem są naprawdę fajne ale jednak Brooke, Peyton i Haley we 3 są o niebo lepsze Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Sie 17, 2012 3:24 pm

W ogóle jakoś dziwnie, że po odejściu Peyton prawie wszystko skupiało się na Brooke. Były momenty, że było bardzo mało Nathana, a Brooke było od cholery.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Sie 17, 2012 6:20 pm

No i wg mnie na tym m.in. serial stracił. Brooke jest ok dopóki nie ma jej w zbyt dużych dawkach, a w ostatnich sezonach dostawała wątek za wątkiem. Plus to, że to miał być serial o dwóch braciach, a po odejściu Leyton zrobiło się z tego One Brooke Hill, z masą nudnych wątków postaci pobocznych typu Chase i Mia. A gdzie Nathan i Haley? Od biedy jakieś ochłapy mieli, ale rzadko. Większe wątki to 7 sezon z tą laską próbującą wrobić Nathana w zdradę i sezon 9, gdzie było Nate'a tyle co i nic. A już Haley miała bardzo mało wątków, które były tylko dla niej, bez Nathana u boku.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pią Sie 17, 2012 7:39 pm

Chociaż nie lubiłam ani Lucasa, ani Peyton to muszę się z Wami zgodzić, że bez nich serial zdecydowanie stał się nudniejszy, sezony 7 i 8 porażka. Choć uwielbiam Brooke i Juliana, i akurat tego wątku nie żałuję, tego że było ich tak dużo Wink
Przez pierwsze sezony Lucas i Peyton strasznie mnie irytowali, dwójka męczenników, nieszczęśliwych i poszkodowanych xD Ale serial stracił kiedy odeszli, bo to przede wszystkim było mega nienaturalne. Najpierw Peyton wraca, bo to jest dom, bla bla bla a potem nie pojawia się nawet na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki. Lucas też niespecjalnie wyglądał na kogoś kto chce opuścić Tree Hill, tak go przynajmniej odbierałam, zwłaszcza po tym jak Karen wyjechała z Andym.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Sie 17, 2012 7:45 pm

Ja sie z wami nie zgodze. dla mnie serial nie stracił po odejsciu Lucasa i Peyton a moze nawet zyskał. Bardzo polubiłam Quinn i Claya i podobały mi sie ich wątki ( nawet te mocno naciagane xD w przypadku CLaya lunatykowanie i budzenie sie niewiadomo gdzie ) Brooke i Julian kocham te pare wiec nigdy za wiele xD Haley i Nathan fakt troche mało mieli wspólnych wątków ;/ Chase i Chuck xD ich też polubiłam, Jamie <3 meega słodziak którego nigdy za mało Smile)

Lucasa i Peyton mi nie brakowałao, za to brakowało mi Karen bardzo ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 9 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach