90210

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

9% 9% 
[ 5 ]
2% 2% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
11% 11% 
[ 6 ]
36% 36% 
[ 19 ]
15% 15% 
[ 8 ]
19% 19% 
[ 10 ]
0% 0% 
[ 0 ]
2% 2% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
6% 6% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 53

90210

Pisanie by Karolina on Pon Sie 01, 2011 10:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.

Młodzi bohaterowie początkowo mają problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, jednakże szybko poznają nowych przyjaciół, przeżyją miłosne wzloty i upadki, dadzą się wciągnąć w knute przez niektórych uczniów intrygi itp. Także Harry i Debbie, rodzice Annie i Dixona, zmagać będą musieli się ze swoimi problemami.

Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Czw Sie 04, 2011 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Re: 90210

Pisanie by Karolina on Pon Sie 01, 2011 10:12 pm

Właściwie nie jestem wielką fanką, ale ostatnio zakończyłam 3. sezon, więc z chęcią pogadam z kimś, kto to ogląda;)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Pon Sie 01, 2011 10:17 pm

Oglądałam stare 90210. To był dopiero hit Wink Teraz niestety już nie ogarniam, ale z tego co wiem to nowe daje radę i trzyma poziom GG w rankingach CW.

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

http://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pon Sie 01, 2011 10:27 pm

Ja stare też oglądałam i uważam, że było lepsze;)

Nie no, to jest ok, choć moim zdaniem gorsze od GG, ale muszę przyznać, że po słabym drugim sezonie, trzeci mnie pozytywnie zaskoczył.

Spoiler:
W ogóle to zaskoczyło mnie trochę, że dwa seriale tej samej stacji zakończyły się bardzo podobnie. W GG pojawia się ten test ciążowy, a w 90210 jedna z głównych bohaterek mówi chłopakowi, że jest w ciąży. Ciekawa jestem jak to rozwiążą, Blair ma poronić, a Naomi (ta dziewczyna z 90210) w ogóle nie wyobrażam sobie w roli matki, więc nie wiem, jak scenarzyści to rozwiążą. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ludzie z CW zdecydują się na dwa poronienia w tym samym czasie;)

Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Pon Sie 01, 2011 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by mmoneya on Pon Sie 01, 2011 10:40 pm

zedytuj- bo to Very Happy spoilery

mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pon Sie 01, 2011 10:47 pm

Przepraszam, zawsze się zapominam, bo przyzwyczaiłam się do rozmawiania z ludźmi, którzy już wszystko widzieli, więc mogę z nimi mówić bez obawy, że coś zdradzęWink

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Sie 02, 2011 9:48 am

Nie oglądam ale ten chłopczyk na samym tyle jest fajny Very Happy Kto to? Very Happy

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Wto Sie 02, 2011 10:56 am

Owszem, jest bardzo fajny;) To jest pan Matthews i gra nauczyciela. Niestety w 3. sezonie wygląda okropnie:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zupełnie, jakby nie mył włosów od tygodnia...

Spoiler:
Nawiasem mówiąc pan Matthews zalicza z przyjemnością matki lub starsze siostry swoich uczennic, a w skutek wpadki z taką właśnie siostrą wspomnianej Naomi, jest teraz ojcem małego bobasa, także niezłe z niego ziółko:)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Wto Sie 02, 2011 11:27 am

Lol:P Na początku był spoko.

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Sie 02, 2011 1:13 pm

Matko wiedziałam ja to mam szczęście do takich Very Happy Ale co z niego zrobili Sad Beznadziejnie wygląda jakoś staro. Aż ten temat zainspirował mnie do stworzenia nowego w Off-topic. Zgadnijcie jakiego Very Happy Very Happy

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Wto Sie 02, 2011 1:54 pm

O facetach:P Wiem, bo już napisałam:P

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Sro Sie 03, 2011 12:51 pm

No i co? Naprawdę nikt tego nie ogląda? Szkoda:(

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Sro Sie 03, 2011 1:40 pm

Ja muszę zacząć. Ja skończyłam na tym 1 dziecku w 90210:P

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kilmeny on Czw Sie 04, 2011 12:48 pm

Kocham ten serial! Very Happy Uwielbiam wątek Naomi i Maxa,
Spoiler:
zafascynowalam się też związkiem Ivy i Raja, beczałam na ich ślubie. Very Happy W ogóle bardzo mi się podobał ich ślub, bo mam słabość do Bollywood, a ten odcinek gdy była scena ślubu właśnie mi Bolly przypominała.
Razz
Nie mogę się doczekać 4 sezonu. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Kilmeny dnia Czw Sie 04, 2011 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Sie 04, 2011 12:59 pm

Zedytuj, i wstaw to wszystko w spoiler bo jeszcze popsujemy komuś zabawę z oglądania;)

Ja muszę powiedzieć, że uwielbiam Navida. To jest chyba najśmieszniejsza i najsympatyczniejsza postać w całym serialu:)

Spoiler:
W ogóle to w 3. sezonie zapałałam ogromną nienawiścią do Adrianny. Do tego stopnia, że jak stała tam na tym klifie na weselu Ivy i Raja, miałam nadzieję, że skoczy.
Samo wesele było świetne, Raj jest śliczny i uwielbiam go:)
W ogóle nie podobał mi się za to wątek Annie&Liama.
Zastanawiam się, jak to będzie z tymi ich studiami. Bo każdy bohater wybrał inną uczelnię, będą od siebie strasznie oddaleni, więc ja stawiam na to, że w końcu jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy trafią na UCLA razem z Naomi;)
Co do Naomi i Maxa to też bardzo lubię ten wątek, ale ciąża? Mam nadzieję, że Naomi skłamała, żeby go zatrzymać, bo naprawdę nie chcę Naomi niańczącej bobasa... Ewentualnie może poronić, ale to będzie w GG, więc raczej nie zrobią tego samego, a oddać dziecka do adopcji też raczej nie może, bo takie wyjście scenarzyści wykorzystali już przy Ade.

No i w końcu się wygadałam do woli:)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by MotherChucker on Czw Sie 04, 2011 1:20 pm

Ja obejrzałam tylko 1 sezon i chyba 8 z 2drugiego sezonu. A najbardziej chyba lubię Navida. Podoba mi się jego uroda i jest taki... sympatyczny Razz

MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Czw Sie 04, 2011 1:44 pm

Dobra, chyba muszę obejrzećRazz

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kilmeny on Czw Sie 04, 2011 2:24 pm

Karolina napisał:Zedytuj, i wstaw to wszystko w spoiler bo jeszcze popsujemy komuś zabawę z oglądania;)

Ja muszę powiedzieć, że uwielbiam Navida. To jest chyba najśmieszniejsza i najsympatyczniejsza postać w całym serialu:)

Spoiler:
W ogóle to w 3. sezonie zapałałam ogromną nienawiścią do Adrianny. Do tego stopnia, że jak stała tam na tym klifie na weselu Ivy i Raja, miałam nadzieję, że skoczy.
Samo wesele było świetne, Raj jest śliczny i uwielbiam go:)
W ogóle nie podobał mi się za to wątek Annie&Liama.
Zastanawiam się, jak to będzie z tymi ich studiami. Bo każdy bohater wybrał inną uczelnię, będą od siebie strasznie oddaleni, więc ja stawiam na to, że w końcu jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy trafią na UCLA razem z Naomi;)
Co do Naomi i Maxa to też bardzo lubię ten wątek, ale ciąża? Mam nadzieję, że Naomi skłamała, żeby go zatrzymać, bo naprawdę nie chcę Naomi niańczącej bobasa... Ewentualnie może poronić, ale to będzie w GG, więc raczej nie zrobią tego samego, a oddać dziecka do adopcji też raczej nie może, bo takie wyjście scenarzyści wykorzystali już przy Ade.

No i w końcu się wygadałam do woli:)

Spoiler:
Ja też już nie lubię Ade, choć na samym początku ją uwielbiałam. Choć mimo wszystko dobrze że nie skoczyła, bo kto by mieszał w kolejnym sezonie? Razz
A co sądzisz o Silver? Ja ja uwielbiałam na początku, a teraz zrobila się mdła i niczym nie wyróżniająca się, upodobnila się do reszty co przeszło na jej niekorzyść, na początku była taka oryginalna i dużo się działo.
Natomiast co do związku Liama i Annie- kibicuję im aczkolwiek Liama wolałam też w poprzednim wydaniu, taki niiesforny nastletni chłopak który ma swój pomysł na życie i swoje poglądy a teraz taki grzeczny uczeń się z niego zrobił.
A Naomi sądzę że kłamie, bo jeszcze podczas tańca z resztą mówiła że zrobi wszystko aby zatrzymać przy sobie Maxa, a pojęcie Naomi w kontekście "wszystko", to naprawde wszystko, dlatego też myślę że skłamała. ;D

Kilmeny
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 164

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Sie 04, 2011 4:19 pm

Klimeny:
Spoiler:
Ja Silver lubię mimo wszystko. Wciąż jest zakręconą 'artystką', mimo, że rzeczywiście straciła wiele ze swojej oryginalności po tym, jak zaprzyjaźniła się z dziewczynami. W ogóle to lubię związek Silver i Navida. Pasują do siebie i fajnie się uzupełniają.
Jeżeli chodzi o Liama, to nigdy mi się szczególnie nie podobał. Taki pseudobuntownik o wyglądzie wyrośniętego Justina Biebera z hełmem na głowie. Zupełnie nie mój typ;)
Co do Naomi, jeżeli skłamała, to się ucieszę, ale jej raczej nie wyjdzie to na zdrowie, bo Max na pewno się dowie prędzej czy później i ją rzuci...
A co sądzisz o Dixonie? Mnie on strasznie irytuje... Najpierw ściemniał z tą starszą dziewczyną, potem chciał odzyskać Silver oszukując przy okazji swojego przyjaciela Teddy'ego... A najbardziej mnie denerwuje to, że kiedy ma problem, to nie rozmawia o nim, tylko siada przed tymi swoimi grami jak jakiś pięciolatek. Wygląda wtedy jak cyborg. Silver zachorowała - olał wszystko i poszedł grać; miał problemy z biologiczną matką - zaczął grać; Debby go okłamała w sprawie ciąży Sashy - znowu gra... Żenada. Mógłby w końcu dorosnąć. I powiedzenie Debby, że nie jest jego prawdziwą matką też było totalnym przegięciem. Powinien być wdzięczny, a on robi sceny.
Mi strasznie brakuje Ethana, bo go lubiłam, a w ogóle to gdzie w 3. sezonie podział się pan Wilson i Kelly? Trochę to niepokojące - znikanie bohaterów bez wieści;)

MotherChucker:
Obejrzyj do końca:) Ja też jestem fanką Navida, jak już pisałam. Najbardziej pozytywna postać całego serialu. No i jest Persem, heloł!;D

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by MotherChucker on Czw Sie 04, 2011 6:27 pm

Z kim jest Navid na końcu 3 sezonu?Razz bardzo mnie to ciekawi...

MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Czw Sie 04, 2011 7:02 pm

A ile trwa jeden odcinek? 40 min?

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Sie 04, 2011 7:43 pm

MotherChucker napisał:Z kim jest Navid na końcu 3 sezonu?Razz bardzo mnie to ciekawi...
Spoiler:
Z Silver. Wink
Jeżeli chodzi o długość odcinka to, tak jak w większości przypadków, od 40 do 42 minut.

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Czw Sie 04, 2011 7:46 pm

Aha... Dzięki... Najlepsze seriale młodzieżowe są ze stacji CW:P

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Sie 04, 2011 8:20 pm

I tutaj także zachęcam do oddania głosu w nowo powstałej ankiecie;)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Czw Sie 04, 2011 8:38 pm

Hmmm. Nie wiem:P Ale wymyślę.

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine