Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+61
Vogue.
neomi19901
joanna1205
Karo
nicholas.
PearlS
Limka
magdzialeenka
Joanna
Blake
Blairena
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
Layla
TheBlairBitchProject
PrincessBlair
antiba
onlytrueloveful
elizak
CallMeLady
Serena
dzika
brulion
melanola
niespodzianka
AW
Freya
lookx
klaudyy
pelcia22
Ella
kam1105
iwwuuska
Edda
truskaweczka
Ania_
Paciok
Ania M.
xAaliyahxx
mario588
Kasia
zakochana_0
Gosiek
Ewa
brolix
jeanne
dap88
jeannette
Klaudia
MotherChucker
paulishta
Żuri
Lewandowska
Paulina
bulma201
Ola
Lise
Gigi
Magda
65 posters

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pon Sie 01, 2011 1:37 pm

Plotkara, najgłośniejsza bloggerka Manhattanu opisuje wszystkie nowinki dotyczące elity nastolatków- poczynając od zwykłych wydarzeń szkolnych, a kończąc na najbardziej odlotowych, dekadenckich imprezach. Oprócz najnowszych plotek dotyczących wybuchowej przyjaźni Sereny i Blair, rozkwitającego romansu Dana i Sereny, bajkowego związku Nate'a i Blair (czyżby?), eskapad Chucka i wkroczenia Jenny do olśniewającego towarzystwa, jest wiele innych wątków. Sezon składa się z 18 odcinków wykreowanych przez autora O.C. Życie na fali, w którym roi się od przyjaciół, kochanków i wrogów. Nawet najbardziej skrywane sekrety bohaterów nie pozostana długo w ukryciu...
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Pon Sie 01, 2011 7:38 pm

Najlepszy sezon bez wątpliwości Very Happy

A ulubiony odcinek to trudno ale 1x10 był przepiękny i smutny zarazem. Chyba najbardziej mi zapadł w pamięć bo końcówka była nieziemska

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Sie 01, 2011 7:43 pm

Tak, najlepszy sezon. Mi najbardziej w pamięć wpadła końcówka 7 odcinka(ciekawe dlaczego:P). Ale moim ulubionym odcinkiem był ostatni. Dużo się w nim działo, no i wreszcie Chair:) Jeszcze fajny odcinek to był 8, a najlepsza scena w tym 8 odcinku to na dachu.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pon Sie 01, 2011 10:05 pm

Też uwielbiam 1x10, ale moim zdaniem 1x09 jest najlepsze, dla mnie najlepszy odcinek całego serialu. Świetna narracja, uwielbiam flashbacki, no i bardzo dużo nam ten odcinek wyjaśnił. Poza tym kocham pijaną Serenę Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 9:45 am

Someonelikeyou napisał:Poza tym kocham pijaną Serenę Wink

Ja teżRazz Taka wesoła i interesująca:P No i wiemy jak to się zaczęło pomiędzy Danem i Sereną.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Wto Sie 02, 2011 9:52 am

To prawda pijana Serena jest najlepsza Very Happy Jak "ohhhh ciasto" hehe to było dobre. Albo idziemy na szoty Very Happy A biedna Blair musiała ją ogarniać Razz Potem Serena stała się strasznie nudna Sad Jeszcze z Danem jak z Danem ale już trzeci sezon to porażka.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 11:13 am

A 4? Serena zeszła na pudelki:P btw. biedne ciasto:(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Wto Sie 02, 2011 9:00 pm

zdecydowanie ciężki wybór, jednak wybieram ósemkę, scena z Chuckiem i Blair jest naprawdę świetna Wink chociaż dziewiąty też jest baardzo dobry. Pijana Serena wzbudza przynajmniej moje zainteresowanie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 1:18 pm

Haha, powinna być taka codziennie:P Włąśnie, czemu ona tak rzadko jest pijana? Tak na prawdę, wszystkie odcinki 1 sezonu są spoko:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by bulma201 Sro Sie 03, 2011 1:49 pm

Totalnie nie mogłam się zdecydować, dla mnie cały ten sezon jest świetny, jednak wybrałam 1x07 za limo-scene. Smile
bulma201
bulma201
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 1:51 pm

Hehe:) Ja też bym to wybrała, ale wolę ostatni. Ogólnie to piękny odcinek (1x07)Smile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Sro Sie 03, 2011 4:55 pm

Tak, to fakt, że cały sezon 1 jest świetny. Dlatego tak ciężko zdecydować Wink siódmy odcinek - zgadzam się Smile
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 7:09 pm

Tam jest chyba najlepsza scena:) Fajny jest także 8.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Paulina Pią Sie 05, 2011 11:13 am

Najlepszy sezon, miał to 'coś', niesamowity klimat,wciągające wątki, fabuła nie była zbyt naciągana. A ulubiony odcinek to od zawsze i prawdopodobnie na zawsze - Victor, Victrola. Wink

Paulina

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 05, 2011 11:56 am

Hehe. U mnie drugie miejsce miałaby jednak odcinek 1x08 a 3- 1x07:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lewandowska Nie Sie 07, 2011 7:47 pm

Victor / Victrola ;) Bo wtedy rozpoczął się wątek Blair&Chuck.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Nie Sie 07, 2011 9:18 pm

Uwielbiam odcinki 7,9,10 są jakieś takie... przełomowe i świetnie przemyślane. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Sie 08, 2011 7:56 am

Cały sezon jest przełomowy:P W tym sezonie trudno wybrać... btw. ja jeszcze lubię 8 i 15 i 18:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by paulishta Pon Sie 08, 2011 10:20 am

zgadzam sie ze trudno wybrac jakis odcinek Very Happy nie wiem czemu ale ja zawsze lubie poczatkowe odcinki Very Happy
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 09, 2011 9:09 am

A ja końcowe:) To najlepszy sezon i tyle... btw. kto się spodziewał, że Chuck i Blair teges:P?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by MotherChucker Wto Sie 09, 2011 10:09 am

Na pewno nie ja Very Happy Tzn nie po przeczytaniu książki Razz
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Wto Sie 09, 2011 11:25 am

W książce chyba też nie było:P Ja się nie spodziewałam...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Wto Sie 09, 2011 12:13 pm

Ja jak zobaczyłam, że oni idą ku sobie, to się załamałam, bo w książce był kompletnym kretynem. Ale fajnie go zrobili w serialu i z każdym odcinkiem coraz bardziej się przekonywałam. ^^
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Klaudia Wto Sie 09, 2011 9:59 pm

Trudno wybrac ten jeden jedyny odcinek. Pierwszy sezon w całości był genialny, ale jak większości z was wybrałam odcinek 7
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeannette Sro Sie 10, 2011 11:41 am

Też miałam problem z wybraniem, ale ostatecznie 17, bo lubię jak wszyscy się jednoczą, żeby osiągnąć jakiś cel;) Fajny był też 8.
jeannette
jeannette
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach