Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Paralele i nawiązania

+61
TheBlairBitchProject
Klaudia
Ella
Edda
Aniula
s
endzioszka
Justyna
Ola
Kamila
Numb3r_Fourt33n
PH2C
Kate__895
mystique
amant
Citizen Erased
Blake
tajemnicza
Serena
Nika
netka
CallMeLady
turtle
Ginna
Karo
Monika
frejabeha
ronnie
gaspar
dzika
karolla
melanola
lalitaaa
brulion
Freya
aksunia
klaudyy
poster
joujou
Gigi
sund1ay
joanna1205
Ania_
kam1105
Lewandowska
xAaliyahxx
dzastulaa_
Magdafa
Żuri
Layla
Ewa
Jen
brolix
Ania
jeanne
Vivien
Kasia
Lise
Karolina
DairDreamer
Magda
65 posters

Strona 22 z 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Sob Cze 09, 2012 11:38 pm

Dair miało 1 szansę Very Happy Chair 20?? no dobra niech będzie 15?? :> 10?? Very Happy miłego oglądania :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Justyna Nie Cze 10, 2012 9:32 am

Tak bo na pewno z Dair byłoby inaczej....nie oszukujmy się, wiedząc jak scenarzyści podchodzą do tego serialu jestem pewna, że gdyby wpadli na pomysł Dair wcześniej i byłoby więcej czasu byłoby to samo więc nie wiem po co się wykłócać ciągle. Trzeba się cieszyć, że fani Dair mają fajne wspomnienia i tyle, chyba lepsze to niż powtórka z Chair dla tych, którzy tak nie cierpią tej pary. Poza tym jak ktoś kibicuje Chair to ja nie mam z tym problemu, sama nie kibicuję chyba nikomu ale mam wrażenie, że niektórzy za bardzo wzięli sobie do serca kampanię antyChairowską i pokazanie innym, że temu związkowi nie powinno się kibicować.

Tym bardziej jak ktoś deklaruje, że nie będzie dalej oglądał, to dlaczego nie dać spokoju fanom Chair, którzy czekają na 6 sezon z nadzieją na zobaczenie szczęścia tej pary?
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by TheBlairBitchProject Nie Cze 10, 2012 12:31 pm

Georgina429 napisał:Tak bo na pewno z Dair byłoby inaczej....nie oszukujmy się, wiedząc jak scenarzyści podchodzą do tego serialu jestem pewna, że gdyby wpadli na pomysł Dair wcześniej i byłoby więcej czasu byłoby to samo więc nie wiem po co się wykłócać ciągle. Trzeba się cieszyć, że fani Dair mają fajne wspomnienia i tyle, chyba lepsze to niż powtórka z Chair dla tych, którzy tak nie cierpią tej pary. Poza tym jak ktoś kibicuje Chair to ja nie mam z tym problemu, sama nie kibicuję chyba nikomu ale mam wrażenie, że niektórzy za bardzo wzięli sobie do serca kampanię antyChairowską i pokazanie innym, że temu związkowi nie powinno się kibicować.

Tym bardziej jak ktoś deklaruje, że nie będzie dalej oglądał, to dlaczego nie dać spokoju fanom Chair, którzy czekają na 6 sezon z nadzieją na zobaczenie szczęścia tej pary?

zgadzam sie, swiete slowa Very Happy
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 4:37 pm

Georgina429 napisał:Tak bo na pewno z Dair byłoby inaczej....nie oszukujmy się, wiedząc jak scenarzyści podchodzą do tego serialu jestem pewna, że gdyby wpadli na pomysł Dair wcześniej i byłoby więcej czasu byłoby to samo więc nie wiem po co się wykłócać ciągle. Trzeba się cieszyć, że fani Dair mają fajne wspomnienia i tyle, chyba lepsze to niż powtórka z Chair dla tych, którzy tak nie cierpią tej pary. Poza tym jak ktoś kibicuje Chair to ja nie mam z tym problemu, sama nie kibicuję chyba nikomu ale mam wrażenie, że niektórzy za bardzo wzięli sobie do serca kampanię antyChairowską i pokazanie innym, że temu związkowi nie powinno się kibicować.

Tym bardziej jak ktoś deklaruje, że nie będzie dalej oglądał, to dlaczego nie dać spokoju fanom Chair, którzy czekają na 6 sezon z nadzieją na zobaczenie szczęścia tej pary?

ale ............ xD

Gigi napisał:mieli to w 3. szybko się rypło Razz w 4 też próbowali. szybko byli na outcie Razz w 5 też już uciekali i LOL nie. wypadek Very Happy jak dla mnie za dużo prób. za dużo robienia widza w bambuko i generalnie NIE. ale co kto lubi :*

Gigi napisał:Dair miało 1 szansę Very Happy Chair 20?? no dobra niech będzie 15?? :> 10?? Very Happy miłego oglądania :*

serio. nie ogarniam Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Justyna Nie Cze 10, 2012 4:59 pm

Gigi tylko, że ja nie ogarniam Ciebie czasem, ja nie lubiłam Dair w ogóle dlatego starałam się omijać tematy o nich żeby nie pisać negatywów i psuć humoru czy robić przykrości fanom tej pary. Odkąd jestem na tym forum mam wrażenie, że każde pozytywne akcenty Chair nie mogą obejść się bez twojej krytyki i negatywnego komentarza, niezależnie od tego czy to jest temat o odcinku, o Chair czy też paralelach. Okey to jest forum, tu się dyskutuje ale może czasem wstrzymać się i dać spokój fanom innej pary? Wink Oczywiście jestem za obowiązywaniem takiej zasady w stosunku do wszystkich shippów Smile

Nie wiem, może to tylko moje odczucie ale serio wydaje mi się, że żadna pozytywna wypowiedź, filmik czy paralela na temat Chair nie obeszła się bez Twojego odzewu. I nie chodzi mi o wszczynanie awantury tylko o to żeby dać fanom Chair trochę spokoju do radowania się ich (chyba) powrotem.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 5:14 pm

Geo Sad jestem eks sziperką Chair. w sezonie 1 i 2 inaczej gadalibyśmy a ja tutaj zawaliłabym wszystkich gifami proChair. co mi zostało po tej parze?? komedia czysta. i trudno mi powiedzieć coś dobrego o niej od 3 sezonu. pokaż mi coś co powiedziałam złego na Chair w odniesieniu do 1 albo 2 sezonu. nie mam prawo komentować?? muł od 3 sezonu imo. mówiłam to wiele razy. rozumiem, że można im kibicować z sentymentu. a to że wyśmiewam Blair, że wraca do Chucka albo Chucka, bo jest prawdziwym dżentelmenem lol to zasługa scenarzystów :>

co mam dobrego komentować o Chair w tym sezonie?? przeprosiny na plus Chucka. Blair i Chuck gadają sobie normalnie i plus. reszta dwa metry mułu. nie mówię już o odgrzewanym kotlecie. Blair masochistce i świętym Chucku Razz to moje zdanie ofc Very Happy

a to chyba norma. że boli mnie fakt jak marnują wszystkie postacie. a szczególnie jak marnują Chucka i Blair trzeci sezon już. więc kurcze. szkoda mi tego i tyle. pozostaje mi tylko śmiać się z tego i pukać się w głowę Very Happy i przecież nikomu nie zabraniam kibicować Chair come on. każdy ma swój własny rozum xDD

okeeeej. love :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Justyna Nie Cze 10, 2012 7:57 pm

Dobrze nieważne, nie będę się sprzeczać bo widzę, że nie do końca mnie zrozumiałaś, nie twierdzę, że masz pisać cokolwiek dobrego na temat Chair bo jak wszyscy dobrze wiemy nie kibicujesz im od dawna, nie twierdziłam też, że pisałaś na nich coś złego w odniesieniu do 1 i 2 sezonu. Jedynie chciałam zauważyć, że nie "odpuścisz" żadnego pozytywnego komentarza na temat tej pary chociaż sama twierdzisz, że "co kto lubi" więc trochę nie czaje. Nie przekonało mnie Dair, nigdy nie rozumiałam fascynacji Nair ale nie atakuję każdej pozytywnej wzmianki na temat tych shippów.

Tyle z mojej strony Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 8:20 pm

Geo. bo z pozytywnymi wzmiankami odnośnie sezonów 3-5 nie zgadzam się, dlatego nie odpuszczam jak to nazywasz Very Happy mówię sorry, ale nie zgadzam się Blair nie jest coś tam blablabla. Chuck coś tam blablabla. ale zgadzałam się z wieloma osobami na temat Chair. nie róbmy ze mnie fundamentalistki xDD

zresztą od czasu do czasu wstawiam coś związanego z Chair i rzadko bywa to w dobrym znaczeniu, bo tak jest ostatnio w tym serialu. poza tym lubię pozgrywać się z Chair no i z tej maniany ostatnio Razz

w temacie o filmach Chair wyraziłam swoje zdanie. jakie są najlepsze. nikomu nie narzucam swojego zdania. serio. nie wchodzę tam i nie wrzucam samych złych rzeczy. nie koszę pozytywnych komentarzy serio Very Happy raz na pewien czas wstawię paralelę. czy tam wypowiem się na temat Chair. nie chodzę i nie śledzę wypowiedzi proChairowski i nie są one na moim radarze xD tak samo z tą paralelą. wstawiłam, bo uważałam, że dziewczyny przy Bassach marnie wyglądały. ktoś nie zgadza się i mówi do mnie, że można to naprawić. ja odpowiadam, że imo już nie. dyskutuję i całuję xD

poza tym come on. ani Dair ani Nair ani Derena ani nie wiem Lirt xD nie są tak kontrowersyjną parą jak Chair. nawet nie wiem jaka para w tv jest teraz bardziej kontrowersyjna Razz

buziak :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Justyna Pon Cze 11, 2012 9:56 am

Dobra szczerze przyznaje, że trochę sobie Ciebie wyobrażałam jako antyfankę Chair, która wyśledza każde pozytywne wzmianki na ich temat i dusi je w zarodku ale skoro mówisz, że tak nie jest to ok Smile Po prostu ja odnoszę takie wrażenie ale mylić się jest rzeczą ludzką Wink

Dodam tylko, że mam ogromną, ogromną nadzieję, że fani Chair będą mogli zobaczyć wiele fajnych scen Chair w 6 sezonie Smile Jeżeli ktoś widzi dla nich szanse i chce ich oglądać to trzymam kciuki żeby się po raz kolejny nie zawiódł.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by fanka2112 Pon Cze 11, 2012 5:24 pm

nie wiem gdzie dać wiec wrzuce tu ;P

[You must be registered and logged in to see this link.]


zawsze gdy słysze tą piosenke przypomina mi, gdy Blair 'wybiera' Chucka jedzie do kasyna do niego i szczególnie "TONIGHT, WE ARE YOUNG" ;P
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by dirtyword Pon Cze 11, 2012 8:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
dirtyword
dirtyword
Blair & Serena
Blair & Serena

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Sro Cze 13, 2012 10:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Sro Cze 13, 2012 11:28 am

L O L

Gigi napisał:ja nie głosowałam. ale fakt że Carrie/Big są bardzo popularni. to takie chyba stare krzesło xDD

Gigi napisał:na tumblr zawsze porównują Chair do nich albo do Deleny xDD czasami do Buffy/Spike Very Happy to ostatnie bardzo trafne Razz

xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Sro Cze 13, 2012 11:39 am

Gigi napisał:L O L

Gigi napisał:ja nie głosowałam. ale fakt że Carrie/Big są bardzo popularni. to takie chyba stare krzesło xDD

Gigi napisał:na tumblr zawsze porównują Chair do nich albo do Deleny xDD czasami do Buffy/Spike Very Happy to ostatnie bardzo trafne Razz

xDD

Wiedziałam, że post p.t. 'A nie mówiłam?' twojego autorstwa MUSI nastąpić prędzej czy później;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Sro Cze 13, 2012 11:46 am

ofc. jakby inaczej Very Happy autorytaryzm to autorytaryzm xDD jedna racja Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by turtle Sro Cze 13, 2012 12:03 pm

Myślę, że w Chair jest trochę Biga i Carrie. Szczególnie, jeżeli chodzi o ich ciągłe powroty i rozstania. I Carrie czasami była wrakiem kobiety przy Bigu... a Big niezłym dupkiem.
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Layla Sro Cze 13, 2012 2:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Żuri Sro Cze 13, 2012 4:26 pm

Piękne Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Wto Cze 19, 2012 9:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Gigi Wto Cze 19, 2012 6:38 pm

Spoiler:

Dan był Evą Blair Sad Chair było szczęśliwe z kimś innym I guess Sad
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by brulion Sro Cze 20, 2012 9:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] my babies.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Layla Nie Cze 24, 2012 10:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

1.08 | 4.08
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Kasia Nie Cze 24, 2012 10:42 pm

Ah te zaskoczone miny Serenki xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Pon Cze 25, 2012 10:23 am

brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] my babies.

Porównanie Dereny do moich ukochanych Rossa i Rachel mnie zabiło:( Zdjęcia rzeczywiście bardzo podobne, ale jeśli chodzi o samą historię to nic z tych rzeczy. Ross nie spiknął się z Phoebe tak jak Dan z Blair;D W ogóle ciężko porównywać pełne żałosnych dramatów GG do Friendsów. Ale zdjęcia świetnie dobrane, to trzeba przyznaćWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Karolina Sob Lip 07, 2012 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elenka jako Chuck, nie mogę;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Paralele i nawiązania - Page 22 Empty Re: Paralele i nawiązania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach