Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dexter

+25
dredkot
Damian91
killing_joke
blondie13
lewitacja
najsys
natsen
riolcia
stelline
asiullas
monisiaaa33
Miami
Homeland1
Blake
Kasia
missv
xxl
Magda
Freya
andzia
kaasiaa
desertrose
April
Gigi
Lewandowska
29 posters

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Czw Wrz 12, 2013 4:16 pm

Mam nadzieję, że to jakiś jeden wielki trolling, zmyłka i dostaniemy coś całkowicie innego, bo ręce opadają...

W ogóle spędziłam wczoraj chyba dwie godziny na forach "Dextera" imdb i fw i dawno takiego hejtu na jakiś serial nie widziałam. Chyba ostatni sezon "Plotkary" był lepiej przyjmowany haha. Cóż, przynajmniej dobra zabawa, przy niektórych komentarzach myślałam, że umrę ze śmiechu Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

xDDD
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Sob Wrz 14, 2013 8:43 pm

Ostatni odcinek po prostu zabił ten serial Razz

Gra aktorska pani, która wciela się w Vogel jest żywcem wyjęta z Klanu xD A już cały ten wątek jest tak beznadziejny...

Scena z "wypadkiem" Harrisona zmontowana też jak w Klanie.
+ Hanna, która nie ma chociażby okularów przeciwsłonecznych i zapieprza w biały dzień po Miami.

Po co w ogóle ta scena z córką Masuki?

Dexter zachowuje się jak debil, gdzie się podział jego spryt, intelekt, cokolwiek. Chyba miłość do Hanki u go całkowicie wyssała.

Jedyne co mi się podobało to, że Quinn i Debra w końcu się zeszli, bo lubię ich razem i tyle. I chciałabym, żeby Debra po tych wszystkich traumach zaznała trochę szczęścia, a Quinn ją naprawdę kocha.

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Nie Wrz 15, 2013 2:29 pm

Jeszcze by tego brakowało...
Spoiler:

Tak sobie oglądam zdjęcia obsady z PaleyFest. Jennifer - świetnie wygląda. Michael gorzej, no ale też się trzyma. I tak dochodzę do Desmonda...... omg nie wiedziałam, że może jeszcze gorzej wyglądać niż wyglądał :(Najgorsze, że ponoć w wywiadach opowiada, że wygląd zmienił mu się przez zdrowe odżywianie i sport...
[You must be registered and logged in to see this image.]
;/


dobre haha Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Sro Wrz 18, 2013 2:19 pm

ja pierdolę, Dex ty idioto. nie wierzę po prostu co zrobili z tego serialu. historia Deb łamie mi serce ;(

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Sro Wrz 18, 2013 2:53 pm

To co, za tydzień robimy jakieś zbiorowe opłakiwanie?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Czw Wrz 19, 2013 9:44 am

Ja już zaczynam żałobę Very Happy

Wpadłam na coś takiego i muszę przyznać, że ktokolwiek to wymyślił powinien dostać jakąś nagrodę Sad Jakby tak ten sezon wyglądał to by przynajmniej z jakąś klasą skończył... fajne nawiązanie na koniec i w ogóle, przemyślane, nie to co nam zaserwowali scenarzyści.

April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Czw Wrz 19, 2013 9:58 am

Naprawdę niezłe, bardziej poskładane w całość i zamykające serial.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Czw Wrz 19, 2013 12:02 pm

niezłe, ale i tak nigdy nie pogodzę się z faktem, że go nie zabiją. no sorry. straciłam całą sympatię do Dexa przez ostatnie sezony. szczególnie z powodu tego jak traktuje Deb. jezu. oni powinni być Bonnie i Clyde tego serialu. a tu serwują nam 193294193104 milionów innych postaci i Harrisona na bieżni. fuck this shit.

[You must be registered and logged in to see this link.]

8:50 ;(((

będziecie oglądać live w niedzielę??
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Czw Wrz 19, 2013 3:13 pm

Ja dopiero w poniedziałek wieczorem albo we wtorek obejrzę z Martą. Dalej mam iskierkę nadziei, że zaskoczą w tym finale. I jestem mimo wszystko ciekawa jaki będzie ostatni monolog Dexa.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Czw Wrz 19, 2013 3:56 pm

w sensie mieszkacie razem i oglądacie czy online na odległość?? ;D ja mam mała nadzieję, że zaskoczą, bo

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Czw Wrz 19, 2013 4:17 pm

Ja raczej nie będę, bo to by znaczyło, że musiałabym obejrzeć ten odcinek dwa razy (napisy..), a nie wydaje mi się, że tego chcę Very Happy

Już sama nie wiem gdzie, ale czytałam jakąś teorię? spoiler? czyjąś wesołą twórczość? na temat zdjęć, do których linka wrzuciła kiedyś Gigi,
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Czw Wrz 19, 2013 5:22 pm

Online Very Happy Jakbyśmy mieszkały razem to nie wiem czy robiłabym coś innego w życiu niż oglądanie seriali xD

Weź April przeczytałam to i teraz jestem zdołowana na maksa Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Czw Wrz 19, 2013 6:28 pm

lol xD ok daj znać jak będziecie oglądać. chociaż ja i tak pewnie nie wytrzymam ;D

co do tych spoilerów

Spoiler:

wydaję mi się, że Hanka sobie poradzi z Elwayem ;D



czytałam też spekulacje, że

Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Nie Wrz 22, 2013 2:29 pm

It's all over. Done. Finished.

After 8 seasons, 96 episodes, and countless victims, Dexter Morgan has taken his final bow.

Season 8 has been a mixed bag, to say the very least. With all due respect to those who have been enjoying it...It should've been so much more. What started with so much potential and intrigue, dissipated into unfocused story lines, lazy pacing, and a lack of emotional weight. This being the final season, there shouldn't have been a wasted moment.

Maybe time will be kinder to Season 8 down the road, but its not about the first 11 episodes anymore... It's about the BIG one. Either the finale puts the nail in the season, or it goes out on a emotional and intense high.

As always, you'll find NO SPOILERS for the finale here. But I'll do you all a kindness and debunk a few rampant details...

No Quinn becomes the new Dexter.
No Matthews kills Dexter.
No bodies washing up on shore.

That's the only spoilers I know or will address.

So how IS the episode?

Dexheads... I really don't know what to say.

At exactly 10:00pm ET on Sunday, September 22nd... The *beep* will hit the fan.

Emotional without emotion. Clever without being logical. Urgent without being intense. A little bit brilliant, a whole lotta stupid, an interesting conclusion, and an unsatisfying experience. In other words...

It's a mess. But when it hits, there's moments that stuck in your brain. Unfortunately these moments are too few and far between.

We finally get a Saxon that's insanely menacing. If THIS guy showed up in Episode 5 or 6, we'd have a villain worth getting excited over. Too little too late. His fate can be debated as clever, stupid, or anticlimactic.

Our cast does solid work, but nobody particularly swings for the fences. Given the emotional stakes, MCH is particularly subdued in certain key moments. Considering these season has been about Dexter embracing deep feelings and emotion, it's a unique choice for the actor and character. But this is the detail that intrigues me the most.

There's no doubt the episode has a lot of problems, and its going to be like Christmas for the haters, but what the ending has to say about the character of Dexter will be the hot topic of the day. Some will love the final resolution, some will call it the ultimate cop out, while others will question it's intention and meaning. It's not Sopranos vague by any stretch, but the final moment of the entire series has a unique impact.

When the end credits appear, there's definitely a feeling that Episode 12 should've been better. You can't shake the feeling of convenient logicr and questionable decisions. But after it begins to simmer in your brain, the good, and sometimes great, rises to the surface. Like Dexter, who is in constant conflict with his emotions and intentions, so is the finale.

I was intrigued, I was disappointed, I was touched emotionally, I was completely pissed off, I thought it showed flashes of brilliance and moments of absolute stupidity. I want to forget it, but it stayed with me.

A fitting and poignant end for the character of Dexter Morgan. A questionable, and debatable, end for the series.

Cut to black

EDIT: Ok. I watched it again. A lot of the same problems, but... When you realize what the episode is trying to say, Michael C Hall's performance in the last act is beautifully done.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Blake Pon Wrz 23, 2013 3:01 am

are you fucking kidding me? Najgorszy finał ever...

Spoiler:
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pon Wrz 23, 2013 12:03 pm

rzeźnik z zatoki na pełnej ! Very Happy hahahahaha
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Wrz 23, 2013 12:07 pm

finał słaby, ale i tak nie poradzę nic na to, że od połowy odcinka ryczałam i zużyłam 2 opakowania chusteczek. motherfuckers.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pon Wrz 23, 2013 1:05 pm

ja miałem swój wymarzony koniec, że przychodzą po dexa do jego pokoju, wyprowadzają przy wszystkich z komisariatu, wszyscy szok - idzie bay harbor butcher, cop killer, seryjny morderca i ich..dobry kolega. i kończy na krześle, nikt nie przychodzi tego oglądać, krótki monolog dexa w jego stylu taki ckliwy i nagle jeb, koniec.
spoiler lololol:


jak mogli tak zwalić najlepszy serial jaki świat widział Sad(( przecież pierwsze dwa sezony to istne mistrzostwo świata. później bywało gorzej, ostatni sezon to już oglądanie z przyzwyczajenia, ale no kurde. tyle czasu mieli żeby zrobić finałowy odcinek mega, baa nawet nie odcinek. finałowe 5 minut zrobić takie że rozpierdala mózg i zamiast po odcinki myśleć 'wreszcie koniec' to powinno być 'wow !' Sad((( No 
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Wrz 23, 2013 1:50 pm

ja tak bardzo Dexa nie przeżywam. od pewnego czasu jest mi obojętny. za to Debra ;((

niektórzy wyciągnęli sporo nawiązań z finału do poprzednich sezonów. matka Dexa to Laura. dała mu życie. huragan Laura tak samo. Dex rozpoczął życie z piłą mechaniczną i tak samo je zakończył z piłą xD Oregon. ice truck. Dexter idzie po Deb w swoim stroju do zabijania.

poza tym Dex jako lumberjack daje mi do myślenia i zastanawiam się czy wrócił do zabijania. niektórzy piszą, że ta ostatnie spojrzenie sugeruje, że wrócił. bo w końcu uświadomił sobie, że jest mordercą i nic tego nie zmieni. generalnie to jest dużo bardziej depresyjne zakończenie niż Dex na krześle, więc nie jest źle imo, a zawsze byłam za tym, żeby go zabić. i cieszę się, że mimo pokazywania nam cukierkowego życia z Hanną. ucieczki. tego, że może nie zabijać i być dobrym człowiekiem. to scenarzyści pozostali wierni głównemu motywowi i z Dexa żaden porządny człowiek. wręcz przeciwnie.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Pon Wrz 23, 2013 3:03 pm

Przed chwilą obejrzałam. Popłakałam się na napisach końcowych. Niestety nie z emocji, ale z żalu. Scenarzyści dali ciała na całej linii, nie powinni dostać w przyszłości pracy przy żadnym filmie / serialu, chyba że w stylu Piraniokondy czy Rekinado... Jeszcze miałam nadzieję, że zrobią coś super szokującego w finale, że zostanie zapamiętany na długo...

Spoiler:

A teraz cyk, kasujemy z pamięci kilka ostatnich sezonów i zostawiamy tylko te dobre Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Wrz 23, 2013 3:15 pm

lol. mnie wątki poboczne i inni bohaterowie nie interesują od kilku sezonów. więc nawet nie zwróciłam uwagi. welp xD a już szczególnie Harrison ;D

poza tym czy tylko mi się wydawało czy Batista i Quinn trochę rozgryźli Dexa?? może nie do końca. ale ich reakcja szczególnie po tym jak oglądają jak Dex naciska guzik była inna niż do tej pory w takich sytuacjach.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Wrz 23, 2013 7:44 pm

Ogromne rozczarowanie i w ogóle żal i ból i wszystko. Mam teraz naprawdę zje*any nastrój i chciałabym zapomnieć o tym odcinku.

Wydaje mi się, że Quinn rozgryzł Dextera. W ogóle od momentu jak pokazali płaczącego Quinna ryczałam do samego końca.
Wszystkich jest mi szkoda, jestem zawiedziona, czuję niedosyt, to nie tak miało być.

A ostatnie scena zbędna kompletnie.

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Miami Pon Wrz 23, 2013 7:48 pm

Kasia napisał:Ogromne rozczarowanie i w ogóle żal i ból i wszystko. Mam teraz naprawdę zje*any nastrój i chciałabym zapomnieć o tym odcinku.

Wydaje mi się, że Quinn rozgryzł Dextera. W ogóle od momentu jak pokazali płaczącego Quinna ryczałam do samego końca.
Wszystkich jest mi szkoda, jestem zawiedziona, czuję niedosyt, to nie tak miało być.

A ostatnie scena zbędna kompletnie.

Mam podobne odczucia. Tzn wiem że mogło być gorzej, cieszę się że Dexter nie wyjechał do tej Argentyny bo to już w ogóle by była kpina, ale tak bardzo jest mi szkoda Debry i Quinna i w ogóle WSZYSTKICH. Na razie nic innego mi nie przychodzi do głowy, moze jak się trochę uspokoję to coś sensowniejszego napisze.
Miami
Miami

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Wrz 23, 2013 8:22 pm

hahah ja na ostatniej scenie siedziałam ze szczeną na ziemi. nadal jak to oglądam na yt to jestem kompletnie zdezorientowana xD na początku myślałam, że to w ogóle inny serial etc. kompletny szok. a później jak on patrzy w kamerę to po prostu zrobiło mi się go żal i zrozumiałam fuck to naprawdę koniec.



omg cały czas ryczę na tych ostatnich scenach z Deb. po prostu ugh. nigdy naprawdę nigdy nie pomyślałam nawet przez chwilę, że Deb będzie jego ostatnią ofiarą. nawet znając spoilery i wiedząc, że Jen chciała śmierci Deb. to uważam, że to jedna z najbardziej szokujących śmierci w tv.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Pon Wrz 23, 2013 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Wrz 23, 2013 8:29 pm

Na pożegnanie

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 9 Empty Re: Dexter

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach