Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

+24
Kasia
Serena
lookx
Klaudia
netka
antiba
karolla
brulion
joujou
Edda
Layla
Paciok
Magdafa
Żuri
Citizen Erased
Karolina
jeanne
paulishta
Vivien
Lise
bulma201
MotherChucker
Ewa
Ania
28 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Pon Sie 22, 2011 2:17 pm

paulishta napisał:Jeanne Very Happy dziekuje Ci Very Happy jestes kochana Very Happy znalazlas cytat ktory za mna tak chodzil Very Happy to ten z Panic roomate Very Happy nie wiem jak to zrobilas Razz

Your welcome Smile Bardzo się cieszę, że mi się udało Wink Haha mam swoje sposoby Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 9:41 am

Gossip Girl zawsze coś mądrego powie:P
I ja mam jeszcze pytanko... W którym odcinku po raz pierwszy pojawiła się macocha Blair?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Pią Sie 26, 2011 10:19 am

macocha Blair? Nie przypominam sobie, żeby Blair miała macochę...Możesz bardziej sprecyzować?Może jakieś wydarzenie z nią czy cuś to postaram się pomóc Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 12:04 pm

Dobra, to nie jest macocha, tylko matka Louisa:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Karolina Pią Sie 26, 2011 3:23 pm

To chyba 'teściowa' jeżeli już, a i to nie bardzo, bo B i L nie są jeszcze małżeństwem;) Ja niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie.
Jak przeczytałam o macosze Blair, to pomyślałam, że nazwałaś tak żartobliwie Romana;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Pią Sie 26, 2011 3:50 pm

4x20 Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Citizen Erased Pią Wrz 02, 2011 9:04 pm

Ja mam pytanie innego typu. Do jakiego filmu nawiązuje sen Chucka z 3 sezon, odcinek 18. Bo sny Blair zawsze były takie jak sceny filmów, a mnie zaciekawiło o co z tym chodzi Very Happy
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Żuri Pią Wrz 02, 2011 9:12 pm

Do jakiego filmu nawiązuje, nie mam pomysłu, jakby ktoś chciał przypomnieć sobie scenę
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Magdafa Nie Wrz 11, 2011 8:43 am

Zdaje mi się, że ten sen śni się Chuck'owi, ponieważ on żeby odzyskać hotel Empire spod władzy swojego wuja Jacka chciał aby Blair spędziła noc z nim. Nie pamiętam tylko w którym odcinku to się stało ale zdaje mi się, że tak 16-17. Mam wrażenie, ze w tym śnie Blair ma sukienkę tą co kupił jej niby Jack ale tak naprawdę to był Chuck....
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Go?? Nie Wrz 11, 2011 9:26 am

Magdafa, ale dziewczynom chodziło o to do jakiego filmu może nawiązywać ten sen, a nie dlaczego się przyśnił Chuckowi;) Ja osobiście nie mam pomysłu jaki to może być film Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Paciok Pią Wrz 30, 2011 9:49 am

Ja też nie mam pojęcia, ale to była fajna scena Smile
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Pią Wrz 30, 2011 12:54 pm

Dziewczyny, a pamiętacie może, w którym odcinku Blair po raz pierwszy przyznała się, że czuje coś do Chucka? Coś mi się kojarzy, że rozmawiała jeszcze z Sereną, która pytała się jej, czy ona coś naprawdę do niego czuje, a ona tak słodko zaprzeczała Laughing Kojarzycie taką scenę?
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Magdafa Pią Wrz 30, 2011 2:38 pm

Niestety nie...
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Żuri Pią Wrz 30, 2011 3:35 pm

jeanne napisał:Dziewczyny, a pamiętacie może, w którym odcinku Blair po raz pierwszy przyznała się, że czuje coś do Chucka? Coś mi się kojarzy, że rozmawiała jeszcze z Sereną, która pytała się jej, czy ona coś naprawdę do niego czuje, a ona tak słodko zaprzeczała Laughing Kojarzycie taką scenę?

To nie było wtedy, jak spowiadała się księdzu, a potem szła w tym olbrzymim płaszczu i okularach i ukrywała się przed światem?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Pią Wrz 30, 2011 9:50 pm

Jeżeli dobrze rozumiem o co chodzi to zgadzam się z tym co powiedziała Żuri. A takie bardziej oficjalne oświadczenie tego może być w na początku odcinka 9 gdy B i S rozmawiają o tym,że B spała z C i nie widzi w tym nic złego Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Sob Paź 01, 2011 11:28 am

Żuri napisał:
To nie było wtedy, jak spowiadała się księdzu, a potem szła w tym olbrzymim płaszczu i okularach i ukrywała się przed światem?

GossipGirl napisał:Jeżeli dobrze rozumiem o co chodzi to zgadzam się z tym co powiedziała Żuri. A takie bardziej oficjalne oświadczenie tego może być w na początku odcinka 9 gdy B i S rozmawiają o tym,że B spała z C i nie widzi w tym nic złego Smile

Nie, chodzi mi po głowie jeszcze inna scena, kiedy taka zawstydzona Blair przyznaje się do tego, że zaczyna coś czuć do Chucka.. Nie wiem tylko, czy było to już w 1 czy może dopiero w 2 sezonie, ale będę musiała poszukać Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Go?? Sob Paź 01, 2011 11:45 am


Nie, chodzi mi po głowie jeszcze inna scena, kiedy taka zawstydzona Blair przyznaje się do tego, że zaczyna coś czuć do Chucka.. Nie wiem tylko, czy było to już w 1 czy może dopiero w 2 sezonie, ale będę musiała poszukać Wink

Mi chodzą po głowie odcinki 1x18 i 2x01 Smile Myślę, że to tam była ta scena, ale nie jestem pewna Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Sob Paź 01, 2011 7:22 pm

Jednak nie.. w sumie ta, o której myślę, była najbardziej zbliżona jest do rozmowy Blair z Danem z 2x08, o tym, że czuje coś do Chucka, tylko kompletnie nie umiem sobie przypomnieć, w którym momencie Serena zorientowała się, że Blair go kocha i z nią o tym rozmawiała..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Layla Sob Paź 01, 2011 10:27 pm

jeanne napisał:Jednak nie.. w sumie ta, o której myślę, była najbardziej zbliżona jest do rozmowy Blair z Danem z 2x08, o tym, że czuje coś do Chucka, tylko kompletnie nie umiem sobie przypomnieć, w którym momencie Serena zorientowała się, że Blair go kocha i z nią o tym rozmawiała..

Może chodzi ci o 2x07? Są tam dwie sceny rozmowy Blair i Sereny o Chucku. W jednej B. i S. są w garderobie B., która przymierza sukienkę od Chucka, którą jej dał, kiedy mieli razem lecieć do Europy. W drugiej są w restauracji i Serena zauważa, że Blair się uśmiecha, kiedy mówi o Chucku, a potem przychodzi Eric i przedstawia im swojego chłopaka.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Edda Sro Paź 19, 2011 3:30 pm

Z którego odcinka jest ten cytat?
Chuck.:Wracasz z zakupow bez toreb.
Kim jestes i co zrobilas z moja dziewczyna ?
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Layla Sro Paź 19, 2011 3:46 pm

Edda napisał:Z którego odcinka jest ten cytat?
Chuck.:Wracasz z zakupow bez toreb.
Kim jestes i co zrobilas z moja dziewczyna ?

3x17 Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by joujou Wto Gru 06, 2011 12:16 pm

wow. ale macie pamięć.
joujou
joujou

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 1:48 am

A pamiętacie może, z którego odcinka jest scena, kiedy Blair śni się, że jest z Chuckiem w limuzynie, budzi ją Dorota i mówi jej, żeby pamiętała, że Bóg zawsze patrzy? Very Happy Very Happy

Pamiętam, że to było w drugim sezonie i na początku odcinka.
W ogóle wszystkie sny Blair są genialne, muszę sobie kiedyś spisać po kolei kiedy który film z Audrey jej się śnił Very Happy Pamiętam, że były Rzymskie Wakacje, Śniadanie u Tiffany'ego, Sabrina i jeden, którego tytułu nie znam (ten, w którym Audrey była niewidoma)
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by karolla Sob Gru 10, 2011 11:56 am

sen o Chucku w limuzynie był w 2x8 Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by antiba Sob Gru 10, 2011 4:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] z jakiego odcinka jest ten Dan ktoś wie? Very Happy
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? - Page 2 Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach