Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+61
Vogue.
neomi19901
joanna1205
Karo
nicholas.
PearlS
Limka
magdzialeenka
Joanna
Blake
Blairena
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
Layla
TheBlairBitchProject
PrincessBlair
antiba
onlytrueloveful
elizak
CallMeLady
Serena
dzika
brulion
melanola
niespodzianka
AW
Freya
lookx
klaudyy
pelcia22
Ella
kam1105
iwwuuska
Edda
truskaweczka
Ania_
Paciok
Ania M.
xAaliyahxx
mario588
Kasia
zakochana_0
Gosiek
Ewa
brolix
jeanne
dap88
jeannette
Klaudia
MotherChucker
paulishta
Żuri
Lewandowska
Paulina
bulma201
Ola
Lise
Gigi
Magda
65 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by klaudyy Czw Gru 08, 2011 9:07 pm

Też mi brakuje sezonu 1 i 2.

klaudyy

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Freya Czw Gru 08, 2011 9:49 pm

Zdecydowanie najlepszy sezon Very Happy ach te dobre czasy... a zaznaczyłam odcinek siódmy, bo scena w limuzynie jest dla GG kultowa już chyba Very Happy
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by AW Wto Gru 13, 2011 10:34 am

Też zagłosowałam na "7" ale cały sezon był dobry Smile) Najlepszy sezon GG.

AW

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by niespodzianka Nie Gru 18, 2011 9:04 pm

Odcinek 9! właśnie skończyłam 1 sezon po ang. (tak, tak sesja się zbliża no i ja się UCZĘ angielskiego przecież!) patrząc na to co jest teraz, a co było w 1 sezonie to mi smutno się robi. 1 sezon miał wszystko to co kocham. (chuck z rozwichrzonymi włoskami *.*) cała paczka przyjaciół którzy wspierają siebie mimo wszystko(patrz odcinek 9 i 17) Smile

niespodzianka

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by melanola Sro Sty 04, 2012 1:03 am

A ja lubię odcinek 12, może z tego względu, że tam cały świat bohaterów jest na wyciągnięcie ręki. Intrygi, plotki, a jeszcze wciąż są tacy piękni, młodzi i chodzą do szkoły. Very Happy
Oczywiście pilot, 9 (retrospekcje!) i 7 też należą do faworytów.
Sezon 1 miał do zaoferowania na serio wiele, bardzo też podobał mi się w nim wątek Dana i Sereny.
W ogóle tez uwazacie, że fajniej było jak wszyscy chodzili do liceum? xP

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Sro Sty 04, 2012 1:57 pm

jasne, że tak ;p mogli zrobić tak, jak w OTH, jeden sezon = jeden semestr, wtedy do 4 sezony włącznie mielibyśmy liceum.

dla mnie ulubionym odcinkiem jest Pilot, który znam na pamięć. Poza tym, 1x05, 1x07, 1x09, 1x10, 1x12.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 1:07 pm

Nie mogę się zdecydować:< Przypomniałam sobie jaki to pierwszy sezon był wspaniały i genialny, ah kurcze chyba zacznę oglądać od początku w ferie Razz

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 2:15 pm

Ulubione odcinki : 5, 7, 8, 9, 15, 17! Smile z tych już nie dam rady wybrać najlepszego

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Serena Pią Sty 13, 2012 7:24 pm

Kocham ten sezon, dlatego moja płyta jest już cała porysowana od ciągłego oglądania hahaha. Ten sezon mogę oglądać w kółko i za każdym razem śmieję się i wzruszam z tych samych rzeczy.

najlepsze chyba to :
1x01 - za tajemnice powrotu Sereny.
1x02- za legendarny brunch ;d i złośliwość Chucka ; ]
1x03- " dlaczego powinienem być opiekunem uczelni ? Jestem Chuck Bass" albo
C: Tam leczą się psychopaci i narkomani
B: masz tam własne skrzydło?

1x07- tłumaczyć nie muszę. sceny w Victroli i limuzynie ; ]
1x08- scena w konfesjonale i na tarasie- Blair i Chuck.
1x09- cały odcinek jest genialny, retrospekcje, pijana Serena na ulicy i w domu Waldorfów, scena gdzie Nate oblewa Serenę <3
1x10- wszystkie sceny balu i Blair z Chuckiem w łóżku, oh haha.
1x16, 1x17- wszystkie sceny Sereny z Georginą ; ]

więc trochę tu odcinków wypisałam, ale 1 sezon jest najlepszym w historii Gossip Girl.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 01, 2012 6:20 pm

mi sie pierwsze 3 czy 4 odcinki nie podobaly. Moze nie powinnam uzyc slowa nie podobaly, ale nie porwaly. troche moze za stara jestem na to. jednak w ktoryms momenci mnie porwalo. A przy scenie w klubie Chucka i limuzynie to juz byl ten etap, w ktorym siedzilam z nosem przyklejonym do komputera Razz ehh tesknie za tymi czasami Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by elizak Pią Lut 03, 2012 1:05 pm

Ulubiony odcinek- zdecydowanie 1x07!! Kultowa scena Chair w limuzynie, booska! 1x08 czyli urodziny Blair tez mi się podobały Smile Ale prawda jest taka, że wszystkie odcinki były dobre, pełne intryg, spisków, zabawnych dialogów, wartkiej akcji. Było tak, że nie mozna się było doczekać kolejnego odcinka! Gdzie to się teraz wszstko podziało?
elizak
elizak
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by onlytrueloveful Sob Lut 04, 2012 7:00 pm

elizak napisał:Ulubiony odcinek- zdecydowanie 1x07!! Kultowa scena Chair w limuzynie, booska! 1x08 czyli urodziny Blair tez mi się podobały Smile Ale prawda jest taka, że wszystkie odcinki były dobre, pełne intryg, spisków, zabawnych dialogów, wartkiej akcji. Było tak, że nie mozna się było doczekać kolejnego odcinka! Gdzie to się teraz wszstko podziało?

Bohaterowie są starsi i mają inne problemy. Szkolne intrygi to było coś, co kochałam w tym serialu! Oczywiście najlepszy odcinek sezonu to 7 Smile Dobre były też 1, 8 czy 10 z Balem Debiutantek Smile Cudne! Brakuje mi tamtych czasów Crying or Very sad
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by antiba Nie Mar 25, 2012 9:47 am

moj ulubiony sezon Smile chyba tez dlatego, ze darzylam sympatia wszystkich bohaterow Smile duzo odcinkow bylo fajnych, jako ulubiony wybiore swietna komedie z 1x09 - swietne flashbacki zarabiste i przemily odcinek :d
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by PrincessBlair Czw Maj 03, 2012 4:17 pm

Według mnie najlepszy sezon. Uwielbiam te odcinki Blair ze swoimi intrygami wobec Jenny. Ten sezon wdziałam ok 10 razy. Na serio! Chyba się nie zdecyduje który odcinek najlepszy.
PrincessBlair
PrincessBlair

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Maj 04, 2012 1:16 pm

Wczoraj, tak po prostu obejrzalam sobie 1 odcinek (pilot) i na nowo zakochalam sie w tym serialu Smile
Caly czas cos sie dzieje, nie ma ani chwili nudy... No i Plotkara, ktora caly czas komentuje zachowanie bohaterow i wydaje mi sie, ze w tym byl caly urok tego serialu, strasznie fajne to bylo... Poza tym wizulanie bohaterowie byli bardzo dopracowani, Blair wyglada slicznie, tak swiezo i mlodo, a nie, jak teraz taka babcia klocia, Sereny look tez jest super dopracowany, a nie tak, jak teraz wiecznie z potarganymi wlosami, poza tym Chuck jest taki bardziej zawadiacki, a nie tak, jak teraz wiecznie umartwiajacy sie, a Dana tego z 4, 5 sezonu strasznie nie lubie, a w tym 1 sezonie przypomnialam sobie, jaki slodki byl i rzucal smiesznymi tekstami ...
Jednym slowem patrzac tak na 4, 5 sezon (3 jakos ujdzie) zatesknilam za ta dawna Plotkara 1, 2 sezonu ;(

btw, rzeczywiscie, jak to sie stalo, ze Chuck z Natem znalezli sie w autobusie ?, hehe Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola Pią Maj 04, 2012 3:37 pm

O tak, jeśli chcę przypomnieć sobie za co kocham GG, po prostu oglądam jaki odcinek 1 sezonu Very Happy Jedyne co bym w nim zmieniła, to wygląd Dana xD Strasznie mi się wtedy nie podobał. Nie lubiłam też Dereny, ale oglądając niedawno 1 sezon, zrozumiałam ich magię Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Maj 04, 2012 5:16 pm

Ola napisał:O tak, jeśli chcę przypomnieć sobie za co kocham GG, po prostu oglądam jaki odcinek 1 sezonu Very Happy Jedyne co bym w nim zmieniła, to wygląd Dana xD Strasznie mi się wtedy nie podobał. Nie lubiłam też Dereny, ale oglądając niedawno 1 sezon, zrozumiałam ich magię Wink

Zgadzam sie Ola, co do Dereny Smile tez jak ogladalam kiedys 1 sezon, jakos obojetny byl dla mnie ten zwiazek, natomiast teraz po tych wszystkich roznych dziwnych akcjach uznalam, ze tworzyli udana pare, taka slodka i tutaj wyczuwalo sie tez chemie Razz Chcialabym, zeby Derena byla endgame Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Layla Pią Maj 04, 2012 7:09 pm

TheBlairBitchProject napisał:
Ola napisał:O tak, jeśli chcę przypomnieć sobie za co kocham GG, po prostu oglądam jaki odcinek 1 sezonu Very Happy Jedyne co bym w nim zmieniła, to wygląd Dana xD Strasznie mi się wtedy nie podobał. Nie lubiłam też Dereny, ale oglądając niedawno 1 sezon, zrozumiałam ich magię Wink

Zgadzam sie Ola, co do Dereny Smile tez jak ogladalam kiedys 1 sezon, jakos obojetny byl dla mnie ten zwiazek, natomiast teraz po tych wszystkich roznych dziwnych akcjach uznalam, ze tworzyli udana pare, taka slodka i tutaj wyczuwalo sie tez chemie Razz Chcialabym, zeby Derena byla endgame Razz
Nie wiem, o co chodzi z Dereną, ale ja miałam tak samo Smile Na początku serial oglądałam głównie ze względu na trójkąt Nate/Blair/Chuck, a Derena była dla mnie po prostu jednym z wielu wątków, które działy się gdzieś obok, stawiałam ten wątek chyba na równi z Bart/Lily/Rufus. A niedawno, kiedy sobie odświeżyłam 1. sezon GG, to poczułam tą magię aż tak, że z ich zejścia się cieszyłabym się w połowie tak bardzo, jak z zejścia Chair ( a u mnie to dużo xD). Szkoda tylko, że tak później spieprzyli ich związek. Ślub rodziców i wspólne rodzeństwo daliby radę przetrwać, ale te ich rozstania i powroty są dla mnie chyba jeszcze bardziej denerwujące niż rozstania i powroty Chair.

A wracając do tematu 1. sezonu GG, to dla mnie to jest straszne, jak można było tak spieprzyć tak dobry serial. Pierwsze trzy sezony były świetne (oprócz oczywiście końca Chair), a potem już zaczyna się maniana. Czwarty sezon jeszcze mogłam przeboleć, nawet mimo Evy xD Odcinki w Paryżu, scena z 4x02, bajka Blair. A teraz dają nam pakty z Bogiem, poronienia i zmartwychwstania, czyli w skrócie mówiąc Modę na Sukces. Dziękuję bardzo. Wg mnie nawet soundtracki z 1. i 5. sezonu są nie do porównania. Nawet jadąc autobusem, słuchając takich piosenek jak "Hard to live in the city", "With me", czy "How does it feel" zastanawiam się, co się stało twórcom...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pią Maj 04, 2012 7:24 pm

Hej, też mam tak z Dereną. Very Happy Na początku nic, a potem po przemyśleniu, filmikach i gifach mylę,sobie, że oni tacy ładni yli. :>
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pią Maj 04, 2012 10:05 pm

Najlepszy sezon. Szkoda, że scenarzyści nie kontynuowali kolejnych sezonów z Danem jako głównym, męskim leadem, bo zdecydowanie najlepiej im to wychodziło Smile

Brak Nate'a i Chucka w odcinkach był niezauważalny, a to tylko świadczy o tym, że historia była bardzo dobra.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Layla Pią Maj 04, 2012 10:09 pm

Someonelikeyou napisał:Najlepszy sezon. Szkoda, że scenarzyści nie kontynuowali kolejnych sezonów z Danem jako głównym, męskim leadem, bo zdecydowanie najlepiej im to wychodziło Smile

Brak Nate'a i Chucka w odcinkach był niezauważalny, a to tylko świadczy o tym, że historia była bardzo dobra.
Tu się nie zgodzę, ja zauważałam ich brak, ale może ze względu na to, że kiedy pierwszy raz oglądałam GG, to dla mnie mogłoby nie być Dana i Sereny. Interesowali mnie tylko Blair, Chuck, Nate i ewentualnie Jenny Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Maj 04, 2012 10:16 pm

LillyRose napisał:
TheBlairBitchProject napisał:
Ola napisał:O tak, jeśli chcę przypomnieć sobie za co kocham GG, po prostu oglądam jaki odcinek 1 sezonu Very Happy Jedyne co bym w nim zmieniła, to wygląd Dana xD Strasznie mi się wtedy nie podobał. Nie lubiłam też Dereny, ale oglądając niedawno 1 sezon, zrozumiałam ich magię Wink

Zgadzam sie Ola, co do Dereny Smile tez jak ogladalam kiedys 1 sezon, jakos obojetny byl dla mnie ten zwiazek, natomiast teraz po tych wszystkich roznych dziwnych akcjach uznalam, ze tworzyli udana pare, taka slodka i tutaj wyczuwalo sie tez chemie Razz Chcialabym, zeby Derena byla endgame Razz
Nie wiem, o co chodzi z Dereną, ale ja miałam tak samo Smile Na początku serial oglądałam głównie ze względu na trójkąt Nate/Blair/Chuck, a Derena była dla mnie po prostu jednym z wielu wątków, które działy się gdzieś obok, stawiałam ten wątek chyba na równi z Bart/Lily/Rufus. A niedawno, kiedy sobie odświeżyłam 1. sezon GG, to poczułam tą magię aż tak, że z ich zejścia się cieszyłabym się w połowie tak bardzo, jak z zejścia Chair ( a u mnie to dużo xD). Szkoda tylko, że tak później spieprzyli ich związek. Ślub rodziców i wspólne rodzeństwo daliby radę przetrwać, ale te ich rozstania i powroty są dla mnie chyba jeszcze bardziej denerwujące niż rozstania i powroty Chair.

A wracając do tematu 1. sezonu GG, to dla mnie to jest straszne, jak można było tak spieprzyć tak dobry serial. Pierwsze trzy sezony były świetne (oprócz oczywiście końca Chair), a potem już zaczyna się maniana. Czwarty sezon jeszcze mogłam przeboleć, nawet mimo Evy xD Odcinki w Paryżu, scena z 4x02, bajka Blair. A teraz dają nam pakty z Bogiem, poronienia i zmartwychwstania, czyli w skrócie mówiąc Modę na Sukces. Dziękuję bardzo. Wg mnie nawet soundtracki z 1. i 5. sezonu są nie do porównania. Nawet jadąc autobusem, słuchając takich piosenek jak "Hard to live in the city", "With me", czy "How does it feel" zastanawiam się, co się stało twórcom...

te same odczucia LillyRose, te same; mi brakuje przede wszystkim tego ciaglego komentowania Plotkary; po odswiezeniu 1 sezonu, a bedac po 5 zwracam na to uwage, bo w 5 wlasciwie Plotkara jest na poczatku, badz na koncu, a w 1 nawet komentowala poszczegolne sceny, mimike bohaterow, przynajmniej SBNC, super to bylo; tak, tak, 4 sezon no jeszcze ujdzie, tez jestem fanka tych 2 pierwszych odcinkow w Paryzu, a scena Chair na moscie, to po prostu cuudo, jedna z chyba ladniejszych scen tego serialu Very Happy
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magda Pią Maj 04, 2012 10:18 pm

LillyRose napisał:
Someonelikeyou napisał:Najlepszy sezon. Szkoda, że scenarzyści nie kontynuowali kolejnych sezonów z Danem jako głównym, męskim leadem, bo zdecydowanie najlepiej im to wychodziło Smile

Brak Nate'a i Chucka w odcinkach był niezauważalny, a to tylko świadczy o tym, że historia była bardzo dobra.
Tu się nie zgodzę, ja zauważałam ich brak, ale może ze względu na to, że kiedy pierwszy raz oglądałam GG, to dla mnie mogłoby nie być Dana i Sereny. Interesowali mnie tylko Blair, Chuck, Nate i ewentualnie Jenny Smile

Mnie interesowali wszyscy, do czasu niestety Wink Akurat tak się złożyło, że 1x09 to mój ulubiony odcinek tego serialu i oglądałam go już kilkakrotnie. Lubię też 1x10, odcinek wspaniały wizualnie, ale jeżeli chodzi o narrację, to zdecydowanie 1x09 Smile 1x11 też jest bardzo dobry i tam również mamy brak Chace'a i Eda, oprócz ostatniej sceny Wink

Generalnie nie kibicowałam nikomu przez cztery sezony, więc pewnie troszkę inaczej patrzyłam na wszystko. DS było mi obojętne, chociaż ciekawe, CB to nie moja dynamika, NB na siłę troszkę w ofierze CB Wink Bardzo podobali mi się bohaterowie, szczególnie Dan, Jenny, Blair i Serena. Jest to też jedyny sezon, kiedy od początku do końca sezonu lubiłam Chucka.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by pelcia22 Nie Maj 06, 2012 7:58 pm

Jesteście okropne Very Happy Zajrzałam wczoraj na ten watek i co chwila oglądam kolejny odcinek pierwszego sezonu a mam tyle nauki :-) Sezon był rewelacyjny, pełen dynamiki, żaden wątek nie zanudzał widza.
Na początku serialu uwielbiałam Derene, w ogóle nie przywiązując większej uwagi do Chair czy Nair. Generalnie uwielbiałam Serene, Blair trochę mniej. Potem to się diametralnie zmieniło.
Nie do wiary jak można było zepsuć obie postaci.
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xRx Pon Cze 11, 2012 3:05 pm

Awwwwwwwww, uwielbiam Derenę w tym sezonie. Cudowna para, szkoda, że jest teraz jak jest. Świetny sezon.
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 3 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach