Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dexter

+25
dredkot
Damian91
killing_joke
blondie13
lewitacja
najsys
natsen
riolcia
stelline
asiullas
monisiaaa33
Miami
Homeland1
Blake
Kasia
missv
xxl
Magda
Freya
andzia
kaasiaa
desertrose
April
Gigi
Lewandowska
29 posters

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Sob Sie 18, 2012 3:57 am

Obejrzałam w końcu całość Wink Nie potrafiłabym chyba wybrać ulubionego sezonu, bo uwielbiam wszystkie, no może oprócz 3, który był strasznie nudny, a Miguel Prado irytujący xD
Poza tym, każdy był genialny jak dla mnie Wink Mieli fajny pomysł na 6 sezon, zbrodnie po prostu miażdżące, bardzo mi się podobał ten anioł i martwi jeźdźcy na koniach. Jedyne co, to ten wątek miłości Debry mi się nie podobał, nie lubię takiego mieszania, bo jednak tyle czasu byli rodzeństwem, nie ważne, czy łączyły ich więzy krwi czy nie.
Trochę mi szkoda, że skończyłam nadrabiać, bo teraz będę musiała tyle czekać do nowego
odcinka Sad A jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko rozwiążą. Z tego co pamiętam, to pierwszy raz akcja nowego sezonu ruszy od miejsca zakończenia poprzedniego, zawsze był przeskok Wink
Michaela uwielbiam imo naprawdę świetny aktor. Co do ulubionych postaci, to Dexter, Angel i Masuka xD Chociaż oczywiście uwielbiam też Deb, Quinna i innych. Fajnie, bo każdy bohater jest zupełnie inny, są nie do podrobienia Wink
Dobranoc Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Sob Sie 18, 2012 12:58 pm

aaa Marcik 4:57??? :ooo

imo 4 sezon był najlepszy. uwielbiam trójkowego. to mój mistrz Very Happy a ostatnia scena z Ritą była jednym z największych serialowych omfg ever imho xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Sob Sie 18, 2012 1:14 pm

hahaha, Gigi usnęłam jakoś po 7, bo jeszcze HoD oglądałam Laughing
Też uwielbiam trójkowego, finał był genialny, chociaż ja wcześniej o tym wiedziałam, więc nie byłam aż tak zaskoczona ;<
1 była świetna i zaskakująca, chociaż powoli się rozkręcało na początku, 2 mi się bardzo podobała, fajne wątki. 3 jak już mówiłam mi się nie podobała, miałam ochotę zmieść Miguela z powierzchni ziemi Very Happy Chociaż Dex i Rita mieli wtedy ładna sceny.4 świetna, ale niektóre sceny tak brutalne, że musiałam sobie robić przerwę między odcinkami. 5 dobra, dla mnie gwałt to coś okropnego, dlatego przeżywam zawsze takie historie w filmach czy serialach bardzo. No i 6 moim zdaniem naprawdę dobra, nie licząc kilku o=absurdalnych momentów, np. wtedy jak potraktował swoją podobiznę młotkiem, albo ucieczka z tej łódki xD hahahahaha i tańczący Dexter w pierwszym odcinku 6 sezonu Laughing No i Harrison jest cudowny I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Sob Sie 18, 2012 1:27 pm

Trójkowy jest dla mnie tak bardzo przerażająco obleśny, że nie mogłam oglądać pod rząd, bo aż mnie skręcało w środku.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Sob Sie 18, 2012 1:35 pm

Mnie szczególnie obrzydziła pierwsza jego zbrodnia. W ogóle trudno mi się było przestawić, bo on grał ojca Barneya w HIMYM Laughing
No ale postać zabójcy naprawdę świetna. I Hello Dexter Morgan świetne xD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Nie Sie 19, 2012 10:54 am

kochałam trójkowego po prostu Very Happy hello i dreszcze xDD plus shut up cunt xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Wto Wrz 04, 2012 10:45 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Blake Pią Paź 05, 2012 9:35 am

DEX jak zwykle wymiótł przynajmniej końcówka pierwszego odcinka. Twisted Evil
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Pią Paź 05, 2012 11:21 am

1 odcinek zajebisty, nie mogę się doczekać następnego, sama zapowiedź miażdży ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by April Pią Paź 05, 2012 4:31 pm

Pod koniec pierwszego odcinka serce waliło mi jak szalone, a jak zobaczyłam trailer następnego to potem nie mogłam zasnąćVery Happy Very Happy
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Pią Paź 05, 2012 8:54 pm

April napisał:Pod koniec pierwszego odcinka serce waliło mi jak szalone, a jak zobaczyłam trailer następnego to potem nie mogłam zasnąćVery Happy Very Happy
Spoiler:

No dokładnie, ja tak samo! Też się bałam, że będą to ciągnąć przez kilka odcinków, ale na szczęście nie. Jestem szalenie ciekawa co będzie w kolejnym odcinku Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Paź 08, 2012 4:04 pm

Niedługo czas obejrzeć 7x02, więc tylko krótko o jedynce, wgniotła mnie w fotel. A w ostatniej scenie to serce mi zamarło, a nie waliło! Jeszcze zapomniałam, że oglądam z Martą i jak nagle w ciemności usłyszałam jej głos to dostałam zawału prawie Very Happy
Debra świetnie wygląda i w ogóle była dobra w tym odcinku. Trochę tylko wkurzyła mnie scena takiego łatwego morderstwa Dextera, jak gdyby nigdy nic i to jeszcze na lotnisku, które jednak chyba są lepiej strzeżone..
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Pon Paź 08, 2012 4:08 pm

Kasia napisał:Niedługo czas obejrzeć 7x02, więc tylko krótko o jedynce, wgniotła mnie w fotel. A w ostatniej scenie to serce mi zamarło, a nie waliło! Jeszcze zapomniałam, że oglądam z Martą i jak nagle w ciemności usłyszałam jej głos to dostałam zawału prawie Very Happy
Debra świetnie wygląda i w ogóle była dobra w tym odcinku. Trochę tylko wkurzyła mnie scena takiego łatwego morderstwa Dextera, jak gdyby nigdy nic i to jeszcze na lotnisku, które jednak chyba są lepiej strzeżone..

Kolejny też oglądamy razem, nastaw się na to Very Happy hahaha;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Paź 08, 2012 9:59 pm

No to po 7x02 Very Happy Chciałabym już wiedzieć o co temu psycholowi Louisowi chodzi, bardzo wolno budują ten wątek Razz
Rozwalił mnie motyw przeprowadzki Dexa do Debry bez Harrisona.. myślałam przez chwilę, że całkiem o nim zapomnieli Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Go?? Pon Paź 08, 2012 10:25 pm

Też jestem tego wątku bardzo ciekawa. W ogóle Debra była śmieszna w tym odcinku, rozwalały mnie jej teksty xD Podoba mi się bardzo to, że fajnie nawiązują do wcześniejszych sezonów Smile Chyba najmniej ciekawi mnie wątek z tym morderstwem striptizerki xDD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Wto Paź 09, 2012 3:02 pm

zobaczycie, Deb czai sie na Dexa !!!! pewnej nocy wskoczy mu do łóżka po prostu !!!! ;p

a co do Louisa, to chyba sami scenarzyści pisząc pierwsze odcinki nie wiedzieli czego chcą xD a najbardziej mnie ciekawi z tego wszystkiego ta striptizerka od Quinn'a <3 ;D
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Blake Wto Paź 09, 2012 3:12 pm

xxl napisał:zobaczycie, Deb czai sie na Dexa !!!! pewnej nocy wskoczy mu do łóżka po prostu !!!! ;p


też mi się tak wydaje Laughing
w następnym odcinku pojawi się Yvonne Strahovski Cool
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Wto Paź 09, 2012 3:13 pm

Ta, Quinn jak zawsze nowe dupy do serialu wprowadza xD Czuję, że ona długo nie pożyje Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Paź 15, 2012 9:58 pm

Po 7x03 dalej nie rozumiem o co chodziło Louisowi, serio wszystko rozchodziło się o tę jego grę czy ja nie ogarnęłam? Bo teraz już raczej nie będzie chyba, żadnego innego wyjaśnienia..

Czy tylko mi się wydaje, że Quinn ma wciąż tę samą koszulę? xD
Poza tym sceny z Debrą w labiryncie tego psychola przerażające.
Odcinek niezły, ale gorszy od 1 i 2.

Mistrzostwo w tłumaczeniu 'każda cena ma swoją wolność' xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Paź 15, 2012 10:10 pm

ej jak nowy sezon??? bo jestem do tyłu i jeszcze nie zaczęłam. warto??
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Paź 15, 2012 10:13 pm

Myślę, że warto mimo niedociągnięć, rozkręca się dopiero Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Wto Paź 16, 2012 3:14 pm

Kasia napisał:Po 7x03 dalej nie rozumiem o co chodziło Louisowi, serio wszystko rozchodziło się o tę jego grę czy ja nie ogarnęłam? Bo teraz już raczej nie będzie chyba, żadnego innego wyjaśnienia..

Czy tylko mi się wydaje, że Quinn ma wciąż tę samą koszulę? xD
Poza tym sceny z Debrą w labiryncie tego psychola przerażające.
Odcinek niezły, ale gorszy od 1 i 2.

Mistrzostwo w tłumaczeniu 'każda cena ma swoją wolność' xD

ODCINEK GORSZY OD 1 I 2 !??!?!?!??!?! no chyba oglądaliśmy jakiś inny !!!!! ;p


odcinek bardzo dobry, jak na już 7 sezon to wręcz super ! robi się 'ciasno' i każdy kolejny odcinek będzie coraz ciekawszy. do tego doszła jedna z moich ulubionych aktorek, prawie Polka: Yvonne Strahovski <333333
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Wto Paź 16, 2012 5:35 pm

Przypomniało mi się jeszcze, nie rozumiem czemu Debra nie ma żadnych pytań.. odnośnie śmierci Rity albo tego co związane z Brianem..
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Wto Paź 16, 2012 5:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Kasia Pon Paź 22, 2012 10:12 pm

Po odcinku 7x04 nie wiem nawet co powiedzieć, jak dla mnie jeden z najlepszych w całej serii, nie wierze że w 7 sezonie można jeszcze coś oglądać z takim skupieniem, wow po prostu.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Dexter - Page 4 Empty Re: Dexter

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach