Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

90210

+35
PLL
juka13
chicane
Asia__
holly10
asiullas
Karola_96
kam1105
Vogue.
Adrianna_
Limka
AdriannaArchibald
CallMeLady
Joanna
karolla
xoxo-Anja
Karo
lana
Gosiek
shiva89
Monika
xAaliyahxx
iwwuuska
Alveaenerle
skyscraper
Vivien
Jen
frejabeha
MotherChucker
Kilmeny
Lise
Gigi
mmoneya
Magda
Karolina
39 posters

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

90210 - Page 3 Vote_lcap9%90210 - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap2%90210 - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap11%90210 - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap36%90210 - Page 3 Vote_rcap 36% 
[ 19 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap15%90210 - Page 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap19%90210 - Page 3 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap2%90210 - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap6%90210 - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 3 Vote_lcap0%90210 - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Sie 11, 2011 11:30 am

Someonelikeyou napisał:Powiedzcie mi - Jessica Lowndes gra w 90210, tak? Jak z jej aktorstwem?

Musiałam ją sobie wygooglować, żeby sprawdzić, która to, bo nie znam nazwisk aktorów 90210;)
Ciężko mi ją obiektywnie ocenić, bo ona gra tę słynną Adriannę (nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, w każdym bądź razie - bardzo negatywna postać od 3 sezonu), ale myślę, że aktorsko nie jest źle, tzn. wiarygodnie oddaje swoją bohaterkę. Nie jest jakaś rewelacyjna, ale trzyma przyzwoity poziom, a czemu pytasz?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Magda Czw Sie 11, 2011 11:48 am

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Powiedzcie mi - Jessica Lowndes gra w 90210, tak? Jak z jej aktorstwem?

Musiałam ją sobie wygooglować, żeby sprawdzić, która to, bo nie znam nazwisk aktorów 90210;)
Ciężko mi ją obiektywnie ocenić, bo ona gra tę słynną Adriannę (nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, w każdym bądź razie - bardzo negatywna postać od 3 sezonu), ale myślę, że aktorsko nie jest źle, tzn. wiarygodnie oddaje swoją bohaterkę. Nie jest jakaś rewelacyjna, ale trzyma przyzwoity poziom, a czemu pytasz?

Mojemu przyjacielowi bardzo się podoba ta aktorka, wnioskując po urodzie i filmach, w których grała (wiem jestem straszna Wink), założyłam się z nim, że pewnie marna z niej "artystka", ale chyba się przeliczyłam he Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Jen Czw Sie 11, 2011 12:35 pm

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Powiedzcie mi - Jessica Lowndes gra w 90210, tak? Jak z jej aktorstwem?

Musiałam ją sobie wygooglować, żeby sprawdzić, która to, bo nie znam nazwisk aktorów 90210;)
Ciężko mi ją obiektywnie ocenić, bo ona gra tę słynną Adriannę (nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, w każdym bądź razie - bardzo negatywna postać od 3 sezonu), ale myślę, że aktorsko nie jest źle, tzn. wiarygodnie oddaje swoją bohaterkę. Nie jest jakaś rewelacyjna, ale trzyma przyzwoity poziom, a czemu pytasz?

Mojemu przyjacielowi bardzo się podoba ta aktorka, wnioskując po urodzie i filmach, w których grała (wiem jestem straszna Wink), założyłam się z nim, że pewnie marna z niej "artystka", ale chyba się przeliczyłam he Wink
Wg mnie jest raczej średnia. Ma bardzo ubogą mimikę, wszystko na jedno kopyto. Ale nie jest bardzo źle, na tle innych aktorów z 90210 nie razi.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by frejabeha Czw Sie 11, 2011 1:23 pm

Jen napisał:
Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Powiedzcie mi - Jessica Lowndes gra w 90210, tak? Jak z jej aktorstwem?

Musiałam ją sobie wygooglować, żeby sprawdzić, która to, bo nie znam nazwisk aktorów 90210;)
Ciężko mi ją obiektywnie ocenić, bo ona gra tę słynną Adriannę (nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, w każdym bądź razie - bardzo negatywna postać od 3 sezonu), ale myślę, że aktorsko nie jest źle, tzn. wiarygodnie oddaje swoją bohaterkę. Nie jest jakaś rewelacyjna, ale trzyma przyzwoity poziom, a czemu pytasz?

Mojemu przyjacielowi bardzo się podoba ta aktorka, wnioskując po urodzie i filmach, w których grała (wiem jestem straszna Wink), założyłam się z nim, że pewnie marna z niej "artystka", ale chyba się przeliczyłam he Wink
Wg mnie jest raczej średnia. Ma bardzo ubogą mimikę, wszystko na jedno kopyto. Ale nie jest bardzo źle, na tle innych aktorów z 90210 nie razi.

Jest raczej normalna, jakoś grać potrafi, może nie porywa, ale miała główny wątek przez część poprzedniego sezonu i sobie poradziła. Moim zdaniem najlepiej, jeżeli chodzi o aktorstwo, wypada Naomi (AnnaLynne McCord), ale może uważam tak dlatego, że ją lubię Wink.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Sie 11, 2011 2:14 pm

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:Powiedzcie mi - Jessica Lowndes gra w 90210, tak? Jak z jej aktorstwem?

Musiałam ją sobie wygooglować, żeby sprawdzić, która to, bo nie znam nazwisk aktorów 90210;)
Ciężko mi ją obiektywnie ocenić, bo ona gra tę słynną Adriannę (nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, w każdym bądź razie - bardzo negatywna postać od 3 sezonu), ale myślę, że aktorsko nie jest źle, tzn. wiarygodnie oddaje swoją bohaterkę. Nie jest jakaś rewelacyjna, ale trzyma przyzwoity poziom, a czemu pytasz?

Mojemu przyjacielowi bardzo się podoba ta aktorka, wnioskując po urodzie i filmach, w których grała (wiem jestem straszna Wink), założyłam się z nim, że pewnie marna z niej "artystka", ale chyba się przeliczyłam he Wink

To zależy na jakim tle ją stawiać. Jeżeli myślisz aktorsko ogólnie (czyli bierzesz pod uwagę no nie wiem, Liv Ullmann, Meryl Streep, Katharine Hepburn, czy inne większe lub mniejsze ikony kina) to oczywiste, że wypada wręcz żałośnie, ale jeżeli stawiasz ją na tle innych gwiazdek serialów dla nastolatek, czy niskobudżetowych horrorów to nie jest tak źle. Powiedziałabym, że plasuje się gdzieś w połowie stawki: nie jest bardzo dobra, ale też nie tak zła, by nie móc jej znieśćWink Ale z pewnością 'artystką' bym jej nie nazwała, to, że jest w porządku, jak na taki serial jak 90210, nie znaczy, że jest w porządku ogólnie, więc myślę, że wygrałaś zakład;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Sie 11, 2011 2:17 pm

frejabeha napisał: Moim zdaniem najlepiej, jeżeli chodzi o aktorstwo, wypada Naomi (AnnaLynne McCord), ale może uważam tak dlatego, że ją lubię Wink.

Ja też uważam, że Naomi wypada najlepiej, ale ja bym do niej jeszcze dorzuciła Silver. Obie stworzyły naprawdę interesujące postacie i fajnie się je ogląda. Natomiast wprost nie mogę patrzeć na Annie, jest tak drewniana, że przykro to oglądać... (przepraszam, że posługuję się imionami bohaterek serialu, a nie aktorek, ale jak już mówiłam - nie znam ich nazwisk;))
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by frejabeha Czw Sie 11, 2011 3:37 pm

No tak Silver w sumie też, tylko ja co do Silver jestem mało obiektywna, bo kiedyś ją uwielbiałam, a teraz jakoś przestałam. Wszystko przez tą sytuację z Navidem i Ade.
Co do Annie to wiem, że wiele osób jej nie lubi i przez dwa pierwsze sezony strasznie mnie irytowała (szczególnie w 2 sezonie w okresie jej zadurzenia w tym psychopacie.. nie pamiętam jak się nazywał). Teraz jakoś ją polubiłam, chociaż mam jej za złe, że przez nią Liam stał się strasznie nijaki.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Sie 11, 2011 3:42 pm

frejabeha napisał:No tak Silver w sumie też, tylko ja co do Silver jestem mało obiektywna, bo kiedyś ją uwielbiałam, a teraz jakoś przestałam. Wszystko przez tą sytuację z Navidem i Ade.
Co do Annie to wiem, że wiele osób jej nie lubi i przez dwa pierwsze sezony strasznie mnie irytowała (szczególnie w 2 sezonie w okresie jej zadurzenia w tym psychopacie.. nie pamiętam jak się nazywał). Teraz jakoś ją polubiłam, chociaż mam jej za złe, że przez nią Liam stał się strasznie nijaki.

Ja postaci też nie lubiłam strasznie w 1 sezonie, naprawdę nie mogłam jej znieść, w 2 była strasznie irytująca, przez ten swój chory związek z Jasperem, w 3 sezonie postać jest już ok i nic do niej nie mam, ale aktorka nadal pozostaje drewniana;)
Co do Silver to ja ją wciąż lubię, bo nie mam jej za złe tej 'zdrady', ale moim zdaniem zrobiła się troszkę nudna i chciałabym, żeby dostała jakiś ciekawy wątek w 4. sezonie;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Vivien Pią Sie 12, 2011 12:33 pm

Ja lubiłam Annie tylko jak wpadła jej kuzynka, Emily(?). Jak ja tej dziewczyny nie znosiłam. Ugh! Naprawdę miała ochotę jej przywalić. Dawno żadna postać tak mnie nie wkurzała Smile
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Pią Sie 12, 2011 4:59 pm

No tak, automatyczna reakcja, jeżeli postać, której nie lubisz jest atakowana przez postać, której nie lubisz jeszcze bardziej to wybierasz mniejsze zło i kibicujesz tej pierwszej;) Ja też wtedy czekałam, aż Annie dokopie bezczelnej Emily;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by frejabeha Pią Sie 12, 2011 5:35 pm

Nowe info i zdjęcia z planu:
Spoiler:
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Pią Sie 12, 2011 9:48 pm

Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę odcinek z tymi ich studenckimi zabawami;)
[You must be registered and logged in to see this link.] - ciekawe z kim będzie walczyła Naomi, i czy wygra:)

Niestety Ade też się tam gdzieś pałęta...

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Wrz 15, 2011 5:10 pm

Pojawił się już pierwszy odcinek. Oglądał ktoś?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by skyscraper Czw Paź 13, 2011 5:46 pm

Ten 4 sezon zaczął się niezbyt ciekawie, ale rozpoczęło się kilka nowych i ciekawych wątków, więc rozkręca się.
Najbardziej lubię Liama. Strasznie żałuję, że jego związek z Annie się rozpadł, bo to była zdecydowanie moja ulubiona para w tym serialu.
skyscraper
skyscraper
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 34

http://www.montecarlolife.czo.pl

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Paź 13, 2011 7:12 pm

A ja na razie dałam sobie spokój z oglądaniem. Nie mam za bardzo czasu (i szczerze mówiąc chęci). Ja akurat Liama nie lubię, Annie też nie, ich związek strasznie mnie irytował.
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Alveaenerle Nie Paź 16, 2011 10:46 pm

ale wątek Austina i Naomi - naładowany seksem dynamit. o tak...
Alveaenerle
Alveaenerle
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Sob Paź 22, 2011 1:57 pm

ja kibicuję dalej za Annie i Liamem.. hm ciekawe jak to wszystko się potoczy dalej, jeszcze nie oglądałam 6 odcinka Wink
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by xAaliyahxx Sob Paź 22, 2011 4:52 pm

Zastanawiam się, czy nie zacząć oglądać tego serialu. Polecacie?
Boję się też, że będzie mi się mieszać z GG.
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Sob Paź 22, 2011 5:45 pm

Serial nie umywa się do Plotkary Wink a szkoda, bo chciałabym zobaczyć coś równie dobrego. Jednak jeżeli masz dużo czasu i kręcą Cię te klimaty, to mogę Ci go polecić. Jest luksus, intrygi, wzajemne miłości miedzy sobą.

Jednakże to moje tylko i wyłącznie osobiste zdanie Wink
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Monika Nie Paź 23, 2011 4:26 pm

W GG przynajmniej niektóre sprawy są traktowane z przymrużeniem oka, ale 90210 już jest kompletnie odrealniony.
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Gość Pią Lis 25, 2011 8:42 am

oglądam, właśnie zaczynam 3 sezon. mam nadzieję, że będzie działo się coś ciekawego...

w porównaniu z Plotkarą serial nie zachwyca, a wręcz wypada blado.. wolę knucie mieszkańców Upper East Side niż intrygi ich rówieśników z LA, ale.. mimo wszystko oglądam. Smile

W ankiecie zagłosowałam na Navida, chłopak jest naprawdę miły i nigdy nei chce dla nikogo źle. Zastanawiałam sie między nim, a Naomi, która jest bardzo barwną postacią. W 1 serii uwielbiałam postać Adrianny, ale z każdym odcinkiem mam do niej coraz większe wątpliwości..

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by skyscraper Pią Lis 25, 2011 8:04 pm

Gossipfan napisał:W GG przynajmniej niektóre sprawy są traktowane z przymrużeniem oka, ale 90210 już jest kompletnie odrealniony.

Ja bym właśnie powiedziała, że to Plotkara jest mniej realna.
skyscraper
skyscraper
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 34

http://www.montecarlolife.czo.pl

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by shiva89 Wto Gru 06, 2011 3:30 pm

ogladam 90210,ale strasznie mnie irytuja te ich zwiazki, dzis cie kocham a jutro twoja kolezanke...nie rozumiem takiego zachownaia, jak np annie i liam. to bylo cos,a teraz? zadnej chemii, zadnego spogladania. po prostu tak jakby nic ch nie laczylo.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Gosiek Pią Gru 16, 2011 1:31 pm

Ja zaczęłam oglądać ostatnio, na razie jestem chyba na 6 odc. ale nie wciągnął mnie jakoś za bardzo... Obejrzę jeszcze kilka odcinków, jeśli nic się nie zacznie dziać to przestanę oglądać... Myślałam, że ciekawszy ten serial jest Very Happy I strasznie irytuje mnie Annie, te jej minki Rolling Eyes
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by lana Pią Sty 13, 2012 1:01 pm

Ja zawsze lubiłam ten serial, jednak zakochałam się w nim przez 3 serie, Uwielbiam Annie i Liama, moja ulubiona para:)
Uwielbiam też Dixona, czepiacie sie ze jak ma problemy to idzie grać, Sorry ale każdy inaczej radzi sobie z problemami...
Anna i Naomi i Ivy to moje ulubione kobiece kreacje, strasznie drażni mnie Adrianna w 3 sezonie może coś się zmieni w 4.
Widzę ze dużo z was lubi Silver a to akurat od początku najmniej lubiana postać przeze mnie...
Z facetów Lubie Liama chodź bywa nudnawy, za to Dixon i Navid są wspaniali, ale dość kochliwi Very Happy
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

90210 - Page 3 Empty Re: 90210

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach