Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Paralele i nawiązania

+61
TheBlairBitchProject
Klaudia
Ella
Edda
Aniula
s
endzioszka
Justyna
Ola
Kamila
Numb3r_Fourt33n
PH2C
Kate__895
mystique
amant
Citizen Erased
Blake
tajemnicza
Serena
Nika
netka
CallMeLady
turtle
Ginna
Karo
Monika
frejabeha
ronnie
gaspar
dzika
karolla
melanola
lalitaaa
brulion
Freya
aksunia
klaudyy
poster
joujou
Gigi
sund1ay
joanna1205
Ania_
kam1105
Lewandowska
xAaliyahxx
dzastulaa_
Magdafa
Żuri
Layla
Ewa
Jen
brolix
Ania
jeanne
Vivien
Kasia
Lise
Karolina
DairDreamer
Magda
65 posters

Strona 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by DairDreamer Wto Sie 16, 2011 5:38 pm

Rozwinięcie tematu paraleli „Jaki ojciec taki syn”
[You must be registered and logged in to see this image.]
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 9:28 am

Ten paralel " Jaki ojciec taki syn" jest super:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magda Sob Sie 20, 2011 1:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mam nadzieję, że GWTW to motyw przewodni CB, z tym, że Rhett to Blair Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Ewa Sob Sie 20, 2011 8:33 pm

mam nadzieję,że to pasuje i jeszcze nie było Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Sob Sie 20, 2011 8:35 pm

Someonelikeyou napisał:
Mam nadzieję, że GWTW to motyw przewodni CB, z tym, że Rhett to Blair Wink

Naprawdę chciałabyś dla Blair takiego końca, jakiego doświadczył Rhett? Moim zdaniem Blair ma niewiele z nim wspólnego. On był zawsze opanowany, ona do wielu rzeczy podchodzi bardzo emocjonalnie. Oboje są silni, ale wydaje mi się, że Blair w tym względzie także przypomina bardziej Scarlett - obie pragną dla siebie dostatniego życia, Scarlett musiała w pewnym momencie ciężko na nie zapracować, Blair do tej pory zawsze dostawała je na tacy, ale podejrzewam, że zachowałaby się podobnie będąc w tej samej sytuacji. No i związek B i Louisa przypomina mi trochę Scarlett i Ashleya, jest wiele elementów, które się różnią oczywiście, ale chodzi mi o to, że tak jak Scarlett poślubiła Ashleya, bo tak być powinno i tak wydawało jej się - będzie dla niej najlepiej i najwygodniej, tak Blair zgodziła się na ślub z Louisem, bo uwierzyła, że to jest jej przeznaczenie i 'bajka'. Mimo wszystko nie sądzę, żeby Gone with the wind było 'motywem przewodnim' GG. Plotkara to przede wszystkim związki, intrygi, problemy rodzinne etc., podczas gdy Przeminęło z wiatrem to wojna secesyjna, walka o przetrwanie, trudna miłość, trudne czasy. Nie ma sensu ich porównywać w szerszej skali, można jedynie się pobawić w detaliczne nawiązania;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Vivien Sob Sie 20, 2011 9:10 pm

Blair nie może być Rhettem, bo jak napisała Karolina, to nie ten typ charakteru.
Poza tym w samych tych grafikach, które wstawiła tu someonelikeyou, to Chuck zajmuje miejsce Rhetta.

Myślę, że someonelikeyou chciałaby, aby Blair powiedziała do Chucka Frankly, my dear, I don't give a damn i to o to chodzi Wink
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Sob Sie 20, 2011 9:38 pm

Vivien napisał:Blair nie może być Rhettem, bo jak napisała Karolina, to nie ten typ charakteru.
Poza tym w samych tych grafikach, które wstawiła tu someonelikeyou, to Chuck zajmuje miejsce Rhetta.

Myślę, że someonelikeyou chciałaby, aby Blair powiedziała do Chucka Frankly, my dear, I don't give a damn i to o to chodzi Wink

Pewnie tak, ale to jest tylko jedno zdanie wyrwane z kontekstu. W dodatku ja zawsze odbieram to szerzej niż tylko w odniesieniu do związku Rhetta i Scarlett. To zdanie jest przede wszystkim tragedią Rhetta, który wszystko traci. Córkę, którą kochał ponad wszystko, sens życia. Rodzina, na którą tak długo pracował okazała się 'niewypałem', wszystko czego chciał i o czym marzył przestaje mieć znaczenie. Nagle nic go już nie obchodzi, nie chodzi tu o zwykłe odrzucenie Scarlett, ale przede wszystkim o rozczarowanie życiem. Nie wyobrażam sobie gorszego zakończenia dla Blair i na pewno bym jej tego nie życzyła.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Nie Sie 21, 2011 2:21 pm

Someonelikeyou napisał:Rozwiązanie związku CB podobnie jak RS jest dla mnie jak najbardziej ok. Nie mówię, że Blair to Rhett, ale chcę żeby Blair zachowała się Rhett, chcę też otwartego zakończenia dla CB jak już. Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW. No i jak dla mnie to jest nieszczęśliwa miłość, podobnie jak CB. Ale to już każdy wie tutaj Wink


Napisałaś wcześniej, że masz nadzieję, że Rhett to Blair, więc ja właśnie tak to zrozumiałam Smile
I powtórzę się, naprawdę nie rozumiem, jak możesz chcieć takiego zakończenia dla swojej ulubionej bohaterki. Samo zachowanie Rhetta w stosunku do Scarlett, odrzucenie jej tym słynnym zdaniem, było tylko wynikiem tragedii tej postaci. Powiedział to po tym, jak stracił wszystko i wszystko go rozczarowało. Nawet gdybym nie chciała Chair tak bardzo jak ty, nie marzyłabym o tym, żeby Blair zrezygnowała z Chucka takim kosztem dla niej samej. Nie chciałabym, żeby Blair znalazła się w takim momencie swojego życia, w którym wszystko przestaje się dla niej liczyć i dlatego rezygnuje z walki o własne szczęście u boku osoby, którą kochała. A to właśnie zrobił Rhett i to właśnie zostało zobrazowane w tym jednym zdaniu.

Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW.
Właściwie kiedy? Ja sama nie widzę zbyt wielu nawiązań, poza tym, że i tu i tu mamy do czynienia z trudną miłością, i dwoma silnymi, trudnymi do poskromienia charakterami.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magda Nie Sie 21, 2011 10:25 pm

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Rozwiązanie związku CB podobnie jak RS jest dla mnie jak najbardziej ok. Nie mówię, że Blair to Rhett, ale chcę żeby Blair zachowała się Rhett, chcę też otwartego zakończenia dla CB jak już. Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW. No i jak dla mnie to jest nieszczęśliwa miłość, podobnie jak CB. Ale to już każdy wie tutaj Wink


Napisałaś wcześniej, że masz nadzieję, że Rhett to Blair, więc ja właśnie tak to zrozumiałam Smile
I powtórzę się, naprawdę nie rozumiem, jak możesz chcieć takiego zakończenia dla swojej ulubionej bohaterki. Samo zachowanie Rhetta w stosunku do Scarlett, odrzucenie jej tym słynnym zdaniem, było tylko wynikiem tragedii tej postaci. Powiedział to po tym, jak stracił wszystko i wszystko go rozczarowało. Nawet gdybym nie chciała Chair tak bardzo jak ty, nie marzyłabym o tym, żeby Blair zrezygnowała z Chucka takim kosztem dla niej samej. Nie chciałabym, żeby Blair znalazła się w takim momencie swojego życia, w którym wszystko przestaje się dla niej liczyć i dlatego rezygnuje z walki o własne szczęście u boku osoby, którą kochała. A to właśnie zrobił Rhett i to właśnie zostało zobrazowane w tym jednym zdaniu.

Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW.
Właściwie kiedy? Ja sama nie widzę zbyt wielu nawiązań, poza tym, że i tu i tu mamy do czynienia z trudną miłością, i dwoma silnymi, trudnymi do poskromienia charakterami.

Karo, przecież Blair to nie Rhett, już raczej Scarlett jeżeli weźmiemy pod uwagę tych wszystkich facetów Wink Jedyne czego chcę, to właśnie, żeby Blair w pewnym momencie powiedziała stop i tyle.

Podałam kilka scen, które są żywcem zdjęte z GWTW. Czasami scenarzyści są naprawdę leniwi, zresztą, myślę, że nieprzypadkowo Dan i Blair dostają np. WHMS, a Chuck i Blair GWTW Wink Czy nawet B&B, chociaż moim zdaniem w B&B Chuck jest Gastonem Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Nie Sie 21, 2011 10:47 pm

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Rozwiązanie związku CB podobnie jak RS jest dla mnie jak najbardziej ok. Nie mówię, że Blair to Rhett, ale chcę żeby Blair zachowała się Rhett, chcę też otwartego zakończenia dla CB jak już. Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW. No i jak dla mnie to jest nieszczęśliwa miłość, podobnie jak CB. Ale to już każdy wie tutaj Wink


Napisałaś wcześniej, że masz nadzieję, że Rhett to Blair, więc ja właśnie tak to zrozumiałam Smile
I powtórzę się, naprawdę nie rozumiem, jak możesz chcieć takiego zakończenia dla swojej ulubionej bohaterki. Samo zachowanie Rhetta w stosunku do Scarlett, odrzucenie jej tym słynnym zdaniem, było tylko wynikiem tragedii tej postaci. Powiedział to po tym, jak stracił wszystko i wszystko go rozczarowało. Nawet gdybym nie chciała Chair tak bardzo jak ty, nie marzyłabym o tym, żeby Blair zrezygnowała z Chucka takim kosztem dla niej samej. Nie chciałabym, żeby Blair znalazła się w takim momencie swojego życia, w którym wszystko przestaje się dla niej liczyć i dlatego rezygnuje z walki o własne szczęście u boku osoby, którą kochała. A to właśnie zrobił Rhett i to właśnie zostało zobrazowane w tym jednym zdaniu.

Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW.
Właściwie kiedy? Ja sama nie widzę zbyt wielu nawiązań, poza tym, że i tu i tu mamy do czynienia z trudną miłością, i dwoma silnymi, trudnymi do poskromienia charakterami.

Karo, przecież Blair to nie Rhett, już raczej Scarlett jeżeli weźmiemy pod uwagę tych wszystkich facetów Wink Jedyne czego chcę, to właśnie, żeby Blair w pewnym momencie powiedziała stop i tyle.

Podałam kilka scen, które są żywcem zdjęte z GWTW. Czasami scenarzyści są naprawdę leniwi, zresztą, myślę, że nieprzypadkowo Dan i Blair dostają np. WHMS, a Chuck i Blair GWTW Wink Czy nawet B&B, chociaż moim zdaniem w B&B Chuck jest Gastonem Wink

Ależ ja doskonale zdaję sobie sprawę, że Blair to nie Rhett i od początku starałam się to udowodnić, to ty napisałaś:

Mam nadzieję, że GWTW to motyw przewodni CB, z tym, że Rhett to Blair Wink
Nie zmyśliłam tego, nie wkładam ci w usta słów, których nie powiedziałaś, sugeruję się tylko twoją wypowiedzią.

W temacie tych scen, ja nie widzę aż tak uderzającego podobieństwa. Cierpiący facet - widziałam to w wielu filmach, czy serialach, nie tylko w GWTW i GG. Zresztą to zdjęcie zostało źle użyte, bo o ile się nie mylę to ten kadr z GWTW pochodzi z momentu, w którym Rhett rozpacza po stracie córki, a zostało zestawione z Chuckiem cierpiącym po utracie Blair, dla mnie to jednak trochę nie ta bajka;) Kolejne sceny - lustro i wnoszenie po schodach, no proszę - takich motywów w kinie jest setki, jeśli nie tysiące. O kadrach z twarzami Scarlett i Blair na przyjęciu nawet nie wspomnę... Kolejny zbiór obrazków to nic więcej jak taniec, pocałunki itp. - wszędzie tego mnóstwo. Ja nie dostrzegłam w GG chyba ani jednej całej sceny, która byłaby jasnym cytatem z GWTW. Możemy bawić się w wybieranie pojedynczych kadrów, ale gdy umieścimy je w szerszym kontekście nie ma żadnych podstaw do porównań. Oczywiście cały czas piszę o tych obrazkach, które wstawiłaś, bo chyba je miałaś na myśli, mówiąc o tych scenach, które podałaśWink

Jeżeli chodzi o porównania do WHMS to się nie wypowiadam, bo widziałam ten film ostatni raz lata temu i to tak 'trzy po trzy' więc za mało pamiętam, żeby dostrzec jakieś nawiązania, nawet jeżeli są oczywiste;) I nie mam pojęcia co masz na myśli, pisząc G&G Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magda Nie Sie 21, 2011 11:01 pm

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Rozwiązanie związku CB podobnie jak RS jest dla mnie jak najbardziej ok. Nie mówię, że Blair to Rhett, ale chcę żeby Blair zachowała się Rhett, chcę też otwartego zakończenia dla CB jak już. Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW. No i jak dla mnie to jest nieszczęśliwa miłość, podobnie jak CB. Ale to już każdy wie tutaj Wink


Napisałaś wcześniej, że masz nadzieję, że Rhett to Blair, więc ja właśnie tak to zrozumiałam Smile
I powtórzę się, naprawdę nie rozumiem, jak możesz chcieć takiego zakończenia dla swojej ulubionej bohaterki. Samo zachowanie Rhetta w stosunku do Scarlett, odrzucenie jej tym słynnym zdaniem, było tylko wynikiem tragedii tej postaci. Powiedział to po tym, jak stracił wszystko i wszystko go rozczarowało. Nawet gdybym nie chciała Chair tak bardzo jak ty, nie marzyłabym o tym, żeby Blair zrezygnowała z Chucka takim kosztem dla niej samej. Nie chciałabym, żeby Blair znalazła się w takim momencie swojego życia, w którym wszystko przestaje się dla niej liczyć i dlatego rezygnuje z walki o własne szczęście u boku osoby, którą kochała. A to właśnie zrobił Rhett i to właśnie zostało zobrazowane w tym jednym zdaniu.

Poza tym scenarzyści wielokrotnie czerpali w ich przypadku z GWTW.
Właściwie kiedy? Ja sama nie widzę zbyt wielu nawiązań, poza tym, że i tu i tu mamy do czynienia z trudną miłością, i dwoma silnymi, trudnymi do poskromienia charakterami.

Karo, przecież Blair to nie Rhett, już raczej Scarlett jeżeli weźmiemy pod uwagę tych wszystkich facetów Wink Jedyne czego chcę, to właśnie, żeby Blair w pewnym momencie powiedziała stop i tyle.

Podałam kilka scen, które są żywcem zdjęte z GWTW. Czasami scenarzyści są naprawdę leniwi, zresztą, myślę, że nieprzypadkowo Dan i Blair dostają np. WHMS, a Chuck i Blair GWTW Wink Czy nawet B&B, chociaż moim zdaniem w B&B Chuck jest Gastonem Wink

Ależ ja doskonale zdaję sobie sprawę, że Blair to nie Rhett i od początku starałam się to udowodnić, to ty napisałaś:

Mam nadzieję, że GWTW to motyw przewodni CB, z tym, że Rhett to Blair Wink
Nie zmyśliłam tego, nie wkładam ci w usta słów, których nie powiedziałaś, sugeruję się tylko twoją wypowiedzią.

W temacie tych scen, ja nie widzę aż tak uderzającego podobieństwa. Cierpiący facet - widziałam to w wielu filmach, czy serialach, nie tylko w GWTW i GG. Zresztą to zdjęcie zostało źle użyte, bo o ile się nie mylę to ten kadr z GWTW pochodzi z momentu, w którym Rhett rozpacza po stracie córki, a zostało zestawione z Chuckiem cierpiącym po utracie Blair, dla mnie to jednak trochę nie ta bajka;) Kolejne sceny - lustro i wnoszenie po schodach, no proszę - takich motywów w kinie jest setki, jeśli nie tysiące. O kadrach z twarzami Scarlett i Blair na przyjęciu nawet nie wspomnę... Kolejny zbiór obrazków to nic więcej jak taniec, pocałunki itp. - wszędzie tego mnóstwo. Ja nie dostrzegłam w GG chyba ani jednej całej sceny, która byłaby jasnym cytatem z GWTW. Możemy bawić się w wybieranie pojedynczych kadrów, ale gdy umieścimy je w szerszym kontekście nie ma żadnych podstaw do porównań. Oczywiście cały czas piszę o tych obrazkach, które wstawiłaś, bo chyba je miałaś na myśli, mówiąc o tych scenach, które podałaśWink

Jeżeli chodzi o porównania do WHMS to się nie wypowiadam, bo widziałam ten film ostatni raz lata temu i to tak 'trzy po trzy' więc za mało pamiętam, żeby dostrzec jakieś nawiązania, nawet jeżeli są oczywiste;) I nie mam pojęcia co masz na myśli, pisząc G&G Very Happy

Oj tam, oj tam, źle się wraziłam w takim razie Wink Sprostowałam już dwa razy w poprzednich postach Wink

No nie wiem z jakim innym filmem kojarzy mi się właśnie wnoszenie po schodach w taki sposób Wink Poza tym komplikacje, nieszczęścia, tragiczna miłość, to wszystko dla CB jak nic. Dlatego liczę na podobny koniec Wink

Co WHMS nawiązań jest sporo. Moim zdaniem to świetna komedia. Liczyłabym na takie samo zakończenie DB, jak WHMS Wink Jednak wiem, że to mało możliwe.

B&B to Beauty and the Beast, przepraszam za skróty Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Vivien Pon Sie 22, 2011 10:45 am

Podłączę się do dyskusji jako że GWTW to mój ulubiony film i ulubiona powieść.
Someonelikeyou napisał:
No nie wiem z jakim innym filmem kojarzy mi się właśnie wnoszenie po schodach w taki sposób Wink
Brzmi to tak jakbyś uważała, że Chuck zaciągnął Blair w tej scenie siłą do łóżka, a tak nie było Wink Jasne, że ciężko znaleźć scenę wnoszenia po schodach w innych filmach tak szybko jak w GWTW, ale motyw ten jest stary jak świat. GWTW narzuca się, ale ja nigdy tego nie widziałam, dopiero gdy wstawiłaś tą grafikę, więc widocznie nie jest to tak oczywiste. Poza tym kontekst obu scen jest całkiem inny i właśnie z tego względu to porównanie wg mi nie pasuje.
Someonelikeyou napisał: Poza tym komplikacje, nieszczęścia, tragiczna miłość, to wszystko dla CB jak nic. Dlatego liczę na podobny koniec Wink
Komplikacje, nieszczęścia, tragiczna miłość? Ok, i tu i tu jest to poruszane. Jednak o ile w GWTW mamy do czynienia z tym, że Scarlett była wpatrzona w Ashleya i nie zdawała sobie sprawy, że tak naprawdę od wielu lat kocha Rhetta, to w GG Chuck i Blair znają swoje uczucia i nie mamy tu problemu typu: za późno uświadomiłam/em sobie, że ją/jego kocham.
A motyw nieszczęśliwej miłości to motyw oklepany i stary jak świat i można znaleźć szereg filmów, które go poruszają. Myślę, że jak będziemy się tak we wszystko wgłębiać, to znajdziemy porównania do wszystkiego. Tylko czy miałoby to sens?

Someonelikeyou napisał:Co WHMS nawiązań jest sporo.
A jakby tak Blair poudawała orgazm w restauracji? xD

Co do B&B, mojej trzeciej ulubionej bajki (zaraz po The Lion King i Pocahontas), to nie zgadzam się, że Chuck to Gaston. Ok, może jest zapatrzony troszkę w siebie i czuje się lepszy od reszty, ale w wielu momentach widzę w nim Bestię. Szczególnie w II sezonie. Nie czuł się godzien jakiejkolwiek miłości, to Blair jako Bella musiała docierać do jego wrażliwszej strony. On sam był przecież otoczony murem składającym się z panienek i alkoholu i to była jego broń, aby nie dać się zranić. Bestia z kolei korzystała ze swojego 'odrażającego' wyglądu i zachowywała się adekwatnie do niego w tym samym celu.
Do Gastona można jedynie jeszcze pasować ostatnie zachowanie Chucka, gdy chciał zmusić Blair do bycia z nim. Ale nawet w 4x20 o ile pamiętam GG jako narratorka mówi o nim jako o Bestii.

Btw Wiecie, że Bestia przed zostaniem Bestią był Prince Adam? Suspect
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magda Sro Sie 24, 2011 8:35 pm

Vivien, zaraz dojdziemy do tego, że Rhett to Dan, a Ashley to Chuck Wink

Ostatnio moje ulubione:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 9:32 am

Ja pierniczęRazz Jaka dyskusja...
A te ostatnio ulubione Someonelikeyou - super:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Layla Sob Wrz 10, 2011 2:34 pm

Ostatnio znalazłam coś takiego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Całkowicie mnie to rozwaliło Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Żuri Sob Wrz 10, 2011 2:37 pm

Hahaha, genialne. Very Happy I kurde, faktyczcnie jest podobieństwo Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Go?? Sob Wrz 10, 2011 4:44 pm

LillyRose to co znalazłaś jest genialne!! Very Happy
Co śmieszniejsze nawet te postacie są do siebie podobne Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magda Nie Wrz 18, 2011 9:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

BLAIR: I’m a failure at twenty.
DAN: It was Blair’s twentieth birthday party, and I’m still acting like an eighth grader.

BLAIR: Whenever Chuck’s around, I just feel like a weak little girl.
DAN: Is it possible the Upper East Side is contagious?

4x07, paralele metek przyczepionych przez GG w finale sezonu drugiego.

Dan zranił Blair filmem, za sprawą którego czuje się słaba, bezsilna, a Rufus zarzucił synowi, że jest jak reszta UESowiczów Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Lise Nie Wrz 18, 2011 9:21 pm

LillyRose napisał:Ostatnio znalazłam coś takiego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Całkowicie mnie to rozwaliło Smile

Jakie podobieństwo:P I totalne rozbrojenie:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Magdafa Pon Wrz 19, 2011 2:37 pm

Lise napisał:
LillyRose napisał:Ostatnio znalazłam coś takiego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Całkowicie mnie to rozwaliło Smile

Jakie podobieństwo:P I totalne rozbrojenie:D


Ostatnia mina Chucka jest the best!
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Lise Pon Wrz 19, 2011 7:18 pm

Ja jakoś nie skojarzyłam, ze Chuck to Shrek, chociaż jestem wielką fanką Shreka!Razz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by jeanne Pon Wrz 19, 2011 7:45 pm

Rzeczywiście analogia aż nieprawdopodobna! Zarówno pod względem podobieństwa rysów, mimiki, ale nawet samego kontekstu Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Lise Wto Wrz 20, 2011 7:09 pm

To prawda:P Chuck to taki zły Shrek, ale ładny. Louis to ten książe który chce mimo wszystko Fione (Blair). Ale coś się ni zgadza... Blair chcę być z Louisem, a Fiona nie....
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by dzastulaa_ Wto Wrz 20, 2011 9:44 pm

przecież w głębi serca Blair chciałaby być z Chuckiem.. ale jest z Louisem bo z nim łatwiej się żyje itp.. znaczy wszystko jest łatwiejsze.. prosta, łatwa, z czasem nudna miłość..
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by xAaliyahxx Czw Wrz 22, 2011 6:30 pm

LillyRose napisał:Ostatnio znalazłam coś takiego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Całkowicie mnie to rozwaliło Smile

haha prawie padłam Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 2 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach